رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mostafamz2010

تاپیک مخصوص بازی Grand Theft Auto V برای کامپیوتر

پست های پیشنهاد شده

A آنتی ویروسم avast بود پاکیدم باو ??ایلشو کلا پاک کرده یکی برام این ??ایلو آپلود کنه

gfsdk_txaa alpharesolve.win64.dll

Download GFSDK TXAA Alpha Resolve win64 dll

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان با این ماد همه کاره تبدیل به عقاب شدید؟

لینک به ارسال

سلام عزیز

من آپدیت5 رو ریختم و بعدش کرک ریلودد همین

حل شد

لینک به ارسال
یکی توی پستهای قبلی نوشته بود همین مشکلو حل کرده ولی چجوری نگ??ته ??قط نوشته آقا ??رشید حل شد

سلام عزیز

من آپدیت5رو ریختم و بعدش کرک ریلودد حل شد الان هیچ مشکلی ندارم اما بااینکه گرا??یکو رو high گذاشتم به اندازه گرا??یک نرمال قبل کرک کدن با ریلودد نیست!!!

لینک به ارسال

اقا من نسخه ??ول انلاک رو دانلود کردم الان کرک ریلود اون 600 مگابایتی رو ریختم تو بازی ولی ارور استاپ ورکینگ میده چیکار کنم؟ویندوز هم 7 64 بیت

لینک به ارسال

لینک یه ماد همه کاره توپ رو بدین دوستان مشکل منم حل شد ولی هیچکدومتون به داد ما نرسیدین

لینک به ارسال
لینک یه ماد همه کاره توپ رو بدین دوستان مشکل منم حل شد ولی هیچکدومتون به داد ما نرسیدین

تو پست های قبل هست منم از اونجا دانلود کردم

لینک به ارسال

سلام

من بازی رو نصب و بازی رو با کرک Crack.v4-3DM و آپدیت (Update.5(v1.0.350.2 کامل کردم .

زبان بازی چینیه که طبق کاری که گ??ته بودید درستش کردم ولی امروز که دارم بازیش می کنم هم زبان چینی شده و هم stop working میده

کمک

لینک به ارسال

آپدیت 5 و کرک ریلود رو بریز حله

لینک به ارسال

سلام این مودها که اصلا کار نمیکنن :glare:.من از آپدیت 5 و کرک ریلود است??اده میکنم .مشکل چیه آیا؟

لینک به ارسال

مود برا من توی بازی با کلید f4میاد ولی چجوری ازشون است??اده کنم؟

لینک به ارسال
مود برا من توی بازی با کلید f4میاد ولی چجوری ازشون است??اده کنم؟

با کلید های 5 انتخاب کن با 4 و 6 چپ و راست با 2 و 8 بالا و پایین (کلید های راست کیبورد)

لینک به ارسال

سلام به همه دوستان.بعد از چند ه??ته من بالاخره مو??ق شدم 60 گیگ رو دانلود کنم ولی متاس??انه وقتی پارتها از حالت ??شرده خارج شدن پیغام خطای زیر رو داد.نمیدونم کدوم پارتها مشکل دارن؟ خواهشا" یکی کمکم کنه خیلی ضدحال خوردم.کل حجم ??ولدری که ایجاد شده 55.7 گیگ هست.سایزش درسته؟ بعد هر چی کراک و آپدیت 1و2 رو هم اعمال کردم تو بازی نمیره همش پیام خطا میده.راهنمایی کنید لط??ا"

[ATTACH=CONFIG]10344[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]10345[/ATTACH]

لینک به ارسال
سلام به همه دوستان.بعد از چند ه??ته من بالاخره مو??ق شدم 60 گیگ رو دانلود کنم ولی متاس??انه وقتی پارتها از حالت ??شرده خارج شدن پیغام خطای زیر رو داد.نمیدونم کدوم پارتها مشکل دارن؟ خواهشا" یکی کمکم کنه خیلی ضدحال خوردم.کل حجم ??ولدری که ایجاد شده 55.7 گیگ هست.سایزش درسته؟ بعد هر چی کراک و آپدیت 1و2 رو هم اعمال کردم تو بازی نمیره همش پیام خطا میده.راهنمایی کنید لط??ا"

اگه هارد جایه خالی داره .... کل پارتها رو از اول ریکاوری کن درست میشه

این لینک رو ببین http://barsam.ir/archive/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D8%AF-crc-error-%D8%AF%D8%B1-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%B1%D8%AF%D9%87-%D8%B4%D8%AF%D9%87/

ویرایش شده توسط @@@

لینک به ارسال

مطمن نیستم ولی ??ک کنم هاردت جا نداشته یا اون درایوی که ویندوزت هست و وینرر توش نصبه جا نداشته

چون وقتی با وینرر چیزی و اکسترکت میکنی یه دونه ازش کپی میکنه تو یه ??ولدری که تو تنظیمات وینرر تغییر میشه داد که پیش??رض اولش تو درایو ویندوزه یعنی در اصل به اندازه ی دو برابر حجم کل پارت ها حجم نیاز هست

لینک به ارسال

دوستانی که مشکل کم بودن ??ضا درایو ویندوز© برای اکسترکت کردن (Winrar) بازی دارن میتونن از این روش است??اده کنند.

برنامه winrar را باز کنید. از منوی option گزینه setting را کلیک کنید. وارد قسمت paths بشید اینجا آدرس درایوی که دارای ??ضای زیاد و مناسب هست رو انتخاب کنید.

با این کار اکسترکت کردن بازی GTA دیگه نمیره داخل درایو ویندوز کپی بشه باز انتقال بده به درایو موردنظر. ??قط یک مرحله داره اکسترکت که شد تموم دیگه نمیخواد منتظر کپی شدن انتقال باشید.

[ATTACH=CONFIG]10346[/ATTACH]

لینک به ارسال

سلام

شما www . p30day . com

را در قسمت پسورد وارد کردین؟(اون ??اصله ها بین نقاط رو حذ?? کن )

ویرایش شده توسط omegfa

لینک به ارسال

دوست عزیز ??ضای 120 گیگ یعنی دوبرابر چیزی که مجموع پارتها بود جا داشتم.بعدش هم پسورد رو درست تایپ کردم بدون ??اصله.از طر??ی نمی دونم کدوم پارتها (که 3 تا پارت هستن) مشکل دارن که repair کنم؟

چقدر ??ضای هارد برا اکستراکت نیازه؟ وقتی اکستراکت شدن سایز پوشه full unlocked چقدر میشه؟ مال من که 55.7 گیگ بود.همش هم stop working میده

لینک به ارسال
دوست عزیز ??ضای 120 گیگ یعنی دوبرابر چیزی که مجموع پارتها بود جا داشتم.بعدش هم پسورد رو درست تایپ کردم بدون ??اصله.از طر??ی نمی دونم کدوم پارتها (که 3 تا پارت هستن) مشکل دارن که repair کنم؟

چقدر ??ضای هارد برا اکستراکت نیازه؟ وقتی اکستراکت شدن سایز پوشه full unlocked چقدر میشه؟ مال من که 55.7 گیگ بود.همش هم stop working میده

سایز پوشه باید 60 گیگ بشه

حالا شما ببینید دو تا چیزو:

یکی اینکه تو وینرر تو تنظیماتش برید بعد ببینید که در قسمت paths چه آدرسی وجود دارد بعد ببینید که اون آدرس درایوش 120 گیگ جا داره

و یکی اینکه تو اون ارور ها ننوشته کدوم پارت ها مشکل دارند؟

لینک به ارسال

من با 7zip هم امتحان کردم باز همون پیام خطا رو میده.معلوم نیست کدوم پارتها مشکل دارن؟ سایز پوشه هم 60 گیگ هست!

[ATTACH=CONFIG]10347[/ATTACH]

لینک به ارسال

بچه ها بلاخره زامبی رو پیدا کردم ولی نمیدونم چرا عکسام رو سیستم رنگ عوض کرده:17: اون رنگ ابیه خونه :wink:

[ATTACH=CONFIG]10348[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]10349[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]10350[/ATTACH]:wink:

لینک به ارسال
من با 7zip هم امتحان کردم باز همون پیام خطا رو میده.معلوم نیست کدوم پارتها مشکل دارن؟ سایز پوشه هم 60 گیگ هست!

[ATTACH=CONFIG]10347[/ATTACH]

خب اگه 60 گیگ باشه درسته

لینک به ارسال

دوستان دنبال اسم یه بازیم که اول ها که ps3 اومده بود این بازی اومده بود

یه بازی که یه یارو چینی بود که عین مکس پین اینور اونور میپرید بعد تیر اندازی میکرد تیر و نشون میداد آهسته میشد میخورد به یارو

خواهشا اگه کسی یادشه بگه اسمشو

لینک به ارسال
دوستان دنبال اسم یه بازیم که اول ها که ps3 اومده بود این بازی اومده بود

یه بازی که یه یارو چینی بود که عین مکس پین اینور اونور میپرید بعد تیر اندازی میکرد تیر و نشون میداد آهسته میشد میخورد به یارو

خواهشا اگه کسی یادشه بگه اسمشو

اوه ه ه ه ه ه ه

اسمشو پیدا کردم بالاخره نوشتم تو گوگل FIRST GAME PS3 CHINESE CHARACTER یه عکس اون گوشه ها اومد پایین اومد

stranglehold

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...