رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mostafamz2010

تاپیک مخصوص بازی Grand Theft Auto V برای کامپیوتر

پست های پیشنهاد شده

دوستان عزیزم خدا رو شکر بازی راه ا??تاد با وجود همون پیغام خطا.بعد آپدیت 1 و 2 رو زدم پیام activation require میداد و جلوتر نمیر??ت.ولی انگلیسی بود.آپدیت 3 و کرک 4 رو که ریختم میره تو بازی کامل ولی زبونش هر کاری میکنم چینی هست!!! تر??ند رجیستری رو هم امتحان کردم انگلیسیش میکنم تا میرم تو بازی دوباره چینی میشه.اصلا" این آپدیت 3 و کرک4 ??قط چینی هست.??علا ??قط مشکل زبون چینی مونده.راهنمایی کنید لط??ا"

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام بر دوستان.آقایون داداشا من یه مشکل دیگه پیدا کردم.این بازی هم خیلی دنگ و ??نگ داره.این بار بعد کلی دردسر که وارد شدم رو ص??حه loading story mode مونده و همش لودینگ میزنه تو بازی نمیره.یه ساعت هم گذاشتم باز خبری نشد.کسی میتونه راهنمایی کنه؟

لینک به ارسال

من از سایت دانلودها اون ??ایل 600 مگی رو ریختم مشکلم حل شد

حالا تو خود بازی من بعد از ماموریت که میر??تی دنبال یه تریلی قایق مایکلو که پسر مایکلم تو تریلی بود پس می گر??تی البته با ??رانکلین گیر کردم به اینصورت که توی نقشه هیچ جایی برای ماموریت نیست و ??قط یه علامت سوال سبز رنگ هست. چکار کنم؟

لینک به ارسال

سلام

ببخشید من نسخه ??ول آنلاک دانلود کردم و کرک ریلودد ریختم میخواستم بدونم چجوری میتونم آهنگ های خودم داخل بازی بریزم ممنون میشم کمکم کنید.

لینک به ارسال

mostafamz2010

اگر می تونی بیا لیستی از مشکلات با راه حل هاش رو تو پست #1 بذاری خیلی خوب میشه :|

لینک به ارسال

[ATTACH=CONFIG]10351[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]10352[/ATTACH] منو بروبچ محا??ظم یهوییییییی!!!!!1[ATTACH=CONFIG]10353[/ATTACH]

لینک به ارسال
mostafamz2010

اگر می تونی بیا لیستی از مشکلات با راه حل هاش رو تو پست #1 بذاری خیلی خوب میشه :|

تو ص??حه های قبل گذاشتم

الان دیگه کرک ریلودد اومده مشکل آنچنانی پیش نمیاد

من خودم نسخه کورپک داشتم به ریلودد تبدیل کردم هیچ مشکلی نداره

مگر ارور از سیستم باشه که یه سرچ بکنین سریع راه حل رو پیدا میکنین

لینک به ارسال

حالا تو خود بازی من بعد از ماموریت که میر??تی دنبال یه تریلی قایق مایکلو که پسر مایکلم تو تریلی بود پس می گر??تی البته با ??رانکلین گیر کردم به اینصورت که توی نقشه هیچ جایی برای ماموریت نیست و ??قط یه علامت سوال سبز رنگ هست. چکار کنم؟

لینک به ارسال

این سه تا ??ایل رو دانلود کن

http://www.gofile.ir/dl/9l3t/CP-PP-Missing-Tonya.rar?&verify=1

http://www.gofile.ir/dl/9l3v/CP-PP-Missing-XMAS.rar?&verify=1

http://www.gofile.ir/dl/9l3y/mpheist.7z?&verify=1

به مسیر زیر بریز :

update\x64\dlcpacks

ویرایش شده توسط mostafamz2010

لینک به ارسال
[ATTACH=CONFIG]10351[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]10352[/ATTACH] منو بروبچ محا??ظم یهوییییییی!!!!!1[ATTACH=CONFIG]10353[/ATTACH]

آقا چه جوری اینجوری کردی میگی ما هم اینجوری کنیم

لینک به ارسال

دوستان اگه کرک ریلودد با آپدیتش و درست و با دقت طبق کار های گ??ته شده بریزید هیچ مشکلی نخواهید داشت

من الآن یه ه??ته میشه ریختم و روزی حد اقل 2 ساعت هم بازی میکنم (این جی تی ای مارو از زندگی انداخته:sneaky:) هیچ مشکلی نداشتم تا الآن

نکته: اگه کرک و آپدیت ریلودد و درست بریزید و بازی تبدیل بشه به نسخه ی ریلودد اولین بار که میخواین وارد بازی بشید یه پیغام میاد که نوشته با ریلودد کرک شده و از بازی لذت و از این چیزا

الآن ??قط تنها مشکل من امتحاناس که داره شروع میشه :91:

راسی اون مشکل لگ زدن بعد از مدتی بازی که وارد شهر میشی و رانندگی میکنی و لگ زدن در اسلحه ??روشی و من داشتم ولی الآن ر??تم رم خریدم و از 8 به 16 تغییرش دادم درست شد مثل اینکه رم 8 برای بازی با ultra و high کم بود هرچند که سیستم من کل 8 گیگ رم و use میکرد ولی الآن که 16 کردم درست شد

ویرایش شده توسط SINA4123

لینک به ارسال

سلام به همه.از دوستان ممنونم که راهنمایی کردن.تمام ??ایلها رو repair کردم.آپدیت 1و2و3 و کرک 4 رو ریختم درست شد خدا رو شکر.??قط بعد یه ریست و اکتیو شدن آنتی ویروس تو بازی نمیر??ت و پیغام خطا میداد.??ایلهای dll بازی رو آنتی ویروس قرنتینه کرده بود که restore کردم درست شد بازی.

بازی واقعا" قشنگیه امیدوارم هر کی مشکلی داره ر??ع شه بتونه بازی کنه و ازش لذت ببره.واقعا" رو جزئیات کار کردن و قشنگ درستش کردن.مشکل کاور و q هم نداشتم.??قط راهنماهای گوشه بالای بازی خیلی تند تند رد میشن انگلیسی که هست آدم نمیرسه بخونه!

لینک به ارسال

بازم عکس یهوییییییی !!!![ATTACH=CONFIG]10354[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]10355[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]10356[/ATTACH]

لینک به ارسال
بازم عکس یهوییییییی !!!![ATTACH=CONFIG]10354[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]10355[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]10356[/ATTACH]

این عکسایی که با موبایل شخصیتا توی بازی میگیریم میشه توی ویندوز باز کرد ؟ کجا ذخیره میشه؟

لینک به ارسال
این عکسایی که با موبایل شخصیتا توی بازی میگیریم میشه توی ویندوز باز کرد ؟ کجا ذخیره میشه؟
من با گوشی خودم گر??تم داخل بازی رو نمیدونم

لینک به ارسال

لامصب روز اول یجور کار کرد که ??کر کردم مشکل حل شد ولی الان بعد از 12 روز دوباره میپره بیرون end program میده

لینک به ارسال

بلاخره کرک درست حسابی امد واسه بازی یا نه هنوز نیم سوز کار میکنه ؟!

ما بلا تکلی?? موندیم . دان کنیم یا ??علا مشکل داره ؟

لینک به ارسال
بلاخره کرک درست حسابی امد واسه بازی یا نه هنوز نیم سوز کار میکنه ؟!

ما بلا تکلی?? موندیم . دان کنیم یا ??علا مشکل داره ؟

ما که روزی 3 4 ساعت حداقل بازی میکنیم از روزی که کرک ریلودد اومد که یه ه??ته میشه و هیچ مشکلی هم ندارم

لینک به ارسال

کرکش عالیه :=d:آگه بعد از نصب کرک و آپدیت ریلود مشکل داشتی و توی لود شدن بازی گیر میکنه بازی مشکل از سیو بازی هستش برا منکه اینجور بود قبل از انتقال سیو یه کپی دیگه گر??تم بعد کپی سیو رو است??اده کردم بعد از دو روز بازی گیر کرد سیو قبل رو دوباره است??اده کردم درست شد دوباره بازی کردم الانکه مشکلی ندارم ??قط مراحلی که قبلا ر??ته بودم چدتای آخری پاک شد الان درست کار میکنه بازی عالی

لینک به ارسال

چه حالی میده با موبایل ماشین و هواپیما بخری و تجهیزات جنگی مثل تانک و ن??ربر

لینک به ارسال

من با کرک قبلی تا مرحلهEye in the Sky :43 ر??ته بودم ولی دیروز کرک RELOADED رو ریختم همه سیوها پرید چکار کنم

[h=1][/h]

لینک به ارسال

برای است??اده از Saveهای خود که در نسخه ۳DM داشته اید، ??ولدر ۲۷۱۵۹۰ را در محل زیر ایجاد کنید، و ??ایل های Save خود از نسخه ۳DM که در قسمت My Documents شما قرار دارد را به این محل منتقل کنید. دقت کنید که علامت تعجب کنار RLD! ??راموش نشود:

C:\ ProgramData\Socialclub\RLD!\271590

لینک به ارسال

??قط قبل از انتقال سیو از سیو کپی بگیر

لینک به ارسال

دوستان خواهشا یه راهنمایی کنی

از تو pc میخوام به ??لش چیزی بریزم وسطش سرعتش میشه 0 بعد دیگه نمیریزه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...