رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mostafamz2010

تاپیک مخصوص بازی Grand Theft Auto V برای کامپیوتر

پست های پیشنهاد شده

سلام ،میخواستم بدونم چطوری باید بکاپ GTA رو نصب کنم رو اسیم Gift Steam هم دارم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
دوست عزیزم من خودم رو ویندوز 8.1 زدم مشکلاتی تو گ??تی رو نداره ولی وقتی دکمه q رو است??اده میکنم میپره بیرون از بازی این مشکلم انگار عمومی هستش و خود گیم باگ داره که ایشالا اپدیتش میاد حل میشه تو هم به نظرم صبر کن یکم تا ببینیم اپدیتش میاد که مطمئنم میاد چون اگه نیاد خیلی بی معنی میشه ابروی راک استار میره که نمیتونه باگ ها رو درست کنه البته امیدوارم...

چرا عمومی هست من امروز 100 د??عه q زدم هیچی نشد

کلا کرش نشد امروز

ولی باید منتظر آپدیت های جدید همراه با کرک ریلودد موند

لینک به ارسال

کسی نیست لینک دانلود یکی از پارتا از همین سایت به من بده؟تا پارت 18 دانلود کردم بقیش مونده

لینک به ارسال

M8-8

اینجا حل مشکل کرش و گ??ته ولی من سر درنیوردم دوستان یه نگاهی بندازید ببینین چی میگه

لینک به ارسال

سلام دوستان

من امروز بازی رو گر??تم میشه بگید کدوم ورژن آپدیت و کرک رو دانلود کنم؟

ممنونم

یاعلی

لینک به ارسال

کسی نیست لینک یک پارت از همین سایت به من بده؟تا پارت 18 دانلود کردم بقیش مونده

لینک به ارسال
چرا عمومی هست من امروز 100 د??عه q زدم هیچی نشد

کلا کرش نشد امروز

ولی باید منتظر آپدیت های جدید همراه با کرک ریلودد موند

من گ??تم انگاری عمومی هستش چون تو سایت خودش اونایی که نظر دادن مطرح کردن

البته منم خودم از q است??اده میکنم وقتی تو ماشین هستم اهنگارو عوض میکنم مشکلی نداره ??قط وقتی میخوام کاور بگیرم پشت یه چیزی میپره بیرون

اره منم منظورم همونه باید منتظر اپدیت بشیم تا به صورت کلی همه مشکلات حل بشه برای همه...

لینک به ارسال

سلام بچه ها به دادم برسید !

امروز دانلود بازی تموم شد (نسخه 60 گیگ )

کرک 3dm اپدیت day 1 و نرم ا??زار soul رو نصب کردم وقتی روی luncher کیک می کنم پیغام has stop work میاد با run adminstor هم امتحان کردم !

توی همه ی سایت ها هم گشتم ولی چیزی در مورد مشکل من نگ??ته بود

کمک کنید تورو خدا!

لینک به ارسال

اقا ما گر??تیم کور پک رو دان کردیم حالا بعد اکسترک و است??اده از دایمون تولز بعد نصب و ریختن همه ابدیتها هر چی رو لانچر کلیک میکنم ارورر ??ایلهای با پسوند dll بهم میده چند تای اول رو درست کردم از تو اینترنت ولی میگه 1-2 هست هی یه ارورر ??ایل جدید dll میده دایرکس 11 جدید و ??ریموار 4.5.3 رو هم نصب کردم بازم بالا نمیاد نمیدونم مشکل از چیه راهنماییم کنید ممنون میشم

راستی بعد نصب داخل پوشه بازی 74 گیگی میشه ولی اصلا ??ایل exe داخلش نیست ??قط ??ایل های ورد مانند اونم تو 10 15 پوشه هست که تازه بعد ریختن ابدیت اول و دوم و سوم وچهارمین کرک بازم هی ارور میده لانچر خالی ولی جی تی ای لانچر رو که میزنم یه ص??حه باز میشه که میگه یا اکانت بساز یا یوزر پس رو وارد کن همین

ممنون میشم یه راهنمایی درست و درمون بهم بکنید

لینک به ارسال

در ضمن ویندوزم هم 7 64 بیت هست

لینک به ارسال

اقا ما گر??تیم کور پک رو دان کردیم حالا بعد اکسترک و است??اده از دایمون تولز بعد نصب و ریختن همه ابدیتها هر چی رو لانچر کلیک میکنم ارورر ??ایلهای با پسوند dll بهم میده. چند تای اول رو درست کردم از تو اینترنت ولی میگه 1-2 هست هی یه ارورر ??ایل جدید dll میده دایرکس 11 جدید و ??ریموار 4.5.3 رو هم نصب کردم و نرم ا??زار soul رو ولی بازم بالا نمیاد نمیدونم مشکل از چیه راهنماییم کنید ممنون میشم

راستی بعد نصب داخل پوشه بازی 74 گیگی میشه ولی اصلا ??ایل exe داخلش نیست ??قط ??ایل های word مانند اونم تو 10 -15 پوشه هست که تازه بعد ریختن ابدیت اول و دوم و سوم وچهارمین کرک بازم هی ارور میده لانچر خالی ولی جی تی ای لانچر رو که میزنم یه ص??حه باز میشه که میگه یا اکانت بساز یا یوزر پس رو وارد کن همین

لینک به ارسال

ما هی از این دوستمون تقلب میکنیم شرمنده

ویندوز 7 64بیت

گرا??یک و سی پی یو هم قوی هست ولی اصلا بالا نمیاد

لینک به ارسال

اقا ما گر??تیم کور پک رو دان کردیم حالا بعد اکسترک و است??اده از دایمون تولز بعد نصب و ریختن همه ابدیتها هر چی رو لانچر کلیک میکنم ارورر ??ایلهای با پسوند dll بهم میده. چند تای اول رو درست کردم از تو اینترنت ولی میگه 1-2 هست هی یه ارورر ??ایل جدید dll میده دایرکس 11 جدید و ??ریموار 4.5.3 رو هم نصب کردم و

نرم ا??زار soul رو ولی

بازم بالا نمیاد نمیدونم مشکل از چیه راهنماییم کنید ممنون میشم

راستی بعد نصب داخل پوشه بازی 74 گیگی میشه ولی اصلا ??ایل exe داخلش نیست ??قط ??ایل های word مانند اونم تو 10 -15 پوشه هست که تازه بعد ریختن ابدیت اول و دوم و سوم وچهارمین کرک بازم هی ارور میده لانچر خالی ولی جی تی ای لانچر رو که میزنم یه ص??حه باز میشه که میگه یا اکانت بساز یا یوزر پس رو وارد کن همین

من از این سایت هم دان کردم که اصلا نمیشه نظرات بقیه بچه ها رو خوند توش البته تو همین ??وروم بود که دیدم ادرس سایت رو ولی ??قط حال گیری شد: novadl.com

لینک به ارسال

اقایون سلام من چندتا سوال داشتم

۱-چطوری دوتا گرا??یک همزمان است??اده کنم تو کام\یوتر

۲-نسخه اورجینال این بازی چه ویژگی های داره منظورم این چطور میشه بازی مثلا مرحله زیادتر یا چند ن??ره میشه بازی کرد

۳-کرک5 کی میاد

۵-شما هم تو مرحله ای که به زن اون یارو تجاوز شده مشکل دارید یعنی شهر و ساختمونا غیب نمیشن تو کرک نسخه ۴

لینک به ارسال

سلام به دوستان عزیز از کسانی که به بنده می تونن کمک کنند متشکرم حالا مشکل من بازی خیلی خوب اجرا میشه اما در همان قسمت اول بازی که یه بمب من??جر میشه و میرن پول هارو بر میدارن و بعد از گاراژ میان بیرون و با پلیس ها در گیر میشن بازی ارور Grand Auto Theft V Has Stop Working میده خیلی کارا انجام دادم آپدیت ها و غیره اما جواب نداد کسی از دوستان میدونه مشکل چیه ممنون میشم:sad::sad:

کان??یگ سیستم‌:

Ram : 12GB

GPU : ATI Radeon HD 8610G

CPU : A10

WIN : 8.1 64bit

ویرایش شده توسط mili1374

لینک به ارسال
سلام به دوستان عزیز از کسانی که به بنده می تونن کمک کنند متشکرم حالا مشکل من بازی خیلی خوب اجرا میشه اما در همان قسمت اول بازی که یه بمب من??جر میشه و میرن پول هارو بر میدارن و بعد از گاراژ میان بیرون و با پلیس ها در گیر میشن بازی ارور Grand Auto Theft V Has Stop Working میده خیلی کارا انجام دادم آپدیت ها و غیره اما جواب نداد کسی از دوستان میدونه مشکل چیه ممنون میشم:sad::sad:

کان??یگ سیستم‌:

Ram : 12GB

GPU : ATI Radeon HD 8610G

CPU : A10

WIN : 8.1 64bit

من این مشکل و نداشتم ولی دوستانی که داشتم میگن باید q رو نزنی و پشت دیوار کاور نگیری

لینک به ارسال
من این مشکل و نداشتم ولی دوستانی که داشتم میگن باید q رو نزنی و پشت دیوار کاور نگیری

سلام

عزیز کدوم نسخه دانلود کردی که این مشکل نداشتی؟نسخه ??ول بعد اگر زحمت نمیشه نسخه کرکتم بگو.

لینک به ارسال
سلام بچه ها به دادم برسید !

امروز دانلود بازی تموم شد (نسخه 60 گیگ )

کرک 3dm اپدیت day 1 و نرم ا??زار soul رو نصب کردم وقتی روی luncher کیک می کنم پیغام has stop work میاد با run adminstor هم امتحان کردم !

توی همه ی سایت ها هم گشتم ولی چیزی در مورد مشکل من نگ??ته بود

کمک کنید تورو خدا!

دوستان کمک کنید تورو خدا :((((((((

اینم ارور gfbur95lno9v9z5deu3b.jpg

لینک به ارسال
سلام

عزیز کدوم نسخه دانلود کردی که این مشکل نداشتی؟نسخه ??ول بعد اگر زحمت نمیشه نسخه کرکتم بگو.

دانلود نکردم از جایی خریدم نسخه ی full u هست ??ک کنم چون 60 گیگه

کرک ورژن 3 و آپدیت ورژن 2 هم است??اده میکنم با کرک های دیگه هم امتحان کردم اصلا مشکل q و پریدن بیرون نداشتم ولی موقع هد?? گیری تو ماشین و عوض کردن شخصیت میپره بیرون این مشکل هم اولای بازی زیاد نبود هی زیاد تر شد

لینک به ارسال

آقا من بازی رو نصب کردم . کرک شم ریختم آپدیتم کردم.ولی مشکل من اینه که : اصلا تو بازی نمیاد . وقتی Launcher رو میزنم هیچ ات??اقی نمی??ته به جز اینکه توی task manager ٬ GTA5 برای چند لحظه توی لیست processes قرار میگیره و بعد از مثلاً ده بیست ثانیه از اون لیست حذ?? میشه .

windows 7 sp1

core i7

6g ram

graphic : ati radeon 6770m

لینک به ارسال
آقا من بازی رو نصب کردم . کرک شم ریختم آپدیتم کردم.ولی مشکل من اینه که : اصلا تو بازی نمیاد . وقتی Launcher رو میزنم هیچ ات??اقی نمی??ته به جز اینکه توی task manager ٬ GTA5 برای چند لحظه توی لیست processes قرار میگیره و بعد از مثلاً ده بیست ثانیه از اون لیست حذ?? میشه .

windows 7 sp1

core i7

6g ram

graphic : ati radeon 6770m

مطمن نیستم ولی ??ک کنم آنتی ویروست روشنه و یه چیزی پاک کرده

آنتی ویروس و خاموش کن بعد دوباره آپدیت و کرک و بریز

شایدم باید نرم ا??زار استیم و نصب کنی ??قط نصب بدون آپدیت (اینو یه جا خونده بودم)

لینک به ارسال

سلام من بازی gta v رو خریدم و نصب کردم بعد از نصب موقع اجرا کردن میره تو ی Social Club بعد میگه اکانت بساز و من هم اکانتو ساختم و بعد از ساختن میگه کد رو برای اجرای بازی بده…لط??ااااااااا راهنماییم کنید لط??اااااا به نظر شما از کرک یا آپدیته؟؟؟؟

لینک به ارسال

سلام دوستان،

تا حالا این Error رو دیده بودید:

The instruction at 0×31b7d975 referenced memory at 0×0000ac94. The memory could not be read.

کاریش میشه کرد؟

لینک به ارسال
مطمن نیستم ولی ??ک کنم آنتی ویروست روشنه و یه چیزی پاک کرده

آنتی ویروس و خاموش کن بعد دوباره آپدیت و کرک و بریز

شایدم باید نرم ا??زار استیم و نصب کنی ??قط نصب بدون آپدیت (اینو یه جا خونده بودم)

ج??ت کارایی که شما گ??تی رو انجام دادم بازم نشد :(

آنتی ویروسمو کلاً پاک کردم . استیم رو هم همون ??ایل یک مگابایتیشو دانلود کردم و نصب کردم.و آپدیتشو کنسل کردم .

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...