رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mostafamz2010

تاپیک مخصوص بازی Grand Theft Auto V برای کامپیوتر

پست های پیشنهاد شده

دوستانی که مشکل کرش کردن بازی در هنگام کاور گر??تن ، تغییر شخصیت و پریدن به بیرون از بازی رو دارن از کرکی که میزارم است??اده کنند .

مشکلی که PC نسبت به کنسولا داره اینه که ، کنسول با یه سخت ا??زار خاص اسمبل میشه کپی های زیادی از اون منتشر میشه . خوب این باعث میشه سازنده بازی راحتر بازیشو بهینه کنه .

اما چون در PC هر ??ردی یه جوری سیتمشو اسمبل کرده بهینه کردن بازی واسه سازنده بازی سخت میشه و مشکلاتی برای بعضی از گیمرها پیش میاد .

از وقتی GTAV اومد تا حالا 3 آپدیت ، 4 کرک اصلی و 3 کرک ??رعی اومده . خیلی ها با اون آپدیت ها و کرک های اولی مشکلشون حل شده اما بعضی ها هنوز مشکلاتی رو دارن .

کرک V4 ??یکس V3 هم منتشر شد . این کرکم نسبت به ورژن قبلیش مشکلات خیلی هارو بر طر?? کرده . امیدوارم مشکل شما رو هم بر طر?? کنه . اگه نشد که باید منتظر آپدیت یا کرک اصلی و حتی ??رعی جدیدتر باشد .

1 . کرک 4 ??یکس 3 زیر را دانلود و در مسیر بازی کپی کنید .

Download Crack Fix (Farhad828) rar

http://s251.uploadbaz.com/files/9/r9927skej43vch/Crack V4 Fix V3 (Farhad828).rar

2 . بازی را توسط PlayGTAV.exe و به صورت Run As Administrator اجرا و از بازی لذت ببرید .

توجه : در صورتی که هنوز مشکل نشانه گیری و کرش کردن در هنگام رانندگی را دارید :

??ایل اجرایی PlayGTAV.exe را به صورت Windows 7 Compatibility mode و Run As Administrator اجرا کنید .

– آموزش نصب بازی GTA V بصورت کلی :‌

1- در مسیر c:\program files و در پوشه Rockstar Games در صورت مشاهده Social Club ، پوشه را بصورت کامل پاک کنید .

2- Social Club‌ ورژن v1.1.5.8 را نصب کنید .

3- آپدیت 2 یا 3 را در محل نصب بازی ، نصب و جایگزین کنید .

4- در صورت است??اده از آپدیت 2 ??ایل GTAV Launcher Patch 1.0.331.1 را نصب کنید یا اگر از آپدیت 3‌ است??اده میکنید ورژن 1.0.331.2 لانچر را نصب کنید .

5- کرک ورژن 4 را در محل نصب بازی ،‌ کپی کنید و سپس از طریق ??ایل launcher.exe (با آیکن 3dm)‌ بازی را اجرا کنید .

-آموزش تغییر زبان بازی به انگلیسی :‌

1- در منوی Start عبارت Regedit را جستجو کنید .

2- به مسیر HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\­rockstar games\Grand Theft Auto V بروید و

Language را از هر زبانی که هست به en-US تغییر بدید .

– دوستانی که مشکل کلید Q دارند ??ایل AIO 2.0 را دانلود و نصب کنند کنند.

دانلود AIO 2.0 (حل مشکل کلید Q در بازی)

دانلود GTA V Launcher 1.0.335.2

بچه ها ایا اینارو انجام دادین؟ کدومش جواب میده؟ چون من الان با اپدیت 2 و کرک 4 تا الان بازی کردم ??قط بعضی مراحل وقتی از ماشین بیرون رو میزنی یا بمب چسبان است??اده میکنم کرش میشه بعضی وقتا هم تو تعویض کاراکتر ولی خوب کلا??ه شدم چون ادم نمیتونه از امکانات کامل است??اده کنه. اینا جواب میدن یا باز منتظر باشیم؟ اخ من نمیدونم چرا اینقد ل??تش میدن خوب اپدیتو کرک معتبر بدن دیگه:91:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
من یادم نمیاد ولی ??ک کنم باید بیاد یه چیزی

آخر ماموریت نوشت passed ؟ چون شاید تموم نشده هنوز

هیچی نیست ??قط ماموریت ??رعیه که با ؟نشون میده انا رو هم ر??تم چیز باز نشد

لینک به ارسال

گیمر های عزیز لط??ا اگه کسی میدونه چجوری باید تنظیمات گیم پد رو انجام بدیم، بگن خواهشا.

لینک به ارسال
مشکل کرش موقع سوییچ کاراکتر و هد?? گیری و رانندگی در هیچ سیستمی تا به حال حل نشده حتی دوستانی که این مشکل و تا حالا نداشتن و میگن ندارند ولی در اصل مشکل دارند ??قط تا حالا ندیدند ??قط کا??یه 20 دیقه سیستمشون رو بدن دست من تا بهشون نشون بدم که کرش میشه از حر??ی هم که میزنم اطمینان کامل دارم حتی یه ن??ر روی یه سیستم از زمانی که کرک منتشر شده تا حالا بازی میکرده صبح تا شب و مشکلی نداشته ولی به محض این که من رو اون سیستم بازی کردم بهش نشون دادم که کرش میشه امیدوارم هرچه زود تر مشکلات برطر?? شه خداکنه رو اورجینال مشکلی نباشه

خوب دوست عزیز این دیگه مشکل بازی نیست مشکل از شماست بده یه کرک واسه شما بسازن:=-0:

لینک به ارسال
خوب دوست عزیز این دیگه مشکل بازی نیست مشکل از شماست بده یه کرک واسه شما بسازن:=-0:

حاضرم شرط ببندم تک تک سیستم های شما رو بدن دستم نشون میدم کجا بازی کرش میشه آقا رسول دقیقا متوجه میشه من منظورم چیه

لینک به ارسال
گیمر های عزیز لط??ا اگه کسی میدونه چجوری باید تنظیمات گیم پد رو انجام بدیم، بگن خواهشا.

دوست عزیز راکستار تو بازی یه کاری کرده که شرکتای دیگه عمرا نمیکنن ، کاری کرده با هر دسته ای داری بتونی بازی کنی ،

شما برو تو تنظیمات Gamepad و گزینه ی آخری که میشه Gamepad Calibration رو بزن . بعد با هر دسته ای داری یکی یکی بهت میگه که دکمه هاشو مثل گیمپد اکس باکس تنظیم کنی.

قربونتون.

لینک به ارسال
دوست عزیز راکستار تو بازی یه کاری کرده که شرکتای دیگه عمرا نمیکنن ، کاری کرده با هر دسته ای داری بتونی بازی کنی ،

شما برو تو تنظیمات Gamepad و گزینه ی آخری که میشه Gamepad Calibration رو بزن . بعد با هر دسته ای داری یکی یکی بهت میگه که دکمه هاشو مثل گیمپد اکس باکس تنظیم کنی.

قربونتون.

همینکارو میکنم اصلا انگار نه انگار دسته وصل هست!!!

تو سیستم ر??یقم امتحان کردم همین دسته رو اونجا کار میکنه ولی اینجا نه. احتمالا مشکل از بازی نیست. حالا ببینم چیکار میکنم. ممنون از توجهتون

لینک به ارسال

سلام دوستان

ببخشید مشکل q رو چطور میشه حل کرد؟؟

ممنونم.

لینک به ارسال

آخرش این مشکل کرش حل نشد نه؟ مشکل از کجاست په؟

لینک به ارسال

برای من این اررور میده وسط بازی (مرحله ای که پلیس گم میکنی بعدش میری گاراژ ??یلم که شروع میشه میپره بیرون و این اررور میده : ERR_STR_INVALID_DATA_1

چیکار کنم حل بشه اعصابم خورد شده

http://www.uppic.com/uploads/14303883531.jpg

لینک به ارسال
برای من این اررور میده وسط بازی (مرحله ای که پلیس گم میکنی بعدش میری گاراژ ??یلم که شروع میشه میپره بیرون و این اررور میده : ERR_STR_INVALID_DATA_1

چیکار کنم حل بشه اعصابم خورد شده

http://www.uppic.com/uploads/14303883531.jpg

دادا یکی از ??ایلای بازیت خرابه ، تست کن.

لینک به ارسال

آقا دمت گرم میشه لینک مستقیم بذاری این شیلتره

راسی دوستان ماد پلیس اومد

ویرایش شده توسط SINA4123

لینک به ارسال

آ??ا کسی امتحان کرده ببینه این آپدیت مشکلات و حل می کنه یا نه ؟ خواهشا اگه کسی تست کرده بگه ...

لینک به ارسال

کمپانی راکستار امروز به صورت رسمی پچ جدید نسخه ی PC عنوان Grand Theft Auto V را منتشر کرد. مثل همیشه، تیم راکستار از انتشار هر گونه اطلاعاتی درمورد تغییراتی که توسط این پچ اعمال می شود خودداری کرد اما کاربران پس از نصب پچ بر روی بازی، اطلاعاتی در این مورد منتشر کرده اند. برای جزئیات بیشتر به ادامه مطلب بروید.

کاربران نسخه ی PC عنوان Grand Theft Auto V خبر داده اند که با نصب این پچ، مو??ق شده اند باگ ambient occlusion effect را برطر?? کنند ( در این باگ شخصیت اصلی بازی، در یک نقطه گیر می کرد و حرکتی نمی کرد ). همچنین، این پچ جدید به نظر می رسد مشکل Script Hook را نیز برطر?? کرده است.

البته ما هنوز هم مطمئن نیستیم که آیا این پچ جدید واقعا مشکل Script Hook را برطر?? می کند یا خیر. حتی راکستار هم چیزی در این مورد نگ??ته است.

Grand Theft Auto V عنوان پرآوازه ی کمپانی راکستار می باشد که در ابتدا برای کنسول های نسل ه??تمی عرضه شد. اما پس از درخواست های مکرر، راکستار تصمیم گر??ت این عنوان را برای رایانه های شخصی و همینطور کنسول های نسل هشتمی هم پورت کند. نسخه های نسل هشتمی بازی به مو??قیت ??وق العاده ای دست یا??تند و هم اکنون دوستداران رایانه های شخصی هم در حال انجام آن هستند. نسخه ی PC بازی در روز ۱۴ام آوریل سال جاری ( مصاد?? با ۲۵ ??روردین ) منتشر شد.

لینک به ارسال

[h=2]با Mod جدید GTA V، در نقش یک ا??سر پلیس بازی کنید + لینک دانلود[/h]آیا ماد های عرضه شده برای GTA 4 یا San Andreas را به یاد دارید؟ ماد تبدیل شدن به پلیس چطور؟ آیا علاقه مند هستید تا در دنیای GTA V هم تبدیل به یک پلیس شوید و به دستگیر کردن تبهکاران و خلا?? کاران در لس سانتوس بپردازید؟ پس خبر خوبی را برای شما آماده کرده ایم.

ماد جدیدی برای GTA 5 منتشر شده است که قابلیت های بسیار هیجان انگیزی به بازی اضا??ه می‌کند. پس از نصب این ماد بر روی بازی می‌توانید در نقش یک پلیس بازی کنید و به دستگیری مجرمان بپردازید. توجه کنید که هنوز این ماد در مرحله آزمایشی قرار دارد و ممکن است کمبود هایی هم داشته باشد.

اطلاعات کلی در رابطه با این Mod:

• انتخاب لباس، شخصیت و خودرو به صورت دلخواه
  • دریا??ت گزارشات رادیویی
  • توانایی درخواست پشتیبان پلیس، کمک های پزشکی، آتش نشانی، نیرو های ویژه پلیس، هلیکوپتر و درخواست برای ایجاد موانع پلیسی (در هنگام تعقیب و گریز می‌توانید به کادر پشتیبان دستور دهید تا ماشین های پلیس را به صورت عمودی در خیابان قرار دهند تا مجرم در هنگام حرکت با آن ها تصاد?? کند)
  • دستور توق?? و ایجاد ترا??یک
  • شرکت در ??عالیت های حر??ه ای
  • دستگیری عابران پیاده یا مظنون ها
  • ت??تیش (جستجو) عابران پیاده یا مظنونین
  • است??اده از ت??نگ الکتریکی برای دستگیری عابران
  • ر??ت و آمد در ایستگاه پلیس
  • قابلیت ا??زایش رتبه و باز شدن قابلیت ها و وسایل ویژه
  • توانایی ذخیره کردن پیشر??ت ها و بارگذاری دوباره از همانجا
  • قابلیت شخصی سازی دکمه های قبول عملکرد بر روی کیبرد (به واسطه این قابلیت می‌توانید است??اده از قابلیت ها را بر روی دکمه دلخواه قرار دهید. به عنوان مثال درخواست نیروی پشتیبان را بر روی کلید W قرار دهید)
  • توانایی جستجو محل به وسیله سگ
  • توانایی به اشتراک گذاشتن آمار مانند رتبه، تعداد مظنونانی که کشتید و … بر روی شبکه های اجتماعی

درصدی شک ندارم که از قابلیت های بالا هیجان زده شده اید و هر چه زود خواستار نصب این ماد بر روی بازی خود هستید. اندکی تامل نکنید و هم اکنون این ماد هیجان انگیز را از طریق لینک زیر دریا??ت کنید:

تصاویر این ماد:

SAPD-3-250x150.jpg

SAPD-2-250x150.jpg

SAPD-1-250x150.jpg

لینک به ارسال

[h=2]عنوان GTA V در کمتر از یک ماه پیش، ۲ میلیون نسخه بر روی PC ??روخته است[/h]

علی رغم وجود بحث و مجادله ی بسیار درمورد به تاخیر ا??تادن بازی Grand Theft Auto V برای پلت??رم PC، اطلاعات حاکی از آن است که عنوان سبک open-world کمپانی راکستار مو??ق شده است به خوبی بر روی رایانه های شخصی ظاهر شود. برای جزئیات بیشتر به ادامه مطلب رجوع کنید.

همانطور که اشاره شد، ??روش خوب بازی Grand Theft Auto V بر روی پلت??رم PC نشان می دهد که طر??داران علاقه ی زیادی به این بازی دارند. با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط SteamSpy’s stats، در کمتر از یک ماه پیش کمپانی راکستار حدود ۲ میلیون نسخه از عنوان Grand Theft Auto V را ??قط بر روی پلت??رم PC ??روخته است که عالی به نظر می رسد.

برای انجام مقایسه ای کوچک، اگر به یاد داشته باشید عنوان قبلی این سری یعنی GTA IV مو??ق شده بود حدود ۳٫۵ میلیون نسخه بر روی Steam ب??روشد. بنابراین، به طور تقریبی می توان گ??ت که Grand Theft Auto V جزو یکی از بهترین بازی های این سری بر روی Steam بوده است. مخصوصا وقتی که مادهای مختل??ی برای بازی ساخته شدند!

dasdasdas.jpgبیش از ۲ میلیون نسخه ??روش ??قط در کمتر از یک ماه. راکستار پرونده ی GTA V را مقتدرانه بست!

البته لازم به ذکر است که این ارقام شامل نسخه های ??روخته شده در خارج از Steam می باشند ( بنابراین کل ??روش عناوین GTA V و GTA IV ممکن است حتی از این ها هم بالاتر باشد ). نسخه ی اصلی بازی در ابتدا در سال ۲۰۱۳ برای کنسول های نسل ه??تمی?? PlayStation 3 و Xbox 360 منتشر شد. از آن زمان طر??داران PC درخواست های مکرر خود را برای عرضه ی نسخه ی PC این بازی با راکستار در میان گذاشته اند و همواره خواهان این موضوع بوده اند و در نهایت بازی به PlayStation 4 و Xbox One و همچنین PC آمد.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...