رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mostafamz2010

تاپیک مخصوص بازی Grand Theft Auto V برای کامپیوتر

پست های پیشنهاد شده

کمپانی راکستار امروز به صورت رسمی پچ جدید نسخه ی PC عنوان Grand Theft Auto V را منتشر کرد. مثل همیشه، تیم راکستار از انتشار هر گونه اطلاعاتی درمورد تغییراتی که توسط این پچ اعمال می شود خودداری کرد اما کاربران پس از نصب پچ بر روی بازی، اطلاعاتی در این مورد منتشر کرده اند. برای جزئیات بیشتر به ادامه مطلب بروید.

کاربران نسخه ی PC عنوان Grand Theft Auto V خبر داده اند که با نصب این پچ، مو??ق شده اند باگ ambient occlusion effect را برطر?? کنند ( در این باگ شخصیت اصلی بازی، در یک نقطه گیر می کرد و حرکتی نمی کرد ). همچنین، این پچ جدید به نظر می رسد مشکل Script Hook را نیز برطر?? کرده است.

البته ما هنوز هم مطمئن نیستیم که آیا این پچ جدید واقعا مشکل Script Hook را برطر?? می کند یا خیر. حتی راکستار هم چیزی در این مورد نگ??ته است.

Grand Theft Auto V عنوان پرآوازه ی کمپانی راکستار می باشد که در ابتدا برای کنسول های نسل ه??تمی عرضه شد. اما پس از درخواست های مکرر، راکستار تصمیم گر??ت این عنوان را برای رایانه های شخصی و همینطور کنسول های نسل هشتمی هم پورت کند. نسخه های نسل هشتمی بازی به مو??قیت ??وق العاده ای دست یا??تند و هم اکنون دوستداران رایانه های شخصی هم در حال انجام آن هستند. نسخه ی PC بازی در روز ۱۴ام آوریل سال جاری ( مصاد?? با ۲۵ ??روردین ) منتشر شد.

خب کجاست بریم دانلودش کنیم؟

همین آپدیت 5 و کرک 4 اینا که نیست؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کسی این آپدیت و کرک رو تست کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!

انگار مشکل کرش بازی حل شده:gigglesmile:

لینک به ارسال

لینک به ارسال

آقا آپدیت 4 و کرک 5 هم من تست کردم دوباره کرش کرد ولی اینبار با کمی درنگ! اول هنگ کرد بعد کرش:mellow:

لینک به ارسال
آقا این پسوردش چیه.من دانلودش کردم حالا پسورد میخواد

دقت کنین میتونین پیداش کنید وقتی با winrar بازش میکنین کنارش مینویسه. اینم پسورد www. skidrowcrack .com (بدون ??اصله)

لینک به ارسال

مسخرشو دروردن ایند??عه تو آپدیت جدید ufd 0014 یه همچین اروری وسط بازی میده:cursing:

لینک به ارسال
مسخرشو دروردن ایند??عه تو آپدیت جدید ufd 0014 یه همچین اروری وسط بازی میده:cursing:

آقا یعنی آپدیت چهارم هم مشکل داره نصبش نکنیم؟

لینک به ارسال

اخه من تو سایت skidrow کامنتارو میخوندم بعضی ها گ??ته بودن حل شده :( خواهشا لینک دانلود این اپدیت بذارید دیگه چون هرکسی یه لینکی گذاشته ادم قاطی میکنه من تلاش کردم از خود سایت skidrow بردارم نشد شما بزارید که مطمئن باشیم از یه جای معتبر برداشتیم خیالمون راحت باشه که درسته ممنووون

لینک به ارسال

آقایون داداشام این مد جدید چجوری باید اجرا بشه تو آ??لاینم میشه یا ??قط تو آنلاینه یکی برامون توضیح بده

لینک به ارسال

آقا من کش?? کردم یه رابطه ریاضی بیشتر نداره اینه: آپدیت n و کرک (n+1) . دارم به اون روز ??کر میکنم که آپدیت 100 و کرک 101 ام بیاد این کرش مشکلش حل نشده. بابا پس راکستار با اون همه ابهت این بازی شرم نمیکنه این مشکل هنوز پابرجا مونده؟ تو نسخه های اورجینال هم هست این مشکل کرش؟

ویرایش شده توسط android5

لینک به ارسال

کرک رو کپی می کنم ات??اقی نم ا??ته لانچر کرک هم می گه gtav play روبزن اونم بزنم ات??اق خاصی نم ا??ته ازت کد می خواد چطوریراش بندازم؟

لینک به ارسال

توی اون مرحله که به هلیکوپتر پلیس شلیک می کنم و سوار یه ماشین میشم یه خطا میده و از بازی میاد بیرون، آخرین بروزرسانی رو هم انجام دادم.

کسی میدونه چکار باید کرد؟

مرسی

لینک به ارسال
توی اون مرحله که به هلیکوپتر پلیس شلیک می کنم و سوار یه ماشین میشم یه خطا میده و از بازی میاد بیرون، آخرین بروزرسانی رو هم انجام دادم.

کسی میدونه چکار باید کرد؟

مرسی

بله این کرک و آپدیت جدید ظاهرا مشکل کرش رو حل میکنه ولی بعضی موقع ها وقتی پلیس دنبالته میخوای سوار ماشین بشی یه پیغام میاد بعد میاد بیرون

لینک به ارسال

دوستان من کرک و آپدیت جدید و تست کردم تا حد زیادی ولی بازم تست باید بکنم تا مطمن بشم

تا الآن جا هایی که با کرک و آپدیت قبلی کرش میشد دیگه کرش نمیشه ولی مشکل جدید اینه که وقتی پلیس دنبالته و میخوای سوار یه ماشین بشی یه پیغام ufd 0014 یه همچین چیزی میاد بعد نمیشه دیگه بازی کرد تصویر سیاه میشه

دوستان اونایی که مرحله h هستن و موقع سوییچ کاراکتر میاد بیرون امتحان کنید خواهشا و نتیجه رو بگید

لینک به ارسال

بچه ها اگر ویندوز شما 8.1 هست آپدیتش کردین ؟

شاید از اون باشه کرش کردن ها و ...

چون من اصلا مشکل کرش و اخطار ... ندارم

لینک به ارسال

دوستان من بازی رو تازه دانلود کردم و میخوام ببینم بعد اکسترک کدوم آپدیت رو باید دانلود و نصب کنم ؟ ( نسخه 60 گیگی )

ویندوز 8.1 64 بیت ، لپ تاپ Lenovo Z510

ممنون میشم یکی از دوستان من رو راهنمایی کنه.

لینک به ارسال
بچه ها اگر ویندوز شما 8.1 هست آپدیتش کردین ؟

شاید از اون باشه کرش کردن ها و ...

چون من اصلا مشکل کرش و اخطار ... ندارم

بازی رو سیستم من زیاد روون اجرا نمیشه! رزولوشن تصویر و تنظیمات رو کم و زیاد کردم هیچ ??رقی نکرد

مشکلشم میدونم کجاس

رم سیستم 4 گیگه بعد تا بازی رو اجرا میکنم 3.7 گیگ پر میشه و یکم کند میشه

به نظرت چیکار کنم ؟ راهی نیست ؟

رزولوشن روی 720 هم گذاشتم ولی ??رقی نکرد تنظیمات هم الان روی نرماله ولی خیلی حال گیریه ، بازی روون نیست حال نمیده :(

لینک به ارسال
دوستان من بازی رو تازه دانلود کردم و میخوام ببینم بعد اکسترک کدوم آپدیت رو باید دانلود و نصب کنم ؟ ( نسخه 60 گیگی )

ویندوز 8.1 64 بیت ، لپ تاپ Lenovo Z510

ممنون میشم یکی از دوستان من رو راهنمایی کنه.

آپدیت 1 بریز بعد آپدیت 2 بریز و کرک 4 و از طریق ??ایل launcher بازی رو اجرا کن

لینک به ارسال
آپدیت 1 بریز بعد آپدیت 2 بریز و کرک 4 و از طریق ??ایل launcher بازی رو اجرا کن

این آپدیت 4 و 5 چی نیازی نیست ؟

لینک به ارسال
این آپدیت 4 و 5 چی نیازی نیست ؟

کلا 4 تا آپدیت اومده

شما 1 و 2 رو بریز با کرک 4 کا??یه

لینک به ارسال
بازی رو سیستم من زیاد روون اجرا نمیشه! رزولوشن تصویر و تنظیمات رو کم و زیاد کردم هیچ ??رقی نکرد

مشکلشم میدونم کجاس

رم سیستم 4 گیگه بعد تا بازی رو اجرا میکنم 3.7 گیگ پر میشه و یکم کند میشه

به نظرت چیکار کنم ؟ راهی نیست ؟

رزولوشن روی 720 هم گذاشتم ولی ??رقی نکرد تنظیمات هم الان روی نرماله ولی خیلی حال گیریه ، بازی روون نیست حال نمیده :(

از خود هارد یه 10 گیگ به رم ااختصاص بده به صورت مجازی ببین تاثیر داره ؟ این کار تو نرم ا??زار 3ds max برای من تاثیر داشت تو گیم نمیدونم

برو تو system properties اونجا advance رو انتخاب کن دوباره تو تب advance گزینه visual memory رو انتخاب کن هر چقدر بود یه 10 گیگ بهش اضا??ه کن از حالت Auto به حالت Costum دربیار

Windows Admin: Understanding the Advanced System Properties Panel

لینک به ارسال

میتونم بگم دیگه 80 درصد کرش تو بازی وجود نداره با آپدیت 4

ولی مشکل tieup-0014-chk-b هست

لینک به ارسال
از خود هارد یه 10 گیگ به رم ااختصاص بده به صورت مجازی ببین تاثیر داره ؟ این کار تو نرم ا??زار 3ds max برای من تاثیر داشت تو گیم نمیدونم

برو تو system properties اونجا advance رو انتخاب کن دوباره تو تب advance گزینه visual memory رو انتخاب کن هر چقدر بود یه 10 گیگ بهش اضا??ه کن از حالت Auto به حالت Costum دربیار

Windows Admin: Understanding the Advanced System Properties Panel

این کارم قبلا کردم ??رقی نکرده

??قط الان نرم ا??زار Razer Game Booster رو نصب کردم بازی رو باهاش اجرا کردم یکم بهتر شد ، البته خیلی کم

من بیشتر توی رانندگی مشکل دارم که زیاد روون نیست ،،، یکم تیکه تیکه نشون میده توی رانندگی مخصوصا سرعت بالا

البته میشه بازی کرد ولی دلم میخواست قشنگ و روون اجرا بشه

دمت گرم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...