رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mostafamz2010

تاپیک مخصوص بازی Grand Theft Auto V برای کامپیوتر

پست های پیشنهاد شده

سلام کسی آپدیت پنجم است??اده کرده اینم مشکل داره یا نه مشکل کرش نه مشکل یک اخطاری میداد بعد یک د??عه ص??حه سیاه میشد بیرون میومد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من اپدیت پنجم رو زدم از نظر گیم پلی خیلی خیلی بهتر شده و روونتر منم مثلا خواستم از اول بازی کنم بدون دغدغه اینبار همون اولش پلیسا میاد میزنی مشکل کاور هم نیست وقتی ماشینی که منتظر شماست میری نزدیکش میپره بیرون:bored:

واقعا سوال شده برام این راک استار gta های قبلیو چجوری درست کرده بود اخه الان اینو نمیتونه سروتهش رو هم بیاره تو یکی مشکل کاور حل میکنه تو یکی گیم پلی حل میکنه تو یکی مشکل تیراندازی حل میکنه پس میدونه این مشکلات هست حتی تو ارجینال چرا نمیتونه اخه همه اینارو یکجا حل کنه اه ه ه :bored:

لینک به ارسال
اون بالا یه گزینه هست limite توش داره ??ک کنم دقیق یادم نیست چیه اونو on و off کنی میتونی تنظیمات رو بیشتر از گرا??یک کنی

مرسی داداش گل

ممنون

لینک به ارسال

آقا این آپدیت پنجم خیلییییییییییی ا??تضاحه من همینطوری در حال رانندگی هستم یک د??عه میاد بیرون مشکلش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

دوستان این آپدیت 5 و از کجا دانلود کردید یه لینک بذارید

یه چیز جالب دوستان از یکی شنیدم که اگه هیچ آپدیتی رو بازی نصب نکنی یعنی ??قط اون day 1 و نصب کنب هیچ مشکلی بازی نداره

لینک به ارسال
دوستان این آپدیت 5 و از کجا دانلود کردید یه لینک بذارید

یه چیز جالب دوستان از یکی شنیدم که اگه هیچ آپدیتی رو بازی نصب نکنی یعنی ??قط اون day 1 و نصب کنب هیچ مشکلی بازی نداره

داداش برو اینجا Grand Theft Auto V Update 5 (v1.0.350.2) and Crack v4-3DM - Skidrow & Reloaded Games

اولین گزینه ONE FTP LINK اینو بزن لینک مستقیمه دانلود کن

لینک به ارسال
یک بار دیگه این و میذارم و به همه اطمینان میدم که مشکل کرش با آپدیت 4 و کرک جدید و ارور TIEUP-0014-CHK-B با راه حل زیر که توسط خودم هم تست شده حل میشه

حل ارور TIEUP-0014-CHK-B

این اررور هنگامی رخ میده که شما آپدیت 4 و کرک 4 از گروه 3DM رو برای بازیتون نصب کرده باشید و وقتی دکمه F رو داخل بازی بزنید بعضی اوقات این اررور براتون میاد و بازی Crash میکنه ...حالا برای ر??ع این اررور کار های زیر رو انجام بدید1) ??ایل GTA V Launcher By Ashraf GTX.rar رو از

اینجا دانلود کنید2) سپس محتویات ??ایل دانلود شده رو (GTA.exe و GTA V Launcher.exe و DevComponents.DotNetBar2.dll) در پوشه ای که بازیتون هست بریزید3) و در آخر هم روی GTA V Launcher.exe کلیک کنید و 20 ثانیه منتظر باشید تا وارد بازی شه...*توجه : هربار که میخواید وارد بازی شید باید روی آیکن GTA V Launcher.exe کلیک کنید و 20 ثانیه منتظر بمونید وگرنه باز هم اررور براتون میاد !

مشکل ا??ت ??ریم و لگ موقع رانندگی هم دارم تست میکنم مطمن شدم میذارم

ممنون از شما درست شد...

لینک به ارسال

بچه هایی که مشکل مرحله h دارن

مثل اینکه این باگ حل شدنی نیست توسط راکستار

یک راه حل داره اونم 2 بار خودکشی کردن با ??رانکلین

بعد 2 بار یه گزینه Skip میده که اگر اون رو انتخاب کنید مینوسه Mission Passed مرحله یا مو??قیت تموم میشه

بعد دوباره به روال عادی برمیگردیم

اینم لینک ??یلمش که براتون آپلود کردم

http://5.39.85.127/files/3/e6k0eop733pagc/How-To-Pass-GTA-V-Blitz-Play---Caida-Libre-Mission-Without-Game-Crashes.mp4

لینک به ارسال

آقایون هر د??عه یه مشکلی حل میشه مشکل دیگه ایجاد میشه

الان جاده ها س??ید رنگ شده و ماشین ها رو هوا هستند!!!:=d:

لینک به ارسال

اگه یادتون باشه زماني که watch dogs اومد همه واسه ا??ت ??ریم یا لگ زدن یا یه سری باگ روی نسخه pc کلی به يوبي سا??ت انتقاد کردن که این چه طرز بازی ساختن هست.حالا هم راک استار با اون همه ادعا بعد از ۱سال از انتشار بازی واسه کنسول این همه مشکل داره بازیش.تازه watch dogs کلی نوآوری داشت.

لینک به ارسال

دوستان نسخه ی کورپک آیکون اجرای بازیش کجاست من نصب کردم برا یکی 70 خرده ای گیگ هم شد ولی آیکون اجرای بازی نداره

لینک به ارسال

بچه ها من زبانشو از چینی به انگلیسی تغییر دادم از regedit ولی وقتی RUN as Administrator میزنم باز برمیگردونه چینی اینو چیکار کنم همیشگی بمونه؟

لینک به ارسال
دوستان نسخه ی کورپک آیکون اجرای بازیش کجاست من نصب کردم برا یکی 70 خرده ای گیگ هم شد ولی آیکون اجرای بازی نداره

??قط سی دی دوم رو هم همون جا نصب کن همین البته 98 گیگ خالص حجم میشه که بعد تبدیل به 60 میشه به وسیله خود ??ایل نصب

لینک به ارسال
بچه ها من زبانشو از چینی به انگلیسی تغییر دادم از regedit ولی وقتی RUN as Administrator میزنم باز برمیگردونه چینی اینو چیکار کنم همیشگی بمونه؟

یه بار دیگه همین کار رو بکن و بعدش برو تو پوشه نصبت یه ??ایل هست که با نوت پد وا میشه 3dmgame همین و بعد داخلش چینی رو پاک کن و ستاره کنار انگلیسی رو هم پاک کن تمام

لینک به ارسال
اگه یادتون باشه زماني که watch dogs اومد همه واسه ا??ت ??ریم یا لگ زدن یا یه سری باگ روی نسخه pc کلی به يوبي سا??ت انتقاد کردن که این چه طرز بازی ساختن هست.حالا هم راک استار با اون همه ادعا بعد از ۱سال از انتشار بازی واسه کنسول این همه مشکل داره بازیش.تازه watch dogs کلی نوآوری داشت.

خداییش بیشتر باهاش حال کردم منم ولی خیلی چیزا نداشت تا یه بازی کامل مثل جی تی بشه

لینک به ارسال

دوستان کمک کنید بعد مرحله chop چکار کنم هیچی باز نمیشه

با سگ هم بازی میکنم به همه زنگ میزنم بازم چیزی باز نمیشه

لط??ا راهنمایی کنید

لینک به ارسال

بازی هیچ مشکل ??نی نداره.به خاطر کپی بازی کردن و کرک هاست که مشکلات به وجود میاد

لینک به ارسال

سلام. من آهنگ های مورد علاقه خودم رو تو ??ایل مربوطه کپی کردم. تا چند وقت پیش هم اوکی بود. ولی الان نمی تونم در حین بازی که آهنگ ها داره پهش میشه برم ترک بعد یا قبل ! مشکل چیه؟1 ممنون

لینک به ارسال

دوستان یه مشکلی پیش اومده برام با تکستچر شدو شدر و اکثر چیزا رو گذاشتم رو very high 60 رو رزولوشن 1440 در 900 ??ریم هم راحت بازی میکنم ولی بعد یه مدتی که بازی میکنم شروع میکنه لگ زدن ??ریم خوب میگیرم ولی یهو یه لگ بد میزنه چی کار کنم؟؟؟؟؟؟

گرا??یکم هم آپدیته بعد میدونم برا سیستمم نیست چون هم تقریبا مثل سیستم پیشنهادی بازی هم این که با تنظیمات پایین هم بازی میکنم این مشکل و دارم

CORE I3 3.30 GH چهار هسته

8GB RAM

650GTX TI BOOS 2GB GDDR5

ویرایش شده توسط SINA4123

لینک به ارسال

سلام من تو بازی به 37% رسیدم ولی هر کاری میکنم با هر کدوم از سه شخصیت مرحله بهم نمیده نمیدونم باید چیکار کنم اگه کسی رد کرده راهنماییم کنه

با هر کدوم سوار ماشین میشم این پیام میاد

this vehicle can be used as a getaway vehicle

hide it in a discreet location

select the "mark getaway location" option when phoning franelinor

که معنیش: این خودرو می تواند به عنوان یک وسیله نقلیه گریز است??اده

پنهان کردن آن را در یک محل با احتیاط

زمانی که تل??نی franelinor "علامت محل گریز" گزینه را انتخاب کنید

این تل??ن باید به کی کنم تا مرحله بیاره الان همون مرحله ای هستم که ما ا?? بی ای بچه هاش تو کارگاه یه معموریت بهمون دادن که اول باید پسر کچله بره چهار تا کار انجام بده که میدم اخریش هم دزدیدن ماشین اشغالی هست ولی بعدش هیچ کاری نیست که انجام بدم حداقل اگه رد کردین بگین با کدوم شخصیت و چه کاری بکنم ممنون

لینک به ارسال
سلام من تو بازی به 37% رسیدم ولی هر کاری میکنم با هر کدوم از سه شخصیت مرحله بهم نمیده نمیدونم باید چیکار کنم اگه کسی رد کرده راهنماییم کنه

با هر کدوم سوار ماشین میشم این پیام میاد

this vehicle can be used as a getaway vehicle

hide it in a discreet location

select the "mark getaway location" option when phoning franelinor

که معنیش: این خودرو می تواند به عنوان یک وسیله نقلیه گریز است??اده

پنهان کردن آن را در یک محل با احتیاط

زمانی که تل??نی franelinor "علامت محل گریز" گزینه را انتخاب کنید

این تل??ن باید به کی کنم تا مرحله بیاره الان همون مرحله ای هستم که ما ا?? بی ای بچه هاش تو کارگاه یه معموریت بهمون دادن که اول باید پسر کچله بره چهار تا کار انجام بده که میدم اخریش هم دزدیدن ماشین اشغالی هست ولی بعدش هیچ کاری نیست که انجام بدم حداقل اگه رد کردین بگین با کدوم شخصیت و چه کاری بکنم ممنون

باید مایکل بشی بعد یه ماشین خوب وردای بعد بری تو یه کوچه ی خلوت بعد زنگ بزنی به ??رانکلین اگه نشد کوچتو عوض کن چون شاید نزدیک به اداره پلیس باشه بعد نمیشه

لینک به ارسال
یه بار دیگه همین کار رو بکن و بعدش برو تو پوشه نصبت یه ??ایل هست که با نوت پد وا میشه 3dmgame همین و بعد داخلش چینی رو پاک کن و ستاره کنار انگلیسی رو هم پاک کن تمام

داداش ممنون من اینکارو میکنم اولی که هیچ حله ولی وقتی نوت پد رو رو باز میکنم اونکارارو هم میکنم میخوام سیو کنم اجازه نمیده میگه دسترسی نداره ایناهاش:

[ATTACH=CONFIG]10337[/ATTACH]

لینک به ارسال
داداش ممنون من اینکارو میکنم اولی که هیچ حله ولی وقتی نوت پد رو رو باز میکنم اونکارارو هم میکنم میخوام سیو کنم اجازه نمیده میگه دسترسی نداره ایناهاش:

[ATTACH=CONFIG]10337[/ATTACH]

??قط یه بار رستارت کن و بدونه انجام کار دیگه برو همین کار رو انجام بده میتونی به جای پاک کردن زبان چینی ورداری کنارش ستاره بزاری و ستاره انگلیسی رو برداری این اخرین چیزی هست که به ??کرم میرسه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...