رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
bm79

The Order: 1886

پست های پیشنهاد شده

بعد از ماه ها تصمیم گر??تم بازم بیام توی p30day و سعی میکنم که زیاد پست بزارم خب بریم سر اصل مطلب

بازی the order که یکی از بازی های انحصاری ps4 هست(همتون میدونین خوب :|) که 1 اس??ند ماه منتشر شد!!

من خودم شخصا این بازی رو چند روز پیش خریدم و واقعا بازی من رو تحت تاثیر قرار داد ...

گیم پلی زیبا شدا گذاری عالی sound ها و track ها و موسیقی های بازی عالیه از هر نظر

کی??یت گرا??یکی درجه 1 واقعا بی نظیر و شاهکاره که به گقته شرکت سازنده بازی ready at dawn صورت هر کاراکتر توی بازی از 30000 (سیصد هزار) چند ضلعی تشکیل شده ..

توی بازی شما در نقش galahad هستید که در همون لحضات اول بازی توی یک زندان هستید و مامور هایی شما رو شکنجه میدن!!

حالا به هر طریقی شده از زندان در میرین ولی روی یه پل که یه طر??ش دریاست گیر می??تین بین سربازا و خودتون رو پرت میکنید و برمیگردین به چند ماه قبل و داستان شروع میشه!!

Galahad که یک knight یا شوالیه هست به همراه دوستانش که اونا هم شوالیه هستن چندین ماموریت رو برای محا??ظت از شهر و لورد در مقابل موجودات عجیب و در مقابل یک سری دشمن (این یکیاموجود نیستناا :-D ) انجام میدن...

Galahad پی میبره که لورد خودش یکی از همین موجودات هست و با گروه دشمنا که به اصطلاح هندی indian هستن همراه میشه تا لورد رو بکشه و خلاصه اخرش می??ته تو زندان و شکنجه میشه اما داستان اینجا تموم نمیشه ... ادامه داره .... پیشنهاد میکنم حتما این بازی بسیار زیبا .گرا??یکی و جذاب رو بخرید و بازی کنید نظر منتقدین بازی رو هم بیخیال بشین... تنها مشکل این بازی اینه که یکم زیاد ??یلم داره و ??یلما رو هم نمیشه رد کرد ... سبک بازی به طوری هست که انگار ??یلم سینمایی هست :-D

راستی توی بازی هم سلاح ها سلاح های پیشر??ته ای هستن که دانشمندان شهر لندن برای گروه های شوالیه ها و لورد ها ساختن .. یکی ازاین دانشمندا هم nikola tesla هست که واحد جریان مغناطیسی به همین اسم هست (تسلا) اسم مخترعشه!! :|| البته مطمعن نیست که این ود یا نه .. به هر حال .. توی بازی دارای سلاح ها و وسایل پیشر??ته ای هستید در کل بازی جالبی هست سبکش ??رق میکنه با سایر بازی ها که قبلا انجام دادید

تو ادامه چند تا اسکرین شات که خودم از توی بازی گر??تم رو قرار میدم ... تمامی اسکرین شات ها در حین بازی گر??ته شدن و نه از توی ??یلم بازی !!

راستی ??ک کنم کل وقتی که طول کشید تا بازی رو تموم کنم 10 ساعت بود (حدودا)

اگه مشکلی غلط املایی یا مشکل دیگه ای بود به بزرگی خودتون ببخشید اولین نقدم بود تقریبا!!!

[ATTACH=CONFIG]10302[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]10303[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]10305[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]10306[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]10307[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]10308[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]10309[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]10311[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]10304[/ATTACH]

ویرایش شده توسط bm79
اشتباه املایی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با نظر دوستمون موا??قم ... اصلآ به اراجی??ی که منتقدین گ??تن .. اهمیت ندید .. بازی ??وق العاده زیبا ساخته شده .. کم لط??یه .. اگه میگن چیزی نداره !! خوب گیم باید حالت Entertanment باشه دیگه .. کتاب ??لس??ه که نمیخوان بخونن مردم .. که دنبال محتوی و از این حر??ا میگردن .. بازی یه روال داستانی زیبا داره که ارزشش به همونه .. همش که نباید آدم در حال شلیک و جنگ باشه .. باید از گیم لذت برد .. که این بازی داره .. ??قط کاش یه مقداری طولانی تر بود .. ولی 10-12 ساعت سرگرم میشید

لینک به ارسال

این بازی ??وق العادست. ??قط کاش برای xbox هم میزدن

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...