رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
N!ma.corleone

کرش مرورگر

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من تب مرورگر های زیادی رو باز میکنم و نیاز دارم که همیشه این تب ها باز باشن

اما وقتی تعداد تب ها به 20 الی 30 تا میرسه مرورگر کرش میکنه

لط??ا راه حلی پیشنهاد بدین یا نرم ا??زاری بهم معر??ی کنید

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.معلومه که 20-30 تا برسه کرش میکنه.مگر اینکه سیستمتون خیلی قوی باشه که کرش نکنه!

لینک به ارسال

منم همین مشکل رو داشتم با اوپرا و الان از ??ایر ??اکس است??اده میکنم ص??حه هام هم بیشتر از 500 تا باز هستن واقعیت 300 تا رو مطمعن هستم و خوبیش هم اینه که موقع باز کردن دوباره برنامه همه ص??حه ها رو دوباره ریلود نمیکنه حجم بره ??قط تب هایی که روشون برم برام بارگزاری میشن ولی هر از چند گاهی هم میرم با??رش رو خالی میکنم که چون وقتی ??ایلای کوکی بیشتر از 1.5 گیگ میشه سنگین میشه اجرای برنامه در کل گوگل کروم بهتر بود ولی هر بار بازش میکنم کل ص??حه ها رو ریلود میکنه خودکار که کلی از حجمم رو میبره و ??قط شبا موقع مجانی بازش میکنم که 2-3 ساعت ریلود ص??حه هاش طول میکشه الکی ??ایر??اکس 37 رو نصب کن نسخه انگلیسی

لینک به ارسال

راستی ناظر انجمن به جای راه حل دادن امید رو هم نابود کرد خوب برادر چرا دل بچه مردم رو خالی میکنی

اینکه در مرورگر ??ایر ??اکس و اوپرا و کروم باید گزینه کونتنیو د ... دقیق نمیدونم همونی که بین سه تا گزینه اولش با کنتنیو شروع میشه و مضمونش نگه داشتن تبهای باز شده برای اجرای مجدد هست رو باید دستی ??عال کنید رو که حتمی خودتون میدونید

لینک به ارسال
راستی ناظر انجمن به جای راه حل دادن امید رو هم نابود کرد خوب برادر چرا دل بچه مردم رو خالی میکنی

اینکه در مرورگر ??ایر ??اکس و اوپرا و کروم باید گزینه کونتنیو د ... دقیق نمیدونم همونی که بین سه تا گزینه اولش با کنتنیو شروع میشه و مضمونش نگه داشتن تبهای باز شده برای اجرای مجدد هست رو باید دستی ??عال کنید رو که حتمی خودتون میدونید[/QUO

دوست عزیز ممنون از توجه شما همین طور که گ??تین به دنبال راه حل هستم

مشخصات سیستمم برای انجام این کار ضعی?? هستش

شما چطور تونستید 300 ص??حه باز کنید و مرورگر کرش نکنه؟

من نیاز دارم همه ص??حات همزمان باز باشن نمیخوام ذخیرشون کنم

لینک به ارسال

نسخه های قبلی ??ایر??اکس تو کرش کردن چند بار حال گیری داشتن که همه چیز رو از بین بردن ولی از 32 به 35 دیگه کرش هم میکردن با باز کردنش دوباره خودش گزینه رستوری رو میاورد که خیلی عالی بود البته تو نسخه جدید تا الان مشکلی نبوده و ضمن اینکه بگم موقع باز کردن 5-6 دقیقه طول میده باز بشه که به خاطر ص??حات زیادم هست و وقتی هم باز هست حدود 2 گیگ از رمم رو اشغال میکنه و برای کرش نکردن باید ??قط برید تو ستینگ و اگه حجم کوکی ها از یه گیگ رد داده خالیش کنید و یه بار بعدش باز و بسته کنید همین که البته است??اده از نرم ا??زار بکاپ گیر هم برای اطمینان عالیه

MozBackup

که این برای موزیلا کارش عالیه

در مورد مشخصات سیستم برای من بالا هست ولی ??قط ??ایر??اکس با این همه ص??حه باز از رم است??اده زیاد میکنه که در مورد کروم که نص?? ??ایر??اکس ص??حه روش دارم 4 گیگ رمم رو اشغال میکنه پس ??ایر??اکس با 2 گیگ اشغال خیلی خوبه در حالی که دو برابر ص??حه هست

در مورد باز بودن هم زمان کروم بهتره چون اگر هم ص??حه ای کرش کنه ??قط همون ص??حه خراب میشه و کل نرم ا??زار هنگ نمیکنه ولی هر بار باز کردنش معادل ریلود شدن همه ص??حه ها هست که شما هم میگید همین رو میخواید البته برای من که ص??حه هام عکس زیاد دارن صر??ه اقتصادی نداره کروم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...