رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
skb4

مشکل نصب کارت گرافیک ati در لب تاپ

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان !

من میخوام کارت گرا??یک ATI لبتاپمو که مدل HP COMPAQ NW8440 هست نصب کنم ولی هرچی رو واسش دان میکنم نصب نمیشه !

کسی هست مارو کمک کنه ؟ موندم گه چجوری نصبش کنم حالا حتی با سولوژن پک هم امتحان کردم نصبم میشه ولی حتی تغییری نمیکنه

( گزینه SLEEP هم ??عال نیس !! ) کمک .:244728hqjqgvc51h::244728hqjqgvc51h::244728hqjqgvc51h::244728hqjqgvc51h::244728hqjqgvc51h::244728hqjqgvc51h::244728hqjqgvc51h::244728hqjqgvc51h::244728hqjqgvc51h::244728hqjqgvc51h::244728hqjqgvc51h:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما به سایت hp برید از اونجا درایور های مورد نظرتون رو با توجه به نوع ویندوزتون دانلود کنید

لینک به ارسال

با سلام. درایورهای لپ تاپ های HP رو (مخصوصن گرا??یک) ??قط باید از سایت خود HP دانلود کنید. اگه لپ تاپتون 2 گرا??یکه هست باید اول درایورهای چیپست رو دانلود و نصب کنید، بعد درایور گرا??یک اینتل و در آخر درایور کارت گرا??یک اصلی یعنی AMD یا همون ati

لینک به ارسال

داداش شما راحت برو یه DVD درایو پک بخر راحت نصب میشه.بنظرم راحترین روش همینه.من خودم یه لپ تاپ asus اومد دستم که ويندوزشو عوض کنم بعد از نصب ویندوز هرکاری کردم نتونستم درايورهاشو کامل پيدا کنم داخل هر سایتی هم که ??کرشو بکنی گشتم.بعدش ر??تم ۳هزارتومن دادم یه درایور پک داخل ۱مين همه درايوراش نصب شد.پیشنهاد من هم به شما همین کار هست.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...