رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
DANTE & VERGIL

سوال حیاتی :)

پست های پیشنهاد شده

سلام به تمام دوستان قدیمی تقریبا یه سالی به خاطر این کنکور گیمینگ رو بوسیده بودم(یه خاطر اینکه یه دانشگاه دولتی برم)اما ??همیدم که زرشک.

میخاستم از کسانی که میدونند بپرسم شهریه ی داشگاه ازاد برای رشته مهندسی کامپیوتر (نرم ا??زار)چقدره؟

مدرک کدو یک از ازاد و پیام نور و غیر انت??ایی با ارزشتره؟

با تشکر

ویرایش شده توسط DANTE & VERGIL

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام ر??یق

کلا در غیر دولتی ها ازاد بهتره

شهریه ترمی حدود700هزار تومن تو شهر خودت

لینک به ارسال
سلام به تمام دوستان قدیمی تقریبا یه سالی به خاطر این کنکور گیمینگ رو بوسیده بودم(یه خاطر اینکه یه دانشگاه دولتی برم)اما ??همیدم که زرشک.

میخاستم از کسانی که میدونند بپرسم شهریه ی داشگاه ازاد برای رشته مهندسی کامپیوتر (نرم ا??زار)چقدره؟

مدرک کدو یک از ازاد و پیام نور و غیر انت??ایی با ارزشتره؟

با تشکر

آینده ی بعد لیسانست رو باید نگاه کنی !

1- مدرک بگیری واسه استخدامی

2- کنکور ارشد دولتی قبول بشی

3- از شر سربازی 4 سالی راحت بشی به کارات برسی

اگه می خوای ??قط مدرک با معدل خوب بگیری هرجا که آسون تر میگیرن برو (به مکان سکونتت بستگی داره ممکنه آزاد چرت باشه یا غیرانت??اعی)

اگر هم می خوای ارشد قبول بشی نگاه کن کجا سخت میگیرن (سخت گیری در این مورد خیلی مهمه - مورد دارم که یک غیرانت??اعی در حد شری?? سخت میگیره حداقل هر سال 2 ن??ر ارشد شری?? کامپیوتر از اونه)

مورد سوم هم شبیه 1 هست ولی یک دانشگاهی باشه که غیبت براش مهم نیست

در مورد ارزش مدرک غیرانت??اعی و آزاد و پیامنور بگم که هیچکدوم ??رقی با هم نداره (از ا??رادی که تو استخدامی ها شرکت کردند و قبول شدند بهتره در این مورد پرس و جو شود تا اطمینان حاصل کنی)

اما متاس??انه در بعضی از موسسه های کاملا خصوصی سق?? معدل پیام نور رو حداقل 17 گر??ته درحالی که برای غیرانت??اعی و آزاد 16 در نظر گر??ته اند.

از نظر شهریه هم زیر 1 تومن (حدودا 800 یا 900 تومن یا بیشتر - به نوع درس و میزان واحد بستگی داره)

چند نکته دیگه این که تو غیرانت??اعی ها یک نوع موسسه غیرانت??اعی داریم و یکی دیگه دانشگاه غیرانت??اعی (به این هم توجه کن)

در کل اولویت از انتخاب چه نوع دانشگاهی رو بگو تا بیشتر راهنماییت کنم!

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...