رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
DANTE & VERGIL

شایعه: بازی Mafia 3 به زودی معرفی می‌شود

پست های پیشنهاد شده

اخبار خوب از سوی Take-Two همچنان ادامه دارد! پس از اعلام تاریخ انتشار بازی WWE 2K16 از سوی این شرکت، به نظر می‌رسد باید منتظر معر??ی بازی Mafia 3 هم باشیم! عنوانی که چندین میلیون گیمر برای معر??ی آن لحظه شماری می‌کنند. در ادامه خبر با گیم??ا همراه باشید.طبق گ??ته های مدیر عامل این شرکت در جلسه مالی امروز، Take-Two در حال ساخت یک بازی AAA با بودجه چند میلیون دلاری است. اما این بازی چه نام دارد؟ آیا با یک IP جدید رو به رو هستیم یا یک نسخه دنباله دار از بازی های گذشته؟خب بگذارید مسئله را روشن تر کنیم.در بخشی از متن گزارش به طور صریح ذکر شده است که این پروژه جدید متعلق به کمپانی راک استار نیست. پس این پروژه عظیم نمی‌تواند یک نسخه جدید از Red Dead یا GTA باشد.چه عناوینی روی میز باقی می‌ماند؟ Borderlands 3، BioShock و Mafia 3اگر دقت کنید این شرکت اعلام کرد یک بازی معر??ی نشده در دست قرار دارد. پس Borderlands 3 که مدتی پیش تایید شد، به کنار می‌رود. تقریبا ساخت BioShock بعدی دور از انتظار است و هیچگونه شایعه یا خبری طی چند ماه گذشته از این بازی منتشر نشده است.اگر این شرکت یک دنباله از سری های گذشته را در لیست داشته باشد، به احتمال بسیار زیاد با Mafia 3 طر?? هستیم.این بازی مدت زیادی است که شایعه شده در حال ساخت است، اما هیچگونه تاییدیه رسمی در رابطه با آن منتشر نشده است. پس احتمال اینکه این بازی پروژه معر??ی نشده Take-Two باشد بسیار زیاد است.به هر حال E3 2015 نزدیک است و به احتمال بسیار زیاد Take-Two سورپرایز های ویژه ای تدارک دیده است.نظر شما چیست؟

gamefa

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

واقعا به جرات می تونم بگم بهترین بازی که تو عمرم کردم ما??یا 2 بود

لینک به ارسال

دمت گرم زدی وسط خال

لینک به ارسال

ما??یا تنها مشکلش کند ذهن بود NPC های بازیشه یه جورایی مثل just cause میمونه از این لحاظ

لینک به ارسال

به جرات میتونم بگم تو ??قر بازی هستید شما بهترین نسخه بازی ما??یا یک بوده تا چند سال پیش نه اینکه دوش بد باشه ولی در مقابل نسخه های اول مکس پین و سری اول پرنس او?? پرشیا و غیره هیچ حر??ی برا گ??تن نداشت بماند که همه این بازی ها تو نسخه اخرشون بیشترین سعی رو تو گرا??یک گزاشتن نه رو خط داستان بازی ??قط جی تی ای 5 gta v بود که هم داستان رو داشت هم گرا??یک که باعث میشه همیشه قابل اعتماد بمونه

لینک به ارسال

ما??یا 2 خیلی قشنگه تازه نصبش کردم

قبلا نص??ه بازی کرده بودم

عالیه بازیش

هر بازی جای خودش قشنگه:4:

لینک به ارسال
به جرات میتونم بگم تو ??قر بازی هستید شما بهترین نسخه بازی ما??یا یک بوده تا چند سال پیش نه اینکه دوش بد باشه ولی در مقابل نسخه های اول مکس پین و سری اول پرنس او?? پرشیا و غیره هیچ حر??ی برا گ??تن نداشت بماند که همه این بازی ها تو نسخه اخرشون بیشترین سعی رو تو گرا??یک گزاشتن نه رو خط داستان بازی ??قط جی تی ای 5 gta v بود که هم داستان رو داشت هم گرا??یک که باعث میشه همیشه قابل اعتماد بمونه

پس معلومه شما با دقت و با تمام وجود این بازی رو انجام ندادی یا شاید گیمر نیستی و ??قط دنبال یک سری چیزای خاص تو بازی هستی به گ??ته اون دوستمون که گ??تن یکی از بهترین بازیای عمرشون بوده من باید حر??شونو تصحیص کنم که یکی از بهترین ها نه بهترین بازی عمر من بوده و از وقتی اومده 5 بار تمومش کردم و در حال حاظر دارم برای بار ششم بازی میکنمش پس لط?? کنید تا از صحت حر??تون متمعن نشدین اونو بیان نکنید (قصد توهین نداشتم):sneaky::glare::sneaky:

لینک به ارسال
پس معلومه شما با دقت و با تمام وجود این بازی رو انجام ندادی یا شاید گیمر نیستی و ??قط دنبال یک سری چیزای خاص تو بازی هستی به گ??ته اون دوستمون که گ??تن یکی از بهترین بازیای عمرشون بوده من باید حر??شونو تصحیص کنم که یکی از بهترین ها نه بهترین بازی عمر من بوده و از وقتی اومده 5 بار تمومش کردم و در حال حاظر دارم برای بار ششم بازی میکنمش پس لط?? کنید تا از صحت حر??تون متمعن نشدین اونو بیان نکنید (قصد توهین نداشتم):sneaky::glare::sneaky:

دوست عزیز سلییقه ها با هم ??رق داره. پس دلیل نمیشه که بگید این بازی بد بوده یا خوب . باید از نظر خودتون بگید. مثلا الان این بازی از نظر من بازی خیلی قشنگی بود :unsure:

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

از همین حر??ت میشه ??همید هیچی از گیم و گیمر بارت نیست برو با توشله هات بازی کن . چی بگم بهت . ??قط یک پرنس پرشیا به گوش این بچه ها خورده دیگه خودشونو گم کردن با این اسم بازی . این همه بازی امده که شما سنت قد نمیده بازی هایی که دوران خودش شاخ ترین بود و رقیب نداشت یک نمونه هم شاهکار های خدابیامرز Tom Clency که از زمانی که استادیو Red Storm رو راه اندازی کرد همینطوری حماسه میا??رید تا اخرین حماسه اش که همه تجربه کردن به اسم Splinter Cell Black List بود و عنوان دیگری که اخرین عنوانی که تام کلنسی خواهد بود The division هست که تمام سری بازی های ایشون خیلی خیلی طر??دار داشت حالا پرنس که شما ازش تعری?? میکنی 1/3 بازی های تام کلنسی طر??دار نداشت و نداره. حالا چی بازم همه بازی ها کشکن و بازی که شما میگی شاخ :|

ویرایش شده توسط Black Hawk

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...