رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
M.Noorbakhsh

مشکل اجرا نشدن هیچ بازی ای در ویندوز 7

پست های پیشنهاد شده

سلام

من امروز دو تا بازی نصب کردم ولی هیچ کدومشون اجرا نمیشن در صورتی که قبلا اجرا میشدن

من وقتی روی بازی کلیک میکنم هیچ ات??اقی نمیو??ته ??قط موس چند لحظه کار کردن ویندوز رو نشون میده و دیگه هیچی

نه اروری نه پیغامی هیچی

من قبلا روی همین سیستم همین بازیها رو اجرا میکردم ولی الان نمیتونم

من هر وقت بازی ای رو نصب میکنم از چند تا ??ایل های بازی کپی میگیرم و میریزم توی ??ایل rar

وقتی بازی دیگه اجرا نمیشه اون ??ایل rar رو باز میکنم و محتویاتشو کپی میکنم توی محل نصب اون بازی و درست میشد

الان وقتی با این دوتا بازی هم این کارو میکنم بازم درست نمیشه- حتی با Run as administrato هم اجرا نمیشه

یه مشکل دیگه هم دارم اینه که هر بازی ای رو وقتی اجرا میکنم وسط بازی یه د??ه میپره بیرون و هیچ پیغامی نمیده- همون روش رو با این بازی هم انجام دادم ولی باز میپره بیرون

قبلا توی همین ویندوز همه بازی ها رو راحت اجرا میکردم ولی الان همشون مشکل دارن - همشون

مشخصات سیستم من:

لپ تاپ:

CPU:Intel Core i5 -2.40GHz

RAM:4GB

Graphick:Nvidia Geforce GT320M -1GB

درایور کارت گرا??یک:341.44 آخرین نسخه ای که مبه من میخوره

آنتی ویروس:ESET Smart Security 6 - آپدیت هستش

Direct X:10

لط??ا کمکم کنید دارم دیوونه میشم

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام

من امروز دو تا بازی نصب کردم ولی هیچ کدومشون اجرا نمیشن در صورتی که قبلا اجرا میشدن

من وقتی روی بازی کلیک میکنم هیچ ات??اقی نمیو??ته ??قط موس چند لحظه کار کردن ویندوز رو نشون میده و دیگه هیچی

نه اروری نه پیغامی هیچی

من قبلا روی همین سیستم همین بازیها رو اجرا میکردم ولی الان نمیتونم

من هر وقت بازی ای رو نصب میکنم از چند تا ??ایل های بازی کپی میگیرم و میریزم توی ??ایل rar

وقتی بازی دیگه اجرا نمیشه اون ??ایل rar رو باز میکنم و محتویاتشو کپی میکنم توی محل نصب اون بازی و درست میشد

الان وقتی با این دوتا بازی هم این کارو میکنم بازم درست نمیشه- حتی با Run as administrato هم اجرا نمیشه

یه مشکل دیگه هم دارم اینه که هر بازی ای رو وقتی اجرا میکنم وسط بازی یه د??ه میپره بیرون و هیچ پیغامی نمیده- همون روش رو با این بازی هم انجام دادم ولی باز میپره بیرون

قبلا توی همین ویندوز همه بازی ها رو راحت اجرا میکردم ولی الان همشون مشکل دارن - همشون

مشخصات سیستم من:

لپ تاپ:

CPU:Intel Core i5 -2.40GHz

RAM:4GB

Graphick:Nvidia Geforce GT320M -1GB

درایور کارت گرا??یک:341.44 آخرین نسخه ای که مبه من میخوره

آنتی ویروس:ESET Smart Security 6 - آپدیت هستش

Direct X:10

لط??ا کمکم کنید دارم دیوونه میشم

با تشکر

از تنها عوامل این مشکل میتوان نصب نبودن درایور های سیستم رو نام برد به علاوه directX مناسب بازی نصب باشه.

در زمان انتخاب سیستم عامل حتما دقت کنید که مناسب بازی کردن باشه .. بعضی نسخه ها تنها مخصوص کارهای اداری و خانگی هستند.

لینک به ارسال
از تنها عوامل این مشکل میتوان نصب نبودن درایور های سیستم رو نام برد به علاوه directX مناسب بازی نصب باشه.

در زمان انتخاب سیستم عامل حتما دقت کنید که مناسب بازی کردن باشه .. بعضی نسخه ها تنها مخصوص کارهای اداری و خانگی هستند.

من همه درایور ها و نرم ا??زار های مورد نیاز بازی ها و... را نصب کردم

الان من چیکار کنم

لینک به ارسال
من همه درایور ها و نرم ا??زار های مورد نیاز بازی ها و... را نصب کردم

الان من چیکار کنم

به نظرم مجددا directX 10+ ر از سایت ما بگیرید و نصب کنید.. و ریست کنید .. احتمال حل مشکل بسیار بالاست .. در غیر اینصرت مجددا سیستم عاملتونو عوض کنید و نسخه pro یا ultimate رو حتما نصب کنید.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...