رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
iman0013

Cfw habib cex standard 4.75 منتشر شد

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

منظورت از این چیه ؟ بعد از نصب نسخه 3.69 آپدیت زیر را نصب کنید Update.pkg (v3.69.1 - 2.6 MB

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

لط??ا لینک مستقیم بزارید

This file is available with Premium only. Reason: the file's owner disabled free downloads.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

میشه راجع به طریقه نصب هم توضیح بدی ؟

ویرایش شده توسط thewanted225

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
منظورت از این چیه ؟ بعد از نصب نسخه 3.69 آپدیت زیر را نصب کنید Update.pkg (v3.69.1 - 2.6 MB

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

لط??ا لینک مستقیم بزارید

This file is available with Premium only. Reason: the file's owner disabled free downloads.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

میشه راجع به طریقه نصب هم توضیح بدی ؟

اون مال منیجر ایریس هست.

کدوم لینک خرابه دقیقا؟

طریقه نصب تو پست اول هست که!

لینک به ارسال

لینکها :

اولی : خراب ، دومی : دانلود میشه ولی ??ایلش خرابه (??یکس هم نمیشه) ، سومی : خراب

بهتر نیست خودت اول امتحان کنی یا اینکه چرا لینک مستقیم نمیزارید

اصلا مثل نرم ا??زار های سمت چپ سایت آخرین آپدیت ها رو بزارید

لینک به ارسال
لینکها :

اولی : خراب ، دومی : دانلود میشه ولی ??ایلش خرابه (??یکس هم نمیشه) ، سومی : خراب

بهتر نیست خودت اول امتحان کنی یا اینکه چرا لینک مستقیم نمیزارید

اصلا مثل نرم ا??زار های سمت چپ سایت آخرین آپدیت ها رو بزارید

اخه من لازم ندارم اینو برای همین تست نکردم

این لینک رو امتحان کنhttp://www.gamefront.com/files/service/thankyou?id=25060038

لینک به ارسال

سلام ببخشید الان من اینو نصب کنم مولتیمن هم واسش هست که کار بده ؟ بعد یه سوال به نظرتون الان کدوم ورژن ??ریمور نصب کنم از همه مطمئن تر و بهتره ؟

لینک به ارسال

سلام

معذرت میخوام اینجا میپرسم و میدونم جای سوال هام تو این پیج نیست اما از بس تو اینترنت سرچ کردم ومطلب م??یدی ندیدم مجبور شدم از مرجع مطمئنی مثل شما کمک بگیرم

دوستان من قبلا یه کنسول کی خور نرم پا??زاری داشتم الانم همه بازی های کپی رو دارم اما یه ps3 slim cobra خریدم ولی هیچی از دستگاه های کبری نمیدونم

اگر لط?? کنید راهنماییم کنید چجوری از دستگاه است??اده کنم واصطلاحات و نحوه آپدیت رو بهم بگین؟

بازی ها رو چجوری تبدیل به کبری کنم؟؟

بازی هارو تو هارد با ??رمت ntfs میخونه؟توچه پوشه ای و چجوری بزنم که بازیا رو کبری اجرا بشن؟

میشه بازی نو هارد داخلیش کپی کرد؟

لط??ا بگید چجوری ب??همم برد کبری ps3 من چه مدلی هستش؟

ازهمه عزیزان ممنون

لینک به ارسال
مولتی من نداریم چی کنیم ؟

از منیجر های دیگ است??اده کن دوست عزیز . گیم سونیک خوبه، البته دور ??ن باید تنظیم شه .

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...