رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
aier

عدم رضایت از gtav

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید ، بعد از سالها انتظار امروز GTAV رو تهیه کردم و متاس??انه نقاط ضع?? های خیلی زیادی دیدم ...

با توجه به اینکه بازی بنده ورژن 3dm هست میخواستم بدونم این مشکلات بازی کلا هست یا ??قط از بازی بنده ، باگ هایی که توی 3 ساعت تجربه کردم :

1- وقتی ماشین به کل چپه باشه، با زدن کلید های جهتی میشه ماشینو سر پا کرد ( ممکنه به نوعی مزیت باشه اما به نظر من اینجوری نیست ! )

2- وقتی کسی میاد سوار ماشین بشه ، با یک قلق خاص که گاز بدین و ترمز بگیرین ، طر?? هی غیبو ظاهر میشه تا وقتی که استوپ کنید که سوار بشه ! ( این در صورتی هست که در GTA IV طر?? وقتی در رو میگر??ت گاز میدادی آویزون میشد به ماشین و با ا??زایش سرعت ماشین می ا??تاد .

3- تصاد?? های غیرواقعی ، با سرعت های خیلی بالا تصاد?? میکنم و ماشین ??قط خط می ا??ته !! این در صورتی هست که با این سرعت که تصاد?? میکردم در GTAIV تقریبا نص?? ماشین لوله میشد !

4- عدم پرتاب در تصاد?? های روبرو، ??قط گاهی اوقات بعد از تصاد?? های شاخ به شاخ کرکتر بازی به بیرون پرتاب میشه ! این در صورتی هست که در GTA IV در هر تصاد?? شاخ به شاخی که سرعت بالا تر از 100 بود کرکتر به بیرون پرتاب میشد .

5- بعد از ا??زایش خلا??ی به 2 ، پلیس ها حتمی باید بکشنت حتی اگه هیچکسو نکشته باشی و به هیچ وجه دستگیرت نمیکنن ! این در صورتی هست که در GTAIV حتی با 5 خلا??ی هم امکان دستگیر شدن بود .

6- گرا??یک ا??تضاح درخت ها ! با اینکه از تنظیمات گرا??یکی ، گرا??یک مربوط به Grass و طبیعت رو روی آخرین درجه گذاشتم ، گرا??یک درختان و گیاهان واقعا ا??تضاح هست که ??کر میکنم ده سالی هست بازیی ندیدم که گرا??یکش اینجوری باشه ، در کل از گرا??یک بازی اصلا خوشم نیومد و به نظرم GTA IV با یک پک تکسچر و یک مد ENB میتونه در همین حد و چه بسا بهتر گرا??یک داشته باشه !

7- عدم پرتاب طر?? مقابل در تصاد?? های روبرو : در GTA IV وقتی یکی با سرعت به سمت ما میومد و بهم میخوردیم ، اون هم از پنجره به بیرون پرت میشد که این مورد رو اصلا در GTAV مشاهده نکردم .

8- تکسچر ضعی?? و غیرواقعی ماشین ها ، ماشین ها از لحاظ ساختی هیچ با??تی درشون دیده نمیشه و کاملا مشخصه که یک بلوک رنگ شده هستن ، در صورتی که در GTA IV ماشین های مختل?? با??ت های مختل?? داشتن .

9- وقتی دوربین بازی در حالت اول شخص قرار بگیره ، کلا انگار بازی یک بازی دیگه میشه ! تصویری که نشون داده میشه از کرکتر و صلاح اون تصویری نیست که توی بازی هست و کاملا مشخصه از تکسچر جدا است??اده شده ، علاوه بر اون وقتی در این حالت در خیابون بدون هیچ صلاحی گذر کنید ??قط میدوه و امکان راه ر??تن معمولی وجود نداره همه مردم هم یک جوری نگاه میکنن !!

10- برخورد غیرواقعی به بعضی سطوح : به عنوان مثال یک تور والیبال بود که به راحتی امکان رد شدن ماشین من به علت ارت??اع کمش از زیرش بود ، اما نه تنها رد نشد ، بلکه کل اون تور والیبال با ??ضای خالی زیرش بلوک س??ت و سخت بودن و در اثر برخورد صدای برخورد ماشین به دیوار شنیده شد !

11- غیب و ظاهر شدن دوست کرکتر در خونش ! میبینی روی مبل نیست ، دوربین رو یک دور میچرخونی ظاهر میشه !!! خدایی چند بار ترسیدم

12- موسیقی های متن بازی هم نظر منو جلب نکرد ، حتی موسیقی که حین نمایش آرم راک استار پخش میشه ، اگه یادتون باشه ، توی GTA IV موسیقی متن هنگام پخش لوگو راک استار و همینطور موسیقی هنگام لودینگ و همچنین موسیقی حین منو آهنگ های حماسی بودن که احساس خاصی به من القا میکردن ! در صورتی که در V ??قط آهنگ های دنس و شاد شنیده میشه . ( برخلا?? استوری بازی که اکشن هست )

14- کرکتر همیشه ??رمان ماشینو دو دستی بصورت کاملا غیرواقعی گر??ته و حین تعویض دنده هم دستشو حرکت نمیده ....

15- هر ماشینی با هر سرعتی در خیابون درحال حرکت باشه و ما کلید F رو بزنیم اون ترمز میکنه تا ما راحت بهش برسیم و ماشینو بدزدیم !!! این مورد دیگه واقعا رو اعصابمه ...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ایرادات ??نی تون به خاطر کرکه.نسخه ریلودد رو دانلود کنید.

اون ایرادای دیگه هم که گر??تید همشون سلیقه ای بود

لینک به ارسال

این بازی یه شاهکاره شکی درش نیست

نص?? ایراداتتون باگ هستن

لینک به ارسال

کلا وقتی گیمی که سال 2011 ساختش تموم شده برداری تو سال 2015 ریمسترش کنی بیشتر از این نمیشه

گرا??یکش کلا در حد 2015 نیست

ولی نباید ??راموش کرد GTA V هر چه قدر ایراد داشته باشه بازم یک شاهکاره و بهترین بازی Open World دنیا که خیلی بهتر از Watch Dogs و .... ساخته شده

GTA V 2015

32987529904705442490.jpg

Unity 2014

59731470281870785050.jpg

لینک به ارسال

خب بازی نکن جانم مگه مجبوری :;-D: مثل من بشین با گوشیت تتریس tetris بازی کن

ا

از اینا:;-D: [ATTACH=CONFIG]10370[/ATTACH]

لینک به ارسال
خب بازی نکن جانم مگه مجبوری :;-D: مثل من بشین با گوشیت تتریس tetris بازی کن

ا

از اینا:;-D: [ATTACH=CONFIG]10370[/ATTACH]

سلام داداش چه عجبببببببب خوبی؟

لینک به ارسال

بنده یه سوال دارم .... گزینه نظامی هنوز روی میز اوباما هست یا نه ؟ ( بگید بزنه وقتشه ) :;-d: :;-d:

ماشالله به ملت غیور ایران

بازی در حد ماریو بلد نیستن بسازن بعد میان میگن ایراد داره :;;d: یه درصدم ??کر نمیکنن بازی که نصب کردن ایراد داشته باشه ها .. مرگ بر راک استار

اون یکی میاد میگه ! ساخت بازی 2011 تموم شده و ریمستر شده چه توقعی دارید از بازی ؟ ؟ ! ؟ هان چه توقعی دارید ؟؟؟ بعد با یه بازی آشغال مثله واچ داگز مقایسه میکنه و ... !

و اما دوستی که میگه مشکل داره بازی ( کرک بازی ایراد داره عوض کنید درست میشه ) ولی به نظرم بازی نکنید و دنبال کرک سالم نگردید کاملا معلومه با جی تی ای ای وی خیلی خاطره دارید .. که همش مقایسه کردید ..

گرا??یک نسخه پی سی 10 برابر پلی استیشن 3 و4 هست .. پس جای نق زدن از بازی کردن خودتون لذت ببرید

خدایا بهتر نیست کمیت رو ??دای کی??یت نکنی ؟

لینک به ارسال

بیشتر ایرادهایی که به گرا??یک بازی گر??تی درسته و کاملا موا??قم. اون دوستی هم که گ??ت بازی سال 2011 تموم شده و ریمسترش کردن برا PC کاملا درسته.

ولی ایرادهایی که به گیم پلی داشتی، کلا اینا تو نسخه های قبلی هم بوده و جزو مشخصه های GTA هست.

مثل "هر ماشینی با هر سرعتی در خیابون درحال حرکت باشه و ما کلید F رو بزنیم اون ترمز میکنه تا ما راحت بهش برسیم و ماشینو بدزدیم"

الکی تعصب بیخودی خرج ندید. راک استاره که راک استار باشه، انگار مثلا راک استار خداس!!!! گرا??یک بازی ا??تضاحه حتی در حالت High هم که امتحان کردم، اصلا قابل مقایسه با خیلی از بازیهای حال حاضر نیست!

گرا??یک درختها، ماشینها و حتی چهره ها هم خیلی بده و اصلا در حد و انتظارات یه بازی AAA تو سال 2015 نیست! ??قط گیم پلی خوب و آزادی عمل بیش از حد این بازی هست که انقدر معرو??ش کرده وگرنه گرا??یکش اصلا حر??ی واسه گ??تن نداره!

لینک به ارسال

من در کل خوشم نیومد از GTA V نمیدونم چرا خیلی روش کار شده ارزشش زیاده ولی نمیدونم چرا حال نداد به ما شاید دیگه بزرگ شدیم :biggrin2:

لینک به ارسال
بنده یه سوال دارم .... گزینه نظامی هنوز روی میز اوباما هست یا نه ؟ ( بگید بزنه وقتشه ) :;-d: :;-d:

ماشالله به ملت غیور ایران

بازی در حد ماریو بلد نیستن بسازن بعد میان میگن ایراد داره :;;d: یه درصدم ??کر نمیکنن بازی که نصب کردن ایراد داشته باشه ها .. مرگ بر راک استار

اون یکی میاد میگه ! ساخت بازی 2011 تموم شده و ریمستر شده چه توقعی دارید از بازی ؟ ؟ ! ؟ هان چه توقعی دارید ؟؟؟ بعد با یه بازی آشغال مثله واچ داگز مقایسه میکنه و ... !

و اما دوستی که میگه مشکل داره بازی ( کرک بازی ایراد داره عوض کنید درست میشه ) ولی به نظرم بازی نکنید و دنبال کرک سالم نگردید کاملا معلومه با جی تی ای ای وی خیلی خاطره دارید .. که همش مقایسه کردید ..

گرا??یک نسخه پی سی 10 برابر پلی استیشن 3 و4 هست .. پس جای نق زدن از بازی کردن خودتون لذت ببرید

خدایا بهتر نیست کمیت رو ??دای کی??یت نکنی ؟

اصلا خودت ??همیدی چی گ??تی ؟

چون ایران گیم تولید نمی کنه من هر چی جلوم گذاشتن انتقاد نکنم ؟

خب عزیز من عکسش رو گذاشتم خودت نمیبینی گرا??یکش رو ؟

شما شاید تو باغ نیستی ولی الان گیم های مطرح جهان با موتورهای گرا??یکی FrostBite 3 و Unreal 4 دارن ساخته میشن که گرا??یکی چند برابر Rage راکستار دارن

راکستار باید یه ??کری به حال موتوربازی سازی قدیمیش بکنه

در ضمن متن رو با دقت بخون - من گ??تم از واچ داگز بهتره ! خب دو تا گیم تو یک سبک هستن مقایسه می کنند دیگه !

من از تعصب بیجا خیلی بدم میاد - بچه 4 ساله هم ی تونه تشخیص بده گرا??یک Unity چند پله بالاتر از GTA V هست

======

نه راکستار نه GTA رو هیچ کدوم برای خودت بت نکن - این گیم در کنار هزاران نکته مثبت خودش بیش از صد ها ایراد هم داره

لینک به ارسال
کلا وقتی گیمی که سال 2011 ساختش تموم شده برداری تو سال 2015 ریمسترش کنی بیشتر از این نمیشه

گرا??یکش کلا در حد 2015 نیست

ولی نباید ??راموش کرد GTA V هر چه قدر ایراد داشته باشه بازم یک شاهکاره و بهترین بازی Open World دنیا که خیلی بهتر از Watch Dogs و .... ساخته شده

GTA V 2015

32987529904705442490.jpg

Unity 2014

59731470281870785050.jpg

خدایی چطور روتون میشه با یونیتی مقایسه کنید؟GTA V با یه کارت 960 هم 60 ??ریم میده ولی یونیتی با 12 گیگ اپدیت به زور 25 ??ریم میشه تازه:;-D:

ساخت بازی 2013 تموم شده نه 2011 در ضمن واسه نسخه PC هم دو سال کار کردن که به نظرم از همه بازی های امسال بهینه تر بوده

اصلا خودت ??همیدی چی گ??تی ؟

چون ایران گیم تولید نمی کنه من هر چی جلوم گذاشتن انتقاد نکنم ؟

خب عزیز من عکسش رو گذاشتم خودت نمیبینی گرا??یکش رو ؟

شما شاید تو باغ نیستی ولی الان گیم های مطرح جهان با موتورهای گرا??یکی FrostBite 3 و Unreal 4 دارن ساخته میشن که گرا??یکی چند برابر Rage راکستار دارن

راکستار باید یه ??کری به حال موتوربازی سازی قدیمیش بکنه

در ضمن متن رو با دقت بخون - من گ??تم از واچ داگز بهتره ! خب دو تا گیم تو یک سبک هستن مقایسه می کنند دیگه !

من از تعصب بیجا خیلی بدم میاد - بچه 4 ساله هم ی تونه تشخیص بده گرا??یک Unity چند پله بالاتر از GTA V هست

======

نه راکستار نه GTA رو هیچ کدوم برای خودت بت نکن - این گیم در کنار هزاران نکته مثبت خودش بیش از صد ها ایراد هم داره

این موتور FrostBite 3 به هیچ وجه به درد بازی های OPEN WORLD نمیخوره.اصلا قابل مقایسه نیستن.اصلا هم موتور بهینه ای نیست.موتور قدیمی باشه صد برابر بهتره تا بهینه نباشه

بچه 4 ساله هم راحت تشخیص میده که ??ریم 25 با 60 خیلی ??رق داره...:4:

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

این رندر با موتور Unreal گر??ته شده تو سال 2015

39222730729039781982.jpg

اونوقت راکستار اون گیم با گرا??یک پایین رو تو سال 2015 منتشر میکنه

2q862va.jpg

به هیچ گیمی ص??ر و صدی نگاه نکنید

دلیل نمیشه چون گیم پلی خوبی داره گرا??یک خوبی هم داشته باشه

ویرایش شده توسط farshidnaji

لینک به ارسال
خدایی چطور روتون میشه با یونیتی مقایسه کنید؟GTA V با یه کارت 960 هم 60 ??ریم میده ولی یونیتی با 12 گیگ اپدیت به زور 25 ??ریم میشه تازه:;-D:

ساخت بازی 2013 تموم شده نه 2011 در ضمن واسه نسخه PC هم دو سال کار کردن که به نظرم از همه بازی های امسال بهینه تر بوده

این موتور FrostBite 3 به هیچ وجه به درد بازی های OPEN WORLD نمیخوره.اصلا قابل مقایسه نیستن.اصلا هم موتور بهینه ای نیست.موتور قدیمی باشه صد برابر بهتره تا بهینه نباشه

بچه 4 ساله هم راحت تشخیص میده که ??ریم 25 با 60 خیلی ??رق داره...:4:

من با کارت گرا??یک معمولی 640 یونیتی رو روی 38 ??ریم به طور متوسط اجرا میکنم روی HIGH

و GTA V رو روی 30 ??ریم

==========

شما در جریان هستی چشم انسان 29.9 ??ریم تو ثانیه پردازش میکنه و اگر گیمی 120 ??ریم هم باشه بیشتر از اون پردازش نمیکنه ؟

در ضمن GTA V با تکسچر های 1024*1024 ساخته شده و Unity با تکسچر 2048*2048

یعنی 4 برابر کی??یت با??ت بیشتر واسه همون یونیتی روی نسل 7 عرضه نشده ولی GTA V شده -

لینک به ارسال

سلام

با هم دوست باشین:;-D:

دوستان گل یه بازی خیلی جالب پیدا کردم که همه بازی های سبک شبیه سازی در مقابلش خیلی ضعی?? هستن

بازی اسمش city car driving هست

اینم آدرس سایتش

City Car Driving - Car Driving Simulator, PC Game

نمیدونم این بازیه یا شبیه سازیه

ولی ??یلماش دیدم خیلی باحاله

کسی میتونه لینک نسخه کرک شدش پیدا کنه

میخوام این بازی تو یه تاپیک جداگونه درخواست بدم که اگه بشه توی سایت بذارن

??قط قبلش اگه مایل بودین نظرتون دربارش بگین

:;-D: ببخشید پستم ربطی به این تاپیک نداره آخه خیلی شلوغ نیست دیگه انجمن

واسه همینم همینجا میذارم پستم

که بلکه دیده شود و نظریده (nazaride) شود

??یلماش تو یوتیوب دیدم خیلی باحال بود ??قط گرا??یکش شاید خیلی جذاب نباشه اما همون طوری که همه میدونین معمولا شبیه سازیا خیلی گرا??یک ندارن

ممنون

اینم لینکی از عکسای این بازی این ببینین خیلی باحاله

https://www.google.com/search?q=citycardriving&es_sm=122&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAcQ_AUoAWoVChMI4YuNgK_nxgIVyZVyCh2LYgaC&biw=1024&bih=623

ویرایش شده توسط nazyaryan

لینک به ارسال
اصلا خودت ??همیدی چی گ??تی ؟ | شما ن??همیدی من چی گ??تم ؟ ؟ مشکله خودته

چون ایران گیم تولید نمی کنه من هر چی جلوم گذاشتن انتقاد نکنم ؟ انتقاد کن ! | انقدر انتقاد کن ... تا نص??ه عمرت با انتقاد بگذره

خب عزیز من عکسش رو گذاشتم خودت نمیبینی گرا??یکش رو ؟ | شما برو نسخه های پی اس 4 و پی سی رو رو یه سیستم درست بازی کن بعد بیا با هم حر?? میزنیم

شما شاید تو باغ نیستی ولی الان گیم های مطرح جهان با موتورهای گرا??یکی FrostBite 3 و Unreal 4 دارن ساخته میشن که گرا??یکی چند برابر Rage راکستار دارن | ات??اقا باغ داریم همین الانم تو تعطیلات عید ??طریم دارم از تو باغمون تو شیراز برات مینویسیم ! میگم موتورشونو عوض کنن سوزوکی 80 بگیرن ! حرص نخور

راکستار باید یه ??کری به حال موتوربازی سازی قدیمیش بکنه !!! ؟؟؟ | شما بهتر تشخیص میدی یا کارمندا وهیئت مدیره راک استار ؟ ؟ ؟ شما میدونی با همین موتور پایه چقدر هزینه برداشته ؟ اول ??ک کن بعد حر?? بزن !

در ضمن متن رو با دقت بخون - من گ??تم از واچ داگز بهتره ! خب دو تا گیم تو یک سبک هستن مقایسه می کنند دیگه ! | مقایسه کن آ??رین ... اونو که مشکلی ندارم !

من از تعصب بیجا خیلی بدم میاد - بچه 4 ساله هم ی تونه تشخیص بده گرا??یک Unity چند پله بالاتر از GTA V هست ! | واقعا ??ک میکنی تعصب دارم ؟ صد درصد در اشتباهی ... من 5 سالمه .. پس میتونم تشخیص بدم مرسی ! جایه دیگه اسم موتور یونیتی رو نیار می خندن بهت

======

و اما جمله اخرتون .. دوران بت پرستی خیلی وقته گذشته ... ولی باز ممنون که بنده رو قابل دونستید و دین جدیدتون رو معر??ی کردید .... ترجیح میدم نیمه پر لیوانو ببینم تا نیمه خالیشو ! و از هزاران نکته مثبتش لذت ببرم تا بخوام خودمو مشغوله صدها هزار ایرادش کنم ! راک استار جزو 5 شرکت برتر بازی سازی دنیاس ... و جی تی ا وی هم بهترین بازی تو سبک خودشه

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

و اما در آخر .. پیشنهادم به همه دوستان ... همه دوستان

برید یه پلی استیشن 4 بخرید و یه پی سی درست و حسابی با گرا??یک و رم بالا .. بسته به بودجتون

بعد برید بشینید بازی کنید .. گیم رو بازی کنید و لذت ببرید ........

لینک به ارسال
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

و اما در آخر .. پیشنهادم به همه دوستان ... همه دوستان

برید یه پلی استیشن 4 بخرید و یه پی سی درست و حسابی با گرا??یک و رم بالا .. بسته به بودجتون

بعد برید بشینید بازی کنید .. گیم رو بازی کنید و لذت ببرید ........

بیا ، وقتی بچه 4 ساله میشینه gta بازی میکنه همین میشه دیگه!!! جواباش همین جوری بی منطق میشه!!!

عمو جون، وقتی میگم با گرا??یک High هم بازی رو اجرا کردم و گرا??یکش اصلا قابل مقایسه با یه دونه بازی AAA امروزی نیست، مطمئن باش که PC م سیستم شاخیه!!!

پیشنهادات رو واسه خودت و راک استار جووووووونت نگهدار!!!

ویرایش شده توسط paiom

لینک به ارسال
من با کارت گرا??یک معمولی 640 یونیتی رو روی 38 ??ریم به طور متوسط اجرا میکنم روی HIGH

و GTA V رو روی 30 ??ریم

==========

شما در جریان هستی چشم انسان 29.9 ??ریم تو ثانیه پردازش میکنه و اگر گیمی 120 ??ریم هم باشه بیشتر از اون پردازش نمیکنه ؟

در ضمن GTA V با تکسچر های 1024*1024 ساخته شده و Unity با تکسچر 2048*2048

یعنی 4 برابر کی??یت با??ت بیشتر واسه همون یونیتی روی نسل 7 عرضه نشده ولی GTA V شده -

جک سالو پسر کمتر جک ببا?? من پسر خالم 980TI داره یونیتی روی 20 ??ریم میاد بالا تعصب و سوزشت توی حلقم ! :|

GTA V هم به نظرم کی??یتش از Unity بیشتره و نسبت به بازی که در اصل واسه نسل 7 امده خیلی خوبیه . نظرات بقیه هم چرتی پیش نیست چون تمام منتقدین گیم گ??تن GTA V بهترین بازی Open World سال 2013.2014.2015 هستش (به ترتیب از نسل 7 تا pc)

اونوقت میتونی بگی با کدوم مدرک 1024*1024 ساخته شده ؟ گرا??یک شو تو توی مانیتور 4K ببین بعد بگو ??لانه چه کاره دوست عزیز

و با اینکه بازی واسه سال 2013 بود و نسل 7 بود گرا??یک شاخی داشت که Ac Unity اون کی??یت و اباهت رو نداشت . (من خودم بازیش کردم )

ویرایش شده توسط Black Hawk

لینک به ارسال

ای خدا چطور درباره یکی از بهترین بازی های تاریخ نظر میدنا :;-d: دیگه طر?? چیکار کنه واستون ول کنید دیگه هی ایراد بی خود می گیرید اون غیب میشه اینطور میشه اونطور میشه پولی بابت بازی ندادی ادعات هم میشه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...