رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
javadmire

هک چیت تمامی بازی های PS3 - اجرای CHEAT EBOOT PS3 HACK ALL GAMES - Game shark on PS3

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام به همه ؛؛ امروز 1395/09/01

پست آپدیت شد.

بدلیل مشکلات پیش امده آموزش اجرای کد تقلب روی بازی های PS3 به صورت PDF تهیه شد

دانلود آموزش: http://adfoc.us/38799861102145

دانلود آپدیت به تاریخ 02-09-1395: http://adfoc.us/38799861102362

اگه سوالی یا موردی بود ب??رمایید در خدمت هستم.

ویرایش شده توسط javadmire

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آقا توی ص??حه نوشتن چیت اون عددا اول که نوشتین باید ثابت باشن واسه چیه؟؟

00002000

اینارو میگم

ممنون

لینک به ارسال

در ضمن لینکتون ویروسیه و خود مدیا ??ایر غیر ??عالش کرده.

از توی این سایت میتونین. کلی نرو ا??زار واسه دستگاهتون دانلود کنین

لینک به ارسال

این کد 00002000 قسمتی از ساختار کلی ebbot پلی3 هستش البته این قسمتی هست که ما میخوایم ق??لشو برای اجرای کدهای خودمون باز کنیم

لینک به ارسال
در ضمن لینکتون ویروسیه و خود مدیا ??ایر غیر ??عالش کرده.

از توی این سایت میتونین. کلی نرو ا??زار واسه دستگاهتون دانلود کنین

لینک کاملا سالمه و الان دوباره چکش کردم و به قول خودت در ضمن هیچ ویروسی نداره چون رو سیستم خودم آپدیت جدید نوود32 نصب هستش و دارم ازش است??اده می کنم لط??ا قبل ارسال کامنت مطمئن شید

لینک به ارسال
این کد 00002000 قسمتی از ساختار کلی ebbot پلی3 هستش البته این قسمتی هست که ما میخوایم ق??لشو برای اجرای کدهای خودمون باز کنیم

خوب یعنی ما هم باید همهین 00002000 رو اول چیت اضا??ه کنیم؟؟؟

لینک به ارسال
لینک کاملا سالمه و الان دوباره چکش کردم و به قول خودت در ضمن هیچ ویروسی نداره چون رو سیستم خودم آپدیت جدید نوود32 نصب هستش و دارم ازش است??اده می کنم لط??ا قبل ارسال کامنت مطمئن شید

[h=3]Dangerous File Blocked[/h]The file you attempted to download was determined to be dangerous. For your protection, MediaFire does not enable distribution of dangerous files.

Still have questions, or think we've made a mistake? Please contact support for further assistance.

لینک به ارسال
Dangerous File Blocked

The file you attempted to download was determined to be dangerous. For your protection, MediaFire does not enable distribution of dangerous files.

Still have questions, or think we've made a mistake? Please contact support for further assistance.

تا 10 ساعت دیگه تو چندتا سایت دیگه آپلودش میکنم شاید به خاطر حساسیت به کلمات cheat ps3 و غیره یعنی همون قانون کپی رایت سایت مدیا ??ایر بازیش گر??ته اما جالبه من لینکو سالم تست می کنم و ??ایل قابل دانلوده صبر کنید لینکشو دوباره میزارم مثلا تو سایت uploadboy

لینک به ارسال
Dangerous File Blocked

The file you attempted to download was determined to be dangerous. For your protection, MediaFire does not enable distribution of dangerous files.

لینک جدید گذاشته شد.

مرسی از اطلاع رسانی

لینک به ارسال

آقا این

00002000 هم من بزارم برای همه بازیها؟

ممنون بابت لینک

لینک به ارسال
آقا این

00002000 هم من بزارم برای همه بازیها؟

ممنون بابت لینک

باید بزاری

اگه قراره مثلا بیست ردی?? کد بزاری باید بیست ردی??م 00002000 یزاری

تو آموزش واضح با عکسم توضیح دادم که ثابت باید نوشته بشه به ازای هر کد

لینک به ارسال

سلام ببخشید من نمیدونم ورژن بازی یا کدشو از کجا بخونم اسمه پوشش demon's souls هستش داخلشم در مورد ورژنش چیزی نیست. در ضمن وقتی میخوام مرحله اخرو انجام بدم ??ایل اخرو درست نمیکنه . ممنون بابت زحماتتون اگه میشه راهنماییم کنید

لینک به ارسال
سلام ببخشید من نمیدونم ورژن بازی یا کدشو از کجا بخونم اسمه پوشش demon's souls هستش داخلشم در مورد ورژنش چیزی نیست. در ضمن وقتی میخوام مرحله اخرو انجام بدم ??ایل اخرو درست نمیکنه . ممنون بابت زحماتتون اگه میشه راهنماییم کنید

سلام // وارد برنامه مولتی من بشو اونجا رو بازی مثلث بزن و وارد تنظیمات بازی شو اونجا ورژن و حتی اینکه بازی رو تا چه حد آدیت کردی نشونت میده // اگه مرحله آخرم ارور میده بخاطر اینکه ورژن مت??اوتی برای eboot بازی انتخاب کردی // بهرحال هر سوالی بود در خدمتم

لینک به ارسال

سلام برای ??عال سازی کد توی بازی مثل ترینرها در بازیهای pc باید دکمه خواستی بزنیم تا کد ??عال بشه

لینک به ارسال
سلام برای ??عال سازی کد توی بازی مثل ترینرها در بازیهای pc باید دکمه خواستی بزنیم تا کد ??عال بشه

نه پیش ??رض ??عال هستند.

لینک به ارسال

داداش این روش خیلی قدیمیه و سالهاست تو نت هس

لط??ا به اسم خودت تموم نکن شما ??قط کپی کردی

لینک به ارسال

هرکس چیت کد میخاد یه سر به اینجا بزنه همه چی توش پیدا میشه حر?? نداره من که کلی حال کردم همه بازیارو دوباره با چیت کد ر??تم

http://playstation-cheat.r98.ir/

لینک به ارسال

:thumbdn:من انجام دادم ولی ارور 80010009 داد مشکل چیه؟

همه کارارو درست انجام دادم لط??ا راهنمایی کنید

لینک به ارسال

سلام داش جواد کار مارو خیلی راه انداختی واقعا دمت گرم ایولا بخصوص اون لیست چیتا برای بازییا عالییه من همون pain 1994 ام اون موقع هم جواب سوالمو دادی یادم ر??ت تشکر کنم ببخشیدو ممنون :1975::1975::1975::1975::1975:

لینک به ارسال

یه دوتا سوالم داشتم دادش سایتی سراغ داری که این چیتارو ابدیت بزاره و این چیتای AoB - OGP - COP چی هستن؟ ??رقشون چیه؟ چطوری کار میکنن؟ ممنون میشم جواب بدی:6:

لینک به ارسال
یه دوتا سوالم داشتم دادش سایتی سراغ داری که این چیتارو ابدیت بزاره و این چیتای aob - ogp - cop چی هستن؟ ??رقشون چیه؟ چطوری کار میکنن؟ ممنون میشم جواب بدی:6:

سلام / خدمتت عرض کنم که آپدیتی اگه ارائه بشه خودم آپلود میکنم و لینکشو اینجا میزارم اما ??علا آپدیتی ارائه نشده بنظر بخاطر اینکه دیگه کسی به ps3 و بازی هاش ??کر نمیکنه از موقعی که ps4 امده اما اگه آپدیتی بیاد حواسم هست برات لینکشو میزارم.

لینک به ارسال
یه دوتا سوالم داشتم دادش سایتی سراغ داری که این چیتارو ابدیت بزاره و این چیتای AoB - OGP - COP چی هستن؟ ??رقشون چیه؟ چطوری کار میکنن؟ ممنون میشم جواب بدی:6:

والا سایت های مختل??ی بابت چیت وجود داره و هر سایتی به روشی امده مطالبشو ارائه کرده اما خدایش این چیزی که من گذاشتم خیلی راحت و جامع هست پس وقتتو تل?? نکن اما بعضی بازی های ریمستر شده مثل evil zero چون جدید امده دیگه چیتش تو لیست من نیست که با سرچ تو گوگل می تونی PKG چیتشو پیدا کنی و نصب کنی اما در کل لیست بی نقصه // این چیت های COPوغیره به درد نرم ا??زار Cheat editor میخوره که اونایی که بلدن باهاش کار کنن هست که دیگه بهش احتیاجی نیست چون یه روش قدیمی و وقت گیره پس بیخیالش و کارشم هیچ ??رقی نداره پس نگران نباش و چیزی از دست ندادی.

لینک به ارسال
:thumbdn:من انجام دادم ولی ارور 80010009 داد مشکل چیه؟

همه کارارو درست انجام دادم لط??ا راهنمایی کنید

به کد eboot و ورژن بازی دقت کن

اگه به eboot اورجینال دسترسی نداری مجددا eboot orginal دانلود کن بعد یه بار دیگه چیتو انجام بده

لینک به ارسال
هرکس چیت کد میخاد یه سر به اینجا بزنه همه چی توش پیدا میشه حر?? نداره من که کلی حال کردم همه بازیارو دوباره با چیت کد ر??تم

http://playstation-cheat.r98.ir/

این سایت بالای 95 درصد از چیت بازی هارو نداره بعد چطور همه چی توش پیدا میشه مثلا Vanqish یا Rageوغیره

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...