رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
cilek

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

پست های پیشنهاد شده

طراحی سایت ??روشگاه اینترنتی : با ا??زایش روز ا??زون است??اده از اینترنت برای تولید کنندگان محصولات مختل?? طراحی سایت ??روشگاهی ضروری به نظر می رسد چرا که بیشتر ا??راد امروزه نیاز های خود را در اینترنت جستجو می کنند و در نتیجه بهترین مورد را برای برطر?? کردن نیاز خود انتخاب می کنند.

Bank_Logos.jpg

دلایل طراحی سایت ??روشگاه اینترنتی

مهمترین دلایلی که بیشتر شرکتها و تولید کنندگان را وادار به طراحی سایت ??روشگاه اینترنتی می کنند می توانند موارد زیر باشند:

۱- کاهش هزینه های ??روش (تبلیغات و …)با طراحی سایت ??روشگاهی در اینترنت: همان طور که ذکر شد هر روز به تعداد ا??رادی که از اینترنت به منظور خرید محصولات مورد نیاز و همچنین مقایسه ی آنها است??اده می کنند بیشتر می شود و وجود چنین ??روشگاهی به نظر لازم می آید با این کار هزینه های کاذب برای تبلیغات سنتی از بین می رود.و در هزینه های مربوطه صر??ه جویی می شود.

۲- با طراحی سایت ??روشگاه اینترنتی ??روش محصولات را می توان ??راتر از یک منطقه و کشور گسترش داد: ??روشگاههای بزرگ در گذشته برای ا??زایش ??روش و گسترده کردن نام تجاری خود باید در شهرها و مناطق مختل?? جهان نمایندگی های زیادی را ایجاد می کردند.ولی امروزه با طراحی سایت های چند زبانه ??روشگاهی در اینترنت شرکتها را قادر می سازد تا در هر جایی و هر منطقه ای که دسترسی به اینترنت دارند بتوانند محصولات خود را تبلیغ کنند .

۳- با طراحی سایت ??روشگاه اینترنتی آنلاین می توان واسطه ها را حذ?? و با مشتری به صورت مستقیم معامله کرد: پیش تر با نبودن ??روشگاه های اینترنتی برای اینکه کالای مورد نیاز به دست مشتری برسد باید در طی مسیر از واسطی به واسط دیگر رد و بدل می شد در حالی که امروزه با وجود ??روشگاهها ی اینترنتی مشتری می تواند بصورت مستقیم با تولید کننده در ارتباط قرار گیرد و محصول خود را بدون واسط در یا??ت کند.

اساسی ترین امکاناتی که یک سایت ??روشگاه اینترنتی باید داشته باشد می تواند شامل موارد زیر باشد:

پرداخت آنلاین در طراحی سایت ??روشگاه اینترنتی

مشتری باید بتواند به راحتی مبلغ خرید خود را از طریق کلیه کارت های بانکی عضو شتاب به صورت آنلاین پرداخت نماید در این زمینه به روشهایی برای پرداخت در زیر مشاهده کنید:

۱- پرداخت از طریق درگاه بانک ملت ، پارسیان و سامان

۲- پرداخت در هنگام تحویل کالا

۳- واریز وجه به حساب بانکی

۴- درگاه های پرداخت بین المللی

تمام این روشها توسط مدیر ??روشگاه اینترنتی در قسمت پنل مدیریت ??عال سازی و بررسی می شود.

آخرین و جدیدترین محصولات ??روشگاه در ??روشگاه اینترنتی

مدیر ??روشگاه باید محصولات جدید را به ت??کیک دسته بندی در جایی بهتر و قابل دید در سایت قرار دهد

قسمت اخبار و مقالات ??روشگاه اینترنتی

موقع طراحی سایت ??روشگاهی باید مکان خاصی را برای ارائه مقالات راجع به محصولات و موضوع ??روشگاه در نظر بگیریم با این کار می توانید اطلاعات زیادی راجع به محصول خود به مشتری ارائه کنید در این صورت مشتری نیز بهتر می تواند تصمیم بگیرد .است??اده ازمحتویات در سایت ??روشگاه اینترنتی آنلاین در مورد محصولات می تواند به سئو سایت بسیار کمک کند .مرتب سازی و نگارش صحیح و رعایت اصول سئو و آموزش سئو در ارائه مطلب می تواند کاربران ??روشگاه اینترنتی شما را زیاد کند و در نتیجه سایت رتبه خوبی در موتوهای جستجو کسب می کند.

دسته بندی خدمات و محصولات ??روشگاه اینترنتی

صاحب ??روشگاه اینترنتی می تواند هر تعداد از محصوات و خدماتی که ارائه می کند را در دسته بندی های مختل?? در سایت تعری?? کند برای این کار می تواند دسته ها را به صورت تو در تو نیز ایجاد کند یا اگر بخواهد می تواند این گزینه ها را در ص??حات مورد نظر خود در ??روشگاه اینترنتی قرار دهد.

دسته بندی برند های تجاری : یکی از بهترین کارها در طراحی سایت ??روشگاه اینترنتی می توان انجام داد این است که لیستی از برند های موجود در ??روشگاه را در جایی بهتر در طراحی وبسایتبصورت دسته بندی به همراه محصولات و خدمات آن برند قرار داده شود این کار در زمان طراحی سایت ??روشگاهی باید انجام شود.

دیدگاه و نظر مشتریان در ??روشگاه اینترنتی

در طراحی سایت ??روشگاه اینترنتی باید مشتریان و بازدیدکنندگان وب سایت بتوانند نظر خود را راجع به محصولات ارائه دهند. البته این نظر باید بعد از تایید مدیر در سایت قرار داده شود.

انتخاب کالا و نمایش کالای مرتبط با آن

در طراحی سایت ??روشگاه اینترنتی باید به این نکته نوجه کرد که بعد از اینکه ??روشنده کالایی را به سبد اضا??ه کرد بلا??اصله کالاهای مرتبط با آن محصول به نمایش در بیاید این برای ??روش بیشتر م??ید است.

نمایش برتر گرا??یکی محصولات در ??روشگاه اینترنتی

برای اینکه مشتری برای خرید یک محصول متقاعد شود باید تصاویری از تمام وجوه محصول در اندازه های مختل?? در سایت قرار داده شود به نظر بهتر است در طراحی سایت ??روشگاه اینترنتی برای هر یک از محصولات ص??حه ای خاص در نظر گر??ت در این ص??حه می توان در قسمت پایینی محصولات مرتبط را به صورت تیتر وار نمایش داد.

ارسال کالای ??روخته شده در ??روشگاه اینترنتی

در طراحی سایت ??روشگاه اینترنتی باید روش ارسال محصول نیز در نظر گر??ته شود و در سایت گنجانده شود تا مشتری بتواند روش مناسب برای ارسال کالا را انتخاب کند.

رایج ترین روش های ارسال کالا در یک سایت ??روشگاه آنلاین می تواند اینها باشند:

۱- ارسال رایگان : در این حالت ??روشگاه اینترنتی هزینه های ارسال کالا را بر عهده می گیرد.

۲- ارسال با هزینه های ثابت: در این قسمت ??روشگاه اینترنتی می تواند تعاری?? مختل??ی داشته باشد مثلا برای ارسال با پست پیشتاز یک هزینه و برای ارسال به صورت پست س??ارشی هزینهای دیگر در نظر بگیرد.

قسمت ثبت نام مشری یک سایت ??روشگاه اینترنتی

در طراحی سایت ??روشگاهی بهتر است برای مشتریان امکان ثبت نام را ارائه دهید با این کار مشتری وب سایت می تواند از یک حساب کاربری برخوردار شود در این حساب مشتری می تواند اطلاعات مربوط به خود را ویرایش کند و در نتیجه لیست محصولات خریداری شده را در حساب خود داشته باشد.در نتیجه مشتری برای سایت شما یک مشتری ثابت خواهد بود این برای سایت اعتبار بالایی خواهد داد.شما می توانید برا اساس خرید هایی که مشتریان انجام می دهند آنهد را دسته بندی کنید مثل مشتری تازه ، مشتری خاص ، مشتری ویژه و… که از این طریق بتوانید تخ??ی?? های خود را برای مشتریان به اندازه ای که خرید کرده اند اعمال کنید .همچنین بتوانید پیام های گروهی برای مشتریان ارسال کنید.

shopppp.jpg

طراحی سایت اینتن :در نهایت اینکه ص??حات در باره ی ما و هم چنین تماس با ما که اساس هر وب سایتی است را باید داشته باشد تا مشتری قبل از خرید از ??روشگاه بتواند با مطالعه این ص??حات به ??روشگاه اینترنتی اعتماد داشته باشد. و اساس کار و ??عالیت ??روشگاه را بداند.

در نهایت نتیجه اینکه

برای اینکه تولید کننده یا شرکتی که قصد گسترش ??عالیت خود در سطوح برتر را داشته باشد باید برای خود ??روشگاه اینترنتی طراحی و پی ریزی کند سیستم های مدیریت محتوای مت??اوتی برای این کار وجود دارد سیستم مدیریت محتوای جوملا ، اوپن کارت و… می توانن م??ید باشند.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

×
×
  • جدید...