رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
aliazariacc

نرم افزار حسابداری شایگان سیستم

پست های پیشنهاد شده

با است??اده از نرم ا??زار حسابداری شما می‌توانید حساب‌های خود را در سیستم تعری?? نمایید و اطلاعات جزیی آن را همانند مشخصات اسم و تل??ن و کد ملی و ... را تکمیل نمایید. همچنین برای کالاهای خود گروه‌بندی نموده و اطلاعات آن‌ها را در سیستم داشته باشید. یکی از امکانات نرم ا??زار حسابداری شایگان سیستم سه سطحی بودن گروه‌بندی کالاها می‌باشد که در نرم ا??زار پخش مویرگی می‌توان به صورت نامحدود این گروه‌بندی را انجام داد. پس از تعاری?? ابتدایی در سیستم همانند تعری?? اطلاعات پایه شرکت، حساب‌ها، کالاها و ... می‌توان عملیات روزانه را با سیستم انجام داد. این عملیات شامل ??اکتور خرید و ??روش، پیش ??اکتور، ثبت سند حسابداری، دریا??ت و پرداخت، ثبت چک‌های دریا??تی و پرداختی و ... می‌باشد.

یکی از امکانات منحصربه‌‌??رد نرم ا??زار حسابداری شایگان سیستم، پارامتریک بودن آن می‌باشد که آن ‌را از سایر نرم ا??زارهای موجود در بازار متمایز می‌نماید. پارامتریک بودن نرم ا??زار حسابداری به این صورت است که کاربران مختل?? می‌خواهند امکانات متنوع و گاهی متضاد را از سیستم بخواهند. در این صورت آن امکانات به صورت اختیاری و قابل تنظیم در اختیار کاربر قرار می‌گیرد تا خود تصمیم بگیرد که از این امکان به چه صورت بهره‌برداری نماید. برای مثال اگر مانده حساب مشتری بدهکار باشد آیا بتوان برای او ??اکتور ??روش صادر نمود و یا اینکه ??قط اخطار داده شود. در تمامی امکانات نرم ا??زار همانند امکانات عمومی، حسابداری، کالا، خرید و ??روش، صندوق‌های پر??روش و ... پارامترها و تنظیمات متنوع قرار داده شده است. از دیگر امکانات نرم ا??زار حسابداری شایگان سیستم، می‌توان به گزارشات جامع آن اشاره نمود. این گزارشات در قسمت‌های مختل?? سیستم موجود است و موجب می‌شود کاربران بتوانند گزارشات مورد نیاز خود را تهیه نمایند تا در تصمیم‌گیری‌ها به آن‌ها کمک نمایند.

از دیگر امکانات نرم ا??زار حسابداری شایگان سیستم این است که در هر جا که جدول وجود دارد و در آن اطلاعات موجود است می‌توان آن اطلاعات را به صورت اکسل استخراج نمود. استخراج اطلاعات و گزارشات متنوع به صورت اکسل این امکان را به کاربر و حسابدار می‌دهد تا بتواند با است??اده از امکانات pivot table در اکسل گزارشات بسیار س??ارشی‌تری را تهیه نماید. شایان ذکر است که گزارشات نرم ا??زار حسابداری شایگان سیستم به صورت نموداری نیز در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

نرم ا??زارهای حسابداری شایگان سیستم قابلیت ارتباط با انواع سخت‌ا??زارهای بارکد خوان، پرینتر، صندوق ??روشگاهی و ... دارند و با آنها سازگار می‌باشند.

از دیگر مزیت‌های نرم ا??زار حسابداری شایگان سیستم می‌توان به یکپارچگی آن اشاره نمود. یکپارچه بودن به این معناست که کلیه امکانات حسابداری، انبار، دریا??ت و پرداخت، خرید و ??روش و ... همگی در یک سیستم موجود می‌باشند. ولی نرم ا??زار حسابداری شایگان سیستم این قابلیت را در اختیار مدیر سیستم قرار می‌دهد تا بتواند برای کاربران مختل??ی که در شبکه به طور هم‌زمان با نرم ا??زار کار می‌کنند و اطلاعات ثبت می‌نمایند سطوح دسترسی مت??اوتی اعمال نماید. با است??اده از این سطوح دسترسی می‌توان برای کاربران محدودیت ایجاد نمود و مشخص نمود هر کاربری به چه اطلاعاتی دسترسی داشته باشد. حتی می‌توان بعضی از منوها را برای کاربر مخ??ی نمود (کاربر نبیند منو را) و یا کاربر امکان ورود به منو را نداشته باشد.(منو غیر??عال باشد برای کاربر).

از دیگر مزیت‌های نرم ا??زار حسابداری شایگان سیستم به‌روز بودن آن می‌باشد. نرم ا??زارهای شایگان سیستم طبق قوانین و استانداردهای حسابداری طراحی‌شده‌اند و همگام با تغییرات مزبور به‌روزرسانی می‌شوند و در اختیار کاربران قرار می‌گیرند. کاربران نرم ا??زار حسابداری شایگان سیستم می‌توانند با عضویت در وب‌سایت شایگان سیستم و تکمیل اطلاعات مربوطه آخرین به‌روزرسانی نسخه نرم ا??زار را از پرو??ایل خود دریا??ت نمایند.

نرم‌ا??زارهای شایگان سیستم دارای نسخه‌ی آموزشی می‌باشد که کاربر می‌تواند به مدت محدود با نسخه‌ی آزمایشی نرم‌ا??زار (دمو) کار کند و در صورت رضایت آن‌ را خریداری نماید. جهت دریا??ت دمو به لینک زیر مراجعه نمایید:

http://www.shygunsys.com/درخواست-دمو/

همچنین علاوه بر نسخه‌ی دمو، علاقه‌مندان می‌توانند با کارشناسان شایگان سیستم، جلسه‌ی حضوری دمو داشته باشند تا با محیط نرم‌ا??زار و کارایی آن به طور کامل آشنا شوند.

نرم‌ا??زار شایگان سیستم دارای کتاب آموزشی می‌باشد که به طور کامل کار با آن را توضیح داده است. کتاب آموزشی را می‌توانید از لینک زیر دریا??ت نمایید:

http://www.shygunsys.com/?wpfb_dl=33

جهت دریا??ت اطلاعات بیشتر می‌توانید به وب سایت رسمی شایگان سیستم به آدرس www.ShygunSys.com مراجعه نمایید

 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

×
×
  • جدید...