رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
signweb

آیا با تراکم کلمات کلیدی در طراحی سایت آشنایی دارید

پست های پیشنهاد شده

keyword-density-website.jpg

امروز می خواهیم در مورد یکی از روشهای رتبه بندی مطالب سئو سایت و طراحی سایت صحبت کنیم تکنیکی که اگر درست است??اده شود می تواند باعث شود سایت شما رتبه خوبی در موتورهای جستجو داشته باشد ولی اگر به اشتباه است??اده شود می تواند تاثیر بسیار من??ی در سایت شما داشته باشد عجله نکنید امروز می خواهیم در مورد تراکم کلمات کلیدی Keyword Density صحبت کنیم

keyword-density-content.jpg

تراکم کلمات کلیدی یا Keyword Density چیست؟

اگر بخواهیم به طور خلاصه و خیلی عامیانه توضیح دهیم تراکم کلیدی می شود میزان یک کلمه خاص که در ص??حه از طراحی سایت شما است??اده می شود البته این را از میزان سورس با حساب کنید یعنی تمام alt و title تصاویر سایت تا هدینگ های سایت مثلا شما در یک عبارت 100 کلمه ای 3 بار عبارت طراحی سایت را تکرار می کنید خوب در صد تراکم کلمات کلیدی می شود 3 در صد به همین راحتی در مورد میزان در صد درست و خوبی که مناسب باشد بین سئو کارها زیاد هست ولی میزان متوسط آن بین 4.5 درصد هست

keyword-density-seo.jpg

تاثیر Keyword Density بر روی سئو سایت

در قدیم یکی از روشهای بالا بردن سایت این بود کلمات کلیدی را زیاد تکرار کنید در یک عبارتی چیزی که الان هم هست و سئو کاران بی تجربه است??اده می کنند و ??کر می کنند باعث می شوند رتبه سایت مشتری را میارن بالا ولی خیر شاید تا یک زمانی بالا باشد ولی اگر زیاد است??اده کنید از یک تکنیک باعث می شود رتبه طراحی سایت php شما پایین بیاد مثل این می ماند که به یک بچه بگوییم یک کاری رو نکن بچه پشت سر هم انجام می دهد خوب پدر و مادر عصبانی می شوند و آخر... از مطلب دور نشویم اگر شما هم دارید از تراکم کلمات کلیدی است??اده می کنید و در یک عبارتی زیاد از یک کلمه خاص است??اده می کنید همان الان بعد از خواندن این مطلب بروید و آن را اصلاح کنید مثلا در بعضی از سایت من خودم دیدم پیشنهاد می کنیم برای درک بیشتر تراکم کلمات کلیدی حتما مزرعه لینک را حتما مطالعه کنید

مانتو دوزی x ارائه دهنده انواع مانتو زنانه مانتو دخترانه مانتو ارزان مانتو مجلسی ، مانتو اداری عزیز من پدر تراکم کلمات کلیدی رو در آوردی حتی من بعضی جاها بولد هم دیدم است??اده کرده اند و رنگی کرده اند ولی گوگل اگر صبر دارد واقعا که شما را حذ?? نکرده است اصل این الگوریتم این هست که شما برای کاربر مطلب بنویسید نه برای موتورهای جستجو چیزی که ما در ساین وب برای مشتریان خود داریم است??اده می کنیم و همین طور برای سایت خودمان که با یک کلمه کلیدی خیلی سخت طراحی سایت تهران و طراحی سایت جز 10 سایت برتر نتایج جستجو هستیم

پس به شما کاربر گرامی هم پیشنهاد می کنیم از راه های درست سئو سایت جلو بروید چون بار کج هیچ وقت به مقصد نمی رسد

امیدواریم این مطلب هم توانسته باشد رضایت شما کاربر گرامی را جلب کرده باشد

http://www.signwebdesign.ir/amozesh-website/seo-training/keyword-density-website.html

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام به دوستان عزیز پی سی دی

خواستم ازتون خواهش کنم که لط?? کنید و در مورد آموزش سئوی وب سایتی که در زیر لینک میکنم، نظر بدین.

پیشاپیش ممنون از همگی

لینک وب سایت

118Ù??اÛÙ

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...