رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mahsa-nita

اهمیت هدایای تبلیغاتی در کسب و کار شما

پست های پیشنهاد شده

هدایای تبلیغاتی یا هدیه های تجاری اجناسی هستند که در برنامه های بازاریابی و تبلیغاتی است??اده می شود. این محصولات برای تبلیغ یک شرکت، عنوان تجاری یا رویدادی در یک نمایش تبلیغاتی یا کن??رانس داده می شود و بخشی از رقابت عظیم بازایابی است.

 

امروزه در بازاریابی و بازارسازی ایجاد یک رابطه قوی بین تولید کننده یا عرضه کننده با هد?? که همان مشتریان و خریداران هستند یکی از اصلی ترین نکات بازاریابی و ??روش می باشد، با توجه به رقابت های نزدیک میان شرکت ها مشتریان و خریداران طبعا انتخاب های متعددی برای خرید خواهند داشت ، اما همیشه به ??روشنده یا تولید کننده دست و دلباز و خوش رو و??ادار تر خواهند ماند حتی اگر قیمتی که بابت یک محصول پرداخت می کنند نسبت به سایرین بالاتر باشد .

 

شما باید لااقل سالی یکبار هدیه ای کوچک برای مشتریان شرکتتان ب??رستید. جان هال، نویسنده ی مجله ی ??وربس، می نویسد که هدایای تبلیغاتی در طول سال جای شما را در ذهن مشتریان ح??ظ می کنند. مجله ی تجاری ساکرام??نتو گزارش میدهد چون در سال های اخیر برخی از شرکت ها به علت رکود اقتصادی نیروهای خود را تعدیل کرده اند، سایرین همچنان اطمینان دارند هدیه دادن برای ح??ظ روابط مهم است.

 

اگر شرکت شما مشتریان?? کم یا مشتریان?? کم به ویژه با حساب های قابل توجه دارد، باید تلاش کنید تا جایی که ممکن است هدایایشان را س??ارشی سازی کنید. به علایق هر مشتری توجه کنید و یا از ??روشندگانی که با آنها برخورد دارند اطلاعات کسب کنید.

 

ساخت تندیس و لوح تقدیر یا ساخت مجسمه می تواند گزینه های خوبی برای این مورد باشد که با توجه به نوع محصول جزو هدایای تبلیغاتی ن??یس شناخته می شود و برای مدیران، کارشناسان و ا??راد خاص و بانوان مورد است??اده قرار می گیرد.

 

دسته دیگری از هدایا نیز وجود دارند که با توجه به مناسبت های پایان سال مورد است??اده قرار می گیرند مانند انواع سررسید و تقویم که بصورت اختصاصی و عمومی قابل تولید می باشد. و در مدل های سل??ونی و چرمی تولید می شود. که در این گروه ارگانایزر های مدیریتی جزو هدیه تبلیغاتی خاص مورد است??اده قرار می گیرند.

 

هدایای تبلیغاتی ??قط به قلم و خودکار و کی?? و لیوان و ساعت و ساک ختم نمی شود بلکه با پیشر??ت تکنولوژی هدایای تبلیغاتی نیز بروز می گردند که در این حیطه می توان مجسمه سازی را به عنوان یکی از جدیدترین محصولات هدایای تبلیغاتی نام برد.

 

اما نظر شخصی من اینست که بهترین هدایای تبلیغاتی هدایایی هستند که زود از بین نمیرن و همیشه جلوی چشم مشتری هستند. نمونه ی قدیمیش تقویم و سررسید بوده. اما از اونجا که دیگه همه آنلاین شدن تقویم و سررسید کارایی قبل خودش رو از دست داده. مگر توی بعضی شرکت ها. اما یکی از انواع هدایای تبلیغاتی که میتونه جالب باشه تندیس و مجسمه هستش که هم جنبه ی تزیینی داره و خیلی ها دوستش دارن و هم زود از بین نمیره و مدت ها میتونه مشتری رو یاد شما بندازه.

 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

×
×
  • جدید...