رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
tablosazi

اجرای نمای ساختمان

پست های پیشنهاد شده

همان طور که می دانیم اولین چیزی که بعد از دیدن قسمت بیرونی ساختمان نظر مخاطب را به خود جلب می کند ، نما و طرح بیرونی آن ساختمان یا بناست به طوریکه می توان ادعا کرد که نمای بیرونی ساختمان به تنهایی می تواند نقش پررنگی را برای ایجاد تاثیر اولیه قوی در جذب مخاطب داشته باشد.

 

در نمای بیرونی ساختمان ها می توان از مصالح مختل??ی مانند چوب ، آجر ، آلومینیوم ، سرامیک و... است??اده کرد. اگر شما برای اجرای نمای بیرونی ساختمان خودتان از یک گروه حر??ه ای (تیم تابلو سازی نامی) کمک بگیرید علاوه بر آنکه می توانید در وقت و هزینه های خود صر??ه جویی کنید ، می توانید یک انتخاب درست داشته باشید.البته پیشنهاد گروه تابلو سازی نامی به شما انجام و اجرای نمای ساختمان خود با ترموود است.

 

• حال شاید سوال شما این باشد که ترموود چیست؟

 

است??اده از چوب در ساختمان سازی ، عمری دیرینه دارد یعنی زمانی را در نظر بگیرید که انسان ها برای ساخت خانه های خود مصالح مختل??ی در دسترس نداشتند و مجبور بودند از تنه های درختان برای خود خانه بسازند.

 

اما بعد از آنکه مصالح جدید برای ساختمان سازی اختراع شد (آلومینیوم ، آجر ، سرامیک و...) بشر ??همید این مصالح دارای طول عمر و ماندگاری طولانی تری نسب به چوب هستند و ترجیح داد از آنها است??اده کند ولی همچنان نمای چوب برایش زیبا تر و دلنشین تر بود ، پس به دنبال راه حلی بود که بتواند به نحوی از چوب در ساختمان هایش است??اده کند پس ترموود را کش?? کرد که از آن می توان در نمای همه ساختمان ها و در همه محیط ها (حتی حمام و جاهای که دارای رطوبت بالا هستند ) بدون هیچ مشکلی است??اده کرد.

 

برای ساختن ترموود ، چوب حرارت داده می شود ، البته باید در زمان دادن این حرارت به چوب ، همه اکسیژن موجود در محیط حذ?? شود تا چوب نسوزد با این کار دوامش بالا می رود.

 

اکثر ترموود های موجود که از آنها برای نمای بیرونی ساختمان است??اده می شود ، ??نلاندی هستند.

 

ترمووودها را به دو دسته چوب نرم ( کاج ) و چوب سخت ( زبان گنجشک ) تقسیم بندی می کنند و شیار دار و بدون شیار هستند.

 

اگر ترموود ها با شرایط درست و استاندارد تولید شده باشند دیگر نیاز به رنگ کردن آنها نداریم اما گاهی بعضی از ا??راد رنگ خاصی مد نظرشان است که می توانیم رنگ مطلوب و دلخواهشان را برایشان ایجاد کنیم.

 

برای نصب ترموود ها می توان از کلیپس و یا زیر سازی های چوبی است??اده کرد.البته است??اده از روش کلیپس قیمت کار را ا??زایش می دهد زیرا در این روش ، هیچ پیچی بر روی نما دیده نمی شود ( برخلا?? روش زیرسازی) .

 

 

 

برای انجام کار ترموود روی نمای بیرونی ساختمان های شما، ابتدا تیم طراحی تابلو نامی با نرم ا??زار تری دی مکس کار طراحی را آغازمی کند و بعد ازگر??تن تائیدیه های لازم از طر?? شما ، کار نصب و اجرا را آغاز می کنیم.

 

درست که ترموود ها محصولاتی ماندگار ، بادوام و ضد آب هستند اما با همه این ت??اسیر ترموود یک ماده طبیعی (چوب) است.برای آنکه بتوانیم عمرش را از آنچه هست طولانی تر کنیم و از رنگ پریدگی های آن جلوگیری کنیم می توانیم از یک لایه رنگ که تقریبا دارای مقدار بسیار پایینی رنگ دانه است است??اده کنیم این لایه رنگ می تواند چوب را از اشعه ماورای بن??ش و همچنین رنگ پریدگی های احتمالی دور بدارد.

 

شرکت تابلو سازی نامی همراه تیم حر??ه ای و کار آزموده خود و با سالها سابقه کاری می تواند شما را در زمینه ساخت انواع تابلوهای ذکر شده در سایت و همچنین اجرای نمای ساختمان به کمک ترموود یاری رساند.شما می توانید در صورت نیاز و یا داشتن سوال در این زمینه با همکاران ما تماس حاصل ??رمایید.گروه ما در همه مراحل اجرای پروژه در کنار شما عزیزان خواهد بود.

 

 

 

http://tablonami.com

تابلو سازی | تابلوسازی - تابلو نامی

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

×
×
  • جدید...