رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mahsa-nita

آژانس دیحیتال مارکتینگ

پست های پیشنهاد شده

چنین جملات اغواکننده ای برای مؤسسات خیریه ای که درک صحیحی از مسئولیت سخت و طاقت ??رسای استخدام داوطلبین، مشخص کردن آینده کار، مدیریت کمپین ها و درخواست پول ندارند، بسیار جذاب و شیرین است. به نظر آن ها دیجیتال مارکتینگ و سئو سایت و ??روش کالا و خدمات بازاریابی دیجیتال بسیار آسان تر و راحت تر از جمع آوری اعانه است

در واقع VSAN یک ??ناوری Software Defined Storage است که به معنی مستقل بودن از لایه سخت ا??زار می باشد ، راه اندازی vsan به گونه ای که storage های متعددی بصورت Local در قالب یک مجموعه مدیریت شده ??راهم می شود. این قابلیت بصورت مستقیم در داخلHypervisor قرار گر??ته است و به صورت ماژول یا قابلیت جدید نیازی به نصب ندارد.

راه اندازی san مجازی از قابلیت های ویژه ای برخوردار است که در زیر به چند مورد از مهمترین آن ها اشاره می کنیم:

 

Kernel Embedded یا هسته*ی جاسازی*شده:

به دلیل آنکه Virtual SAN در هسته*ی vSphere ساخته شده است می تواند مسیر داده*ی I/O را بهینه*سازی نماید تا بالاترین میزان عملکرد با کمترین تاثیر بر CPU یا منابع حا??ظه را داشته باشد.

گسترش بی*وق??ه و Granular:

ظر??یت ذخیره*ساز داده*ی Virtual SAN را می توان بی*وق??ه گسترش داد؛ این عمل با ا??زودن Host*ها به یک کلاستر (Scale-out) جهت بسط ظر??یت و عملکرد، و یا با اضا??ه کردن دیسک*هایی به یک Host یا به عبارتی Scale-up نمودن جهت ا??زایش ظر??یت و عملکرد مورد است??اده، انجام می*شود. ( پیاده سازی Virtual SAN ) ??روش کوانتوم

راه اندازی FlexPod - اجزاء اصلی FlexPod سیسکو به شرح زیر می باشد:

 

در بخش پردازش از سرورهای UCS شرکت سیسکو است??اده شده است.

در FlexPod سیسکو با است??اده از قابلیت Service Profile پیاده سازی flexpod و اعمال تعییرات بر روی سرورها در کوتاهترین زمان ممکن صورت می گیرد.بدین ترتیب راهکار FlexPod سیسکو با ایجاد سطح بالایی از یکپارچگی، سهولت بیشتری را در پیاده سازی و نگهداری مراکز داده به همراه خواهد داشت. ( ??روش FlexPod )

مدل سایت من??رد برای راه اندازی sip trunk (تل??ن 5 رقمی) شامل یک پردازشگر تماس می*باشد که در سایت یک شبکه محلی (LAN) و یا شبکه شهری (MAN) قرار می*گیرد. این مدل برای شبکه*های محلی با توانایی 30000 خط دارای کاربرد می*باشد.

این مدل برای شبکه*هایی با یک سایت اصلی و تعداد زیادی شعب (سایت*های کوچک) که از طریق شبکه WAN به یکدیگر متصل می*باشد و همچنین نیاز به اجرای تمام خصوصیات و عملکردهای پردازش تماس شماره 5 رقمی سیپ ترانک را ندارند، است??اده می*شود.

راه اندازی سیپ ترانک مخابرات - این مدل یک خوشه (Cluster) از مدیریت تماس خطوط SIP Trunk خط 5 رقمی را در بین چند سایت که از طریق شبکه WAN به یکدیگر متصل شده*اند را توزیع می*کند. این مدل برای پیاده*سازی حداکثر 6 سایت بزرگ (با مجموع حداکثر 30000 خط) که از طریق شبکه WAN به یکدیگر متصل شده*اند، کاربرد دارد.

لایسنس سیسکو

 

با گسترش و پیشر??ت روزا??زون ??ناوری اطلاعات در دنیای امروز و ا??زایش وابستگی های سازمان ها به ??ناوری اطلاعات، کانال های ارتباطی کاربران و همچنین انواع دستگاه های کاربری، بیش از پیش دچار تنوع شده اند. این امر باعث شده است تا مکانیزم های امنیتی سابق، از کارایی لازم به جهت مدیریت و کنترل امنیتی کاربران شبکه برخوردار نباشند.

راهکار سیسکو ISE با تمرکز بر اعمال سیاست های امنیتی بر روی تجهیزات و کاربران نهایی، توانسته است تا بسیاری از آسیب-پذیری های عمومی امنیتی را تحت پوشش قرار دهد و همچنین سطح امنیت بسترهای ارتباطی که به صورت کلی از سطح امنیت پایین تری برخوردار هستند را (مانند بسترهای Wireless) بهبود بخشد.

قابلیت حذ?? داده*های تکراری با ??ناوری Deduplication و کاهش ??ضای ذخیره سازی اشغال شده تا 50% ??روش EMX VNX

قیمت EMC VNX

 

VNX Total Protection: شامل امکانات ح??اظتی و نظارتی

 

Local Protection Suite: ح??اظت داده*ها بصورت محلی

 

Remote Protection Suite: ح??اظت از داده*ها با ارسال نسخه آینه*ای بصورت راه دور

 

Application Protection Suite: خودکار سازی رونوشت برداری از نرم*ا??زارها و بررسی صحت آنها

 

VNX Total Efficiency: شامل کلیه امکانات ح??اظتی، نظارتی و بهینه سازی کارایی سیستم شامل

 

FAST Suite: بهینه سازی دسترسی به اطلاعات با است??اده از حا??ظه SSD

 

Security and Compliance Suite: جلوگیری از پاک شدن و تغییرات مخرب بر روی اطلاعات

 

Local Protection Suite: ح??اظت داده*ها بصورت محلی

 

Remote Protection Suite: ح??اظت از داده*ها با ارسال نسخه آینه*ای بصورت راه دور

 

Application Protection Suite: خودکار سازی رونوشت برداری از نرم*ا??زارها و بررسی صحت آنها

 

Unisphere Management Suite: مدیریت و مانیتورینگ چندین سیستم VNX

 

خرید EMC VNX

این سامانه به گونه ای طراحی شده است تا محتوای rich-Media به صورت کاملا امن از طریق Session ویدئو کن??رانس سیسکو های جلسات به هر کدام از شرکت کنندگان منتقل شود و زمانی که ارائه دهنده یک سند را به اشتراک می گذارد

همچنین این نرم ا??زار با است??اده از ساختار گرا??یکی پویا ، امکان مانیتورینگ و برسی صحت عملکرد تجهیزات شامل نقاط انتهایی ، سیسکو prime تهجیزات مرکزی شبکه و همچنیین تجهیزات مستقر در شعب را به مدیران شبکه ارائه می نماید.

با است??اده از مرکزیت بخشیدن قیمت سوئیچ سیسکو به سیستم و دانش شبکه ، CiscoPrime INFRASTRUCTURE یک بستر مدیریتی منحصر به ??رد را ارائه می*کند که می*تواند کارهای اضا??ی و سربار مدیر شبکه را در زمینه*های ر??ع عیب کاهش دهد و availability را در سطح شبکه بالا ببرد.

می توان هد?? اصلی از پیاده سازی NSX را به 3 بخش امنیت، راه اندازی nsx خودکارسازی ??عالیت های IT و پیوستگی ارائه برنامه های سازمانی تقسیم نمود.

سئویک ??اکتور ندارد که بگوییم با یک کار می*شود سایت رو سئو کرد! خیر اینطور نیست و خیلی ??اکتورها باید در یک وب سایت رعایت شود تا آن سایت از لحاظ سئو قوی تر شود. (در ادامه مطالب از این به بعد سعی می*کنیم همه ??اکتورهای موجود را بصورت کامل در بخش آموزش سئو برای شما عزیزان قرار بدهیم.)

بگذارید جوره دیگه ای مطرح کنم تا معنی سئو سایت برای شما ش??ا?? تر شود: اگر شما جای موتورهای جستجوگر (مثل گوگل) بودید سعی می*کردید کدام سایت ها را در اولویت نمایش نتایج جستجو قرار دهید؟ احتمالاً جواب های شما بدین صورت است که:

 

سایت هایی که از لحاظ طراحی سایت کاربرپسند باشد

سایت هایی که محتوای کامل، درست و خاص داشته باشد

دیجیتال مارکتینگ نوعی از بازاریابی می باشد که با است??اده از ابزارها و رسانه*های الکترونیکی مانند رایانه و موبایل و به کمک بستر های الکترونیکی از جمله ایمیل ، وب سایت و شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام، تبلیغات بنری ، کتاب*های الکترونیکی ، سئو آژانس دیجیتال مارکتینگ و … به معر??ی محصولات و خدمات همچنین جلب توجه مخاطب می پردازد و از این طریق مشتری خود را جذب می نماید.

برای راه اندازی مرکز تماس (Call Center) مبتنی بر IP از استانداردها و راهکارهای VoIP است??اده می*شود.

پشتیبانی شبکه

شبکه* های محلی از قدیمی* ترین و اولین انواع شبکه* های کامپیوتری هستند. پیشر??ت ??ناوری در حوزه ??ناوری اطلاعات باعث شده است تا نیازمندی* های امروزی ظر??یت* پذیری در شبکه* های محلی تحت پوشش قرار گیرند.

پشتیبانی شبکه

 

از اهم این خصوصیات می *توان به ظر??یت* پذیری مناسب در لایه* های مختل?? شبکه* های محلی، ایجاد ا??زونگی و تحمل* پذیری خطا در سطوح مختل??، کمینه نمودن مدت زمان بازیابی در زمان بروز اختلالات، گسترش *پذیری مناسب، امن* سازی زیرساخت ارتباطی شبکه* محلی، تحت پوشش قرار دادن نیازمندی* های ر??تار ترا??یکی به جهت بهره* مندی از سرویس *های ارزش ا??زوده و... اشاره نمود.

??ناوری *های مجازی* سازی به صورت کلی به سه دسته عمده تقسیم* بندی می* شوند که هر کدام از دسته* ها در سطوح و لایه* های مختل?? مراکز داده، راه اندازی دیتاسنترباعث ا??زایش سطح مجازی* سازی و در نتیجه ا??زایش اثربخشی، بهینگی، راندمان و بازدهی خواهد شد.

راه اندازی مرکز داده در دنیای امروز صنعت ??ناوری اطلاعات، همواره یکی از زمینه* هایی است که شرکت* های تولیدکننده ??ناوری بر روی آن تمرکز دارند، ??ناوری* ها و تکنولوژی های زیرساختی در مراکز داده نیز یکی از مهم ترین زمینه ها در این راستا می باشند.

داده*کاوی وسعت و گوناگونی زمینه*ها و کاربردها، و نیز ابعاد و اندازه*های داده*های امروزین است که شیوه*های ماشینی مربوط به یادگیری، مدل*سازی، و آموزش را طلب می*نماید.

مگر نمی شود مراحل استقرار و نصب شبکه خود را به دست یک مسئول آی تی که به تازگی استخدام کرده ایم بدهیم ؟ و چون حقوق می گیرد باید به خوبی شبکه سازمان را راه اندازی کند ، بی شک مدیران سازمانهایی که به ??کر کی??یت و طول عمر شبکه هستند راه اندازی شبکه را به دست متخصصانی که چندین سال در زمینه شبکه و امنیت کار کرده اند و شناخت کا??ی از آسیب های احتمالی شبکه در آینده دارند می سپارند و بسیار مایل هستند که این تیم دارای نام و نشان رسمی و ثبت شده و به راحتی قابل دسترس باشند.

چارچوب مدیریت خدمات ??ناوری اطلاعات پیاده سازی ITIL شامل مجموعه*ای از بهروش*ها برای مدیریت سازمان*های ??ناوری اطلاعات با هد?? ارائه ارزش برتر به کسب و کار مشتریان می*باشد. در دو دهه گذشته، چارچوب ITIL پرکاربردترین مجموعه راهنما در پیاده سازی مدیریت خدمات ??ناوری اطلاعات با محوریت کسب و کار بوده است

سامانه هوش تجاری و داشبورد مدیریتی سان، سامانه*ی مدیریتی جامع است که به*منظور تسهیل در گزارش* KPI سازمان*ها مبتنی بر هوش تجاری ساخته*شده است. عملیات درون این سامانه شامل تحلیل داده*ها، استخراج KPI سازمان، یکپارچه*سازی اطلاعات و نمودارهای مدیریتی است.

ماژول دوم، شامل، ??رایندها و کارکردهای تعری?? شده، دستورالعمل* ها، روال* ها و نحوه انجام ??عالیت* ها و عملیات امنیتی توسط کارشناسان راه اندازی soc و متخصصین مرکز SOC است. ماژول سوم، شامل نیروهای انسانی مرکز SOC و ساختار سازمانی و سلسله *مراتب* های موجود به جهت انجام ??عالیت* ها و عملیات در مراکز SOC است. پیاده سازی SOC

تغذیه است??اده شده در مانیتورها، آی??ون تصویری از نوع سوئیچینگ بوده و ??اقد ترانس??ورمر ورودی میباشد و برق شهر مستقیما توسط پل دیود و خازن مربوطه به ولتاژ DC تبدیل میشود، بنابراین هنگام تعمیرات، به ولتاژ 308 ولتی دو سر خازن صا??ی دقت کنید.

صدای میکرو??ن با دو ترانزیستور تقویت شده و روی سیم شماره 1 قرار میگیرد. صدای پنل هم از این سیم گر??ته شده و توسط ترانزیستور مربوطه تقویت شده به گوشی میرود. آی??ون تصویری سیماران در صورت ??رمان زنگ در سیم شماره یک تایمر مربوطه صدای زنگ را برای مدت مشخصی به تقویت کننده و گوشی متصل میکند.

بهره گیری از قابلیت های دیگری سامانه سیسکو ise مانند Dot1x، قابلیت BYoD، SSL VPN و ... • راه اندازی Posture جهت محدود کردن دسترسی کلاینت ها به شبکه.

توجه کنید که در ابتدای امر سویچ یا روتر شما هیچگونه تنظیمات شبکه ای ندارد و به همین دلیل نمی توانید برای متصل شدن به آن از SSH یا Telnet یا Web یا HTTPS است??اده کنید و به همین دلیل بصورت مستقیم با کابل کنسول به آن متصل می شوید. معمولا پورت کنسول روترها از نوع RJ45 است همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید پورت کنسول با است??اده از یک سوکت RJ45 مشخص شده است کابل سیسکو

امنیت شبکه به طور کلی برای ??راهم کردن امکان ح??اظت از مرزهای یک سازمان در برابر ن??وذگران (مانند هکرها) به کار می*رود. برای تأمین امنیت بر روی یک شبکه، یکی از بحرانی*ترین و خطیرترین مراحل، تأمین امنیت دسترسی و کنترل تجهیزات شبکه است. تجهیزاتی همچون مسیریاب، سوئیچ یا دیوارهای آتش. ??کس سرور با این حال، امنیت اطلاعات به صراحت بر روی محا??ظت از منابع اطلاعاتی در برابر حمله ویروس*ها یا اشتباهات ساده توسط ا??راد درون سازمان متمرکز شده است و برای این منظور از تکنیک*های جلوگیری از از دست ر??تن داده*ها (DLP) بهره می*برد. یکی از این تکنیک*ها، تقسیم*بندی شبکه*های بزرگ توسط مرزهای داخلی است.

بنابراین ??روش thin client است??اده از این دستگاه در سازمان*هایی که تعداد زیادی رایانه را به خدمت می*گیرند بسیار مقرون به صر??ه خواهد بود.

??روش تین کلاینت علاوه بر آن است??اده از تین کلاینت، موجب کاهش هزینه*های انرژی مصر??ی و نگهداری سیستم می*گردد.

لایسنس Juniper

در کجا نیاز به ح??اظت از کسب و کار خود دارید؟

 

هر جایی که آدمها، داده ها و زیرساخت شما آنجاست.

مجازی سازی دسکتاپ (VDI) چیست؟ (1)

مجازی سازی دسکتاپ (VDI) روشی جدید برای مدیریت محیط کاربران ارائه می??? دهد. VDI این امکان را برای مدیران شبکه ??راهم می??? آورد تا کامپیوتر کاربران را در زیرساختی مجازی، واقع در مرکز داده میزبانی و مدیریت کنند. مجازی سازی دسکتاپ

Unified communications در یک جمله به م??هوم مجتمع سازی ، یکپارچه سازی و تل??یق انواع سرویس های ارتباطی از قبیل صوت ، تصویر ، دیتا بر روی پلت??روم سخت ا??زاری نرم ا??زاری خاص و بهنیه سازی و integrate نمودن سرویس ها در کنار یکدیگر سیسکو cucm میگویند.

همراه برخی ATA ها یک نرم ا??زار هست که روی کامپیوتر load می*شود و شما را قادر می*سازد که آن را برای راه اندازی voip با دقت پیکربندی کنید.

به دلیل اینکه طول اهرم یا بوم این نوع راهبند زیاد است، در برابر بادهای شدید دچار تنش پیچشی (که سخت ترین نوع تنش می باشد) در قسمت پایه می شود، بنابراین نصب این قسمت باید با دقت ??راوان انجام گردد.

این راهبند قیمت نسبتاً بالایی دارند اما درب اتوماتیک به خاطر امنیت ??وق العاده و ظاهر شیک و زیبا بسته به شرایط محیطی و خصوصیات ویژه ساختمان است??اده می شوند. راهبندهای ستونی دوام و ماندگاری زیادی دارند.

این مشکلات و اطلاعات می تواند در خصوص موضوعات مختل??ی از قبیل: گارانتی محصول و خدمات پس از ??روش آی??ون تصویری ؛ کی??یت تصویر و دید در شب آی??ون تصویری؛ قابلیت ها ؛ آپشن ها و کارکرد های آی??ون تصویری؛صدای ش??ا?? و رسا که یکی از مهم ترین عوامل در آی??ون ها می باشد؛ ضد آب بودن و ضد زنگ بودن پنل تصویری که در کنار درب ورودی ساختمان نصب می شود؛ کی??ت تصویر و رزولوشن بالای مانیتور تصویری که باید دارای رنگ های واقعی باشد نه مانند بعضی از برند های آی??ون تصویری به رنگ آبی مایل دیده شود.

سپس در زمانی که واقعا عزم خود را برای خرید آی??ون تصویری جزم کردید و در ??روشگاه آی??ون تصویری تکنما در مقابل ??روشنده قرار گر??تید حتما این برگه را به وی نشان داده و سوالات خود را در خصوص آی??ون تصویری مورد نظر بپرسید زیرا در هر صورت مصر?? کننده نهایی این دستگاه شما و مراجعه کنندگان شما خواهند بود و باید خیالتان از بابت این عوامل کلیدی و مواردی که به عنوان عیب و ایراد های آی??ون تصویری توسط خودتان کش?? شده است راحت باشد .

تمام مانیتورهای صنعتی دارای عملکرد هوشمند کنترل توان مصر??ی هستند که این امر موجب صر??ه*جویی در هزینه*ها و کاهش تولید کربن در محیط زیست می*شود. تنظیم شدت نور زمینه با سیستم کنترل از پیش تنظیم شده ، می تواند موجب کاهش مصر?? انرژی مانیتور صنعتی تا 50% شود. هرچه طول عمر مانیتورهای صنعتی شما بیشتر باشد، در هزینه*های کلی شما صر??ه جویی خواهد شد .

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

×
×
  • جدید...