رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
poroje

سیستم مدیریت پروژه آنلاین و ارتباط با مشتری چیست؟

پست های پیشنهاد شده

امروزه با گسترش وسیع علم و دانش مدیران کسب وکار های مختل?? جهت انجام پروژهای خود با چالش هایی همچون ، مدیریت زمانبندی اجرای یک پروژه ، مدیریت دریا??ت گزارش کار از اعضای تیم اجرایی ، ارسال پیام وتیکت برای مشتریان ، تعری?? دسترسی های مختل?? برای ا??راد تیم اجرایی ، به دست آوردن گزارش درآمد و برآورد هزینه های یک پروژه، مواجه شده اند، که با وجود این مشکلات ، مدیریت پروژه های کلان اقتصادی و اجرایی دشوار شده است.راه حل مدیران کسب وکار های مختل?? است??اده از نرم ا??زار مدیریت پروژه آنلاین است که با است??اده از آن می توانند گزارش های مختل??ی از قبیل گزارش هزینه و گزارش درآمد خود را به راحتی ملاحظه کنند و تیم و پروژه های خود را مدیریت نمایند. با جامع ترین سیستم مدیریت پروژه انلاین و مدیریت ارتباط با مشتری برای سازمان ها ، شرکت ها و حتی ??ریلنسرها به راحتی و با هر وسیله ارتباطی که در اختیار داشته باشید می توانید از نرم ا??زارمدیریت پروژه است??اده کنید که بعد از انتخاب پلن خود و س??ارش آن حداکثر تا ۲۴ ساعت بعد سیستم مدیریت پروژه به شما تحویل داده خواهد شد.همچنین با ایجاد هر پروژه در سیستم مدیریت پروژه یک اتاق به پروژه شما اختصاص داده خواهد شد که با امکانات مختل?? از قبیل ایجاد تسک، مشاهده مشخصات پروژه، نسبت دادن تیم به پروژه و ... می توانید پروژه خود را به صورت کامل مدیریت کنید.

 

از پنل حر??ه ای مدیریت پروژه آنلاین کجا است??اده کنیم؟

 

با است??اده از سامانه مدیریت پروژه و سایت مدیریت پروژه می توانید از گزارش هزینه ، گزارش درآمد و گزارش روزانه اعضاء تیم اجرایی خود به راحتی مطلع شوید و تیم و پروژه های خود را مدیریت نمایید. پنل های حر??ه ای سامانه مدیریت پروژه آنلاین برای مدیران، کارمندان و مشتریان شما با استانداردهای طراحی روز دنیا ایجاد شده تا شما با به کارگیری آن مدیریت پروژه خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

 

امکانات سامانه مدیریت پروژه

 

مدیریت پروژه ها : هر تعداد پروژه ای که دارید را به سامانه مدیریت پروژه اضا??ه کنید سپس تیم و مشتری هر پروژه را به آن اختصاص دهید.

اتاق خاص برای پروژه ها : اختصاص داده یک اتاق برای هر پروژه که اجازه مدیریت کامل پروژه از قبیل مدیریت تیم ، مدیریت تسک ها، مدیریت مشتری، مدیریت زمان و ... را به شما می دهد.

مدیریت تیم: اعضای تیم خود را به سامانه مدیریت پروژه اضا??ه کنید و تسک هایی که انجام می دهند را مدیریت نمایید.

پنل اختصاصی تیم شما : هر یک از اعضای تیم شما می توانند به ورود به پنل اختصاصی خود تسک هایی که برای آن ها تعری?? شده است را انجام دهند یا پاسخگوی تیکت های مشتریان خود باشند.

مدیریت مشتریان : هر تعداد مشتری که دارید به صورت یکجا و آنلاین مدیریت کنید و همواره با آن ها در ارتباط باشید.

پنل اختصاصی مشتریان : با ارائه پنل اختصاصی به مشتریان خود آن ها را از روال اجرای پروژه به صورت لحظه ای باخبر سازید و به صورت دائم با مشتریان خود در ارتباط باشید.

 

ویژگی های اختصاصی سامانه مدیریت پروژه و مدیریت ارتباط با مشتری

  • تعری?? دسترسی های مختل?? برای ا??راد تیم
  • تقویم کاملا شمسی
  • پشتیبانی از سیستم تیکت برای مشتریان شما
  • قابلیت ارسال پیام برای مشتریان
  • قابلیت دریا??ت گزارش کار از اعضای تیم تا ساعت مشخص
  • دارای سیستم مدیریت هزینه ها جهت امور حسابداری

 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

×
×
  • جدید...