رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
parsadwords

سئو بهتر است یا تبلیغات در گوگل؟

پست های پیشنهاد شده

تدبیر24»چون هیچ کدام از این اعمال به تنهایی بد نیستند و هر دو بهترین کاری هستند که میتوانید برای وب سایت خود انجام دهید. اما اینکه کجا و چه موقع این ??عالیت ها انجام شوند میتوانند بسیار مهم باشند. [h=2]چه موقع سئو بهتر از تبلیغات در گوگل است؟[/h]

سئو کم هزینه ترین و اصولی ترین روش برای آنست که وبسایت شما زمانی طولانی در ص??حه اول گوگل باقی بماند. سئو وبسایت دارای مزیت های بسیار زیادی است که مهم ترین های آن یکی هزینه کمتر و دیگری ماندگاری بیشتر است. در واقع مادامی که شما سئو وبسایت خود را به روز و قوی نگه دارید ترسی بابت تمام شدن زمان در ص??حه اصلی بودنتان ندارید و این همان مزیتی است که به نسبت تبلیغات گوگلمطرح میشود.

 

ما به همه صاحبین وب سایتها توصیه میکنیم که اگر تمایل دارید وب سایتتان منبع مناسبی برای درآمدزایی و یا تبلیغات ??عالیتتان باشد. حتما به صورت ویژه بر روی سئو وبسایتتان برنامه ریزی و سرمایه گذاری کنید.

 

حتی اگر به دنبال گوگل ادوردز هم هستید باز هم سئو وبسایتتان را جدی بگیرید. زیرا این دو مورد نه تنها رقیب هم نیستند بلکه از ملزومات مو??قیت یک وبسایت هستند و در کنار همدیگر به قدرت یک وبسایت می ا??زایند.

 

توجه کنید که سئو و تبلیغات گوگل هر دو مرتبط به یک شرکت هستند و طر?? حساب شما در هر صورت خود گوگل است. در این حال تصور نکنید که گوگل خودش برای خودش رقیب می‌سازد. بلکه همانند کلیه خدمات شرکت گوگل همه خدمات مکمل و همراه همدیگر هستند. [h=2]سئو وبسایت ??عالیتی زمانبر و مداوم[/h]

سئو وبسایت ??عالیتی بسیار تخصصی است که باید با صر?? زمان کا??ی و رعایت صبر و حوصله به ثمر بنشیند. نباید انتظار داشته باشید که با یک ه??ته و یا یک ماه سئو به ص??حه اول گوگل بیایید. همچنین نباید هم انتظار داشته باشید به محض اینکه به ص??حه اول گوگل آمدید دیگر کار شما تمام شود.

 

خیر برای آنکه حضور شما در ص??حه اول گوگل استمرار یابد باید هر روز برای ارتقاء سئو وبسایتتان ??عالیت کنید و ص??حات خود را به روز و به دور از باگ ها ( خطاها) نگه دارید. حتما میپرسید چرا؟

 

چون برای گوگل مهم است که وبسایت زنده و پویایی داشته باشید. لذا هر وبسایتی که زودتر و اصولی تر به روز رسانی شود از دیدگاه گوگل دارای ارزش بیشتری است و به همین منظور دائما در حال اعتبار سنجی وب سایت شما بر مبنای ??عالیت‌تان است. [h=2]چه موقع تبلیغات در گوگل و یا گوگل ادوردز واجب است؟[/h]

تبلیغات گوگل خب همانطور که از نامش پیداست یک روش تبلیغاتیست. و قاعدتا برای رشد هر کسب و کاری نیاز است که محصول یا خدمات خود را تبلیغ کند. تبلیغات در هر زمانی میتواند نتیجه بخش و تاثیرگزار باشد. اما سوال اینجاست که چه زمانی واجب است حتما از تبلیغات گوگل است??اده کنید؟

 

زمانی که دوست دارید در مدت زمانی بسیار کوتاه (حداکثر 24 ساعت) به ص??حه اول گوگل بیایید. تبلیغات گوگل در ??رصتی بسیار کوتاه شما را به صورت کاملا تضمینی به ص??حه اول میاورد و در عین حال ??رصت آن را به شما میدهد تا کلمات کلیدی دلخواه خود را با دست بازتری انتخاب کنید. این کلمات کلیدی با جستجو شدن توسط مخاطبین‌تان پلی جهت اتصال به شما می‌سازند.

 

"در واقع تبلیغات گوگل پلی میسازد جهت پیموندن ره صدساله در یک شب!" [h=2]استمرار تبلیغات در گوگل به نسبت سئو[/h]

درباره استمرار تبلیغات گوگل هم با قانونی همچون سئو مواجهیم. سئو کنید در ص??حه اول میمانی، تبلیغ کنی در ص??حه اول میمانی.

 

البته منکر این قضیه نیستیم که اثر تبلیغات گوگل زودتر ناپدید می‌شود. ولی اینکه ماندگاری سئو هم دائمی عنوان میشود دروغی بیش نیست. متاس??انه برخی از شرکت هایی که تنها ارائه دهنده خدمات سئو هستند با اغراق از مزایا و معایب این دو روش میگویند در صورتی که هردوی این روش تنها با استمرار ??عالیت ماندگار هستند.

 

بهتر است با چشم باز تصمیم بگیرید و گول مشاوره های اغراق آمیز را نخورید! اگر می‌خواهید تبلیغات در گوگل را شروع کنید و یا اگر پیش‌تر در گوگل تبلیغ کرده‌اید ولی نتیجه ای نگر??ته اید، به شما پیشنهاد می‌کنیم این‌بار تبلیغات در گوگل را با شرکت پارس ادوردز شروع کنید. پارس ادوردز با بهینه سازی و مدیریت تخصصی تبلیغات گوگل ادوردزتان، هزینه تبلیغات در گوگل را برایتان کاهش می‌دهد و می‌توانید در هزینه تبلیغات در گوگل خود صر??ه جویی کنید.

 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1) سئو همیشگی و رایگان است

 

رتبه بندی سایت ها در گوگل بر اساس الگوریتم های آن است که سایت ها را بر اساس صلاحیت مرتب می کند. یک بار که شما مقاله ای م??ید در سایت منتشر کردید و این مقاله در ص??حه اول گوگل قرار گر??ت، می توانید از این مقاله ترا??یک دائمی به صورت روزانه دریا??ت کنید.

 

در این حالت ممکن است ماهانه یا حتی سالانه ترا??یک خوبی از همین مقاله منتشر شده بدست آورید بدون این که لازم باشد، هزینه اضا??ی پرداخت کنید. تنها هزینه ای که در سئو دارید، هزینه مشاوره سئو هزینه های متخصص سئو است. اما در مقابل اگر بخواهید بدون سئو سایت ترا??یک از گوگل بدست آورید، باید به صورت مستقیم به گوگل هزینه پرداخت کنید.

 

در این حالت به ازای هر کلیکی که کاربران روی لینک سایت شما می کنند و وارد آن می شوند ( اگر صر??ا بازدید کننده باشند و هیچ خریدی هم نکنند یا حتی با شما هم تماس نگیرند) باید هزینه ای پرداخت کنید. هزینه تبلیغات کلیکی گوگل با توجه به پرداخت ارزی ماهانه عدد بسیار زیادی می شود، که اگر هم لحظه ای پرداختی شما کم باشد، تبلیغ شما نشان داده نخواهد شد.

 

 

2) جذب بازدیدهای بیشتر نسبت به تبلیغات کلیکی گوگل

 

اگرچه تبلیغات کلیکی گوگل بالاتر از نتایج ارگانیک گوگل نمایش داده می شود، اما 71.33% درصد از کلیک ها روی نتایجی است که در ص??حه نتایج به صورت ارگانینک ظاهر شده اند. به خاطر این که کاربران به الگوریتم های گوگل اعتماد بیشتری دارند، تا سایت هایی که صر??ا با پرداخت پول و به صورت موقت نمایش داده شده اند.

 

خود شما به سایتی اعتماد دارید که با سئو اصولی بعد از گذشت چندین ماه تلاش و ??عالیت در رتبه های اول گوگل ظاهر شده، یا سایتی که همین امروز و موقتا با پرداخت پول در رتبه اول گوگل نگه داری شده است!

http://www.saat24.news

ساعت24 - جدیدترین و آخرین اخبار ایران و جهان

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

×
×
  • جدید...