رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
parsadwords

تبلیغات در سایت های کلیکی ایرانی بهتر است یا گوگل ادوردز؟

پست های پیشنهاد شده

گوگل ادوردز ، تبلیغات در ص??حات کلیکی ایرانی ، تبلیغات بنری و نام های مت??اوتی از این دست که در هنگام انتخاب یک روش تبلیغات اینترنتی با آن ها مواجه میشوید. مشاوران شرکت های تبلیغاتی هم با آب و تاب ??راوان از مزایای است??اده از این روش ها میگویند به نوعی که نمیتوانید تصمیم بگیرید که کدام روش میتواند برای وبسایت شما بهترین باشد. در این حالت از خودتان میپرسید که کدام روش می‌تواند بهترین باشد؟

 

در این مقاله میخواهیم به نکات ریزی در این روش های تبلیغاتی اشاره کنیم تا شاید بتواند گره گشای سردرگمی شما برای انتخاب شیوه تبلیغاتی مناسب باشد.

 

تبلیغات کلیکی در وب سایت های گوناگون ایرانی

 

شرکت های تبلیغاتی مجری تبلیغات کلیکی در وبسایت های ایرانی معمولا از شما میخواهند پنل خود را به مبلغ مشخصی شارژ نمایید تا بنر شما را در وبسایت های پربازدید به نمایش بگذارند و معمولا چیزی درباره نوع وبسایت ها مطرح نمی‌کنند.

 

وب سایت های پر پازدید ایرانی هر کدام دارای سیاست های خاص خود در انتشار اطلاعات هستند. برخی از آن ها اخبار و اطلاعات خود را تنها در یک دسته خاص منتشر می‌کنند و برخی هر نوع اطلاعاتی را بدون هیچ ممنوعیتی منتشر می‌کنند. اینکه تبلیغات شما قرار است در کدام وبسایت قرار بگیرد و همنشین چه مضامینی شود خود یکطر?? قصه است و اینکه قرار است چه مخاطبینی تبلیغات شما را ببینند طر?? دیگر قصه.

 

متاس??انه یکی از معایب این روش تبلیغاتی این است که نمایش تبلیغات به جامعه هد?? تاثیر پذیر سخت میشود. زیرا معلوم نیست که آیا همه مخاطبین این گونه وبسایت ها میتوانند جزو جامعه هد?? شما باشند یا خیر؟!

 

کلیک های تقلبی بلای جان تبلیغات کلیکی

 

اینکه تبلیغات کلیکی در وبسایت های ایرانی م??ید هستند عاملی انکار ناپذیر است. تبلیغ از هر نوعش میتواند تاثیر گذار و م??ید باشد اما هد?? ما از نگارش این مقاله معر??ی تاثیرگزارترین و بهینه ترین روش تبلیغاتی است. لذا سعی میکنیم از بخش تاریک قضیه هم نگاهی به این روش های تبلیغاتی داشته باشیم.

 

متاس??انه برخی از وب سایت های پربازدید اقدام به ایجاد بازدید غیرواقعی و به اصطلاح fake ID میکنند. در واقع با روش های کلک آمیز آمار بازدید ص??حه خود را توسط ربات و یا بازدید کننده های غیر واقعی بالا میبرند در این بین بنرهای شما هم با دریا??ت کلیک های غیر واقعی روبرو میشوند. این کلیک ها موجب کاهش اعتبار حساب شما میشوند بدون اینکه هیچ سودی برای شما به ارمغان آورده باشند!

 

ش??ا??یت در تبلیغات کلیکی و تبلیغات گوگل

 

تبلیغات کلیکی در وب سایت های ایرانی همیشه با عدم ش??ا??یت و در برخی مواقع کلک های بسیار همراه است. به نوعی که علاقه مندان بعد از یک یا دو د??عه است??اده کم کم اعتماد خود را به تبلیغات اینترنتی از دست میدهند و سعی میکنند به شیوه های دیگر تبلیغاتی روی بیاورند. اما در تبلیغات گوگل یا همان گوگل ادوردز میتوانید لیست کامل کلیه ??عالیت های انجام شده را دریا??ت کنید. جزء به جزء ??عالیت ها در این لیست درج شده و میتوانید بازخورد تبلیغات خود را عینا مشاهده کنید.

 

ارائه اطلاعات و جزئیات از جزییات آگهی تبلیغاتی

 

جزییات قابل نمایش در گزارش ??عالیت های وب سایت های تبلیغات کیلیکی بسیار اندک و در واقع کلی است. شما در گزارش ??عالیت یک وبسایت تبلیغات کیلیکی میتوانید اطلاعاتی از قبیل آمار کلیک های روزانه، تعداد نمایش و CTR برای هر یک از کمپین ها دریا??ت کنید.

 

حال در تبلیغات گوگل این اطلاعات کاملا مت??اوت و جزئی تر هستند به نوعی که شما دقیقا میتوانید بدانید هر مشتری با جستجوی چه کلمه ای به شما رسیده است. چند درصد از مشتریانتان به کدام کلمه واکنش بیشتری نشان داده اند و ... شما حتی میتوانید بازه جغرا??یایی مشتریانتان و یا حتی اطلاعات بسیار بیشتری را در تبلیغات گوگل ادوردز پیدا کنید و خیالتان کاملا راحت باشد که هیچ کدام از کلیک ها ??یک یا تقلبی نیستند.

 

معر??ی شرکت معتبر تبلیغات در گوگل: پارس ادوردز

 

شرکت پارس ادوردز به صورت تخصصی در زمینه نمایش تبلیغات مدیریت شده و بهینه در گوگل ??عالیت می‌کند. پارس ادوردز با دارا بودن کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه گوگل ادوردز که هر یک به صورت شخصی پارتنر رسمی گوگل ادوردز هستند، می‌تواند به شما در راه اندازی اکانت گوگل ادوردز و مدیریت بهینه آن مشاوره دهند. همچنین پارس ادوردز به انتشار مقالات تخصصی در زمینه گوگل ادوردز می‌پردازد، که می‌توانید به صورت رایگان آنها را دانلود و مشاهده کنید.

 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

×
×
  • جدید...