رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
sel_bl

فراز و نشیب هایی در طول برنامه ریزی عروسی

پست های پیشنهاد شده

یک عروس جوان توصیه های حاصل شده از ??راز و نشیب هایی را که در طول برنامه ریزی عروسی خود تجربه کرده است را به اشتراک گذاشته است. [h=2]دانستن زمان درست مطرح کردن موضوعات حساس[/h]

او می گوید ما سعی کردیم در مورد مسائل مختل?? به توا??ق برسیم، مانند اینکه چه تعداد مهمان برای عروسی دعوت کنیم؛ داماد در نظر داشت تمام ا??رادی که می شناخت را به عروسی دعوت کند از جمله همه همکاران خود را. اما من می خواستم یک عروسی کوچک داشته باشم و زمانی که در مورد این موضوع بحث شدیدی کردیم احساس بسیار وحشتناکی داشتم. این موضوع حساسی بود و ما مجبور بودیم تا بعداً روی این موضوع بحث کنیم تا از عصبانیت بیشتر جلوگیری کنیم. بنابراین انرژی خود را به سمت برنامه های سرگرم کننده تر هدایت کردیم، مانند تهیه یک لیست پخش برای مراسم عروسی. در نهایت، ما تصمیم گر??تیم که ۱۰۰ مهمان دعوت کنیم و و سهم هر کدام ۵۰ ن??ر باشد. اما درسی که از این تجربه گر??تیم این است که وقتی چیزی وجود دارد که باعث تنش می شود، باید به دنبال موضوع دیگری بود که بتوان به صورت مشترک به آن پرداخت. سپس در هنگام آرامش، موضوعات سخت تر را مطرح کرد و روی آن به توا??ق رسید. [h=3]اعتماد به غرایز[/h]

وقتی برخی از تصمیماتی که در آینده میخواستم انجام بدهم را از ذهن می گذراندم، از دوست خود نیز نظر خواهی می کردم. اگر آن شخص پاسخی مت??اوت از چیزی که من ??کر می کردم می داد به طور اجتناب ناپذیری عصبانی می شدم. وقتی شخصی به شما می گوید چیزی که می خواهید احمقانه یا زشت است دلسرد می شوید. اما در نهایت، برای چه کسی مهم است که دوست شما چه نظری دارد؟ این عروسی شماست، و شما می دانید برای آن باید چه کاری انجام دهید. به غرایز خود اعتماد کنید و به دنبال بدست آوردن نظرات زیاد از ا??راد مختل?? نباشید یا وقت زیادی را به خاطر ناراحتی شنیدن نظرات متضاد اطرا??یان خود از دست ندهید. [h=3]مهم است که یک حد وسط راضی کننده پیدا کنید[/h]

من آدم محتاطی در خرج کردن بودم و نامزدم ا??راط می کرد. برای هر چیز و هر جایی، او به دنبال بزرگترین بود و من محا??ظه کارانه انتخاب می کردم، و در مورد برنامه ریزی عروسی نیز همینطور بود. من مدام به خود یادآوری می کردم که این روز تنها مختص به عروس یا داماد نیست؛ این مراسم عروسی هر دو ن??ر ما است. و این عادلانه نیست که یکی از طر??ین بخواهد همیشه طبق خواسته خود پیش برود، بنابراین باید به سازش با هم رسید، چیزی که باید برای بقیه سالهای زندگی به عنوان زن و شوهر انجام داد! همسر من به دنبال یک اتومبیل گران قیمت برای روز عروسی بود در حالیکه من سعی در کم کردن هزینه ها در بخش های دیگر عروسی بودم: مانند انتخاب یک لباس عروس ساده تر، یا استخدام یک عکاس غیر حر??ه ای و کاهش هزینه های گل ها. [h=3]قبول کردن شرایط غیر منتظره[/h]

همه چیز در لحظه آخر در حال خراب شدن بود، dj صبح روز عروسی قرارداد خود را کنسل کرد، ساقدوش داماد نیامد. اما من اطمینان داشتم با لیست پخشی که قبلاً آماده کرده بودیم مشکلی برای عدم حضور دی جی پیش نمی آید. انسان به آسانی عصبانی می شود، اما من سعی کردم خود را آرام نگه دارم و این موضوع را در نظر بگیرم که امروز، روز عروسی ما است و ??رقی نمی کند چه پیش می آید این روز باید عالی باشد. بر روی اینکه چه کسی در مراسم حضور نیا??ته است یا چه چیزی کم است تمرکز نکنید؛ روی این موضوع تمرکز کنید که با ??رد مورد علاقه خود ازدواج می کنید و از روز خود لذت ببرید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...