رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
negar2000

تکنیک های گل آرایی سالن عروسی

پست های پیشنهاد شده

گل آرایی یکی از جنبه­ های مورد توجه در سالن عروسی است که همواره در زیبا سازی و با شکوه جلوه دادن جشن های عروسی تأثیر بسزایی داشته است. مراسم عروسی شما ممکن است در محیط­ های باز یا بسته انجام شود که با به کارگیری تکنینک های گل آرایی خاص هر محیط می ­توانید ??ضایی جذاب و به یاد ماندنی در ذهن خود و مهمانان خود برای همیشه به یادگار گذارید. در این مقاله شما را با انواع گل آرایی مراسمات عروسی خواه در سالن عروسی و یا در ??ضای باز باشد آشنا خواهیم کرد.

گل آرایی در پله ­های بزرگ

اگر محل برگزاری مراسم عروسی شما دارای یک پله بزرگ است، می ­توانید به بهترین نحو ممکن از آن است??اده کنید نرده ­ها را به شاه کاری از گل تبدیل کنید. در چنین مواردی می ­توانید از گل های سبز، بوشل ­های گل رز، گلبرگ­ های پراکنده، شمع­ ها و نورپردازی ­های بی نظیر جهت ایجاد یک دکوراسیون خوب برای یک ورودی جذّاب و چشمگیر است??اده کنید.

گل­ آرایی میز

همانطور که ملاحظه می­ کنید، رنگ سبز ملایم در این گل ­آرایی جلوۀ زیبایی به آن بخشیده و انگور به عنوان یک لهجه غیر گل دار جلوۀ خاص و منحصر به ??ردی را به آن بخشیده است و شکل شگ??ت انگیزی برای تزئین گل ایجاد می کند. انتخاب بوشل در تزئینات شما یک اثر آبشار مانند ایجاد کرده و شکو??ه ­ها زیبایی آن را دوچندان می­ کند.

گل آرایی در محوطه و ??ضاهای باز

در محوطه­ های باز که معمولاً جا و ??ضای کمتری برای گل­ آرایی وجود دارد می­توان شکلی خاص از گل آرایی را انتخاب کرد و به طور منحصر به ??ردی گل­ ها را به صورت معلق از سق?? آویزان کرد. سعی کنید گل­ ها را در محل­ هایی نصب کنید که بیشتر دید داشته و مورد توجه قرار دارند، مثلاً آن ­ها بر روی سق?? طبقه رقص، میزهای مورد نظر و جایگاه عروس و داماد نصب کنید.

گل­ آرایی شناور

شما انواع مختل??ی از گل ­آرایی را دیده ­اید اما گل­ آرایی به صورت شناور بر روی آب به ندرت انجام می­شود. ممکن است در محلّ برگزاری مراسم شما استخر یا حوض­ های کوچکی از آب وجود داشته باشد، خلاق باشید و ??رصت را از دست ندهید؛ در این صورت زمان مناسبی جهت یک گل آرایی مت??اوت و منحصر به ??رد به روش شناور دارید. در این مورد می­توانید علاوه بر گل، از شمع­ نیز در بخش مرکزی دسته­ های کوچک گل است??اده کنید و بدین صورت زیبایی مراسم خود را به ویژه در شب، دو چندان کنید.

گل آرایی در سواحل

عروسی ­های ساحلی یا به عبارت دیگر برگزاری مراسم عروسی در سواحل برخی از جوانب مثبت و من??ی خود را دارد. راه ر??تن و گشت و گذار بر روی و شن و ماسه شاید در ابتدا کمی سخت و ناخوشایند به نظر آید اما شما می ­توانید با بکار گیری ایده­ های زیادی، از جمله گل آرایی، این جنبۀ ناخوشایند را بسیار کمرنگ و حتی ناپدید کنید و ساحل?? محل?? مراسمتان را به بهشتی از گل تبدیل کنید و در کنار نسیم دریایی جلوه ­ای صد چندان به مراسم خود ببخشید. پیشنهاد می ­شود از گل­ های گرمسیری است??اده کنید؛ بسیاری از گل های گرمسیری دارای گلبرگ­ های مومی هستند که نه تنها آن ها را قادر می سازد که در مجاورت سواحل رشد کنند، بلکه به آنها کمک می کند تا برای دوره های طولانی تر به عنوان گل های بریده در عروسی خود کمک کنند. ارکیده­ ها، نیلو??رهای کولا و گل­ های زنجبیل سه شکو??ه را می ­توانید مورد است??اده قرار دهید.

گل آرایی در مناطق کوهستانی

 

اگر محل برگزاری عروسی شما در منطقه ­ای با مناظر دیدنی کوهستانی ات??اق می ­ا??تد، شما نیازی به است??اده از مقادیر زیاد گل، جهت گل آرایی و تزئین مراسم عروسی نیاز ندارید. علاوه بر گل ­های مختل??، در صورت دسترسی به انگور، می ­توانید از خوشه ­های انگور نیز است??اده کنید که با محیط زیست کوهستانی و روستایی نیز مطابقت دارند. از یک قوس است??اده کنید و انگورها را از آن آویزان کنید. جهت ا??زایش زیبایی نما، از دو گلدان پر از گل در دو طر?? قوس است??اده کنید و از ??رشی از گلبرگ ­های پَر پَر شده به عنوان راه روی عروس و داماد است??اده کنید.

 

 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

×
×
  • جدید...