رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
توسکا مهمان

انتخاب کفپوش، چرا چوب ترمو انتخاب بهتری است؟

پست های پیشنهاد شده

توسکا مهمان

هنگامی که به انتخاب متریال برای پروژه خانه خود میرسید، شما می خواهید چیزی که متناسب با سبک خانه شماست و در بودجه شما قرار می گیرد انتخاب کنید. چوب های ترمو در حال حاضر با چندین مصالح ساختمانی یا کامپوزیتی رقابت می کنند. در حالی که برخی از تولید کنندگان کامپوزیت ممکن است از مواد بازیا??تی است??اده کنند، در بسیاری از موارد، ک?? پوش چوب ترمو، انتخاب بهتری است. [h=2]چرا چوب نما ترمو (ترمووود،ترموود)؟[/h] [h=3]قابل تجدید بودن چوب ترمو[/h]

چوب یک منبع تجدید پذیر است که انرژی آن توسط نیروی خورشید تامین می شود. از سال 1900، کل مساحت جنگل ها در ایالات متحده نسبتا پایدار باقی مانده است. در سالهای اخیر، کاشت جدید درختان و تعداد درخت های موجود از مصر?? آن پیشی گر??ته. هر سال، حدود 1.6 میلیارد درخت جدید کاشته می شود. همچنین، در مقایسه با سایر مواد خام، چوب برای جایگزینی انرژی کمتری میگیرد، زیرا انرژی تولید چوب به طور عمده توسط خورشید تامین می شود.

 

چوب ترمو نیز از این قاعده مستسنا نیست و ??رایند تولید ترمووود شامل 3 مرحله ساده و کم هزینه میباشد.

 

انواع چوب ترمو موجود در ??روشگاه توسکا.

 

wood-thermowood-tuska1.gif[h=3]جداسازی کربن توسط ??رایند های زیستی درخت[/h]

از آنجایی که ??توسنتز از انرژی خورشید برای تبدیل دی اکسید کربن به بیوماس (biomass) درخت است??اده می کند، رشد درخت، منبع اصلی تثبیت کربن یا حذ?? دی اکسید کربن از جو است. دی اکسید کربن اتمس??ر به زنجیرهای کربنی دیگر که الیا?? چوب را تشکیل می دهند باند میشود. این ??رایند به عنوان یک سینک کربن برای زندگی چوب عمل می کند. در مقابل، مواد ساخته شده از روغن (مانند پلاستیک و پوشش کامپوزیت) به عنوان یک تولید کننده خالص دی اکسید کربن عمل می کنند.

 

به عنوان مثال، 1 کیلوگرم چوب ترمو به حدود 1.8 پوند دی اکسید کربن باند شده است ، بنابراین حدود 300 ??وت مربع چوب ترمو (ترمووود،ترموود)حدود 1100 پوند دی اکسید کربن باند میکند.

 

wood-thermowood-tuska2.gif[h=3]قابل بازسازی بودن چوب ترمو[/h]

چوب ترمو (ترموود،ترمووود) قابل بازسازی بوده و می توان چندین بار آن را بازسازی کرد. چوب ترمو را می توان ماسه ای و رنگ آمیزی کرد و چوب را به شکل اولیه آن بازگرداند. مواد کامپوزیت یا مصنوعی معمولا رنگ آن یا سطح یکپارچه آن روی متریال قرار گر??ته و عمق ندارد پس قابل بازسازی نمیباشد. هنگامی که رنگ از بین می رود یا ماده یکپارچه روی سطح آن خورشید میخورد، کم کم تغییر میکنند که به راحتی قابل بازسازی نمیباشند.

 

wood-thermowood-tuska3.gif[h=3]قاببیت است??اده دوباره چوب های ترمو[/h]

بعد از عمر م??ید چوب های ترمو، میتوان ترمووود را دوباره است??اده کرد. نیازی نیست که ترموود را به زباله منتقل کنید، زمانی که می توانید از آن برای مقاصد دیگر است??اده کنید. به عنوان مثال، چوب ترمو (ترمووود،ترموود) 40 ساله است??اده شده در نما را برداشت و در قسمت های دیگر از جمله سق?? و ک?? است??اده کرد.

 

wood-thermowood-tuska4.gif[h=3]کمک به محیط زیست[/h]

از آنجایی که چوب در سراسر دنیا تولید می شود، خرید محلی دارای تأثیر مثبت زیست محیطی است، زیرا مصر?? انرژی و آلودگی تولید شده از حمل و نقل از بین می رود.

 

wood-thermowood-tuska6.gif

 

میتوانید ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

توسکا

 

اÙتخاب Ú©Ù??Ù¾ÙØ´Ø Úرا ÚÙب ترÙÙ (ترÙÙÙÙدØترÙÙÙد) اÙتخاب بÙØªØ±Û Ø§Ø³ØªØ | تÙسکا

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

×
×
  • جدید...