رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
tanaz22

خانه بتنی پیش ساخته

پست های پیشنهاد شده

2.jpg

 

خانه بتنی پیش ساخته از آخرین تکنولوژی و محصولات ساختمانی است که با توجه به نیاز به گسترش واحد های مسکونی کمک بسیاری در جهت تامین امکانات ر??اهی کرده است .خانه های پیش ساخته به طور کلی به صورت خانه بتنی پیش ساخته،خانه ??لزی پیش ساخته،خانه چوبی پیش ساخته،خانه تری دی پانل پیش ساخته می باشند که با توجه به نیاز و شرایط آب و هوایی هر منطقه و کشور هر کدام از این ساختمان های پیش ساخته مورد است??اده قرار می گیرد.امروزه خانه بتنی پیش ساخته در کشور ما کاربرد زیادی دارد.با است??اده از خانه بتنی پیش ساخته کی??یت ساختمان سازی ا??زایش یا??ته و زمان احداث کاهش یا??ته است و ساختمان سازی با هزینه بسیار کمتری انجام می شود.

مهم ترین دلیل است??اده از خانه بتنی پیش ساخته ،سرعت اجرای آن،راحتی نصب آن،نظارت کا??ی بر تولید و دقت در ساخت خانه های بتنی و ساختمان سازی است.

مزایای ساختمان بتنی پیش ساخته:

-امکان کنترل کی??ی و انجام آزمایشات را تامین می کند

-برای انجام عملیات به شرایط جوی وابسته نیست و در هر زمانی می توان عملیات را پیش برد

-پس از تولید برای مدتی در کارخانه باقی می ماند برای کنترل ا??ت و خزش

-عملیاتی مانند پیش تنیدگی روی آن انجام می شود که ارت??اع تیر را کاهش می دهد

برای تولید خانه بتنی پیش ساخته ابتدا آماده سازی قالب انجام می شود سپس ??ولاد گذاری و در نهایت بتن ریزی انجام می شود.

بتن پیش ساخته کاربرد گسترده ای در سازه های ساختمانی دارد و در اسکلت ساختمانی،سق?? ها،ک?? ساختمان و... مورد است??اده قرار می گیرد.اغلب در ادارات و پارکینگ ها از بتن پیش ساخته در قاب سازه ای است??اده می شود و در هتل ها و بیمارستان ها و مدارس از بتن پیش ساخته در قاب دیوار عرضی است??اده می شود و همچنین از بتن پیش ساخته در ک?? ساختمان ها است??اده می شود.

مهم ترین دلایل مو??قیت خانه بتنی پیش ساخته در صنعت ساختمان سازی ساخت سریع،نسبت استحکام به وزن سبک،پردازش سطح ساده،استاندارد بودن ،به صر??ه بودن آن است.

بتن پیش ساخته علاوه بر المان ساختاری برای پوشش خارجی دیوار نیز مورد است??اده قرار می گیرد.بتن پیش ساخته در طرح ها و رنگ های مختل?? ساخته می شود و برای نمای خارجی نیز می توان از آن است??اده کرد.

در ساخت خانه های بتنی پیش ساخته عناصر و قطعات پیش ساخته مانند سق?? بتنی پیش ساخته و دیوار بتنی پیش ساخته و ... مورد است??اده قرار می گیرد.

یکی از عناصری که در ساخت خانه بتنی پیش ساخته مورد است??اده قرار م یگیرد قاب بتنی پیش ساخته است.این قاب بتنی پیش ساخته در خارج از محل ساخت و ساز در رنگ ها و نما ها و ترکیبات مختل?? تولید می شوند و زمان اجزای برنامه ساخت و ساز را سریع تر می کند.قاب پیش ساخته در محیط کنترل شده و ح??اظتی کارخانه تولید می شود و قابلیت ساخت را بهبود می بخشد و قاب پیش ساخته در محیط کارخانه با استاندارد بالا تولید می شود.

از دیگر عناصری که در ساخت ساختمان بتنی پیش ساخته مورد است??اده قرار می گیرد دیوار بتنی پیش ساخته است که این دیوار ها را می توان به عنوان دیوار داخلی ساختمان یا دیوار خارجی ساختمان مورد است??اده قرار داد.این دیوار های پیش ساخته به عنوان دیوار های باربر و یا دیوار های پارتیشن در خانه های بتنی پیش ساخته مورد است??اده قرار می گیرند.این دیوار های بتنی پیش ساخته عایق صوت هستند و در برابر آتش مقاومت بالایی دارند و این دیوار های آماده رنگ آمیزی و یا چسباندن کاغذ دیواری هستند.

از دیگر عناصرمورد است??اده در ساخت
،سق?? بتنی پیش ساخته است که در انواع مختل?? تولید می شود و در خانه بتنی پیش ساخته مورد است??اده قرار می گیرد و سرعت ساخت ساختمان را ا??زایش می دهد و از مهم ترین مزایای است??اده از آن صر??ه جویی اقتصادی و ا??زایش سرعت ساخت و ساز است.سق?? بتنی پیش ساخته در انواع مختل?? تولید می شود و نیاز به اربست ندارد.منبع:

  • Like 3

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

×
×
  • جدید...