رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
sanaff

قیمت ایمپلنت دندان

پست های پیشنهاد شده

 

cost-implant-200x200.jpg
قیمت درمان ایمپلنت دندان را چندین ??اکتور تعیین می کنند:

– قیمت ??یکسچر ایمپلنت مصر??ی

– قیمت هیلینگ و ایمپرشن کوپینگ

– نوع اباتمنت مصر??ی که مستقیم یا زاویه دار باشند یا اساسا با cadcam وبا طراحی کامپیوتری خاص هر ??رد ساخته شود

– نوع پروتز و روکشی که بر روی ایمپلنت قرار داده می شود ??لز دار باشد یا از جنس زیرکونیا ویا اینکه با اسکن سه بعدی ۳shape وبا cadcam ساخته شود

– دستمزد متخصص ایمپلنت بسته به مهارت وسابقه کار

– تجهیزات کلینیک و استریلیزاسیون و مواد مصر??ی

از جمله سوالاتی که اغلب ا??راد درباره ایمپلنت دندان می پرسند قیمت
ایمپلنت دندان
است و باید گ??ت هزینه ایمپلنت با توجه به اینکه شرایط بیماران مت??اوت است در ا??راد و دندان های مختل?? قیمت ایمپلنت نیز مت??اوت است.اما علاوه بر شرایط بیماران ??اکتورهای دیگری نیز بر قیمت ایمپلنت موثر است مثل برند ایمپلنت و ایمپلنت هایی که کی??یت پایین تر دارند مثل ایمپلنت های چینی و پاکستانی ارزان تر از برندهای دیگر است.از دیگر ??اکتورهایی که بر هزینه نهایی ایمپلنت موثر است درمان های تکمیلی است .برای مثال ا??رادی که استخوان ??ک آن ها تحلیل ر??ته و نیاز به پیوند استخوان دارند و ا??رادی که پوکی استخوان دارند و ا??رادی که نیاز به درمان لی??ت سینوس دارند هزینه ایمپلنت در چنین مواقعی بیشتر می شود.در ا??رادی که استخوان ??ک آن ها تحلیل ر??ته قبل از کاشت ایمپلنت باید استخوان ??ک آن ها ترمیم شده و پیوند استخوان انجام شود و هزینه استخوان مورد نیاز برای درمان با توجه به منبع تامین استخوان مت??اوت است.

از دیگر مواردی که بر هزینه نهایی
ایمپلنت موثر
است تعداد ایمپلنت کاشته شده است و با توجه به موقعیت کاشت دندان و دندان های مجاور و با توجه به نظر دندانپزشک می توان از دو ایمپلنت به جای سه ایمپلنت است??اده کرد.و نحوه کاشت ایمپلنت نیز مت??اوت است و هزینه مت??اوتی دارد.و روش کاشت ??وری و روش کاشت در چند مرحله و … از جمله روش هایی است که هر کدام هزینه مت??اوتی دارد.علاوه بر تعداد و نحوه کاشت ایمپلنت جنس و کی??یت روکش های دندانی که برای ایمپلنت ساخته می شوند مت??اوت و در نتیجه قیمت آن ها نیز مت??اوت است.

به طور کلی
به دلیل متریال گران قیمتی که در این روش است??اده می شود نسبت به دیگر روش های دندان پزشکی بیشتر است.ایمپلنت دندان نمی تواند توسط یک دندان پزشک معمولی انجام شود و نیاز به تخصص بالا دارد و این امر نیز در هزینه نهایی ایمپلنت موثر است.

ممکن است روش های دیگری با هزینه کمتر برای ترمیم دندان وجود داشته باشد اما هیچ یک از روش ها نمی تواند کی??یت و عمر ایمپلنت را داشته باشد و ایمپلنت به خوبی جایگزین دندان از دست ر??ته می شود و مانند دندان طبیعی است و کی??یت و عمر بالاتری دارد.

برای ا??رادی که به دنبال برند خوب هستند و برند خوب اهمیت زیادی برای آن ها دارد پیشنهاد می شود که از ایمپلنت سوئیسی است??اده شود که خود ایمپلنت های سوئیسی چند نوع مت??اوت دارند و این ایمپلنت ها قدرت اتصال بیشتر با استخوان دارند و همچنین مقاومت بیشتری دارند.این ایمپلنت ها سابقه زیادی در بازار ایمپلنت دارند و محبوبیت و شهرت زیادی دارند .این ایمپلنت ها ماندگاری بسیار بیشتری نسبت به دیگر ایمپلت ها دارند و به همین دلیل محبوبیت زیادی دارند.

 

ایمپلنت های با کی??یت های مت??اوت و قیمت های مت??اوت زیادی وجود دارد وتنها ملاک بیماران برای انتخاب ایمپلنت نباید
قیمت ایمپلنت دندان
و کشور سازنده آن باشد که البته تنها انتخاب بیمار در کاشت ایمپلنت دخیل نیست و در برخی مواقع با توجه به شرایط بیمار و با توجه به تشخیص جراح در انتخاب ایمپلنت محدودیت وجود دارد.و می توان گ??ت به طور کلی هزینه ایمپلنت به نوع ایمپلنت و هزینه جراح و هزینه لابراتور و به درمان های تکمیلی بستگی دارد.

 

در بعضی مراکز جراحی توسط جراح و پروتز توسط دندانپزشک یا پروتزیست انجام می گیرد که علاوه بر معطلی و سر در گمی و اتلا?? زمان بیشتر هزینه درمان در نهایت بیشتر می گردد.

در این کلینیک کلیه پروسه درمان از معاینه ابتدایی تا قرار دادن ایمپلنت و ساخت و نصب پروتز آن توسط آقای دکتر بزرگ متخصص و ماستر ایمپلنت از آلمان با بیش از ۲۰ سال سابقه درمان و در سریعترین زمان و مقرون به صر??ه ترین هزینه صورت می گیرد.

جهت اطلاع از هزینه درمان با همراه داشتن رادیو گرا??ی OPG یک قرار ملاقات حضوری هماهنگ شده و پس از معاینه و شنیدن خواسته های ??رد و شرایط بودجه مالی شخص بهترین روش درمان و شرایط پرداخت پیشنهاد می شود.منبع:

  • Like 2

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

×
×
  • جدید...