رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mohammad_kheiry17

ویژگی که برای وبسایت های حرفه ای بسیار مهم است

پست های پیشنهاد شده

1- یک طرح و نقشه راه منطقی برای طراحی و پیاده سازی وب سایت به شکلی که کاربر پس از ورود به وب سایت به راحتی متوجه عمکرد وب سایت و نیز متوجه کاربرد بخش های مختل?? آن بشود. داشتن یک طرح و نقشه راه استاندارد در طراحی سایت باعث کاربرپسند بودن و امتیاز بهتر در سئو وب سایت شما خواهد شد.

 

 

۲- نمایش اطلاعات مهم مربوط به کسب و کار در قسمت های مهم وب سایت : کاربر در وب سایت شما به دنبال خدمات و یا محصولات اصلی شما می باشد. برای همین باید به کاربر این اطلاعات مهم را در قسمت های اصلی وب سایت نمایش دهیم به جای اینکه کاربر را با لینک های شبیه درباره ما و اطلاعات غیرضروری دیگر کلا??ه کنیم. مثلا در وب سایت رستوران، کاربر به دنبال منو غذا، ??ضای رستوران، ساعات ??عالیت و آدرس رستوران می گردد و به بخش های دیگر توجه چندانی ندارد.

 

 

۳- در طرا حی سایت اطلاعات تماس با ما را در دسترس و جلوی چشم کاربر قرار دهید. هیج چیز بدتر از آن نیست که کاربر در وب سایت شما به دنبال اطلاعات تماس بگردد. در اطلاعات تماس راه های تماسی را در وب سایت قرار دهید که همیشه به آنها پاسخگو باشید. اگر تل??ن خود را هرزگاهی از دسترس خارج می کنید بهتر است آن را در اطلاعات تماس وب سایت قرار ندهید و ??قط از ایمیل است??اده نمایید. حتما از ایمیلی است??اده نمایید که برای آن دامنه می باشد و از ایمیل gmail یا سایر ایمیل های شخصی به هیچ وجه است??اده نکنید.

 

 

۴- در طراحی وب سایت از لینک دهی مشخص و نام های واضح برای منوها و لینک ها است??اده نمایید. است??اده از نام های مشخص و استاندارد به کاربر وب سایت حر??ه ای شما حس خوبی خواهد داد و او را دچار سردرگمی نخواهد کرد. در لینک دهی سعی کنید نوشته لینک مشخص باشد که برای ورود به کدام ص??حه و انجام چه کاری است.

 

 

۵- امنیت یکی از مهم ترین ویژگی های وب سایت حر??ه ای است. در طراحی وب سایت کسب و کارهای مهم به نکات امنیتی بیشتر توجه نمایید.می توانید با گذاشتن یک گواهی امنیت ssl بر روی وب سایت خود اعتبار وب سایت خود را ا??زایش دهید و در نتیجه اعتماد کاربران را به وب سایت حر??ه ای خود ا??زایش دهید.

 

 

۶- است??اده از امکان نشر مطالب و خدمات وب سایت شما در شبکه های اجتماعی. رسانه های اجتماعی نقش مهمی در بازاریابی اینترنتی کسب و کار شما خواهند داشت. پس در طراحی وب سایت حر??ه ای امکانی را ??راهم نمایید که کاربر در صورت تمایل بتواند ص??حه مورد نظرش را در شبکه اجتماعی دلخواهش به اشتراک بگذارد.

 

 

۷- نمایش مناسب وب سایت شما در موبایل یکی از مهم ترین ویژگی های وب سایت حر??ه ای می باشد. طراحی شما باید خود را ابعاد نمایشگرهای مختل?? تطبیق دهد تا همه کاربران بتوانند از وب سایت شما است??اده نمایند.

 

 

۸- ص??حه سوالات متداول را در وب سایت حر??ه ای خود حتما قرار دهید. همیشه برای کاربران و مشتریان سوالات متداول وجود دارد که ذهن آنها را مشغول کرده و آنها را دچار استرس می کند. اکثر این سوالات بین کاربران تکراری و مشخص می باشد. این سوالات را گردآوری کنید و برای آنها پاسخ های مناسب و کوتاه پیدا کرده و در ص??حه سوالات متداول وب سایت حر??ه ای خود قرار دهید.

 

 

 

۹- برای وب سایت حر??ه ای خوب یک میزبان حر??ه ای پیدا کنید. حتما به دنبال یک سرویس دهنده میزبانی(هاستینگ) باکی??یت و حر??ه ای باشید. در انتخاب چنین میزبانی به کی??یت سرویس دهی، مدت زمان پاسخگویی به مشکلات و در دسترس بودن توجه زیادی نمایید.

 

 

۱۰- لط??ا از ویژگی های زیر در طراحی وب سایت حر??ه ای است??اده نکنید. – است??اده از موسیقی – است??اده از Flash – هر چیزی که به صورت خودکار شروع به پخش یا اجرا نماید. – اطلاعات اضا??ه نظیر نوشته، تصویر و ??یلم – است??اده از اینها باعث کندی و زیاد شدن مدت زمان بارگذاری ص??حه می شود.

 

 

۱۰ ویژگی وب سایت حر??ه ای را با یکدیگر بررسی نمودیم. حالا می توانید با رعایت نکات بالا در طراحی وب سایت های خود، وب سایت حر??ه ای تولید نمایید و میزان رضایت کاربران و مشتریان وب سایت خود را ا??زایش دهید.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

×
×
  • جدید...