رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی

پست های پیشنهاد شده

سلام بازی رو باز میکنم یک صفحه سفید باز میشه بعد از چند ثانیه خارج میشه و بازی اجرا نمیشه مشکل با کار هایی که گفتید حل  نشد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من بازیو نصب کردم  میخوام با دسته بازی کنم فقط دکمه های حرکتش کار میکنه بقیه دکمه هاش عمل نمی کنه تو تنظیمات دسته هم رفتم وقتی میخوام تنظیم کنم وقتی انتخاب میکنم این دکمه چی باشه دکمه دسترو میزنم کار نمیکنه مشکل از چیه؟!

تو بقیه بازی ها دسته درسته و همه دکمه هاش کار می کنه

لینک به ارسال

سلام ببخشید من وقتی بازی رو اجرا میکنم صفحه سفید میشه و میاد بیرون و هر کاری گفتین کردم اما نشده درایورم هم اخرین نسخه است

لینک به ارسال

سلام من بازی رو دانلود کردم موقع نصب این ارور میاد:

download failed: the server name or address could not be resolved

check your connection and click 'Retry' to try downloading the files again, or click 'cancel' to terminate setup.

نسخه Fitgirl  رو دانلود کردم

نتم رو روشن کردم داره یسری فایل دانلود میکنه نمیدونم مشکلش چیه اگه امکانش هست راهنمایی کنید. 

ممنون از سایت بسیار خوبتون

لینک به ارسال

سلام دوستای گلم هر کاری میکنم دسته کامبیوتر برای بازی سکیرو کار نمیکنه تنظیماته خاصی داره یا با دستمو عوض کنم

لینک به ارسال

سلام ،وقت بخیر 

بازی نمیدونم چرا با دسته کار نمیکنه

فقط جهت ها کار میده دلیلش چی میتونه باشه

تو pes اینا درسته ولی sekiro نمیشه

مارک هم نوشته رو دسته top tech

لینک به ارسال
در در 2 فروردین 1398 در 14:19، Milad گفته است :

در این تاپیک به گفتگو و رسیدگی به مشکلات بازی Sekiro Shadows Die Twice برای کامپیوتر می پردازیم.

دانلود بازی Sekiro Shadows Die Twice برای کامپیوتر

از تمامی علاقه مندان دعوت میشود تا با شرکت در مباحث دیگر کاربران را از اطلاعات مفید خود بهره مند سازند.

توجه: جهت اجرای صحیح بازی باید حتماً جدیدترین نسخه درایور کارت گرافیک خود را نصب نمایید:

در در 13 فروردین 1398 در 20:30، amir22 گفته است :

من میرم داخل این پوشه خالیه که  با راه حل دیگه هم مشکلم حل نشده فیت گیرل کلا مشکل داره ؟

در در 2 فروردین 1398 در 18:38، A N G E L گفته است :

سلام . موقع اجرای بازی یک صفحه سفید میاد و پس از چند لحظه بسته میشه و بازی اجرا نمیشه.همه درایور ها هم اپدیت هستش و کرک رو هم در محل نصب کپی کردم.مشکل از کجاست ؟

سلام.... اخرین نسخه کودیکس رو دانلود کنیدو در محل ذخیره بازی نصب کنید و در صورت پیغام ایرور بازی رومجدد از سایت معبر دانلود کنید

لینک به ارسال

سلام من بازی رو نصب کردم اما وقتی میرم تو صفحه سفید میشه و هرکاری که گفتین انجام دادم اما نشد و فایلی که میگفتید هم وجود نداره

لینک به ارسال

سلام وخسته نباشید اقا من این بازی دانلود کردم براحتی نصب شد وارد شد تنظیماتشم حداقل گذاشتم وارد بازی ک میشه تریزر اول بازی ک نگاه میکنی بعدش میاد لودینگ دیگه تکون نمیخوره نمیره تو بازی مشکل از چیه

رم8

گرافیک ای ام دی 2گیگ

سی پی یو i3

لینک به ارسال

سلام وقتی بازی sekiro نصب شد میخوام اجرا کنم یه صفحه ی سفید میاد بعد میپره بیرون چطور مشکلم و حل کنم؟

Screenshot_۲۰۲۰-۰۶-۰۱-۱۹-۴۸-۳۱-۷۲۸_com.miui.videoplayer.jpg

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام شما در جواب دوستان گفتید با استفاده از کد %appdata% وارد پوشه sekiro بشن من وارد شدم ولی کلا فایل خالی بود ایا میشه به صورت دستی اون فایل هارو اضافه کرد (اگه میشه محتواشو به من بدید) یا مشکلی توی نصب بود (راهنمای نصب بازیو بدید) یا مشگل از فایل فیت گرل هست 

ویرایش شده توسط Hossin

لینک به ارسال

سلام من نسخه فشرده رو نصب کردم هر بار که بازی رو اجرا میکنم صفحه سفید میشه بعد هم میاد بیرون

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...