رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
MOJTABA900

دانلود بازی فوق الاده Resident Evil Remake v.2

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

msj5e9mjd606ir0oz6lg.jpg

بازی Resident Evil Remake در واقع همان Resident Evil 1 میباشد . ولاکن این کجا و آن کجا ! گرا??یک ??وق الاده نسبت به نسخه قبل , تغییر زیاد در محیط و سناریو و اضا??ه شدن یک شخصیت جدید . اگر از علاقه مندان به بازیهای ترسناک و هیجانی میباشید این نسخه را هرگز از دست ندهید !

تصاویری از محیط بازی :

g5tkokt6x0m2r99vm6p.jpg

lxwq0ykgcznci6vtw0n9.jpg

mx90ybc70uzfuianlecs.jpg

حداقل سیستم مورد نیاز :

Processor: Intel P4 1000 MHz or AMD Athlon XP 2500

Memory: 256 MB – 1 GB

Video: Geforce 6600 Class

Free space on hard disk: 4.43 GB

:hd:این نسخه بهترین نسخه موجود میباشد !

دانلود از سرور اول :

حجم : 2.9GB

16 Part

لینک دانلود :

Free Cloud Storage - MediaFire

طریقه نصب :

پس از Extract , به وسیله مجازی ساز Daemon Tools ??ایل ISO را Mount و بازی را نصب کنید .

طریقه اجرای قسمت دوم :

پس از درخواست پارت دوم , کلید INSERT را ??شرده و در ص??حه باز شده پارت 2 که با ??رمت ISO میباشد را انتخاب نمایید . در ادامه بازی و بعد از SAVE بازی را از پارت 2 شروع کنید .

در صورت مشکل با کلید INSERT به مسیر زیر مراجعه و با باز کردن ??ایل dolphin.ini توسط Notepad مطابق تصویر عدد 322 را به 313 تغییر دهید , حال میتوانید توسط کلید Home پارت دوم را انتخاب کنید :

C:\Users\UsarName\AppData\Roaming\Thinstall\Resident Evil - Remake\%drive_C%\Resident EvilRemake\User\Config

http://ups.night-skin.com/up-90-12/change-disc.jpg

! Notes

جهت دانلود ??ایلها (...,MediaFire,Rapidshare,Hotfile) با لینک کاملآ مستقیم میتوانید از مستقیم کننده های (Leecher) موجود است??اده کنید . طریقه کار با این لیچرها بسیار آسان است ... کا??یست آدرس ??ایل مورد نظر را در ??یلد مربوطه وارد و روی گزینه Transload File کلیک کنید و کمی صبر کنید تا لینک کاملآ مستقیم دریا??ت کنید . اما باید توجه داشته باشید ??ایلها تا زمان مشخصی روی لیچرها ماندگارند , بنابراین میبایست با توجه به سرعت دانلود از لیچر مناسب است??اده کنید و یا پس از حذ?? از سرور اقدام به لیچ دوباره و با لینک جدید به ادامه دانلود بپردازید !

لینک زیر به معر??ی جدیدترین لیچرها میپردازد :

????? ???????? ??????? ??? - (?????? ????? ?? ??? ???) - P30World Forums

:hd: دانلود مجازی ساز Daemon Tools :

نرم ا??زار ساخت درایو مجازی و ایمیج DAEMON Tools Lite 4.41.2

:hd: در صورت مشکل در اجرا و یا خرابی لینکها در همین تاپیک بیان کنید !

ویرایش شده توسط MOJTABA900

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام .دوست عزیز من ??ایل رو دانلود کردم و نصبش هم کردم .بازی که اجرا میشه اولا تو یه ص??حه کوچیک منوی اصلی رو نشون میده و در ثانی هنگامی که پارت اول یا دوم بازی رو انتخاب میکنیم یه پیغام میاد مبنی بر اینکه ??ایل vcom100 رو پیدا نکرده لط?? میکنید راهنمائی کنید چکار باید کرد؟

لینک به ارسال

این مشکل مربوط به سری برنامه های ++Microsoft C میباشد که میتوانید با مراجعه به سایت Microsoft دانلود و نصب کنید :

دانلود برنامه Microsoft Visual C++ 2010 :

حجم : 4MB

Download Details - Microsoft Download Center - Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x86)

مشکل ??ایل گمشده پس از نصب برنامه Microsoft Visual C++ 2010 حل خواهد شد , با این حال پیشنهاد میشود دیگر برنامه های c++ 2005,2008 را نیز نصب کنید !

جهت بزرگ کردن تصویر : Alt+Enter

لینک به ارسال

ممنون:dancegirl2:

لینک به ارسال

مجتبای عزیز آیا این نسخه با کیبورد و موس سازگاره یا به دسته احتیاجه؟

لینک به ارسال

:hd: کاملآ و به خوبی با کیبورد هماهنگ میباشد و مخصوص کامپیوتر !

لینک به ارسال
:hd: کاملآ و به خوبی با کیبورد هماهنگ میباشد و مخصوص کامپیوتر !

پس صر??ا با کیبورده دیگه؟و این نسخه با شبیه ساز اجرا نمیشه مال خود pc هست؟

لینک به ارسال

میتوان گ??ت : ادغام شده با شبیه ساز میباشد ! اما از آنجا که دارای ??ایل Setup و تنظیم شده با کامپیوتر است از آن به عنوان بازی مخصوص کامپیوتر یاد شده ! البته بازی برای برخی کاربران دارای نواقصی بوده و به همین دلیل یک بازی %100 کامپیوتری نیست ... اما واقعآ ارزش دانلود و امتحان را دارد (:

لینک به ارسال

با سلام و خسته نباشید از راهنمائیتون ممنون من هر سه نسخه ای رو که گ??تید نصب کردم ولی دوباره همون پیغام و میده حتی دوباره ??ایل بازی رو نصب کردم

ویندوز من سون 64 بیتی هست ممکنه به خاطر این باشه؟

این مشکل مربوط به سری برنامه های ++Microsoft C میباشد که میتوانید با مراجعه به سایت Microsoft دانلود و نصب کنید :

Download Details - Microsoft Download Center - Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x86)

مشکل ??ایل گمشده پس از نصب برنامه Microsoft Visual C++ 2010 حل خواهد شد , با این حال پیشنهاد میشود دیگر برنامه های c++ 2005,2008 را نیز نصب کنید !

جهت بزرگ کردن تصویر : Alt+Enter

لینک به ارسال

دوست عزیز من سی پلاس نسخه 64 بیتی رو نصب کردم که تاثیری نداشت اما بعد نسخه 32 بیتی رو که نصب کردم مشکل برطر?? شد.سپاسگذارم

لینک به ارسال

نسخه بالا مخصوص 32 بیتی میباشد ! پس از نصب نسخه 64 بیتی به مسیر C:\Windows\System32 مراجعه و به جستجوی ??ایل vcomp100.dll بپردازید . ضمنآ نسخه 64 بیتی ویندوز Seven با برخی بازیها و نرم ا??زارها سازگار نمیباشد .... اما مشکل بالا نمیتواند ربطی به این موضوع داشته باشد !

لینک به ارسال

گرا??یک بازی ??وق العاده خوبه ممنون.نمیشه این بازی رو با دسته بازی کرد؟

در ضمن برای بار گزاری پارت دوم بازی باید چکار کنیم؟

لینک به ارسال

از قسمت Option خود بازی به هیچ عنوان نمیتوان تنظیم نمود . اما با نرم ا??زار XPadder به راحتی امکان پذیر است :

http://forums.p30day.com/f14/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%D9%87%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%84%D9%87-joystick-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-1408/

بعد از درخواست پارت دوم کلید INSERT را ??شرده و در ص??حه باز شده پارت 2 که با ??رمت ISO میباشد را انتخاب نمایید . در ادامه و بعد از SAVE , بازی را از پارت 2 شروع کنید .

لینک به ارسال

mojtaba jun ye soal dakhel bazi barat tik dare ya na ? chon man ghablan bazi haye consol wii ro bazi kardam az lahaz systemam gerafik va ramam balast vali to bazi tik dasht in ke injuri nistesh ke?are

لینک به ارسال

این نسخه کاملآ کامپیوتریست و اثری از شبیه ساز در آن نیست .

لینک به ارسال

:hd: لینکهای دانلود بروز شد !

• Like 1

لینک به ارسال

سلام

سلام و خسته نباشید. یه سوال داشتم .بعد از این که سومین کلید مانسیون رو میگیریم بالای راپله تو اون اتاقی که شومینه هست و وارد اتاق بغلی میشیم یه مجسمه هست که باید هل بدیم داخل محوطه ای که دیوارهاش به محض ورود به هم نزدید میشن .مجسمه رو تا آخر هل میدیم که هائل بین دو دیوار بشه وبعد از قسمت سمت راست جائی که اون یکی مجسمه هست کلید رو میزنیم که دیوارها دوباره برگردند اما مدت زمان ر??ت و برگشت دیوار اونقدری نیست که برگردیم و مجسمه ای رو که هل دادیم تو جای خودش قرار بدیم آیا کار دیگری باید کرد و یا صر??ا باید سرعت عمل رو بالا ببریم؟

لینک به ارسال

همین راه حل درست میباشد ... مجسمه را تا آخر هل داده تا کاملآ به دیوار بچسبد , بعد از ??شردن کلید روی مجسمه راست به سرعت دویده و دور دیوار محرک دور زده و بلا??اصله مجسمه را به جایش در سمت چپ هل دهید که به محض استقرار مجسمه , دیوار از حرکت باز خواهد ایستاد .

لینک به ارسال

با سلام .حل شد.اشتباه من اون جا بود که ??کر میکردم بعد از این که مجسمه رو سه بار به سمت چپ هل دادیم باید دوباره روبروش قرار بگیریم و یه بارم به سمت دیوار هل بدیم تا در ح??ره قرار بگیره که با زمان کم بازگشت دیوارها امکان پذیر نبود .راه حل این بود که مجسمه رو چهار بار به سمت چپ هل بدیم خود به خود داخل ح??ره میشه.ممنون از راهنمائی شما

لینک به ارسال

سلام من هر چه می کنم بازی اجرا نمی شه حتی ++ c رو هم نصب کردم ولی از بازی بیرون می آد . ویندوز 7 64 بیت

تو xp هم همینطور ولی اونجا موقع اجرا error می ده ولی تو 7 نمی تونه اون ??ایل dll رو پیدا کنه

لینک به ارسال

این مشکل برای کاربر دیگری با همین ویندوز 64 بیتی پیش آمد که با نصب نسخه 32 بیتی برنامه C++2010 حل شده است !

__________________________________________________________________________________________

لینک به ارسال

من هر سه رو نصب کردم منتها این د??عه xinput1_3.dll رو پیدا نمی کنه

نمی تونه این مسیرو لود کنه. C:/res/res....exe/xinput1_3.dll

لینک به ارسال

DirectX میبایست آپدیت شود !

??ایل زیر را دانلود و اجرا کنید تا DirectX از اینترنت آپدیت شود :

dxwebsetup.rar - 248 KB

لینک به ارسال

با direct x مشکل حل شد ولی وقتی می خواد بازی شروع بشه یهو crash می شه و send error میده و از بازی بیرون می آد هم تو xp هم 7 64 بیت

لینک به ارسال

بازی را با Run As Administrator اجرا کنید . بدین منظور با راست کلیک بر روی ??ایل اجرایی بازی به Properties و سپس Compability ر??ته و تیک Run As Administrator را ??عال کنید و در صورت ادامه مشکل Compability Mode را نیز به ویندوز Xp سرویس پک دو یا سه تغییر دهید !

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...