رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
MOJTABA900

دانلود بازی فوق الاده Resident Evil Remake v.2

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان بنده این بازی رو با مو??قیت نصب کردم.ویندوز من 64 بیت سون و مشخصات سیستمم رم دو گیگ گرا??یک یک گیگ و سی پی یو اینتل دو هسته ای 4600 هست.??قط باید مو به مو کارهایی را که دوستان در این تایپیک گ??تند بدون اشتباه انجام دهید.حتما نرم ا??زارهای لازم را نصب و حتما درایور کارت گرا??یک خود را آپدیت کنید.اپدیت دایرکت ایکس هم ??راموش نشود.نصب سی پلاسها و نت ??رام ورک ها را هم ??راموش نکنید.مطمئن باشید اگر درست عمل کنید این بازی به خوبی و بدون هیچ مشکلی اجرا و نصب میشود.حقیقتا عجب بازی زیبایی هست هر کس بازی نکرده واقعا بد شانسه..من الان هم میتونم با کیبورد بازی کنم و هم با دسته.بازم تاکیید میکنم تمام پست های ارسال شده در این تایپیک را بخوانید و مو به مو انجام دهید.اگر بازی اجرا نشد بدونید یک کار را انجام ندادید.و گرنه بازی کاملا سالم و سازگار میباشد.با تشکر از تمام کسانی که در این تایپیک زحمت کشیدند.خصوصا آقا مجتبی عزیز.

ویرایش شده توسط baaaamb

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و خسته نباشین

آقا من بازیو نصب کردم ولی وقتی داخل بازی میشم تصویر سیاه میشه و ??قط منوی اول ویاد بالا و پارت یکو که میزنم بازم تصویر سیاه میشه و ??قط صدا میاد.

تمامی کارهایی که گ??ته بودین هم انجام دادم ولی ذرست نشد.

لط??ا کمکم کنین

ممنونم

لینک به ارسال

این مشکل تنها از کارت گرا??یک و یا پایین بودن مشخصات سیستم است !

پیشنهاد میشود حتمآ موارد زیر را انجام دهید تا این مشکل ر??ع شود !

1. آپدیت کارت گرا??یک که میتوانید از نرم ا??زار زیر و دیگر نرم ا??زارهای موجود است??اده کنید :

حجم : 10MB

Driver Genius Professional 10.0.0.76.rar

2. آپدیت DirectX

dxwebsetup.rar - 248 KB

:hd: در پایان بازی را با Run As Administrator اجرا کنید که برای این منظور بر روی ??ایل اجرایی (دسکتاپ یا محل نصب) راست کلیک کرده , سپس به Properties و از آنجا به Compatibility ر??ته و تیک Run As Administrator را ??عال کنید .

لینک به ارسال

سلام

من همه کارهایی که گ??تین رو انجام دادم ولی بازم وضع همونه

مشخصات سیستم من:

CPU:Pentium Dual Core E5200

RAM: 2GB

Graphic card: Geforce 9500 GT 1GB

لینک به ارسال

:hd:این مشکل برای کاربر دیگری نیز پیش آمده بود که با عمل به موارد ذکر شده و آپدیت کارت گرا??یک مشکلش حل شد !

یک نوع سیاهی تصویر در این بازی وجود دارد که حل شدنیست !

آموزش ویدئویی زیر را مشاهده و در بازی اجرا کنید :

Resident Evil RemakeTutorial.rar - 3.7 MB

اگر تمام موارد ذکر شده در تاپیکها را انجام و همچنان مشکل ادامه داشت میتوانید مشکل را در انجمن مخصوص این بازی مطرح کنید که به صورت حر??ه ای روی این بازی بحث میکنند :

سايت ??ارسي Resident Evil - ص??حه اصلي

لینک به ارسال

:hd: لینک دانلود از سرور جدید ا??زوده شد !

لینک به ارسال

دمت گرم دارم دان میکنم

اگه این اویل جدیده رو داری که جدیدتر از 5 اومده رو برای دان بزار

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید. من این نسخه بازی resident evil رو دانلود و نصب کردم. نصب شد اما اجرا نمیشه. ص??حه اصلی میاد. ولی وقتی پارت 1 یا 2 رو انتخاب میکنم اجرا نمیشه هیچ اخطاری هم نمیده. لط??ا راهنماییم کنید. این نسخه رو میخوام به برادرم بدم که از طر??داران پر و پا قرص این سری بازیهاست. ضمناً ناگ??ته نماند که از روشی که عنوان کردید بازی رو نصب نکردم. مجازی سازی رو هم که واسه دانلود گذاشتید دانلود کردم اما موقع نصب سریال نامبر میخواد. ایمیلمو در قسمتی که سوال میکنه وارد کردم اما هیچ ایمیلی واسم ارسال نشده. یه سوال دیگه هم داشتم. من این بازی رو از کامپیوتر خودم دانلود کردم. سیستم برادرم ??علاً مدتیه به اینترنت وصل نمیشه. میشه با همین سریالی که واسه خودم نصبش میکنم تو سیستم برادرم هم نصب کنم؟ ممنون میشم اگه کامل مراحل نصب رو بهم بگید. از سایت خیلی خوبتون هم واقعاً ممنونم. من تقریباً هر روز به سایتتون سر میزنم.

لینک به ارسال

میتوانید از مجازی ساز زیر است??اده کنید :

Daemon Tools.rar - 7.3 MB

در کل میتوانید پس از Extract ??ایلها , ??ایل به دست آمده با ??رمت ISO را نیز Extract کنید و در نهایت با اجرای ??ایل Setup.exe به نصب بازی بپردازید !

:hd:موارد لازم جهت اجرا من جمله آپدیت کارت گرا??یک و DirectX در ص??حات قبل توضیح داده شده است و نیاز به بازگویی مجدد نیست !

لینک به ارسال

لینکش مشکل داره یه جای دیگه آپ کن

لینک به ارسال

اگر منظور دانلود از سرور سوم میباشد , مشکل از سرور است که بعدها برطر?? خواهد شد ... سایر لینکها سالم میباشد (:

لینک به ارسال

نه درست شد دمت گرم دان کردم ??قط چجوری ازش است??اده میکنن

لینک به ارسال

طریقه است??اده از مجازی ساز Daemon Tools :

از قسمت Taskbar(کنار ساعت) بر روی مجازی ساز کلیک و سپس با انتخاب درایو مجازی مورد نظر , اقدام به Mount ??ایلهای ISO,... کنید !

همچنین با راست کلیک بر روی آیکون مجازی ساز در Taskbar , به Virtual CD/DVD-Rom و در قسمت Set Number Of Devices به تعداد مورد نیاز درایوهای مجازی ایجاد کنید .

لینک به ارسال

بازی رو نصب میکنم ص??حه ی اولش اجرا هم میشه . اما به محض اینکه روی استارت گیم و پارت اولش کلیک میکنم ص??حه بازی به طور کل بسته میشه و پیغام زیر ظاهر میشه. چیکار باید بکنم؟

unable to load dll c:\Resident EvilRmaker\RE.exe->VCOMP100.DLL

The specified module cold not be found

لینک به ارسال

بازی رو نصب میکنم ص??حه ی اولش اجرا هم میشه . اما به محض اینکه روی استارت گیم و پارت اولش کلیک میکنم ص??حه بازی به طور کل بسته میشه و پیغام زیر ظاهر میشه. چیکار باید بکنم؟

unable to load dll c:\Resident EvilRmaker\RE.exe->VCOMP100.DLL

The specified module cold not be found

لینک به ارسال

این مشکل مربوط به سری برنامه های ++Microsoft C میباشد که میتوانید با مراجعه به سایت Microsoft دانلود و نصب کنید :

دانلود برنامه Microsoft Visual C++ 2010 :

حجم : 4MB

Download Details - Microsoft Download Center - Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x86)

در ویندوز 64bit , نسخه 64 بیتی را نیز نصب کنید !

مشکل ??ایل گمشده پس از نصب برنامه Microsoft Visual C++ 2010 حل خواهد شد , با این حال پیشنهاد میشود دیگر برنامه های c++ 2005,2008 را نیز نصب کنید !

در صورت ادامه مشکل ??ایل زیر را دانلود و پس از Extract به مسیر ذکر شده انتقال دهید :

vcomp100.rar - 24 KB

C:\Windows\System32

موارد لازم جهت اجرا :

1. آپدیت کارت گرا??یک که میتوانید از نرم ا??زار زیر و دیگر نرم ا??زارهای موجود است??اده کنید :

حجم : 10MB

Driver Genius Professional Edition 10 v10.0.0.761.rar - 12.7 MB

2. آپدیت DirectX

dxwebsetup.rar - 248 KB

لینک به ارسال

ممنون از راهنماییتون. این لینک رو هم امتحان میکنم. امیدوارم درست شه.

لینک به ارسال

درست که میشه مگه دست خودشه:;-d:

لینک به ارسال

آقا چرا تو این بازی نمیشه از کلید جهتی راست است??اده کرد؟!

مشکل داره؟ سایر کلید ها درستند. از یه ص??حه کلید دیگه هم است??اده کردم ??رقی نکرد.

لینک به ارسال

همین طور است ... برخی کاربران با کلیدهای این بازی مشکل داشتند . اما باید گ??ت کلیدها به صورت پیش ??رض به درستی تنظیم شده اند و بهترین کلیدها برای حرکت , همان کلیدهای W,A,S,D هستند و لزومی به سخت گیری در این مورد احساس نمی شود .

در کل بهترین راه که لذت بازی را دو چندان میکند , است??اده از دسته بازی (JoyStick) است که در ص??حات همین تاپیک توضیح داده شده است

لینک به ارسال
مشکل سیاهی تصویر در این بازی وجود دارد که به راحتی حل شدنی است !

ابتدا آموزش ویدئویی زیر را مشاهده و در بازی اجرا کنید :

Resident Evil RemakeTutorial.rar - 3.7 MB

اگر باز هم مشکل وجود داشت ??ایل زیر را دانلود و پس از Extract به مسیر زیر منتقل کنید :

Thinstall.rar - 389 KB

C:\Users\Username\AppData\Roaming

در صورتی که همچنان مشکل وجود داشت مشکل را در انجمن مخصوص این بازی مطرح کنید که به صورت حر??ه ای روی این بازی بحث میکنند :

سايت ??ارسي Resident Evil - ص??حه اصلي

:hd: این بازی حتمآ باید با Run As Administrator اجرا شود !

سلام آقا ميشه اين ??ايل Thinstall.rar - 389 KB رو دوباره آپ كنيد ، از سرور پاك شده ممنون

لینک به ارسال

سلام

ممنون از اینکه این بازی رو قرار دادید. میخواستم بدونم موقع اجرا این ارور رو میده باید چیکار کنم؟

Cannot convert from the charset 'Windows Japanese

لینک به ارسال

??ایل زیر را دانلود و پس از Extract محتویات پوشه Globe.Dolphin را به مسیر ذکر شده منتقل کنید :

دانلود از سرور اول :

دانلود نسخه 32 بیتی :

Globe.Dolphin x32.7z

دانلود نسخه 64 بیتی :

Globe Dolphin x64.7z

دانلود از سرور دوم :

دانلود نسخه 32 بیتی :

Globe.Dolphin+x32.7z - 10.1 MB

دانلود نسخه 64 بیتی :

Globe+Dolphin+x64.7z - 12.0 MB

انتقال به مسیر های :

C:\Users\UserName\AppData\Roaming\Thinstall\Resident Evil - Remake\%drive_C%\Resident EvilRemake

**************************************************************************************

C:\Program Files\Resident Evil - Remake

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...