رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
MOJTABA900

دانلود بازی Resident Evil Code Veronica X

پست های پیشنهاد شده

cpfo8vqbyw6hribwn9v.jpg

قطعآ در بین سری بازی های اویل Resident Evil Code Veronica بهترین و جذاب ترین داستان را به نمایش گذاشت . دلیل جذابیت این بازی هم درام و عاشقانه بودن آن است ! تا جایی که هر کس با شروع بازی درگیر داستان زیبای آن شده و تا انتها بازی را دنبال خواهد کرد .

داستان بازی ادامه رزیدنت اویل دو را روایت میکند : Claire پس از جدا شدن از Leon در جستجوی برادرش Chris راهی اروپا و پس از ن??وذ در شرکت Umbrella شناسایی و به زندان منتقل میشود ....

تصاویری از محیط بازی :

ghu46c37919v9gmx91.jpg

ikryhecqrkjbbvibyfjv.jpg

a0912x6a2xs802jj1il.jpg

سیستم مورد نیاز :

CPU: AMD Athlon XP/64/Turion at 2GHz or Intel Pentium 4 at 2.6GHz or equivalent

Video Card: Nvidia GeForce 4 TI or ATi Radeon 8500

RAM: 512MB

Operating System: Windows 2000/XP/Seven/2003

December Redistributable of DirectX 9c

:hd: این نسخه با شبیه ساز Sega Dreamcast میباشد !

:hd: پس از دانلود قسمت اول میتوانید بازی را شروع کنید !

دانلود از سرور اول :

حجم قسمت اول : 460MB

حجم قسمت دوم : 520MB

Disc 1 : 3 Part

Disc 2 : 3 Part

لینک دانلود :

Free Cloud Storage - MediaFire

دانلود از سرور دوم :

لازم به ذکر است قبل از دانلود میبایست در این سرور ثبت نام رایگان کنید تا بتوانید با سرعت بیشتری دانلود کنید !

حجم قسمت اول : 460MB

لینکهای دانلود :

Part 1

request download ticket | Resident Evil Code Veronica X_Disc 1.part1.rar - ifile.it

Part 2

request download ticket | Resident Evil Code Veronica X_Disc 1.part2.rar - ifile.it

Part 3

request download ticket | Resident Evil Code Veronica X_Disc 1.part3.rar - ifile.it

حجم قسمت دوم : 520MB

لینکهای دانلود :

Part 1

request download ticket | Resident Evil Code Veronica X_Disc 2.part1.rar - ifile.it

Part 2

request download ticket | Resident Evil Code Veronica X_Disc 2.part2.rar - ifile.it

Part 3

request download ticket | Resident Evil Code Veronica X_Disc 2.part3.rar - ifile.it

طریقه اجرای دیسک 1 :

پس از Extract وارد پوشه NullDc شده و nullDC_1.0.3_nommu.exe را اجرا کنید , سپس از منوی بالا File را انتخاب و بر روی Normal Boot کلیک کنید , در ص??حه باز شده Disk 1 با ??رمت CDI را اجرا کنید .

طریقه اجرای دیسک 2 :

در آخرین مکان دیسک 1 بازی را Save کنید و از بازی خارج شوید ... حال دوباره NullDC را اجرا و اینبار Disk 2 را اجرا و Load کنید .

جهت آشنایی با کلیدهای بازی از منوی NullDC به مسیر زیر روید :

Options>Maple>Port A>Config Keys For Player 1

جهت است??اده از JoyStick (دسته بازی) میتوانید از نرم ا??زار زیر است??اده کنید :

(کلیدها تنظیم شده است و نیاز به هیچگونه تنظیم خاصی ندارد)

JoyStick.rar

! Notes

:hd: جهت Extract ??ایل 7Z در نرم ا??زار Winrar به مسیر Options > Settings > Integration ر??ته و تیک 7Zip را ??عال کنید !

یا از نرم ا??زار 7Zip است??اده کنید :

دانلود نرم ا??زار ??شرده ساز 7Zip 9.20 Final

:hd: در صورت مشکل در اجرا و یا خرابی لینکها در همین تاپیک بیان کنید !

ویرایش شده توسط MOJTABA900

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام . تا جایی که من میدونم این بازی واسه سونی 2 هست؟ میشه رو پی سی بازیش کرد؟یا اینکه باید با شبیه ساز است??اده کرد؟اگه ممکنه لینک دانلود شبیه ساز این بازیو هم بزارید.

لینک به ارسال

توضیحات لازمه داده شده است ... با این حال بازی با شبیه ساز Sega DreamCast اجرا میشود که این شبیه ساز در قسمت اول بازی موجود بوده و پس از دانلود قسمت اول میتوانید بازی را شروع کنید .

:hd: ضمنآ نسخه DreamCast از نسخه Ps2 بهتر بوده و در کامپیوتر های متوسط به پایین نیز به خوبی قابل اجراست !

لینک به ارسال

یه توضیحی میدی ازین سایت چطور میشه دانلود کرد؟ من ثبت نام کردم و لی نتونستم دانلود کنم . توضیح میدی بیزحمت

یا اگه واست امکانش هست لینک مستقیم یا از مدیا ??ایر بده. مرسی

ویرایش شده توسط mohamad-ch

لینک به ارسال

پس از ورود به سایت با کلیک روی SingUp ثبت نام و جهت ورود Login کنید . دقت داشته باشید همیشه نام شما در بالای سایت نمایش داده شود (Sign In باشید) !

پس از کلیک بر روی لینک مورد نظر به سایت ifile هدایت شده , سپس روی Request Download Ticket کلیک کنید که به ص??حه بعد منتقل شده و پس از چند لحظه لینک دانلود باسرعت بالا و قابلیت ادامه دانلود نمایش داده میشود (:

لینک به ارسال

آقا دمت گرم من بازیو از سایت دیگه ای پیدا کردم منتها امولاتور سگا دریمکستو ندارم اگه خود برنامه شبیه ساز و آموزششو هم بزاری خیلی آقایی کردی. بازم مرسی

ویرایش شده توسط mohamad-ch

لینک به ارسال

در صورتی که بازی دارای 2 دیسک است از درست بودن دیسک دوم مطمئن شوید زیرا این تنها نسخه سالم میباشد ! شبیه ساز به زودی قرار خواهد گر??ت .

لینک به ارسال

دوست عزیز یه مشکل واسم پیش اومده. من با دیسک یک بازی کردم و بازی را ذخیره کردم حالا میخام ادامشو بازی کنم دیسک 2 را میخواد و یه ص??حه میاره میگه لط??ا درب کنسول را باز کنید و دیسک 2 را واسه ادامه بازی قرار بدید. حالا من چجوری دیسک 2 را به برنامه وارد کنم؟مرسی

لینک به ارسال

اگر دیسک دوم را از اینجا دانلود کرده اید سالم میباشد و مطابق توضیحات بالا اجرا خواهد :

طریقه اجرای دیسک 2 :

در آخرین مکان دیسک 1 بازی را Save کنید و از بازی خارج شوید ... حال دوباره NullDC را اجرا و اینبار Disk 2 را اجرا و Load کنید .

لینک به ارسال

الان ميخوام دانلود ش كنم خيلي وقت بود دنبالش ميگشتم دستت درد نكنه

يه سوال دلشتم cpu من پنتيوم 4 دو و چهار گيگه ، به نظرت مياره

لینک به ارسال

:hd: این نسخه در اکثر سیستم های معمولی به خوبی اجرا میشود (:

لینک به ارسال

:hd: لینک دانلود از سرور جدید ا??زوده شد !

لینک به ارسال

آقا مجتبی من از خیلی اپلود سنترها دانلود کردم ولی با این File.it مشکل دارم درصورت امکان خواهش میکنم دیسک 2 ورونیکا و resident evil 1 remake را واسه من دانلود کنید و هرکدومو رو یه دی وی دی واسم ارسال کنید هزینشو هم شماره حساب بدید من پرداخت میکنم. چون خیلی وقته دنبال این بازیا واسه کامپیوتر هستم. من از یه سایت دیگه دیسک 2 ورونیکا را گر??تم ولی اجرا نشد. به قول شما انگار مشکل داره.اگه این لط??و میکنید من آدرس را در پیام خصوصی بهتون بدم.

لینک به ارسال

:hd: همان طور که گ??ته شد این تنها نسخه سالم میباشد !

دیسک دو Resident Evil Code Veronica را میتوانید از سرور اول (MediaFire) که ت??اوتی با لینک مستقیم ندارد دریا??ت کنید !

Resident Evil Remake به زودی به سرور اول (MediaFire) ا??زوده خواهد شد !

لینک به ارسال

سلام MOJTABA900 جان .

من هر دو رو دانلود كردم بعدش اكستركتو باقي مسائلي كه گ??تي اما وقتي ميام اجرا كنم شروع دريمكست رو نشون ميده همون لوگوشه چيه ، بعدش ص??حه ي تو عكس رو مياره و جلو نميره مشكل چيه چيكار كنم ممنون ميشم راهنمايي كني

http://s2.picofile.com/file/7144336769/error.jpg

لینک به ارسال

این پیام تنظیم زمان میباشد که مهم نیست و با کلیدهای جهت دار روی Select ر??ته و کلید V را ??شرده ... بازی شروع خواهد شد !

لینک به ارسال

ممنون MOJTABA900 جان ر??تم تو . اما يه مشكل عجيبتر! بعد لوگوي كپ كام ، همه ي ص??حه س??يده و انگار زير اون ص??حه ي س??يد داره ??يلم پخش ميشه از صداي بريده بريده ي ??يلم ??هميدم بعد ر??ت تو بازم ص??حه س??يده يكم كه به هيچي دس نميزنمي دمو رو نشون ميده و اولين باريه كه يه چيزي ديده ميشه يكي از دكمه ها رو ميزنم بعدبازم س??يد ميشه با حدس و گمان دكمه ها رو ميزنم و وارد بازي ميشم ميرم همه چي ميزونه به غير نقشه كه س??يد نشون ميده ! ميگم عيبي نداره ميرم وقتي رسيدم به قبرستون و اولين زامبي رو ديدم بازم س??حه س??يد شد خيلي زد حال خوردم از بازي اومدم بيرون ببخش كه زياد شد ميتوني كمكم كني :sweat:

لینک به ارسال

??ایل Disc 1 - PAL 60hz Patch.exe را اجرا , دیسک 1 را انتخاب و با کلیک بر روی Start دیسک 1 و سپس 2 را Patch کنید .

به مسیر زیر ر??ته و گرا??یک را تغییر دهید :

Options>Select Plugins>Power VR

لینک به ارسال

داداش واقعن دمت گرم مشکل حل شد با دیسک 2 شما. از media fire گر??تم. ضمنا کی اویل 1 را میزاری رو مدیا ??ایر تا اونم دان کنیم؟

لینک به ارسال

طی چند روز آینده , در اولین ??رصت قرار داده خواهد شد [:

لینک به ارسال

MOJTABA900 جان وقتي ميخواد به صد درصد برسه اين اررور رو ميده [/img][ATTACH=CONFIG]1866[/ATTACH]

لینک به ارسال

دیسک را به درستی انتخاب کنید !

بعد از باز کردن Disc 1 - PAL 60hz Patch.exe در قسمت path to the file to path بر روی ... کلیک کنید و در ص??حه باز شده Disk1 با ??رمت Cdi را انتخاب و سپس با کلیک بر روی Start بازی را Patch کنید .

در کل این موضوع مهمی نبوده و باید گرا??یک را با روش بالا تغییر دهید .

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...