رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
Pani

پـَــــــــ نَ پَـــــــــ جدید

پست های پیشنهاد شده

پـَــــــــ نَ پَـــــــــ

ته خندست

ر??تم سوپری میگم نوشابه دارید یارو میگه نوشابه مشکی گ??تم پـــ ... عصبانی شد گ??ت برو گمشو بیرون ....میگم آقا میخواستم بگم پنیرم میخوام یارو کلی معذرت خواهی کرده میگه پنیر کیلویی میخوای ؟گ??تم پـَـَـ نَ پـَـَـــ متری میخوام!!!

با كل ??اميل واسه بابابزرگم ر??تيم خواستگاري، پيرزنه بهش ميگه شما تا حالا ازدواج كردين؟ پـَـــ نَ پـَـــ تک پسر خونه ست، ما 60 ن??رو هم از پرورشگاه ورداشته اورده بیایم واسش خواستگاری...

میخوام مسواک بزنم...مامانم میگه:میخوای مسواک بزنی؟ میگم:بله مامان جون....

میگه:خمیر دندون زدی روش؟میگم: بله مامان جون...!

میگه:ای خاک تو اون سرت که این همه موقعیت پَــ نَ پَـــ درست کردم واست است??اده نکردی!!

دارم میرم تو دانشگاه یارو دم در جلومو گر??ته میگه آقا شما دانشجوی همین دانشگاهید؟ میگم پـَـَـ نَ پـَـَــــ دانشجوی دانشگاه آکس??وردم، درس ت??سیر قرآن رو اینجا واحد میهمان گر??تم !

بابام از اداره زنگ زده خونه بعداز کلی احوال پرسی میگه حامد خودتی؟ میگم: پـَــــــــ نَ پَـــــــــ به سیستم تل??نباک بانک تجارت خوش آمدید برای پرداخت قبوض شماره 1،برای اطلاع از موجودی حساب شماره 2....گ??ت زهر مار و قطع کرد .دیدم ظهر عصبانی اومد توی اتاق منم پای پَــــ نَ پَـــــ بودم گ??ت اگه یه بار دیگه بگی پَــــ نَ پَـــــ دیگه تو این خونه نمیخوابی....گ??تم یعنی بیرونم میکنی بابا؟گ??ت پَـــ نَ پَــــ خونه رو عوض میکن

خونه همسایمون آتیش گر??ته به پسرش میگم زود باش برو زنگ بزن بیان، میگه آتش نشانی ؟میگم پَـــ نَ پَـــــ زنگ بزن حضرت ابراهیم بیاد بره تو آتیش خونتون گلستان بشه!!!

دارم سیگار میکشم مامور اومده میگه داری سیگار میکشی؟ میگم پَـــ نَ پَــــ دارمعلامت میدم سرخپوستای قبیله بغلی ب??همن ما اینحائیم.گ??ت پدر سگ اهل ??یسبوکم که هستی سوار شو بریمگ??تم کلانتری ؟گ??ت پَـــ نَ پَــــ بریم قبیله بغلی بگیم اوردیمت لازم نیست شمابیاین...

دیدم صدای ناله داداشم از تو دستشویی میاد!در زدم گ??تم چی شده؟خوبی؟باز کردم دیدم پخش زمین شده!میگم خوردی زمین؟میگه پَـــ نَ پَــــ یکی منو ریده ول کرده ر??ته خواستم بیای سی??ونو بکشی....

داشتم تلويزيون نگاه ميكردم مادر بزرگم مياد كانال عوض ميكنه نگاهش ميكنم ميگه : داشتي مي ديدي ؟ ميگم : پـَـَـ نــه پـَـَـــ داشتم گرم مي كردم شما بياي ببيني!

دختره داره ??یلم میبینه دوستش میگه:من عاشقه رادانم.دوستش میگه:کی؟بهرام؟دختره میگه: پ نه پ سردار

نص??ه شبی ر??تگره داره زمینو جارو میکنه، ر??یقم میگه ر??تگره؟؟؟میگم پـَـــ نــه پـَـــ بابا بزرگه هری پاتره، استتار کرده

تو ت***یی به راننده می گم آقا نگه دارمیگه پیاده می شی؟میگم بله، پیاده میشمستاد مبارزه با ??تنۀ پـَـَـ نــه پـَـَــــ

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تو دستشویی سوسک بود با مگس کش کشتمش جنازشو ورداشتم ببرم بندازمبیرون.خواهرم بین راه نگاه میکنه میگه کشتیش؟پـَـَـــ نــه پـَـَـــ , تو دستشویی خوابش برده بود دارم میبرمش تورختخوابش بخوابه___________________________

لینک به ارسال

ر??تم باغ وحش از نگهبانه میپرسم ببخشید آقا ق??س شیرا کجاست ؟ میگه بازدیدکننده ای ؟پَـــ نَ پَــــ نه از اقوامشون هستم اینورا کاری داشتم گ??تمسری بهشون بزنم__________________________________________

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...