رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
ALOCARED1374

پـَــــــــ نَ پَـــــــــ بهترين هاشو ميخواى بدو بيا

پست های پیشنهاد شده

************************بابا بزرگمو بردیم بیمارستان به صورتی که از 500متری ??همیده میشه اورژانسیه وضعیتش. پرستار برداشته خیلی ریلکس و آروم میگه باید بستریشون کینم؟؟؟ پـَـ نـَـ پـَـ آوردیمش توی بیمارستان یه دوری بدیمش ببینه آمپول ترس نداره**********

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

***************************در خونمون رو زدن ر??تم دم در یارو میگه یه بسته دارین,میگم پستچی هستین, پـَـ نـَـ پـَـ بابانوئلم اینم کادو کریسمسه!!!!!!******

لینک به ارسال

با دوستم ر??تیم بام تهران ، یه یارو تو بانجی جامپینگ داشت بالا پایین میر??ت ، دوستم میگه اگه این کش پاره بشه میخوره زمین داغون می شه ؟ میگم پـَـَـ نــه پـَـَــ میخوره زمین هوا میره نمی دونی تا کجا میره!.

اسپری سوسک کش زدم به سوسکه، سوسکه ا??تاده به پشت دست و پا میزنه...هم خونه ایم اومده میگه داره جون میده..؟ پـَـَـ نَ پـَـَــــ قیا??ه تورو دیده از خنده ریسه ر??ته

گزارش گر صدا و سیما در حال تهیه گزارش از وضعت کار و اشتغال جوانان...

سلام شمااز وضعیت کاری جوانان راضی هستین؟؟

بله...

-خودتون کجا کار می*کنید؟؟

...- تو گاوداری..!!!

- کارگر هستین؟؟؟

- پَـــ نَ پَـــ...گـاویم...لباس کارگر پوشیدیم میخوایم از بیمه بیکاری است??اده کنیم

ایستک خریدم ، در باز کن رو دادم به دوستم ، میگه : با این بازش کنم ؟!!!

میگم پَــــ نَ پَــــ !!! روش راست کلیک کن ! اوپن ویت رو بزن ! با اینترنت ***پلور بازش کن !!

همچین نگام میکنه میگه : کاش وی پی ان داشتم ! چون اگه الکل داشته باشه *****ه !!!

میگن کریست?? کلمب وقتی رسید به امریکا سرش رو از پنجره کشتی کرد بیرون از یه سرخ پوست پرسید داداش اینجا آمریکاست؟

سرخ پوسته گ??ت پَـــ نَ پَـــ ژاپونه ما هم چون شلوار پامون نیست از خجالت قرمز شدیم!

دارم رو تردمیل عینه خر میدووم یارو مبگه اینجوری میدویی لاغر کنی؟؟میگم پـَــ نَ پـَـــ دارم واسه نقش آ??رینی تو سری جدید میگ میگ آماده میشم...!!

2ساعته از بیرون صدای قار قار میاد…داداشم میگه صدای کلاغه ؟

میگم پــَ نَ پـــَ قناریه متال میخونه!!!!

ساعته از بیرون صدای قار قار میاد…داداشم میگه صدای کلاغه ؟

میگم پــَ نَ پـــَ قناریه متال میخونه!!!!

:w00t::76::76::76::76::76::2250::00020077:

لینک به ارسال

ترا خدا میشنی میخونی بعدش تشکر نمیدی خوب حالا که قشنگ بود تشکر را بده بیاد

لینک به ارسال

با سلام و خسته نباشید بسیار جالب بود دستتون درد نکنه مو??ق باشید :lol::biggrin2:

لینک به ارسال

جالب بود خسته نباشید

لینک به ارسال
جيگر طلا مهمان

خيلي باحال بود:lol:

لینک به ارسال

سری جدید پَ نه پَ

FunSara.Com-a6c927024d.jpg

دارم چایی میخورم داغ داغ سوختم.بابام میگه:سوختی؟میگم:پ نه پ ر??تم مرحله بعد

.

.

زنگ زدم ۱۱۸ میگم:نیما حق دوست.میگه:شمارشو میخوای؟میگم:پ نه پ خودمو معر??ی میکنم اسم شما چیه؟

.

.

به همکارم میگم همین الان یه ??یلم دانلود کردم.میگه:از تو اینترنت؟میگم:پ نه پ از تو کانال کولر،ات??اقا پهنای باندشم زیاده،قطعی هم نداره

.

.

عاقد سر س??ره عقد؛عروس خانم وکیلم؟پ نه پ دکتری!دعوتت کردیم سطح مجلس بره بالا

.

.

*به معلممون میگم:آقا اجازه هست بریم دستشویی؟!!!میگه:واجبه؟پ نه پ مستحبه

.

.

ر??تم ثبت احوال واسه شناسنامه بچه،میگم اسم شایان.میگه:جنسیت پسره؟میگم:پ نه پ چون به مامانش ر??ته بزنین دختر

.

.

میخوام برم خونه چشمام قرمزه…به ر??یقم میگم چشمام قرمزه؟میگه:آره،میخوای همینجوری بری؟میگم:پ نه پ وایمیستم سبز شه بعد حرکت میکنم

.

.

ومدم خونه زنم میگه:اومدی خونه؟بهش میگم:پ نه پ علم پیشر??ت کردهمن الان سرکارم،این کپی ژنتیکیمه،??رستادم کارام رو انجام بده

.

.

بهش میگم:دیگه میخوام ازت جدا شم.میگه:این حر?? آخرته؟میگم:پ نه پاین خلاصه ای بود از اخبار ایران و جهان،لط??ا به ادامه خبر توجه ??رمایید

.

.

*به استادم میگم لط??ا کمکم کنید دارم مشروط میشم.میگه:نمره میخوای؟گ??تم:پ نه پ نظر شما رو در مورد مقدار و جنس خاکی که باید بریزم به سرم رو میخوام

.

.

ر??تم کارخونه بابام به منشیش میگم:بابام هست؟میگه:آره میخوای بری تو؟گ??تم:پ نه پ ??قط میخواستم آمارشو بگیرم یه وقت شیطونی نکنه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...