رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
uones

دانلود نسخه کامل بازی Call Of Duty Modern Warfare 2

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

این نسخه سالم و ??ول بازی Call Of Duty Modern Warfare 2 می باشد که با لینک کاملا مستقیم می تونید دانلود کنید . لازم به ذکر است این نسخه همان نسخه موجد در سایت skidrow هست .

Call of Duty: Modern Warfare 2 Skidrow Full ISO

برای اینکه نظم تاپیک به هم نخوره لینک دانلود داخل ??ایل text که پیوست شده قرار دارد.

Installation:  1. Unpack release 2. Mount image or burn it 3. Install 4. Copy the content from the SKIDROW directory on DVD2 to your    installation directory and overwrite 5. Play the game  Additional Notes: This is game of the year for sure. We removed the protection from the multiplayer exe too, but if you want the true  multiplayer experience on Steam servers - Buy it!  

1871-دانلود-نسخه-کامل-بازی-call-duty-modern-warfare-2-a6z45cx8tuqpszev22di-jpg

1872-دانلود-نسخه-کامل-بازی-call-duty-modern-warfare-2-0w709l3n8kt38jetffhi-jpg

1873-دانلود-نسخه-کامل-بازی-call-duty-modern-warfare-2-yloy7s1hjc5evm1usawn-jpg

1874-دانلود-نسخه-کامل-بازی-call-duty-modern-warfare-2-gw50ukwr5dcqypdfcaag-jpg

ویرایش شده توسط MOJTABA900

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان من میخوام این بار نحوه انلاین کردن بازی mw2رو براتون بزارم امیدوارم ازاین بازی که خیلی باحاله است??اده کنید همونطور که میدونید این بازی رو نمیشه به سادگی انلاینش کرد وخیلی باید باحوصله باشی تا بتونی انلاینش کنی .این بازی انلاین که کلا موقع انلاین شدن قیا??ه بازی تغیر میکنه تحت سرورalteriw.net ساخته شده باحدود 5000 ن??ر انلاین در هر وقت که تو این سرور 5 یا 6 تا سرور ایرانی با پینگ عالی هستش.

لازم به ذکر هست این روش تست شده و کاملا جواب میده و من خودم دارم بازی می کنم .

خوب اول از همه باید بازی رو نصب کنیم واین چند نرم ا??زارو باید داشته باشین.البته معمولا همه تو رایانه باید داشته باشن اگه نباشه به لینک زیر برید

1 Microsoft .Net 3.5 Framework که میشه از اینجا گر??تش on Microsoft.com

Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable 2 ازاینجاon Microsoft.com

4بعد از نصب نرم ا??زار های بالا به سراغ این نرم ا??زار میریم bootstrap updateاین نرم ا??زار اپ دیت کردن بازی هستش حتما دانلود شود.ولی نصب نکنید تا بگم چیکار کنید خوب ا??رین پسر خوب

5بعد نوبت به مرحله اصلی دانلود میرسه که بهشون میگن dlcکه حجمشون سنگینه هر پارت حدود 199 مگا هستش که من براتون میزارم ودرست دانلودش کنید.

:1231907333:لینک مستقیم :1231907333:

aIW-DLC.part1.rar - 199.0 MB

aIW-DLC.part2.rar - 199.0 MB

aIW-DLC.part3.rar - 199.0 MB

aIW-DLC.part4.rar - 199.0 MB

aIW-DLC.part5.rar - 162.6 MB

6این پارتهارو که دانلود شد میرسیم به مرحله انلاین کردن 1-(پارتهارو از حالت زیپ شده درمسیر بازی که نصب شده باز میکنیم تا جای ??ایلهارو بگیره ??قط تومسیر بازشون کنید ) 2-(??ایل boosterap update رو که تو قسمت 4 دانلود کردیم دو باره تو مسیر از ??شردگی درش بیارین) 3-( وبعد ایکن alterIWnet_cofigure.exe در قسمت نصب شده باز کنید ودر پنجره موجود یک نام بنویسد وذخیره کنید )4-(بعد ایکن بازی که شکلش تغییر کرده رو باز میکنید با نام iw4mp.exe

و منتظر بمونید تا اپ دیت بشه)

بعد ایکن alterIWnet.ini رو تو ??ایل نصب بازی باز کرده ونام سرور رو اینجوری بنویسید حتما باید واسه انلاین اینجوری باشه Server=server.alteriw.net

بعد به بازی میرید وروی انلاین کلیک ووارد بازی انلاین میشید برای وصل شدن به سرورها میتونید از چند راه وارد شین که راحت تر از همه سرور لیست هستش که تو بازی موجوده وشما بایک بار refreshکردن کلی سرور میبینید .

لینک به ارسال

دمت گرم خیلی مطالب به دردم خورد

لینک به ارسال

هنوزم این روش برای آنلاین بازی کردن جواب میده؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...