رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
rezaeipes

مشکلات و پچ برای بازی Pes 2012

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من هنگام نصب پچ 4.4.1 با پیغام :

Plese select the correct path to PES folder!

مواجه می شوم.

چطور این مشکل حل می شود؟؟؟:saddd::saddd:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

چرا مستر ليگ بازيكن اصليش نيست راهي هست باز شه

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

در جواب majjjjjjjjjid بگم:میتونی بری داخل setting خارج از بازی بعد بری داخل بخش کیبورد هر دکمه ای رو که می خوای بزنی برای هر دکمه انتخاب کن.

برای من هم همینطور بود اینکار کردم درست شد

ویرایش شده توسط mohsen hadavi

لینک به ارسال
سلام دوستان

من هنگام نصب پچ 4.4.1 با پیغام :

Plese select the correct path to PES folder!

مواجه می شوم.

چطور این مشکل حل می شود؟؟؟:saddd::saddd:

کسی نیست که بتونه کمک کنه....

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

مرسی از محسن عزیز:love2::6::6::6:

منظورت چیه من الان تست کردم هنوز 3 حالت بیستر نداره که هر سه تا با جویستیک هست

بیشتر توضیح میدی؟؟؟؟

راستی یه چیز دیگه کسی میدونه چرا تو تیم ایران هیچکدوم از اسم بازیکنها درست نیست ؟؟؟

آیا پچی واسش هست؟

ویرایش شده توسط majiiiiiiiiiid

لینک به ارسال

b رو بزن a

a رو بزن s

x رو بزن d

y رو بزن w

این ها رو رو که گ??تم اگر رو هر کدومش بزنی درست میشه بعد هر کدومش رنگ خود دکمه گذاشتم

لینک به ارسال
کسی نیست که بتونه کمک کنه....
؟؟؟؟

دوستااااااااااااااااااان کمممممممممممممک :sad:

لینک به ارسال
میگم بچه ها جواب هم بدین بد نیستااااااااااااا

همه میگن تو پی سی دی زود جوابتو میدن

ببین داداش وقتی تو بازی رو نصب کردی ،اگه بازی رو باز میکنی باید یه بازیکن درست کنی ،اکگه میخوای بازیی کنی دسته بزی رو نشون میده و کنار دسته ی بازی اسخم اون بازی کنی که دروست کرده بودی رو نشون میده که تو اونو عوض کنی و بزاری DATA 2 یاdata3 یا 4،5،6یا اینا که به کمک دکمه سرعت بازی که روی دسته قرار داره عوض کرد من ??قط با اون میدونم ولی با کیبورد نمیدونم کدومه ,,,,,,, انشالله کمکت کرده باشم.

:sig:

لینک به ارسال
چرا مستر ليگ بازيكن اصليش نيست راهي هست باز شه

داداش تایپک شماره 309 رو دانلود کن حل میشه البته همراه اپدیت ان که سرجمع 633 مگابایت میشه.

:treeswing:

لینک به ارسال

سلام

من بازي Pro Evolution Soccer 2012 را خريدم اما وقتي وارد بازي ميشوم بعد از انتخاب سطح بازي يک ص??حه مي ايد و ميگويد next بزنيد. اما ص??حه بازي گير ميکند و جلوتر نميرود!!!

و از ص??حه بازي ميپرد بيرون.

تا بحال چندين بازي از PES 2012 از شرکتهاي مختل?? را خريده ام اما هيچ کدام کار نداد

در ضمن سيستم من داراي گرا??يگ (2 گيگ)_ رم (6 گيگ ) _و کلا سيستم جديد و بالايي است ويندوز هم 7 است.

لط??ا راهنمايي کنید!!!

لینک به ارسال

ویندوزت چی 64 نیست اگه64 باشه ??کر نکنم باز بشه

لینک به ارسال

مشکل نداره داداش

داداشی کارت گرا??یک رو Update کن 100% درست میشهگرا??یکت اگه ATI Raedon HD باشه Update که بکنی درست میشهمعنی Update هم اینه که یه بار DVD گرا??یکت رو بذار و برو توی Device Manager اونجا Dsiplay Adapters رو پیدا کن 2 بار بزن روش که باز بشه وقتی باز شد کلیک راست کن روش و Update Drivers رو یزنبعد دوتا گزینه میاد شما پائینی رو یزن و دستور بده که DVD که گذاشتی رو بخونه بعده یه چند دقیقه نصبش میکنه یه بار کامپیوترتو ریستارت کن 100% درست میشه!

لینک به ارسال
ویندوزت چی 64 نیست اگه64 باشه ??کر نکنم باز بشه
با تشکر از راهنمایی شما وینودز من 64 بیت است یعنی روی ویندوز 32 بیت به خوبی اجرا میشه

لینک به ارسال
داداشی کارت گرا??یک رو Update کن 100% درست میشهگرا??یکت اگه ATI Raedon HD باشه Update که بکنی درست میشهمعنی Update هم اینه که یه بار DVD گرا??یکت رو بذار و برو توی Device Manager اونجا Dsiplay Adapters رو پیدا کن 2 بار بزن روش که باز بشه وقتی باز شد کلیک راست کن روش و Update Drivers رو یزنبعد دوتا گزینه میاد شما پائینی رو یزن و دستور بده که DVD که گذاشتی رو بخونه بعده یه چند دقیقه نصبش میکنه یه بار کامپیوترتو ریستارت کن 100% درست میشه!
با تشکر از راهنمایی شما دوست عزیز سیستم من دو گرا??یک دارد یکی intel و nvidia geforce gt 540m که برای بازی از دومی است??اده میشود و اون هم آپدیت کردم اما باز هم بازی اجرا نمیشود!!!

لینک به ارسال

سلام

من اين بازي را از بازار خريدم

و روي لپ تاپم نصب کردم و به راحتي نصب شد اما

وقتي وارد بازي ميشوم بعد از انتخاب سطح بازي

يک ص??حه مي آيد و مي گويد برو جلو و بعد بازي گير ميکند و جلو تر نميرود

در ضمن سيستم من داراي گرا??يگ (2 گيگ)_ رم (6 گيگ ) _و کلا سيستم جديد و بالايي است ويندوز هم 7 است. از نسخه 64 بيت

چندين نسخه از اين بازي را از شرکت هاي مختل?? خريدم اما هيچ کدام اجرا نشد

يک بار هم ويندوز را عوض کردم

يک بار انتي ويروس را کلا پاک کردم ما باز هم نشد به چند ??روشگاه هم ر??تم کسي بلد نبود و بعضي ها هم ميگ??تند اين بازي ??قط روي ويندوز *** پي نصب ميشه

لط??ا راهنمايي کنيد؟

لینک به ارسال

سلام

وقتی نصب تموم میشه رو بازی که کلیک می کنم این پیغام رو میده:

the file is either damaged or was not installed correctly please uninstall then installing it again.

چی کار کنم؟؟

لینک به ارسال

اگر آنتی ویروس ESET دارید چهNod32 و چه Smart Security باید اول از طریق قسمت قرنطینه (Quarantine) ??ایل کرک بازی رو از قرنطینه در بیاری بعد ??ایل کرک رو به لیست استثناها (Edit exclusions) اضا??ه کنی(Add).:hd:

لینک به ارسال
اگر آنتی ویروس ESET دارید چهNod32 و چه Smart Security باید اول از طریق قسمت قرنطینه (Quarantine) ??ایل کرک بازی رو از قرنطینه در بیاری بعد ??ایل کرک رو به لیست استثناها (Edit exclusions) اضا??ه کنی(Add).:hd:

نمی ??هممم یعنی چی؟

لینک به ارسال

من اين بازي pes 2012 را از بازار خريدم

و روي لپ تاپم نصب کردم و به راحتي نصب شد اما

وقتي وارد بازي ميشوم بعد از انتخاب سطح بازي

يک ص??حه مي آيد و مي گويد برو جلو و بعد بازي گير ميکند و جلو تر نميرود

در ضمن سيستم من داراي گرا??يگ (2 گيگ)_ رم (6 گيگ ) _و کلا سيستم جديد و بالايي است ويندوز هم 7 است. از نسخه 64 بيت

چندين نسخه از اين بازي را از شرکت هاي مختل?? خريدم اما هيچ کدام اجرا نشد

يک بار هم ويندوز را عوض کردم

يک بار انتي ويروس را کلا پاک کردم ما باز هم نشد به چند ??روشگاه هم ر??تم بعضي ها ميگ??تند اين بازي ??قط روي ويندوز xp نصب ميشه

لط??ا راهنمايي کنيد؟

آیا واقعا مشکل اجرای بازی با نصب ویندوز xp حل میشود

لینک به ارسال

خیر ... بازی در ویندوز 7 به خوبی قابل اجراست !

البته بازیها روی PC بهتر اجرا میشوند !

معمولآ با آپدیت کارت گرا??یک و Direct X و نصب دیگر موارد مشکلی در اجرای بازیها نخواهید داشت :

http://forums.p30day.com/f14/%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%D9%84%D8%A7%D8%B2%D9%85-%D8%AC%D9%87%D8%AA-%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%D9%87%D8%A7-3153/

لینک به ارسال
نمی ??هممم یعنی چی؟

در ابتدا آیا شما آنتی ویروس ESET دارید یا خیر اگر دارید مراحل زیر را انجام دهید:

1.وارد آنتی ویروس ESET شوید (ESET Smart Security یا Nod32ت??اوتی ندارد)

2.به قسمت Tools بروید و سپس وارد گزینه ی Quarantine شوید

3.در این ص??حه لیست تمامی ??ایل های قرنطینه شده نمایش داده می شود در این لیست آدرس ??ایل های کرک یعنی rld.dll و Pes2012.exe را پیدا کنید و گزینه ی Restore را بزنید تا ??ایل ها از لیست قرنطینه خارج شوند.

4.سپس به قسمت Setup بروید و وارد گزینه ی Computer شوید.

5.در این ص??حه وارد گزینه ی Edit exclusions شوید و گزینه ی Add را بزنید و در این پنجره ??ایل های کرک یعنی rld.dll و Pes2012.exe را به لیست استثنا ها اضا??ه کنید.

6.حالا دیگر آنتی ویروس مانع از ورود شما به بازی نمی شود آنتی ویروس به علت این که کرک بازی ها به ??ایل های بازی ها حمله می کنند به اشتباه آن ها را ویروس می شناسد و آن ها را در لیست قرنطینه قرار می دهد.

ویرایش شده توسط mason

لینک به ارسال

دوست عزیز==

نکته بسیار مهمی که بسیاری از ا??راد به آن توجه نمی کنند و تقصیر را به گردن چیز دیگری می اندازند:

در سری جدید لب تاپها با کارتهای سری 5 انویدیا ، چون این لب تاپها نخست از کارت آن برد اینتل 128 مگابایت است??اده می کنند و کارت اصلی انویدیا لب تاپ شما در قسمت بایوس سیستم غیر ??عال است. پس شما می بایست وارد بایوس شده و تیک گزینه optimus را برداشته تا از این به بعد با کارت اصلی سیستم خودتان که GT540 است است??اده کنید. در ضمن شرکت انویدیا این کار را برای صر??ه جوئی در انرژی باطری لب تاپ انجام داده بود . خوب از طر?? دیگر مطمئن باشید که بازی مشکل ندارد بلکه سیستم طبق توضیح بالا عمل می کرد. و نکته دیگر این که بهتر است کل پوشه بازی را در هر آنتی ویروسی که دارید exclusion ( یا همان گارانتی کنید تا ??ایلی توسط آن اشتباً پاک نشود).

لینک به ارسال
در ابتدا آیا شما آنتی ویروس ESET دارید یا خیر اگر دارید مراحل زیر را انجام دهید:

1.وارد آنتی ویروس ESET شوید (ESET Smart Security یا Nod32ت??اوتی ندارد)

2.به قسمت Tools بروید و سپس وارد گزینه ی Quarantine شوید

3.در این ص??حه لیست تمامی ??ایل های قرنطینه شده نمایش داده می شود در این لیست آدرس ??ایل های کرک یعنی rld.dll و Pes2012.exe را پیدا کنید و گزینه ی Restore را بزنید تا ??ایل ها از لیست قرنطینه خارج شوند.

4.سپس به قسمت Setup بروید و وارد گزینه ی Computer شوید.

5.در این ص??حه وارد گزینه ی Edit exclusions شوید و گزینه ی Add را بزنید و در این پنجره ??ایل های کرک یعنی rld.dll و Pes2012.exe را به لیست استثنا ها اضا??ه کنید.

6.حالا دیگر آنتی ویروس مانع از ورود شما به بازی نمی شود آنتی ویروس به علت این که کرک بازی ها به ??ایل های بازی ها حمله می کنند به اشتباه آن ها را ویروس می شناسد و آن ها را در لیست قرنطینه قرار می دهد.

tools نداره که

لینک به ارسال
خیر ... بازی در ویندوز 7 به خوبی قابل اجراست !

البته بازیها روی PC بهتر اجرا میشوند !

معمولآ با آپدیت کارت گرا??یک و Direct X و نصب دیگر موارد مشکلی در اجرای بازیها نخواهید داشت :

http://forums.p30day.com/f14/موارد-لازم-جهت-اجرای-بازیها-3153/

با سلام و تبریک سال نو

از راهنمایی شما متشکرم

سعی میکنم تمام برنامه های مورد نیاز را آپدیت کنم!

لینک به ارسال
tools نداره که

کنار ص??حه دست چپ زیر Setup ولی انگار به گ??ته ی دوستان مشکل از آنتی ویروس نیست ولی شما برای اجرای بازی حتماً باید این کار ها رو انجام بدی

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...