رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
rezaeipes

مشکلات و پچ برای بازی Pes 2012

پست های پیشنهاد شده

دوست عزیز ویروس کشت رو عوض کن درست میشه.من ویروس کش eset رو پیشنهاد میکنم!اون غیره ??عال میشه.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام .

به محض اجرای بازی error appcrash میاد و از بازی خارج میشه.

البته vga لپتاپ vga:intel GMA HD هست .و به همین خاطر physx هم نمیتونم نصب کنم قاعدتاً . "بازی رو ویندوز 7 نصب شده."

چه کنیم ؟!

لینک به ارسال
سلام .

به محض اجرای بازی error appcrash میاد و از بازی خارج میشه.

البته vga لپتاپ vga:intel GMA HD هست .و به همین خاطر physx هم نمیتونم نصب کنم قاعدتاً . "بازی رو ویندوز 7 نصب شده."

چه کنیم ؟!

.والا ??علا کاری نمیشه کرد و ??کر نکنم با همچین گرا??یکی بازی کرد باید حداقل 512 باشه!:87:

لینک به ارسال

[ATTACH=CONFIG]2030[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]2030[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]2030[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]2030[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]2030[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]2030[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]2030[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]2030[/ATTACH]

لینک به ارسال

سلام دوستان.من آخرين پچ بازي رو نصب كردم ولي زماني كه بازي اجرا ميشه و تيم رو انتخاب مي كنم بازي هنگ مي كنه وديگه اجرا نمي شه .ضمنا مشخصات سيستم هم 2 گيگ رم و 512 كارت گرا??يكم هست. لط??ا راهنمايي ب??رمائيد. با تشكر

لینک به ارسال
سلام دوستان.من آخرين پچ بازي رو نصب كردم ولي زماني كه بازي اجرا ميشه و تيم رو انتخاب مي كنم بازي هنگ مي كنه وديگه اجرا نمي شه .ضمنا مشخصات سيستم هم 2 گيگ رم و 512 كارت گرا??يكم هست. لط??ا راهنمايي ب??رمائيد. با تشكر

انتی ویروست چیه؟

لینک به ارسال

چه ربطی به آنتی ویروس داره

گرا??یکش پایینه

لینک به ارسال

عجب 19ص??حه رو خوندم ولی مشکلمو نیا??تم

البته پیدا کردما اما بدردم نخورد مجتبی جان انتی ویروسم اسمارت سیکیوریتی5هستش ولی بازی رو اجرا نمیکنه

راستی بگم که موقع نصب بازی و دابل کلیک روی ایکن بازی اونو دیزابل میکنم ولی به عنوان ویروس میشناسه چیکار کنم

help me help

لینک به ارسال

آنتی ویروس ??قط avast6 اگه بخای لینکشو بهت بدم

لینک به ارسال
چه ربطی به آنتی ویروس داره

گرا??یکش پایینه

ممد جون گر??یکش میگه 512 است پس تموم دیگه !!

اگر هم انت ویروس ??عال باشه بازی رو نمیخونه!!!

انتی ویروس esetاسون ??عال و غیره ??عال میشه!!!!!

لینک به ارسال

می خوام بازیو نصب کنم ی پیام میده به اینصورت: c:/Users/...appdata/local/temp/ultra$ISO/program files/KONAMI/PRO EVOLOTION SOCCER2012/img/dt01img. لط??ا راهنماییم کنید.

لینک به ارسال
عجب 19ص??حه رو خوندم ولی مشکلمو نیا??تم

البته پیدا کردما اما بدردم نخورد مجتبی جان انتی ویروسم اسمارت سیکیوریتی5هستش ولی بازی رو اجرا نمیکنه

راستی بگم که موقع نصب بازی و دابل کلیک روی ایکن بازی اونو دیزابل میکنم ولی به عنوان ویروس میشناسه چیکار کنم

help me help

با سلام خدمت شما دوست عزیز.برو به قسمت Advanced Setup بعد از کادر سمت راست Computer بعد زیر شاخه Antivirus and antispyware بعدش قسمت Exclusions .بعدش دکمه Add رو بزن و آدرس پوشه ای که بازی توش نصب شده رو بده.با این کار به آنتی ویروس بنده خدا میگی که این پوشه رو بیخیال شه:78: نیازی هم به غیر ??عال کردن آنتی ویروست نیست.بعدش اگه دوس داشتی روی دکمه تشکر کلیک کن.

لینک به ارسال

سلام. خسته نباشید. آقا ببخشید. من چه طوری می تونم به صورت آنلاین بازی کنم؟

آخه هر کاری می کنم، Error میده!!:sad:

لینک به ارسال

:hd:قسمت آنلاین بازیها نیاز به Cd Key دارد که تنها دارندگان نسخه اصلی بازی میتوانند آنلاین بازی کنند !

لینک به ارسال

سلام

اقا یکی مشکل ما رو حل کنه.من پچ 2.0 رو نصب کردم ولی وقتی میزنم بازی اجرا بشه این ارور رو میده The program cant start because DfEngine.dll is missing from your computer.Try reinstalling the program to fix this problem

خواهشا کمک کنید

لینک به ارسال

می خوام بازیو نصب کنم ی پیام میده به اینصورت: c:/Users/...appdata/local/temp/ultra$ISO/program files/KONAMI/PRO EVOLOTION SOCCER2012/img/dt01img. لط??ا راهنماییم کنید.

لینک به ارسال

به وسیله نرم ا??زار Winrar بازی را از حالت ??شرده خارج و در صورت مشاهده یک ??ایل با ??رمت ISO , به وسیله نرم ا??زار Daemon Tools ??ایل Iso را Mount و بازی را نصب کنید (:

لینک دانلود Daemon Tools :

Daemon Tools.rar - 7.3 MB

لینک به ارسال

آموزش نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:blushing::unsure:

لینک به ارسال

برای دانلود این ارور رو میده یه جای دیگه آپ کن

This direct link will be available for your IP next 8760 hours

دمت گرم

لینک به ارسال

خیر ... لینک دانلود در زیر همین جمله میباشد که پس از کلیک بر روی آن دانلود آغاز خواهد شد [:

لینک به ارسال

باسلام دوستان.همانطور كه گ??تم من آخرين پچ بازي رو نصب كردم ولي زماني كه بازي اجرا ميشه و تيم رو انتخاب مي كنم بازي هنگ مي كنه وديگه اجرا نمي شه .ضمنا مشخصات سيستم هم 2 گيگ رم و 512 كارت گرا??يكم هست. در پاسخ دوستمون گ??ته بود كه كارت گرا??يكش پايينه ؟ در صورتي كه من اگه پچ بازي رو نصب نكنم براحتي بازي اجرا مي شه و مشكلي درنداره ولي وقتي پچ رو نصب مي كنم اين مشكل ايجاد مي شه .در ضمن انتي ويروسم هم كاسپره كه زمان بازي غير ??عالش مي كنم ولي باز هم جواب نمي ده. با تشكر

لینک به ارسال

پچ 1.02 کونامی ، به زودی ...

Konami Announced Patch 1.02

کونامی اخیرا اطلاعاتی از پچ دوم گیم پلی ( 1.02 ) که در همین ماه منتشر خواهد شد منتشر کرده . این پچ علاوه بر بهبود واکنش های دروازه بان ها ، گیم پلی بازی در بخش ضربات آزاد و پنالتی ها رو هم بهبودخواهد بخشید .

ر??ع باگ های جزئی دیگه و اصلاحاتی در بخش Football Life از ویژگی های دیگه ی این پچ خواهد بود .

لینک به ارسال

یه سوال داشتم اونایی که پچ 2 رو میریزن ایا ??یکس پچ رو هم نصب میکنن یا نه....اگه نصب نکردن حتما نصب کنن

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...