رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
MOJTABA900

تاپیک مخصوص بازی Battlefield 3 (بحث و بررسی و رفع مشکلات)

پست های پیشنهاد شده

سلام .. آقا تصویر چرا full screen نمایش نمیده !!! حالت window نمایش میده .. رزولیشن تصویرم 1366x768 .. واسه کسی این مشکل پیش نیومده؟؟ خواهشا یکی کمک کنه :sa0d::sweat:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

داداش لینک دایرکس رو یبار دیگه میدی

لینک به ارسال
کدوم نسخه هست بازیت؟

یه عکس از داخل پوشه بازی بگیر بزار

منم همین مشکل رو دارم

وقتی بازی رو اجرا میکنم ارور زیر رو میده:

Battelfield 3 Has Stopped Working

از همین جا هم دانلود کردم بازی رو:

تصویر پوشه ی بازی:کلیک کنید

لینک به ارسال
منم همین مشکل رو دارم

وقتی بازی رو اجرا میکنم ارور زیر رو میده:

Battelfield 3 Has Stopped Working

از همین جا هم دانلود کردم بازی رو:

تصویر پوشه ی بازی:کلیک کنید

پوشه بازی رو rename کن و TM رو پاک کن که ??قط battlefield 3 باشه. بعد بازی رو اجرا کن

لینک به ارسال

سلام،من هنوز بازی battlefield 3 نخریدم،امروز داشتم توی نت می گشتم یک سایتی این بازی رو برا ??روش گذاشته بود و حجم بازی رو 13.5 گیگابایت زده یعنی 4 DVD به نظر شما کامله؟

لینک به ارسال

كي اين راهنمايي است??اده از يك هسته CPU را واسه حل شدن مشكل صداي بازي گزاشته به خاطر اين راهنمايي CPU من سوخت

هالا كي جواب ميده:1231907333::1231907333:

:electricf::electricf::electricf::electricf:

لینک به ارسال
سلام،من هنوز بازی battlefield 3 نخریدم،امروز داشتم توی نت می گشتم یک سایتی این بازی رو برا ??روش گذاشته بود و حجم بازی رو 13.5 گیگابایت زده یعنی 4 DVD به نظر شما کامله؟

اره کامله :inlove2:

لینک به ارسال
پوشه بازی رو rename کن و TM رو پاک کن که ??قط battlefield 3 باشه. بعد بازی رو اجرا کن

با وجود اینکه پوشه ی بازی رو rename کردم باز همون ارور رو میده . همین بازی رو امروز واسه دوستم کپی کردم واسش اجرا شد !!

لینک به ارسال

من سیستمم راحت بازی رو میکشه حتی تو بالاترین کی??یت بازم روونه ولی وسط بازی یهو تصویر گیر میکنه و تکون نمیخوره

راستی با لیتاب بازی میکنم

لینک به ارسال

با عرض سلام و خسته نباشید لط??ا آپدیت کارت گرا??یک جی ??ورس رو برای دانلود بگذارید شاید کمی از مشکلات گرا??یکی ما در بازی battlefield 3 حل شد. با تشکر:=D:

لینک به ارسال
سلام .. آقا تصویر چرا full screen نمایش نمیده !!! حالت window نمایش میده .. رزولیشن تصویرم 1366x768 .. واسه کسی این مشکل پیش نیومده؟؟ خواهشا یکی کمک کنه :sa0d::sweat:

دست عزیز شما alt+tab را بزن بعد کامل میره و ??ول اسکرین میشه اگه نشد برو توی اپشن ویدیو ??ول اسکرین کن اگه نشد رزولیشن تصویرت را ببر بالا

لینک به ارسال

ترا خدا 1 بازی همه را مجبور کرده مثل الا?? ها بشینیم سر کامپیوتر تو اینترت چرخ بزنیم اقا من 70 هزار تومن پول بازی را دادم مگه میشه اینجوری گند بزنه به ادم ها

_____________________________________________________________________________________________________________________________

اگه میخواید الا?? نشید همین حالا نسخه اورجینال یا اورجین را تهیه کنید:10::10::378::00020077::00020077::00020077:عجب شکلک های باحالی

لینک به ارسال
با عرض سلام و خسته نباشید لط??ا آپدیت کارت گرا??یک جی ??ورس رو برای دانلود بگذارید شاید کمی از مشکلات گرا??یکی ما در بازی battlefield 3 حل شد. با تشکر:=D:

در ص??حات قبلی گذاشته شده لط??ا قبل از هر پستی زدن پست های دیگران را بخونید

لینک به ارسال
با وجود اینکه پوشه ی بازی رو rename کردم باز همون ارور رو میده . همین بازی رو امروز واسه دوستم کپی کردم واسش اجرا شد !!

___

کرک اسکیدرو بریز شاید جواب بده من خودم کرکم اسکیدرو

لینک به ارسال

در طر?? راستت 4 تا چراغ رو میبینی که داره تاب می خورند با ت??نگت به اون چراغ ها زوم کن ویکم بالا تر از از هر چراغ نشانه بگیر و شلیک کن تا چراغ ها من??جر بشن و بقیه ی ماجرا

لینک به ارسال

سلام ؛

ببخشید ؛ من بازی رو از بیرون تهیه کردم و نصب کردم ؛ اما هرکاری میکنم بازی اجرا نمیشه و هرچی روی آیکون بازی کلیک میکنم ات??اقی نمی ا??ته .

توی تسک منجیر توی پرکسز ها بازی هست و 99 درصد از سی پی یو رو اشغال کرده ؛ نمیدونم چرا اینطوری میشه .

کسی میتونه کمکم کنه ؟

گرا??یک 1 ؛ رم 2 ؛ ویندوز سون 64 بیت

لینک به ارسال

battlefield 3

barayeh kharid bazi battlefield 3 mitavanid be web www.alex123.blogfa.com

sarbezanid

لینک به ارسال
با حال مهمان

با سلام و تشکر ??راوانجون هرکی دوست دارید یکی به من بگه کدوم نسخه از همه کامل تره و setup ستاپ داره ؟در ضمن همون اول تایپ یک نسخه خوب که هم کامله و هم setup داره برای دانلود معر??ی کنید تا این همه مردم تو نصبش گیر نکنن.باز هم با تشکر ??راوان .

لینک به ارسال
با حال مهمان

Setup

[با سلام و تشکر ??راوانجون هرکی دوست دارید یکی به من بگه کدوم نسخه از همه کامل تره و setup ستاپ داره ؟در ضمن همون اول تایپ یک نسخه خوب که هم کامله و هم setup داره برای دانلود معر??ی کنید تا این همه مردم تو نصبش گیر نکنن.باز هم با تشکر ??راوان .

لینک به ارسال

دست عزیز شما alt+tab را بزن بعد کامل میره و ??ول اسکرین میشه اگه نشد برو توی اپشن ویدیو ??ول اسکرین کن اگه نشد رزولیشن تصویرت را ببر بالا

مرسی که جواب دادین .. این چیزیایی که گ??ین رو خودم وارد هستم اما هیچ کدوم نمیشه .. حد اکثر رزولوشن مانیتور لپتاپم 1366x768 هستش.. از تنظیمات ویدئو ??ول اسکرین روشنه .. توی سایت های خارجی هم گشتم دیدم بعضی ها هم همین مشکلو دارند..

مدل کارت گرا??یکم ATI RADEON HD 6776 آخرین مدل کارت ATI ..

CPU i7 intel

Ram 8GIG

سیستمم هیچ مشکلی نداره کی??یت تصویر هم عالیه .. ??قط یه بار شانسی از تنظیمات ویدئو گذاشتم روی حالت Window درست شد .. اما کلا مثل اول ??ول اسکرین نشون نمیده !! یه جا تو یه سایت خارجی نوشته بود TeamViewer از تسک منیجر ببندین توی بازی Alt + enter بزنید این کارو هم کاردم بازم جواب نگر??تم..

لینک به ارسال

کسی لینکه دانلود کرکه تیم اسکیدرو رو داره توی سایت بذاره

لینک به ارسال

واسه منم ارور battle field3 has stopped working رو میده. اگه میشه کرک skidrow رو بذارین

لینک به ارسال
کسی لینکه دانلود کرکه تیم اسکیدرو رو داره توی سایت بذاره

واسه منم ارور battle field3 has stopped working رو میده. اگه میشه کرک skidrow رو بذارین

.کرک اسکیدرو برای این بازی اصلا وجود نداره.skidrow هنوز bf3 رو کرک نکرده. ??قط reloaded هست.

لینک به ارسال
[با سلام و تشکر ??راوانجون هرکی دوست دارید یکی به من بگه کدوم نسخه از همه کامل تره و setup ستاپ داره ؟در ضمن همون اول تایپ یک نسخه خوب که هم کامله و هم setup داره برای دانلود معر??ی کنید تا این همه مردم تو نصبش گیر نکنن.باز هم با تشکر ??راوان .

نسخه reloaded کامل تره و هیچ کدوم از نسخه ها ستاپ نداره. ??قط پس از ***تراکت کردن کرک رو میریزی و بازی رو اجرا میکنید

لینک به ارسال
.کرک اسکیدرو برای این بازی اصلا وجود نداره.skidrow هنوز bf3 رو کرک نکرده. ??قط reloaded هست.

دوست عزیز اگر 4 تا سایت را سر بزنی میبینی که من درست میگم خودم کرک ام اسکیدروDownload

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...