رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
MOJTABA900

تاپیک مخصوص بازی Battlefield 3 (بحث و بررسی و رفع مشکلات)

پست های پیشنهاد شده

گذاشتم میتونید دانلود بکنید حجم این ??ایل 7 مگ هست بعد از خارج کردن محتویات به محل بازی ر??ته و محتویات را کپی کنیید:greenstars::greenstars::cheerleader3::Iran:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
دوست عزیز اگر 4 تا سایت را سر بزنی میبینی که من درست میگم خودم کرک ام اسکیدروDownload

گذاشتم میتونید دانلود بکنید حجم این ??ایل 7 مگ هست بعد از خارج کردن محتویات به محل بازی ر??ته و محتویات را کپی کنیید:greenstars::greenstars::cheerleader3::Iran:

عزیز وقتی میگم skidrow هنو بازی رو کرک نکرده چرا لج میکنی. این که گذاشتی همون reloaded هست :87: شما گول اون سایتها نخورید که گ??تن این کرک اسکیدرو هستش :thumbsup:

لینک به ارسال

من نسخه بلک ب*** رو دانلود کردم. وقتی بازی رو اجرا می کنم یه ص??حه ی سیاه باز می شه که بعد از چند ثانیه می گه close the program.

لب تاپ dell inspiron 5110 نصب کردم. گرا??یمش هم ATI mobility radeon HD 5470 هست. چند بار هم به طور ات??اقی وارد بازی شد ولی تو بازی هیچ مشکلی نداشت.

لینک به ارسال

با عرض سلام چند میخواهم عرض کنم خدمتتون 1- اول اینکه در این بازی ??قط بروی بعضی قسمتهای گرا??یکی کار شده تا داستان به نظر من ارزش بازی کردن نداره-تو این بازی سازنده زیاده سوتی داده مثلا در نوشتهای عربی دقت کنید همه چی بهم ریخته حداقل قبل پخش خودشون تست میکردن بهتر بود :gigglesmile: از چه مشکلاتی از این بازی بگم که خندم نگیره داستانی بی محتوا و ??قط سعی شده روی بخشهای از گرا??یک بازی کار شده اونم ??قط بخشهایی به نظر MW3 بازی ارزشش صد برابر بهتر از این بازی هست . در مورد ایران اونا ??قط یک برج میلادو به عنوان تهران میشناسن انگار تا حالا ایران نیومدن ما که کلی به این بازی خندیدیم .به دوستانی ککه با لپ تاپ بازی میکنن توصیه میکنم این کارو نکنن چون اگر خدایی نکرده گرا??یک لپ تاپشون بسوزه واقعا دچار دردسر خیلی بزرگی میشن چون قطعه پیدا کردن واسه لپ درد سر داره ممنون:gigglesmile::gigglesmile:

لینک به ارسال

من گرا??یک 1 g ati و رم 2g و ddr3 هستش اما بعضی موقها صداش دیر میاد و ص??حش سیاه میشه و برای اینکه خوب ران بشه رو 800 600 میزارم با گرا??یک low حالا چی کار کنم خوب اجرا بشه

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

تورو خدا کمک کنید این همه دان کردم ورژن BlackBox کرک شم کپی کردم ارور Entry point not found میده مرگش چیه ممنون میشم جواب بدین مرسی

ویرایش شده توسط sina124

لینک به ارسال

دوستان من بازی رو کامل دانلود کردم

تا 95% ***ترک میکنه ولی تو part14 خطای CRC یا Password میده با روشهای که گ??ته بودید هم تعمیرش کردم ولی نشد که نشد

خواهشا کمک کنید

نسخه Reloaded هم دانلود کردم

لینک به ارسال

سلام دوستان من کرک نهایی بازی رو ریختم و درایور و دایرکس رو هم اپدیت کردم و لی هرکاری میکنم این ارور رو میده.توروخدا کمکم کنین

http://s2.picofile.com/file/7176979458/batel.jpg

لینک به ارسال

سلام دوستان مرحله تو اذربایجان دره اراز

سلام دوستان مرحله تو اذربایجان دره اراز اونجا که بیرون ساختمون یارو پیرمرده میخواد در بره از هلیکوپتر میکشیش میندازیش بیرون بعد بازی بیرون ساختمون شروع میشه میری تو یارو روسیه میاد صحبت میکنه کنار استخر میگه تسلیم شیم بعدش یه سرباز میاد بیرون با تیر میزنه منم هیچ کاری نمیتومنم بکنم دسته هم اصلا کار نمیکنه مشکل از کجاست؟

لینک به ارسال

سلام کی بلده مالتی 9 رو نصب کنه لط??ا اموزشش رو بزاره اگه تصویری باشه که خیلی خوبه ممنون یه دنیا

من خودم این جوری میکنم ولی مشکل داره ببینید کجا غلط انجام میدم

اول ??ایل ها رو هر 11 پارت رو در درایو d ***ترکت میکنم

دوم

اپدیت بازی رو به این پوشه میریزم

D:\bf3\Battlefield 3 Multi9 [%5cgame/"]www.P30Day.com]\Game

سوم زبان انگلیسی رو به این پوشه میریزم

D:\bf3\Battlefield 3 Multi9 [%5cgame%5cupdate%5cpatch%5cdata%5cwin32%5cloc/"]www.P30Day.com]\Game\Update\Patch\Data\Win32\Loc

حواسم نبود مراحل رو جا به جا نوشتم اول دوم بعد سوم

چهارم

اپدیت گرا??یک رو که از قبل نصب کردم

پنجم

میخوام ا??زودنی رو بریزم ولی ??ولدرش نیست و نمیدونم کجا بریزم

ششم

البته بعد از ریختن کرک تو این پوشه میریزمش

D:\bf3\Battlefield 3 Multi9 [%5cgame%5cdata/"]www.P30Day.com]\Game\Data

محتوای کرک رو که دو تا ??ایله به این جا میریزم

D:\bf3\Battlefield 3 Multi9 [%5cgame/"]www.P30Day.com]\Game

وقتی هم که روز کلیک میکنم اینو میده

http://up3.iranblog.com/images/7pmj4pode4pg19ndz3mq.jpg

لینک به ارسال
سلام ؛

ببخشید ؛ من بازی رو از بیرون تهیه کردم و نصب کردم ؛ اما هرکاری میکنم بازی اجرا نمیشه و هرچی روی آیکون بازی کلیک میکنم ات??اقی نمی ا??ته .

توی تسک منجیر توی پرکسز ها بازی هست و 99 درصد از سی پی یو رو اشغال کرده ؛ نمیدونم چرا اینطوری میشه .

کسی میتونه کمکم کنه ؟

گرا??یک 1 ؛ رم 2 ؛ ویندوز سون 64 بیت

:(

کسی نمیدونست ؟ :(

لینک به ارسال

خطای زیر و مشابه آن :

کارت گرا??یک و DirectX میبایست بروز شود که در ص??حات قبل لینکهای مستقیم برخی درایوها قرار گر??ته , با این حال روش زیر پیشنهاد میشود :

1. آپدیت کارت گرا??یک که میتوانید از نرم ا??زار زیر و دیگر نرم ا??زارهای موجود است??اده کنید :

حجم : 10MB

Driver Genius Professional Edition 10 v10.0.0.761.rar - 12.7 MB

2. آپدیت DirectX

dxwebsetup.rar - 248 KB

خطای CRC failed

در صورتی که با روش ذکر شده در سایت پارتها تعمیر نشد میتوانید روش زیر را نیز امتحان کنید :

لینک دانلود به همراه آموزش :

Repair - Segment Downloader.rar - 1.1 MB

:hd:در صورت ادامه مشکل پارت ناقص میبایست مجددآ دانلود شود !

خطایD3DCOMPILER_43.dll

این مشکل مربوط به سری برنامه های ++Microsoft C میباشد که میتوانید با مراجعه به سایت Microsoft دانلود و نصب کنید :

دانلود برنامه Microsoft Visual C++ 2010 :

حجم : 4MB

Download Details - Microsoft Download Center - Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x86)

در ویندوز 64bit , نسخه 64 بیتی را نصب کنید !

در صورت ادامه مشکل ??ایل زیر را دانلود و پس از Extract به مسیر ذکر شده انتقال دهید :

D3DCompiler_43.rar - 744 KB

C:\Windows\System32

لینک به ارسال
سلام دوستان من کرک نهایی بازی رو ریختم و درایور و دایرکس رو هم اپدیت کردم و لی هرکاری میکنم این ارور رو میده.توروخدا کمکم کنین

یکی از اینها با توجه به ویندوزت دانلود کن 100% حله

انویدیا

دانلود ForceWare 285.62 WHQL - Vista/7 - 32bit: .rar"]لینک مستقیم.rar"] پی سی دی

.rar"]دانلود ForceWare 285.62 WHQL - Vista/7 - 64bit:

لینک به ارسال
سلام دوستان مرحله تو اذربایجان دره اراز اونجا که بیرون ساختمون یارو پیرمرده میخواد در بره از هلیکوپتر میکشیش میندازیش بیرون بعد بازی بیرون ساختمون شروع میشه میری تو یارو روسیه میاد صحبت میکنه کنار استخر میگه تسلیم شیم بعدش یه سرباز میاد بیرون با تیر میزنه منم هیچ کاری نمیتومنم بکنم دسته هم اصلا کار نمیکنه مشکل از کجاست؟

وقتی اون سربازه از در میاد داخل سریع باید بکشیش :93: با موس

لینک به ارسال

پس من چی منم مشکل داشتم

لینک به ارسال
یکی از اینها با توجه به ویندوزت دانلود کن 100% حله

انویدیا

دانلود ForceWare 285.62 WHQL - Vista/7 - 32bit: .rar"]لینک مستقیم.rar"] پی سی دی

.rar"]دانلود ForceWare 285.62 WHQL - Vista/7 - 64bit: .rar"]لینک مستقیم پی سی دی

داداش اینم دانلود کردم و نصب کردم ولی بازم همون ارور رو میده

لینک به ارسال

داداش دمت گرم با c++ که داداش اون ارور حل شد الان وقتی بازی رو باز میکنم ارور اورجین میده

لینک به ارسال

:hd:Origin نرم ا??زاریست که شرکت Electronic Arts به تازگی منتشر کرده است و همراه برنامه های جانبی بازیهایش قرار میدهد !

Origin EA.rar

لینک به ارسال
داداش اینم دانلود کردم و نصب کردم ولی بازم همون ارور رو میده

تا حالا هرکی این ارور رو داشته با دانلود این اپدیت حل شده.

لینک به ارسال

برای نسخه های کرک شده هم origin لازمه ؟

لینک به ارسال

داداش من با کرک مشکلم حل شد ??قط یه سوال دیگه مشکل صداش چطور بر طر?? میشه . ممنون

لینک به ارسال
داداش من با کرک مشکلم حل شد ??قط یه سوال دیگه مشکل صداش چطور بر طر?? میشه . ممنون

پست اول . اخرش گ??ته

لینک به ارسال

سلام با تشکر از راهنمایی هاتون من یه جا از بازی گیر کردم اونجا که اون مرده با ارپی جی ر??یقمو میکشه که باید برم دنبالش ، اون یارو میره رو یه پل وقتی میرم سراغش که بزنمش هر کاری میکنم بزنمش بازم منو میزنه و میندازه زیر قطار نمیدونم باید چی کارش کنم تازه وقتیم میزنمش یه جا ص??حه سیاه میشه و دیگه جاییو نمیبینم و دوباره منو میکشه . اگرم نرم دنبالش میگه he scaped

لینک به ارسال
سلام با تشکر از راهنمایی هاتون من یه جا از بازی گیر کردم اونجا که اون مرده با ارپی جی ر??یقمو میکشه که باید برم دنبالش ، اون یارو میره رو یه پل وقتی میرم سراغش که بزنمش هر کاری میکنم بزنمش بازم منو میزنه و میندازه زیر قطار نمیدونم باید چی کارش کنم تازه وقتیم میزنمش یه جا ص??حه سیاه میشه و دیگه جاییو نمیبینم و دوباره منو میکشه . اگرم نرم دنبالش میگه he scaped

کدوم مرحله؟

یه عکس بگیر از هونجا بزار تا ببینم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...