رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
MOJTABA900

تاپیک مخصوص بازی Battlefield 3 (بحث و بررسی و رفع مشکلات)

پست های پیشنهاد شده

salam man az vaghti update nvidiaro nasb kardam bazi kond shode .chikar konam ?? komak konid?:ohnoes:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این site'e که واسه اوریجین بود ترکیده :mellow:origin.com

کسی یه اکانت نداره خیرات بده :unsure:

لینک به ارسال

1- این بازی روی win 7 64bit اجرا میشه ؟؟؟ :s

2- الان من هر چی نیاز بود انجام دادم ولی وقتی روی bf3 کلیک میکنم چیزی اجرا نمیشه :mellow://// ؟

لینک به ارسال
مهمان مهمان
سلام ....دوستان من بازی رو با کرک ریلودد نصب کردم ولی اجرا نمیشه ... هیچ اروری هم نمیده ...مشخصات سیستم هم خوبه و ویندوز 7 64 بیتی دارم ....

هرچی رو ایکون کلیک میکنم هیچ ات??اقی نمیا??ته ...چی کار کنم و خواهشن راهنماییم کنید .

دایرکت ایکس 11 رو نصب کن درست میشه - اگر داریش بازهم دوباره نصب کن واسه من که اینطور بود

لینک به ارسال
مهمان مهمان

دوستان تو پاریس گیر کردم بعد از کشته شدن دیما دنبال اون یارو میرم اما میگه mission failed he scaped کمک می خوام

لینک به ارسال

سلام من یه مشکل با نسخه Limited Edition Multi11 دارم وقتی به یه مرحله ی 12 میرسم میره یه تیکه دمو پخش میکنه و بعدش در میزنند وقتی میره درو باز کنه بازی تموم میشه و اسامی سازنده ها رو نشون میده، کسی میدونه چرا؟

لینک به ارسال
سلام ماله من ارور زیر رو میده http://www.fun2fun.ir/up/images/i1b11870rrej2g4q6txw.jpg

با سلام.

tm بعد از battle field 3 را حذ?? کنید.

مو??ق باشید.

لینک به ارسال

با سلام.

من نسخه RELOADED را دانلود کردم. نصب و کرک هم کردم.

دایرکت ایکس را هم نصب کردم. ??کر کنم ورژن 11 بود.(چطوری میشه ??همید ورژن چند هست؟)

بعد tm بعد از نام بازی را نیز حذ?? کردم ولی وقتی روی بازدید دبل کلیک می کنم ، هیچ ات??اقی نمی ا??ته.

لپ تاپ acer 5750 هست با رم 4 و گرا??یک 1gig 520 و سی پی یو core i5.

روی کامپیوتر یکی دیگه هم امتحان کردم ولی نشد.(همین مشکل بود)

مشکل از چیست؟

لینک به ارسال

سلام

ازتون تشکر میکنم بابت سایت خوبتون واقعا کارتون عالیه.

اگه میشه لط?? کنید پارت 7 از نسخه نهائی بتل??یلد رو برام همینجا بزارین تا دانلود کنم

قبلا درخواست کردم به اشتباه پارت 7 callرو برام گذاشتین

لینک به ارسال

ببخشید دوستان من با مشکل ارور xdgi.dll مواجه هستم این ??ایل رو هم دانلود کردم ولی نمیشه کپیش کرد توی system32 حتی با یوزر administrator هم ر??تم نشد و ارور دسترسی داد

این ??ایل هم روی کامپیوتر هست !

لینک به ارسال

سلام دوستان من بازی رو به درستی نصب کردم ومشکل صداشم ر??ع کردم ولی بازم وقتی چند دقیقه بازی ميکنم صحنه سیاه میشه وصدای بازی ممتد وپشت سر زده میشه..........نمیدنم چرااااا.....رم 4 گیگ هست سی پی یو 2 هسته ای گرا??یک 1 گیگا:blink:

لینک به ارسال

سلام دوستان موقع نصب بازی با این ارور مواجه میشم. بازی هم روی دی وی دی نیست که بگم دی وی دی خرابه روی هارد هستش و از دوستم گر??تم و بهم گ??ت که روی سیستم من نصب شده و اجرا هم شده اما روی سیستم من نه مشکل از کجاست اینم عکس

http://1iyi74nunv0fxh6cokx_thumb.jpg

در ضمن نسخه ای که دارم 10.3 گیگی هستش

لینک به ارسال

دوستان مشکل لگ بازی چطوری حل میشه؟ بازی لگ داره

لینک به ارسال

سلام دوستان.

من می خواستم سوال کنم این بازی رو دانلود کردم و می خوام واسه یکی از دوستان در خارج از کشور ارسال کنم (البته به صورت DVD ) میشه خواهش کنم بگید این ??ایل های دانلود شده رو چه جوری تبدیل به 4 یا 5 DVD بکنم ??کر کنم با برنامه زیپ میشه این کارو کرد. ضمنا توی DVD اول چه جوری یه ??ایل Stup.exe درست کنم که بعد از شروع کردن به نصب به ترتیب DVD های 2 و 3 و 4 و ... رو ازم بخواد که داخل درایو بزارم و کلیه بازی نصب بشه.

ممنونم ضمنا اگه توضیح آموزشش طولانی میشه یه ??ایل آموزشی یا لینکی از این نوع آموزش ها واسم بذارید اون بنده خدا چشم انتظاره. خیلی ممنونم. منتظرم دوستان:91:

لینک به ارسال
مهمان مهمان

سلام آقا من هر کار کردم ***ترکت نشد مشکل crc wrong password میده با winrar ریپیر کردم نشد segment downloader هم میزنم میگه سگمنت وجود نداره نمیدونم چیکار کنم خواهشا راهنمایی کنید (ضمنا از مدیا ??ایر دانلود کردم)

لینک به ارسال

کمک

من بازی رو دانلود کردم نسخه ( reloaded 14.2). بازی هم اجرا میشه خیلی عالی. ??قط یه سوال داشتم اونم اینه که چرا قسمت multiplayer نداره یا اگه داره کجاس؟ممنون میشم اگه جوابمو بدین.
سلام میشه طریقه نصب کردنش رو بگید موقع نصب از من میخواد نرم ا??زار Orgin رو نصب کنم که باز هم نشد من از همین نسخه شما است??اده میکنمممنون.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

نسخه: Reloded

من بازی رو نصب کردم این Error رو میده .:.

2134-تاپیک-مخصوص-بازی-battlefield-3-بحث-و-بررسی-و-ر??ع-مشکلات-error-jpg

.............

سیستم من :

cpu : Core 2 Duo E7400 @2.8

Ram :1 G

VGA : 512 Nvidia

.................................................

ویرایش شده توسط davod6586

لینک به ارسال

سلام دوستان.

من می خواستم سوال کنم این بازی رو دانلود کردم و می خوام واسه یکی از دوستان در خارج از کشور ارسال کنم (البته به صورت DVD ) میشه خواهش کنم بگید این ??ایل های دانلود شده رو چه جوری تبدیل به 4 یا 5 DVD بکنم ??کر کنم با برنامه زیپ میشه این کارو کرد. ضمنا توی DVD اول چه جوری یه ??ایل Stup.exe درست کنم که بعد از شروع کردن به نصب به ترتیب DVD های 2 و 3 و 4 و ... رو ازم بخواد که داخل درایو بزارم و کلیه بازی نصب بشه.

ممنونم ضمنا اگه توضیح آموزشش طولانی میشه یه ??ایل آموزشی یا لینکی از این نوع آموزش ها واسم بذارید اون بنده خدا چشم انتظاره. خیلی ممنونم. منتظرم دوستان:91:

دوست عزیز شما بازی رو به پارت های مختل?? با winrar در بیار بعد گزینه Create SFX archive رو بزن پارت اول رو به صورت .exe درمیاره و موقع نصب پارتهای بعدی رو توی دی وی دی های دیگه درخواست میکنه تموم

لینک به ارسال
سلام دوستان موقع نصب بازی با این ارور مواجه میشم. بازی هم روی دی وی دی نیست که بگم دی وی دی خرابه روی هارد هستش و از دوستم گر??تم و بهم گ??ت که روی سیستم من نصب شده و اجرا هم شده اما روی سیستم من نه مشکل از کجاست اینم عکس

http://1iyi74nunv0fxh6cokx_thumb.jpg

در ضمن نسخه ای که دارم 10.3 گیگی هستش

دوست عزیز اگر از روی دی وی دی نصب میکنید که دیسک مشکل داره اگر هم دانلودی هست ??ایلی که میخواد کپی کنه وجود نداره بهتره نسخه ??ول اون رو دانلود کنید

لینک به ارسال

سلام دوستان

من سی دی رو خریدم . اینترنتم ن??تیه دانلود نتونستم بکنم

وقتی نصب میکنم ارور Close Program میده .

ویندوزم 7 . 32 بیت

گرا??یکم Ati redon

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...