رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
MOJTABA900

تاپیک مخصوص بازی Battlefield 3 (بحث و بررسی و رفع مشکلات)

پست های پیشنهاد شده

میدونم این جا باید مشکلات نصب رو مطرح کنیم ولی من یه مشکلی برام تو اواسط مرحله ی Operation Guillotine پیش اومده بعد از اینکه 3 تا تانکو زدیم بعد باید بریم ساختمان روبرویی تو ساختمان روبرویی نزدیک به یک ربع ادمای توش رو میکشتم ولی بازم میومدن حالا باید چی کار کنم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام دوستان

من سی دی رو خریدم . اینترنتم ن??تیه دانلود نتونستم بکنم

وقتی نصب میکنم ارور Close Program میده .

ویندوزم 7 . 32 بیت

گرا??یکم Ati redon

شما باید کارت گرا??یکتون رو آپدیت کنید که میتونید آپدیت کارت گرا??یک آخرین ورژن رو از لینک زیر دانلود کنید.

AMD Catalyst™ 11.10 Version 3 Preview Driver

لینک به ارسال
دوست عزیز اگر از روی دی وی دی نصب میکنید که دیسک مشکل داره اگر هم دانلودی هست ??ایلی که میخواد کپی کنه وجود نداره بهتره نسخه ??ول اون رو دانلود کنید

خب حالا که دانلود شده کی حال داره دوباره دانلود کنه من درست نمیدونم کجا اما میگن میشه ??ایل های خراب رو جایگزین کرد.

لینک به ارسال
شما باید کارت گرا??یکتون رو آپدیت کنید که میتونید آپدیت کارت گرا??یک آخرین ورژن رو از لینک زیر دانلود کنید.

AMD Catalyst™ 11.10 Version 3 Preview Driver

مرسی دوست عزیز .

یعنی 100درصد درست میشه؟

آخه من اینترتم وایمکسه ایرانسله . بخوام دانلود کنم سرعتش بالا نیست طول میکشه!

لینک به ارسال

سلام دوستان.

من می خواستم سوال کنم این بازی رو دانلود کردم و می خوام واسه یکی از دوستان در خارج از کشور ارسال کنم (البته به صورت DVD ) میشه خواهش کنم بگید این ??ایل های دانلود شده رو چه جوری تبدیل به 4 یا 5 DVD بکنم ??کر کنم با برنامه زیپ میشه این کارو کرد. ضمنا توی DVD اول چه جوری یه ??ایل Stup.exe درست کنم که بعد از شروع کردن به نصب به ترتیب DVD های 2 و 3 و 4 و ... رو ازم بخواد که داخل درایو بزارم و کلیه بازی نصب بشه.

ممنونم ضمنا اگه توضیح آموزشش طولانی میشه یه ??ایل آموزشی یا لینکی از این نوع آموزش ها واسم بذارید اون بنده خدا چشم انتظاره. خیلی ممنونم. منتظرم دوستان:91:

از دوست عزیز Simin secret هم ممنونم ولی میشه ب??رمایید من این کار رو باید با ??ایل دانلود شده و زیپ شده خودم انجام بدم یا با ??ایلی که Extract کردم که داخلش ISO بازی وجود داره ؟ ببخشید من یه کم خنگم :sweat:

لینک به ارسال
مرسی دوست عزیز .

یعنی 100درصد درست میشه؟

آخه من اینترتم وایمکسه ایرانسله . بخوام دانلود کنم سرعتش بالا نیست طول میکشه!

اخه من تا جایی که میدونم باید کارت گرا??یکتون رو آپدیت کنین اگه آپدیت کارت گرا??یکتون قدیمیه پس با این 100% حل میشه.

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید .

من بازی رو اجرا کردم کارت گرا??یک قبلیم 5850 ای تی آی و سی پی یوم آی5 اینتل بود و بازی رو تموم کردم تنها مشکلش این بود که تو آپشن که میر??تم به هر چی که دست میزدی خطا روزولیشن میداد که مانیتور ص??حه سیاه میشه و اون مشکلم با آلت و تپ که میزدی درست میشد یعنی میومدی تو ص??حه ویندوز و باز برمیگشتی تو بازی با درایور کاتلیز 11.10

ولی الان جی تی ایکس 560 تی آی با درایور 285.62 یه خورده که بازی میکنم بازی هنگ میکنه

:sa0d:

لینک به ارسال

سلام دوستان من گرا??یکم 1 هست رم هم 4 ولی بازم گرا??یکم کم میاد یعنی هی گیر میکنه direx هم اپدیت کارت گرا??یکم هم اپدیتحالا پیشنهاد شما چیه؟نرم ا??زاری برای بالا بردن سرعت کامپیوتر یا بازی سراغ ندارید؟

لینک به ارسال

سلام.من نسخه Limited Edition Multi11رو دانلود کردم.ویندوز من سون هستش.قسمتی از بازی ص??حه سیاه شده.طبق تصویر عمل کردم ولی بدتر گیر کرد.لط??ا راهنماییم کنید

لینک به ارسال

سلام من وقتی بازی رو باز میکنم این ارور میاد انواع directx هم نصب کردم گرا??یکم هم آپدیت شده الان باید چیکار کنم:=Z:

[ATTACH=CONFIG]2138[/ATTACH]

لینک به ارسال

Salam doostan man ye moshkeli baram moghe instal kardan omade 5 roz bishtar tol keshiide ta downloadesh konam

moghe shoro download in error mide

DLL.ISDONE

MAMNON MISHAM KOMAKI BOKONIN

لینک به ارسال

خطای IsDone.dll

:hd:این خطا مربوط به نقص در سیستم میباشد !

پیشنهاد میشود در مرحله اول با است??اده از نرم ا??زار زیر سیستم و به خصوص رجیستری را تمیز کنید :

قدرتمندترین نرم ا??زار بهینه سازی TuneUp Utilities 2012 12.0.2012 Final

و در مرحله دوم با است??اده از یک آنتی ویروس و به خصوص ویروس یاب زیر سیستم را از هر نوع ویروسی پاک کنید :

SUPERAntiSpywarePro.rar

:hd:در صورت ادامه مشکل به لینک زیر مراجعه و مراحل ذکر شده را به ترتیب انجام دهید تا این مشکل به صورت کامل برطر?? شود (:

Steps To Resolve “isdone.dll??? Errors

لینک به ارسال
مهمان مهمان

من نسخه Reload رو دانلود کردم اما بعد از کپی کرک به من پیغام خطا Appcrash می دهد باید چی کار کنم

سیستم من

Corei5

4gbDDR3

Nvidia 240

Win7

لینک به ارسال

salam dostan

man systemam balast az har nazar ama ontori ke mikhak javab nemigiram yekam chetori begam bem par mizane kheili kame ama az system man bayde

cpu: cori7 2.8

Ram: 12G DDR3

H.d.d: 2T

VGA: 9800GT *2 bridge mode

ama on kefiyat ke mikham nemide

be nazreton chikar konm

ver multi nadare?:sa0d:

لینک به ارسال

سلام من هم وقتی بازی رو باز میکنم این ارور میاد انواع directx هم نصب کردم گرا??یکم هم آپدیت شده الان باید چیکار کنم:=Z:

2138d1321298242t-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D9%85%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-battlefield-3-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D9%88-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-magical-snap-2011-11-12-20-12-001-jpg

لینک به ارسال
مهمان مهمان

pvf3rj8h0r5uyfrlh7l.png

این ارور واسه من میاد...

لینک به ارسال

سلام وقتی وارد بازی می شوم اول بازی تمام ص??حه نمیشود بعد وسط یازی تما ص??حه می شود بعد ازان وقتی مشکل برطر?? کردن صدا انجام دهم یک د??عه درست می شود د??عه بعد بازی هنگ می کند یک د??عه درایو کارت گرا??یگ اخطار استوپ می دهد من باید برای برطر?? کردن این مشکل صدا باید این روش که سایت گ??ته باید انجام دهم کارت گرا??یگ gt 220جی??ورس رم 2گیگ است راهنمایی کنید ویندوز 32بیتی سون است

لینک به ارسال

بازم سلام .

آقا من دارم بازی میکنم

مرحله 4 یا پنجمه

با جت باید بپری

هر دکمه ایو زدم نمیپره

چیکار کنم :sweat:

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشید

من لپ تاپ سونی وایو دارم

سی پی یو 2.8 دو هسته ای، رم 4 گیگ، گرا??یک هم 1 گیگ 4650 رادئون 1920*1080. ویندوز 7 ،64 بیتی.

من بتل??یلد 3 رو از روی 4 تا دی وی دی 4.7 نصب کردم.

بعد از نصب خیلی راحت بالا اومد، مرحله ی اول رو هم راحت تموم کردم ولی از اون به بعد مشکل درست کرد یعنی صدا ها تکرار می شدن و بعد بازی هنگ می کنه.

بعضی قسمت های تاپیک رو خوندم،درایور گرا??یک رو هم اپدیت کردم (البته بازی رو دوباره نصب نکردم) ولی درست نشد. حتی رزولیشن دسک تاپ رو هم کم کردم باز حل نشد، البته تنظیمات بازی رو هم رو کی??یت پایین گذاشتم، حتی بازی رو به صورت ویندوزد (یعنی ??ول اسکرین نه) اجرا کردم بازم هنگ می کنه. حالا به نظرتون میشه ما این بازی رو به سلامتی بازی کنیم یا از خیرش بگذریم.

اینارو گ??تم که ببینیم میشه با نرم ا??زار و اپدیت درایور مشکل رو حل کرد یا از سخت ا??زار هستش.

ممنون از محبتتون.

لینک به ارسال

سلام

آقا منم کلی مشکل ??ورس کلوز و از این قبیل داشتم.

حالا اونا ر??ت با هزار بدبختی.

این ارور میاد حالا.چیکارش کنم.

همه چیم آپدیت کردم.[ATTACH=CONFIG]2147[/ATTACH]

لینک به ارسال

سلام من بازیو نصب ردم کرکم ریختم ویندوزم 7 32 هست موقعی که بازیو اجرا می کنم هیچ ***ل عملی نشون نمی ده اط??ا کمک کنید

لینک به ارسال
سلام و خسته نباشید من لپ تاپ سونی وایو دارم سی پی یو 2.8 دو هسته ای، رم 4 گیگ، گرا??یک هم 1 گیگ 4650 رادئون 1920*1080. ویندوز 7 ،64 بیتی. من بتل??یلد 3 رو از روی 4 تا دی وی دی 4.7 نصب کردم. بعد از نصب خیلی راحت بالا اومد، مرحله ی اول رو هم راحت تموم کردم ولی از اون به بعد مشکل درست کرد یعنی صدا ها تکرار می شدن و بعد بازی هنگ می کنه. بعضی قسمت های تاپیک رو خوندم،درایور گرا??یک رو هم اپدیت کردم (البته بازی رو دوباره نصب نکردم) ولی درست نشد. حتی رزولیشن دسک تاپ رو هم کم کردم باز حل نشد، البته تنظیمات بازی رو هم رو کی??یت پایین گذاشتم، حتی بازی رو به صورت ویندوزد (یعنی ??ول اسکرین نه) اجرا کردم بازم هنگ می کنه. حالا به نظرتون میشه ما این بازی رو به سلامتی بازی کنیم یا از خیرش بگذریم. اینارو گ??تم که ببینیم میشه با نرم ا??زار و اپدیت درایور مشکل رو حل کرد یا از سخت ا??زار هستش. ممنون از محبتتون.
کرک?? بازی بیشتر با ۳۲بیت سازگار.
سلام آقا منم کلی مشکل ??ورس کلوز و از این قبیل داشتم. حالا اونا ر??ت با هزار بدبختی. این ارور میاد حالا.چیکارش کنم. همه چیم آپدیت کردم.[ATTACH=CONFIG]2147[/ATTACH]
برنامه vcr x86 رو دوباره نصب کن.
سلام من بازیو نصب ردم کرکم ریختم ویندوزم 7 32 هست موقعی که بازیو اجرا می کنم هیچ ***ل عملی نشون نمی ده اط??ا کمک کنید
توضیح بیشتر بده لط??ا؟

لینک به ارسال
کرک?? بازی بیشتر با ۳۲بیت سازگار. برنامه vcr x86 رو دوباره نصب کن. توضیح بیشتر بده لط??ا؟

میشه اسم کاملش را بگید یا لینکی برای دانلودش بزارید!؟

ویندوزم 64 بیت هست

با تشکر

لینک به ارسال
میشه اسم کاملش را بگید یا لینکی برای دانلودش بزارید!؟ ویندوزم 64 بیت هست با تشکر
میگم مشکل از ناساز گاری کرک با ویندوز هستش

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...