رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
MOJTABA900

تاپیک مخصوص بازی Battlefield 3 (بحث و بررسی و رفع مشکلات)

پست های پیشنهاد شده

داش احسان کرک نریزی این طور میشه.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من با سیستم زیر روی تنظیمات ultra در رزولوشن 1920×1080 بازی کردم و بین 70-80 تا هم fps دارم ( ا?? پی اس ایده آل 60 است )

cpu : core i7 920 3.4ghz

ram : 6gb ddr3 1333 cl7

vga :2x gtx 460 fpb 1gb sli

روی لپتاپم هم با کان??یگ زیر و با تنظیمات پیش ??رض بازی 50 تا 70 تا ا?? پی اس دارم

cpu : core i5 2.5

vga : gt 420m 2gb @ 650/1300/800

ram : 4gb ddr3

cpu: cori7 2.8

Ram: 12G DDR3

H.d.d: 2T

VGA: 9800GT *2 bridge mode

شما سیستمت خوبه ولی گرا??یکت با اینکه ??کر کنم اس ال آی کردی برای این بازی خوب نیست گرا??یک شما معادل gtx 285 هست که اولا دایرکت ایکس 11 ساپورت نمیکنه پس بدیهی است که کی??یت رو اونطور دلخواه نگیری و ثانیا اینکه باید کارتی برای دسکتاپت داشته باشی که معادل gtx 560 یا amd 6950 قدرت داشته باشه

دو راه داری :

1- گرا??یک و سی پی یو و رم رو اگه بلدی اورکلاک کن تا 15 الی 20 ا?? پی اس هم احتمالا ا??زایش ??ریم داشته باشی

2- یک گرا??یک دیگه بخر که معادل ل gtx 560 یا amd 6950 قدرت داشته باشه مثلا 2 تا 460 من از یه 580 قویتره

لینک به ارسال

سلام،من این بازی رو امروز گر??تم نسخه 15.3 گیگابایتی،ولی در بعضی مراحل سربازا کلن غیب می شن،کسی نمی دونه مشکل چیه؟

لینک به ارسال

منکه اینو توی ایکس ب*** هم بازی میکنم بعضی وقتا اینجوریه

این باگ بازیه

لینک به ارسال

سلام.من نسخه Reloaded رو دانلود کردم..ولی زمان نصب این ارور رو میده..

لینک به ارسال

عزیز من ص??حات رو بگرد پیدا نکردی بعد پیام بده

باید نرم ا??زار اورجین رو نصب کنی

لینک به ارسال
مهمان مهمان
سلام،من این بازی رو امروز گر??تم نسخه 15.3 گیگابایتی،ولی در بعضی مراحل سربازا کلن غیب می شن،کسی نمی دونه مشکل چیه؟

این مشکل برا همه هست تنها راحشم اینه گرا??یکو بیاری پایین از اول بری :flapper:

لینک به ارسال

با سلام.من این بازیو بدون هیچ مشکلی دانلود و ***ترکت کردم.اما هرچی رو ??ایل اینستال بازی یعنی bf3 کلیک میکنم اجرا نمیشه که بایزیو نصب کنم ویندوز 7 نسخه 64 بیتی دارم و رم 8گیگ وگرا??یک 9500 جی ??ورس و سی پی یو amd x4 955

میشه کمک کنید؟

لینک به ارسال
این مشکل برا همه هست تنها راحشم اینه گرا??یکو بیاری پایین از اول بری :flapper:

من این مشکلو نداشتم

لینک به ارسال
با سلام.من این بازیو بدون هیچ مشکلی دانلود و ***ترکت کردم.اما هرچی رو ??ایل اینستال بازی یعنی bf3 کلیک میکنم اجرا نمیشه که بایزیو نصب کنم ویندوز 7 نسخه 64 بیتی دارم و رم 8گیگ وگرا??یک 9500 جی ??ورس و سی پی یو amd x4 955

میشه کمک کنید؟

این بازی نصب کردنی نیست. ??قط کرک reloaded رو بریز تو پوشه بازی و اجرا کن. اگر ارور داری با عکس بزار

لینک به ارسال
این بازی نصب کردنی نیست. ??قط کرک reloaded رو بریز تو پوشه بازی و اجرا کن. اگر ارور داری با عکس بزار

کرک رو ریختم ولی بازم اجرا نشد هی داد بیداد 14 گیگ با نت زغالی دنلود کنی و بعد اجرا نشه چقدر زور داره:sa0d:

لینک به ارسال

اقا بالاخره مو??ق شدم بازیو اجرا کنم اما متاس??انه سرعت بازی خیلی پایینه مثل صحنه اهسته میمونه دلیلش چیه؟

لینک به ارسال

salam

man az noskhe feshorde bazi estefade kardam va crack reloaded

vali in error ro mide

lotfan komak konid

[ATTACH=CONFIG]2162[/ATTACH]

لینک به ارسال

سلام...منم کرک را در محل بازی کپی میکنم و روی ??ایل اجرایی کلیک میکنم هیچ ات??اقی نمیا??ته..نسخه Reloaded

لینک به ارسال
اقا بالاخره مو??ق شدم بازیو اجرا کنم اما متاس??انه سرعت بازی خیلی پایینه مثل صحنه اهسته میمونه دلیلش چیه؟

دلیلش از سیستمت هستش. graphic و sound رو آپدیت کن. اگه درست نشد دیگه نمی*شه کاری کرد.

salam

man az noskhe feshorde bazi estefade kardam va crack reloaded

vali in error ro mide

lotfan komak konid

2162-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D9%85%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-battlefield-3-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D9%88-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-70917571525811175640-jpg

برنامهٔ direcx آپدیت شده رو نصب کن

لینک به ارسال

سلام دوستان سیتم من پایینه =رم 1 ، گرا??یک 512 :7100 و cpu تک هسته ای = 2 می تونم بازی رو اجرا کنم ؟گرا??یکشو خیلی بیارم پایین ؟چون من نصب کردم اول ارور اپدیت گرا??یکو داد بعد ok رو زدم یه ارور دیگه داد شبیه اینکه gpu گرا??یک پایینه و دایرکس پایینه !!البته من دایرکس 10 رو نصب کردم !حالا راهی داره بازی رو اجرا کرد با این سیستم !""ضروری""ممنون

لینک به ارسال
سلام دوستان سیتم من پایینه =رم 1 ، گرا??یک 512 :7100 و cpu تک هسته ای = 2 می تونم بازی رو اجرا کنم ؟گرا??یکشو خیلی بیارم پایین ؟چون من نصب کردم اول ارور اپدیت گرا??یکو داد بعد ok رو زدم یه ارور دیگه داد شبیه اینکه gpu گرا??یک پایینه و دایرکس پایینه !!البته من دایرکس 10 رو نصب کردم !حالا راهی داره بازی رو اجرا کرد با این سیستم !""ضروری""ممنون

نه متاس??انه نمی*شه.

لینک به ارسال

سلام،من توی مرحله Night Shift اونجاش که باید سربازا رو پوشش بدیم که برن توی دوتا اتاق،بعد از این که دوتا اتاق رو نگاه می کنند یک ماشین با یک تیر بار می یاد ولی بعدش سریع می نویسه شما باختید،این مرحله رو باید چه جوری تمام کنم؟

لینک به ارسال

وقت بخیر

cpu e7400 duo

ram 4gb

vga gf 9500 gt

سلام برا منم این ارو ر میادص??حات زیاد شده نمیشه همه رو خوند یه تعدادیش هم خوندم چیزی دسگیرم نشد

لط??ا نظری دارید کمک کنید مرسی[ATTACH=CONFIG]2171[/ATTACH]

لینک به ارسال

ق??ل کردن وسط بازی

سلام دوستان من وقتی بازی میکنم بعد از تقریبا 5 دقیقه بازی ق??ل میکنه و دیگه هیچ کاریش نمیشه کرد و هیچ پیغامی هم نمیده مشخصات سیستم من هم اینه CPU: Intel Core i7، VGA: NVIDIA Geforce GT540M / 1GB، RAM: DDRIII 8 GB، Windows 7 64 bitواقعا نمیدونم دلیلش چیه

یکی کمک کنه

لینک به ارسال

سلام مشکل صدای من حل نشد و برای من با انکه در ویدیو است ??رق می کند

تصویر را برایتان می ??رستم لط??ا کمک کنید

[ATTACH=CONFIG]2173[/ATTACH]

لینک به ارسال

سلام وقتی روی ??ایل ORIGININ.EXE کلیک میکنم ارور میده.میگه ??ایل installerdata.xml را پیدا نمی کنه.

لینک به ارسال
مهمان مهمان

درود

سلام دوستان عزیز

لط??ا یکی بگه ت??اوت BlackBox و Reloaded و Limited Edition Multi11 - Proper و CloneDVD Unpacked Multi9

در چیه

شنیدم در این بازی موضوع اصلی سر ایرانه درسته

لینک به ارسال
درود

سلام دوستان عزیز

لط??ا یکی بگه ت??اوت BlackBox و Reloaded و Limited Edition Multi11 - Proper و CloneDVD Unpacked Multi9

در چیه

شنیدم در این بازی موضوع اصلی سر ایرانه درسته

بله این بازی توی ایران ات??اق می??ته. ??رقشون در نحوه نصب هستش که نسخهreloaded از همه آسون تر هستش

سلام مشکل صدای من حل نشد و برای من با انکه در ویدیو است ??رق می کند

تصویر را برایتان می ??رستم لط??ا کمک کنید

2173-تاپیک-مخصوص-بازی-battlefield-3-بحث-و-بررسی-و-ر??ع-مشکلات-untitled-jpg

سیستم شما دارای cpui4 هستیش ولی* ??رقی* نمی*کنه شما تیک اون cpu که در ??یلم نشون داده شده را بردارید.

سلام دوستان من وقتی بازی میکنم بعد از تقریبا 5 دقیقه بازی ق??ل میکنه و دیگه هیچ کاریش نمیشه کرد و هیچ پیغامی هم نمیده مشخصات سیستم من هم اینه CPU: Intel Core i7، VGA: NVIDIA Geforce GT540M / 1GB، RAM: DDRIII 8 GB، Windows 7 64 bitواقعا نمیدونم دلیلش چیه

یکی کمک کنه

مشکل از ناساز گری کرک با win64bit شما هستش.

وقت بخیر

cpu e7400 duo

ram 4gb

vga gf 9500 gt

سلام برا منم این ارو ر میادص??حات زیاد شده نمیشه همه رو خوند یه تعدادیش هم خوندم چیزی دسگیرم نشد

لط??ا نظری دارید کمک کنید مرسی2171-تاپیک-مخصوص-بازی-battlefield-3-بحث-و-بررسی-و-ر??ع-مشکلات-ede-jpg

برنامه direcx و vcr-credit رو دوباره نصب کنین و درایور گرا??یک را آپدیت کنین

سلام،من توی مرحله Night Shift اونجاش که باید سربازا رو پوشش بدیم که برن توی دوتا اتاق،بعد از این که دوتا اتاق رو نگاه می کنند یک ماشین با یک تیر بار می یاد ولی بعدش سریع می نویسه شما باختید،این مرحله رو باید چه جوری تمام کنم؟

ماموریت شما ح??اظت از اون تعداد ا??راد هستش و این ارور وقتی* ظاهر می*شه که اون ا??راد تیر زیادی بخورند

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

من از روی دی وی دی نصب کردم و هیچ کرکی توی دی وی دی ها موجود نبود

میشه لط?? کنید و لینک دانلود کرک 64 بیتی بازی رو هم بزارید

ممنون میشم که من رو ازین سر در گمی نجات بدید

سه تا دی وی دی هم هست

ویرایش شده توسط zagros jahan

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...