رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
MOJTABA900

تاپیک مخصوص بازی Battlefield 3 (بحث و بررسی و رفع مشکلات)

پست های پیشنهاد شده

salam, man tamame parta ro kamel download kardam ama parte 7 har kari kardam extract nashod, repair kardam bazam nashod.esmesho avaz kardam ta ba baghiye parta ham nam beshe bazam nashod.lotfan rahnamaee konid koli vaght gozashtam

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
خوب وارد تنظیمات گرا??یکش بشد و اونجا گرا??یک رو پایین بیارید تا براتون مطلوب یعنی قابل بازی بشه

میشه بگین کجاهارو باید اینجوری کنم؟

لینک به ارسال

اقا خسته نباشید سیستم من cpu amd 7850 - ram 4g ddr2- vga 8600 256ddr3 تمام درایورها آپدیت از لحاظ گرا??یک مشکلی ندارم ولی صدای بازی به حالت اکو پخش میشه لط??ا راهنمای کنید

لینک به ارسال

هرچی پیغام به مدیراندادم جوابم رو ندادن برای اینکه لینکهارو چند روز ??عال کنند تا دانلود کنم اون چندپارت رو.

دوستان بنده چند پارت از نسخه limited بازی battelfield3 رو دانلود نکردم از سرور همین سایت .هرکسکه تمام پارتها رو دانلود کرده اطلاع بده تا هماهنگ کنیم اون چند پارت رو برایبنده روی Dvdب??رسته هزینش هم میدم ممنون

پست های بنده رو هم حذ?? نکنید لط??ا پاسخ بدین بجای حذ?? کردن چون تامن جواب نگیرماز پست دادن دست نمیکشم

لینک به ارسال

2231d1323459461t-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D9%85%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-battlefield-3-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D9%88-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-untitled-jpg

2232d1323460066t-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D9%85%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-battlefield-3-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D9%88-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-untitled-jpg
من تو این مرحله گیر کردم.یعنی وقتی ماشین وایمیسته و شلیک میکنم پیاده میشم هیچی حرکت نمیکنه. کارت گرا??یکمم آپدیت.تنظیماتم رو low رزولوشنم پایین.Cpu : E5700 3.00

VGA : 9400 1gig DDR2

Ram : 4GIG

W7 32 it SP1

لینک به ارسال

لط??ا یه ن??ر جواب منو بده. من این بازی رو نصب کردم موقع اجرا این پیغامو میده البته ویندوزم ویستا 64 بیت the procedure entry point createDXGIFactory1 could not be located in the dynamic link library dxgi.dll وقتی Dxgi.dllرو کپی میکنم ارور میده ..اجازه کپی نمیده کارت گرا??یک آپدیت شده . directx11 هم نصب شده. لط??اً کمک کنید

لینک به ارسال

اقا یکی به داده من برسه من وقتی بازیو میریزم بازیو که اجرا میکنم بازی هی گیر میکنه و تاخیر داره به اصطلاح delay و lag mide چی کار کنم؟Directx 11 هم میریزم.

graphic carts:1g Nvidia 9400 GeForce

ram:2g

کلا سیستمم میخوره ولی کارت گرا??یکمو update نکردم اگه اپ کنم درست میشه؟؟؟:crying:

لینک به ارسال
راحترین روش باید بروی تو Proprtise مای کامپیوتر بعد از اونجا Device Manejer

رو کارت گرا??یکت کلیک راست کن بعد بزن آپیدت خودکار آپدیت میشه

اگر نشد مشخصات کارت گرا??یکتو بنویس لینک بهت بدم دانلود کنی

سلام من درايور آپديت واسه كارت گرا??يك زير رو مي خوام

اگر ميشه كمك

NVIDIA GeForce GT 310M

لینک به ارسال

من کارت گرا??یک INTEL HD Graphics دارم داریورش رو هم آپدیت کردم ولی بازم این ارور میده

http://irupload.ir/images/ed910ppj3wvznlxtt56z.jpg

لط??ا کمکم کنید

directx11 هم نصب کردم درست نشد

لینک به ارسال

:crying::crying:سلام بچه ها

آقا من هر کاری می کنم بعد از نصب موقع بالا اومدن این ارور رو میده

دیگه کلا??ه شدم

خواهش می کنم کمکم کنید

[ATTACH=CONFIG]2238[/ATTACH]

لینک به ارسال
:crying::crying:سلام بچه ها

آقا من هر کاری می کنم بعد از نصب موقع بالا اومدن این ارور رو میده

دیگه کلا??ه شدم

خواهش می کنم کمکم کنید

2238-تاپیک-مخصوص-بازی-battlefield-3-بحث-و-بررسی-و-ر??ع-مشکلات-untitled-jpg

سلام

بازی در ویندوز xp اجرا نمیشود...??قط ویندوز 7

لینک به ارسال
سلام

بازی در ویندوز xp اجرا نمیشود...??قط ویندوز 7

\

ولی رو 7 هم امتحان کردم همین ارور رو می داد

لینک به ارسال

با سلام بچه ها من لینک اینو میخواستم اگه میدونید لط??ا لینکش را بزارید nvidia nforce serial ata controller من ورژن 10.06.016 را دارم اگه ورژن بالاترش را دارین لط??ا بزارین

لینک به ارسال

salam yeky man ro komak kone .......................bande tamame rahkarhauy ke goftin raftam.tamame systemam ro ham

آپگرید کردم یعنی سیتم خودش ویندوز 7 هستش کارت گرا??یک ا گیگ nvidea رم 3 گیگ ویندوز 7 32 بیتی هستش و همه چی آپگریده از کارت صدا تا کارت گرا??یک تر??ند ریبجستریتون که از start---------run

هستش رو هم ر??تم و در حین بازی هم اون تر??ند رو که صدا رو درست می کنه ر??تم منتها باز صداش تکرار می شه و یک cpu0 , cpu1 داشته چیکار کنم؟دایرکس بازی هم نصبه جدیدترینش لط??ا راهنمایی کنید:crying::crying::crying::crying:

لینک به ارسال

جدیدترینش11 که توی دیسک بازی هست

لینک به ارسال
\

ولی رو 7 هم امتحان کردم همین ارور رو می داد

مطمین باشید با تعویض سیستم عامل به win 7 sp1 مشکل حل میشه 100درصد تست شده است

لینک به ارسال
مهمان مهمان

سلام خدمت دوستان و مدیران انجمن

میخواستم بدونم patch جدید بتل??یلد رو کسی نداره؟؟هر چی گشتم پیدا نکردم

ممنون میشم جوابمو بدین.

لینک به ارسال

با سلام بچه ها من لینک اینو میخواستم اگه میدونید لط??ا لینکش را بزارید nvidia nforce serial ata controller من ورژن 10.06.016 را دارم اگه ورژن بالاترش را دارین لط??ا بزارین

لینک به ارسال

Help

دوستان من یه مشکل اساسی با این بازی دارم اولش که ??ول اسکرین نمیاد بعد روش کلیک می کنم ص??حه ی لبتاب چنبار چشمک میزنه بعد ص??حه سیاه میاد بالا ولی صدا هست انگار اینترو بازی داره اجرا میشه بعد همون ص??حه میاد که باید اینتر بزنیو وارده منو بازی شیم ! مشکل اصلی اینه که مثل اینکه وقتی ??ول اسکرین نیست بازی درسته یعنی داخل بازی همه ی علامتا مثل اون قطب نمایی که راهنمایی میکنه هست وقتی ??ول اسکرین نیست ولی ??ول اسکرین میشه دیگه نیست ! بعد هم وقتی ??ول اسکرینه موس روی منو کار نمیکنه ! اگه میشه راهنمایی کنید !

از نظر سخت ا??زاریو نرم ا??زاری هم سیستم آپدیته 2GB DDR5 گرا??یکو/ 8Gb ram /cpu i7/

لینک به ارسال

من نسخه بلک ب*** دانلود کردم وقتی می خوام بازی رو نصب کنم این خطا رو میده من باید چی کار کنم چند روز دارم دانلود میکنم

[ATTACH=CONFIG]2242[/ATTACH]

لینک به ارسال

طریقه ر??ع این خطا (isdone.dll) در ص??حه 149 همین تاپیک (:

لینک به ارسال

لط??ا battlefield3 tutorial رو در سایتی دیگر آپلود کنید چون تو مدیا??ایر دانلود نمیشه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...