رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
MOJTABA900

تاپیک مخصوص بازی Battlefield 3 (بحث و بررسی و رفع مشکلات)

پست های پیشنهاد شده

مهمان مهمان
سلام خسته نباشید من نسخه reloaded دانلود کردم نصبهم شد اما وقتی که بازی میخواد اجرا بشه ی ارور گرا??یکی میده سیستمم از لحاظ سخت ا??زاری بالاست2309-تاپیک-مخصوص-بازی-battlefield-3-بحث-و-بررسی-و-ر??ع-مشکلات-capture-png کارت گرا??یکم nvidia geforce 9800 gt هست.

Okرو که میزنم بازی اجرا میشه اما بعد از 5 یا 10 دقیقه که بازی میکنم،، بازی گیر میکنه و باید ازش خارج بشم.

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

باید آخرین آپدیت برای کارتت رو دانلود و نصب کنی بعد اون ارور ر??ع میشه. 30% هم به سرعت بازی اضا??ه میشه اما 9800gt اصلا برای این بازی مناسب نیست.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.من تو ی بازی باتل??یلد3 هستم.توی یک مرحله که سه ن??ر هستیم از هواپیما با چتر نجات میپریم.تا آخرش که میشه یه ساختمون 2طبقه (هر دو دوستم میرن دم در میمونن) بعد نمیدونم چیکار کنم. حتی اون ور ساختمون یه هیلی کوپتر نشسته که وقتی خودم تنهایی میرم طر??ش پرواز میکنه:cursing:

لینک به ارسال
مهمان مهمان

2 تا دوستت دم یه در وای میستن شما باید بری از در دیگه بعد 3 ن??ری میرین تو.

لینک به ارسال
ممنون دوست عزیز. ممنون میشم یه سایت لیچ واسه مستقیم کردن لینک دانلود آهنگ ها معر??ی کنی. با سرعت بالا... (با ظر??یت حداقل 1گیگ که بتونم ??ایل ها رو ار روی سرورها مستقیم کنم)

اکثر سایت ها مثل راپیدباز و ایران لیچ همه محدودیت حجم برای کاربران رایگانش دارند.

یعنی هیچکی تو این سایت 4تا دونه سایت لیچ کننده نمیشناسه؟!

لینک به ارسال
مهمان مهمان

سلام داداشی از محیط جایی که گیر کردی عکس بگیر و بذار اینجا تا راحت کمکت کنیم. (میدونم کدوم خونه رو میگی اما دقیقا نمیدونم کجاش)

لینک به ارسال
سلام.من تو ی بازی باتل??یلد3 هستم.توی یک مرحله که سه ن??ر هستیم از هواپیما با چتر نجات میپریم.تا آخرش که میشه یه ساختمون 2طبقه (هر دو دوستم میرن دم در میمونن) بعد نمیدونم چیکار کنم. حتی اون ور ساختمون یه هیلی کوپتر نشسته که وقتی خودم تنهایی میرم طر??ش پرواز میکنه:cursing:

باید از در بری بیرون و تند بری سمت هلیکوپتر و بری داخل هلیکوپتر بعد ن??رات داخل هلیکوپتر رو بکش و بعدش هلیکوپتر سقوط میکونه و میری مرحله ی بعد .

برای تند دوید شی??ت رو بگیر .

لینک به ارسال

سلام من تو مرحله ای که تو ویلا هستم پیش یه ن??ر که مرده یه روسی میاد باهات صحبت میکنه بعد یارت میاد میکشتد نمیدونم باید چیکار کنم

لینک به ارسال

شما قبل از این که یارت شما رو بکشه باید بکشیش !( یارت رو ) بعد هم میره مرحله ی بعدی !

لینک به ارسال
مهمان مهمان
سلام من تو مرحله ای که تو ویلا هستم پیش یه ن??ر که مرده یه روسی میاد باهات صحبت میکنه بعد یارت میاد میکشتد نمیدونم باید چیکار کنم

باید سریع تا از در میاد تو و اصلحه رو میاری بالا باید خیلی سریع تیر بزنی. (به سرباز خودیه باید شلیک کنی)

لینک به ارسال

عزیزم من این کارو کردم آدم رو از هیلیکوتر انداختم پایین .بعد بازی سیو شد .بازی که دوباره شروع شد هر چه که میخام مرد رو بکشم نمیمیره.چیکار کنم؟

لینک به ارسال

بابا اون ادمی که میاد با شما حر?? بزنه رو نباید بکشی ! اون یکی که یهو از پله ها میاد پایین رو باید بکشی !

لینک به ارسال

ممنون میشم یه سایت لیچ واسه مستقیم کردن لینک دانلود آهنگ ها معر??ی کنی. با سرعت بالا... (با ظر??یت حداقل 1گیگ که بتونم ??ایل ها رو ار روی سرورها مستقیم کنم)

اکثر سایت ها مثل راپیدباز و ایران لیچ همه محدودیت حجم برای کاربران رایگانش دارند.

لینک به ارسال

آقا سیستم من این error رو میده

the prucedure entry point GetCurrentProcessorNumber coud not be located in the dynamic link KERNEL32.dll

حتی register هم ست کردم TM رو هم حذ?? کردم

??ایل کرکی که گذاشتین رو هم کپی کردم ??قط و ??قط این errror رو میده

خواهشا یه راه حلی بزارین واسم

لینک به ارسال

این بازی در ویندوز xp اجرا نمیشود !

لینک به ارسال

eyval dadash

hale

har vagt seven zadam bazish mikonam

daset dardakone

لینک به ارسال

سلام

من بازی را دانلود کردم ارور we're sorry , an error has occurred میده

لط??ا راهنماییم کنید

باکمال تشکر

لینک به ارسال

ای بابا این سایت هیچ مدیری نداره؟!

لینک ها همشون مشکل دارند. چرا هیچکی جوابگو نیست؟!

بازی رو چطوری دانلود کنم؟! نه از سرور سایت میتونم دانلود کنم و نه از مدیا??ایر.

لینک به ارسال
مهمان مهمان

این همه bf3 ریخته از یجا دیگه دانلود کن خوووووو:4:

لینک به ارسال

خیلی بازی چ.....:angry::angry:

همچین می گ??تن battlefield3گه آدم می گ??ت چی

ارزش دانلود نداشت من حدود 10gدانلود کردم بعد پشیمون شدم . اصلا خدا بیمرزه پدر اون کسی رو که call of duty رو ساخت.

[h=2][/h] [h=2][/h][h=2][/h]

لینک به ارسال
مهمان مهمان

از نظر شما چیش خوب نبود ؟؟؟

سبک Gameplay یه جوریه که حتما باید سخت ا??زار مناسبی داشته باشی وگرنه از بازی لذت نمیبری.

الآن داشتم Multiplayer بازی میکردم. واقعا بازی بسیار عالی هست (این دمو آپلود کردم ببین حجمش کمه مال مولتی پلیر BF3 هست)

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
از نظر شما چیش خوب نبود ؟؟؟

سبک Gameplay یه جوریه که حتما باید سخت ا??زار مناسبی داشته باشی وگرنه از بازی لذت نمیبری.

الآن داشتم Multiplayer بازی میکردم. واقعا بازی بسیار عالی هست (این دمو آپلود کردم ببین حجمش کمه مال مولتی پلیر BF3 هست)

ات??اقا اصلا هم بازی قشنگی نبود ،تازه پر از تقلید بود ازCoD:BO مثلا توی BF3 اون مرحله که از روی یه ناو توی خلیج ??ارس با هواپیما بلند میشید تقلید بود از اول مرحله ی WMD ی CoD:BO که شما سوار هواپیما جاسوسی میشید ، کهBF3 ??قط هواپیما جاسوسی رو به هواپیما جنگی تبدیل کرده بود کلا این بازی سر جمع ساعت بازیش نص?? CoD:mw3 بود تازه EA شانس آورده که CoD:mw3 امسال داستان نداشت و موتور گرا??یکیش هم مال CoD:mw2 بود وگرنه کسی این بازی رو نمی خرید این بازی ??قط بازیکن رو با گرا??یک و دمو سرگرم میکنه کلا این بازی تقلید از CoD:BO اصلا کل داستان BF تقلید از CoD:BO تازه داستان CoD قشنگ تر بود که الکس میسون یک سری عدد توی مغزش قرار داده شده بود که با شنیدن یه عدد مشخص بمب Nova 6 رو من??جر کنه و... کل داستان BF توی 8 ساعتی میگذره که دوتا مامور پنتاگون

(که اینم تقلید) میان از ما (Blackburn) باز جویی می کنند و.... به طور کلی بازی هایی مو??ق اند که شخصیت اصلی با بازیکن ارتباط برقرار میکنه مثل CoD:BO با

الکس میسون و رزناو یا CoD سری mw با price و Mactavish یا Assassins creed با Ezio و Altair

که BF3 اصلا با شخصیت اصلی با بازیکن برقرار نمیکنه

سال دیگه Call of Duty9 با موتر گرا??یک جدید توسط شرکت Treyarch بهتر از هر سال بیرون میاد و مثل همیشه طر??دار هاشو خوشحال میکنه

ویرایش شده توسط mason

لینک به ارسال
مهمان مهمان

من با COD خیلی حال میکنم اما با سری ای که Activision و Infinity ward ساختن.

BO ا??تضاح بود مخصوصا" اینکه Treyarch ساخته بود.

اصلا گیم پلی BO شبیه هیچ کدوم از نسخه های COD نبود.

BF3 از نظر داستان کم داشت اما گرا??یکی هیچی کم نداره. بیخودی که بیش از 10 میلیون نسخه قروش نکرده.

لینک به ارسال

به نظر منم چرت بود

ارزش 14 گیگ دانلود با این وضع اینترنت رو نداشت

کلا?? خیلی سر تر ازش هست

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...