رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
MOJTABA900

تاپیک مخصوص بازی Battlefield 3 (بحث و بررسی و رفع مشکلات)

پست های پیشنهاد شده

سلام تا ما اومديم از مديا ??اير دانلود كنيم ??وري *****ش كردن يه عالمه اطلاعات توش ذخيره كرده بودم ديگه مجبورم همون نسخه 14gb با پارتهاي 1gb دانلود كنم:=Z:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دادش دانلود نكن كه بازي اصلا جالبي نيست خيلي زايه س.اصلا به پاي call of duty نمي رسه

لینک به ارسال

من خودم تو مرحله ايران گير كردم بعد ولش كردم وسط بازي ا??راد نامريي ميشدن يا يهو از وسط ديوار دشمن مي يومد بيرون

لینک به ارسال
دادش دانلود نكن كه بازي اصلا جالبي نيست خيلي زايه س.اصلا به پاي call of duty نمي رسه

درسته بازی خوبی نیست ولی حتماً باید بازی کرد Call of Duty ام امسال قشنگ نبو ولی بهتر از BF3 هست کلاً بازی های 2011 خیلی بد بودن.

لینک به ارسال

لط??ا آموزش کار با segment downloader رو بگذارید

لینک به ارسال

salam

man vaate dvd k miresam bara nasb eror mide , age betoni komak koni mamnoon misham

لینک به ارسال

khaste nabashid.

ozr mikham man battelfildo down kardam nasb am kardam ejra am mishesh baziam mikonam.

vali fk konam gerafikam nemikeshe .bayad az kodom sit update konam grafikamo.

model: NVIDIA GeForce 9300M GS

لینک به ارسال
khaste nabashid.

ozr mikham man battelfildo down kardam nasb am kardam ejra am mishesh baziam mikonam.

vali fk konam gerafikam nemikeshe .bayad az kodom sit update konam grafikamo.

model: NVIDIA GeForce 9300M GS

ب??رمایید این از درایور کارت گرا??یک ولی اول باید بینید که دایرکس 10 رو ساپورت میکنه یانه

32بیت

http://dl.softgozar.com/Files/Software/295.73-desktop-win7-winvista-32bit-english-whql_Softgozar.com.exe

64بیت

http://dl.softgozar.com/Files/Software/295.73-desktop-win7-winvista-64bit-english-whql_Softgozar.com.exe

لینک به ارسال

مشكل در حين بازي

سلام. با تشكر از اينكه مشكلات مطرح شده رو حل مي كنيد. من در اون قسمت كه ميره با لاي پل مترو وبا يك ن??ر درگير ميشه بعد از اينكه دكمه e رو مي زنم وبا يد بعدش دكمه موس رو بزنم، متاس??انه مو??ق نمي شم ومي سوزم لط??ا راهنمايي كنيد بعد از اينكه دكمه e رو زدم بايد بوسيله موس چطور طر?? مقابل رو بكشم.دمتون گرم.

لینک به ارسال

با سلام خدمت شما من این بازی رو هم دانلود کردم هم سی دیش رو گر??تم.تمام کارهای سخت ا??زاری و نرم ا??زاری رو انجام دادم ولی بازی خوب اجرا نمیشه اولا ??ول اسکرین نمیشه بعد با چند بار سیاه شدن ص??حه شروع میشه نمی دونم مشکلم از کجاست مشخصات سیتمم این هست.corei7 2670qm.ram 8gb.vga 6770 ati 2560mb.hdd 1tb

لینک به ارسال
با سلام خدمت شما من این بازی رو هم دانلود کردم هم سی دیش رو گر??تم.تمام کارهای سخت ا??زاری و نرم ا??زاری رو انجام دادم ولی بازی خوب اجرا نمیشه اولا ??ول اسکرین نمیشه بعد با چند بار سیاه شدن ص??حه شروع میشه نمی دونم مشکلم از کجاست مشخصات سیتمم این هست.corei7 2670qm.ram 8gb.vga 6770 ati 2560mb.hdd 1tb
دوست عزیز این که مشکل نیست همه وقتی میخان اجرا کنن اینطوری میشه .

لینک به ارسال
مهمان مهمان

برا من هرچی نصب کردم هیچوقت ایرادی نداشت :)

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

ممنون از شما که اینقدر سریع جواب بنده رو دادید.??کر کنم قیدش رو بزنم بهتره چون زمان اجرا دستگاه هم به شدت داغ میکنه {لب تاب}.??قط خواستم بازیشو تجربه کنم ولی ندیدم کسی ازش تعری?? کنه.با تشکر از سایت محبوب p30day.

ویرایش شده توسط amin1979

لینک به ارسال
مهمان مهمان
بالاخره مو??ق شدم از یه مغازه دار پر جرات بخرم:love2:.....پسر کسی جرات ??روشش رو نداره:;DD:

این بازی مگه چیه که کسی نداره؟

توضیعی در مورد بازی میدید؟چطوری هست؟ موضوعش و ...... چی هست؟

لینک به ارسال

بازی به درد بخوری نیست ??قط 1 نکته داره که اونم عملیات تو ایران و نبرد با بسیجیاست.کلا رو هیچ سیستمی خوب اجرا نمی شه شاید خوب کرک نشده.نسخه اصلیشو نمی دونم.call of duty mw3 ده سال از این بازی جلوتره

لینک به ارسال
مهمان مهمان

چه بازیهای مثل call of duty یش توی این سبک هست؟

لینک به ارسال

سلام. با تشكر از اينكه مشكلات مطرح شده رو حل مي كنيد. من در اون قسمت كه ميره با لاي پل مترو وبا يك ن??ر درگير ميشه بعد از اينكه دكمه e رو مي زنم وبا يد بعدش دكمه موس رو بزنم، متاس??انه مو??ق نمي شم ومي سوزم لط??ا راهنمايي كنيد بعد از اينكه دكمه e رو زدم بايد بوسيله موس چطور طر?? مقابل رو بكشم.دمتون گرم. آقا اين دومين بار اين مطلب رو مي ??رستم لط??ا جواب بديد........

لینک به ارسال

سلام خسته نباشيد ميخواستم بدونم نرم ا??زار ديگه اي نيست كه بشه باهاش درايورهاي كامپيوتر رو آپديت كرد آخه اينهايي رو كه گذاشتين همشون پولي هستن لط??ا يه نرم ا??زار سالم و ريجستر شده ب??رستيد

لینک به ارسال
در این تاپیک تمامی مشکلات کاربران در بازی زیبای Battlefield 3 مورد بررسی قرار میگیرد !

از تمامی کاربران دعوت میشود مشکلات خود را به صورت دقیق بیان کنند تا مدیران و همچنین کاربرانی که در این زمینه اطلاعاتی دارند پاسخی مناسب ارائه کنند (:

:hd:لط??آ از ارسال پستهای اسپم خودداری کنید !

حداقل سیستم مورد نیاز جهت اجرای Battlefield 3 :

* Processor: Core 2 Duo 2.4 GHz or Althon X2 2.7 GHz

* RAM: 2GB

* Graphic card: DirectX 10 or 11 compatible Nvidia or AMD ATI card, ATI Radeon 3870, Nvidia GeForce 8800 GT

* Graphics card memory: 512 MB

* Sound card: DirectX compatibl sound card

* Hard drive: 15 GB for disc version or 10 GB for digital version

سیستم پیشنهادی :

* Processor: Quad-core Intel or AMD CPU

* RAM: 4GB

* Graphics card: DirectX 11 Nvidia or AMD ATI card, Nvidia GeForce GTX 560 or ATI Radeon 6950

* Graphics card memory: 1 GB

* Sound card: DirectX compatibl sound card

* Hard drive: 15 GB for disc version or 10 GB for digital version

جهت اجرای این بازی حتمآ میبایست سیستم خود را بروز کنید :

http://forums.p30day.com/f14/موارد-لازم-جهت-اجرای-بازیها-3153/

همچنین بهتر است مسیر نصب در رجیستری را چک و در صورت لزوم تصحیح نمایید :

Battlefield 3 Tutorial.rar

کاربرانی که با مشکل صدا و یا سیاهی تصویر در بازی مواجه هستند میتوانند روش زیر را امتحان کنند :

Battlefield 3_Sound Fix.rar

باسلام میشه ??ایلinstallerاین بازی رو واسم اپلودش کنین؟چون ماله من ویروسی شده وبازی بطور پرتابل بر سیستم من نصبه در ضمن حجم ??ایلinstallerکمه .باتشکر:5yt82hl_th:

لینک به ارسال
مهمان مهمان

Origin ربطی بهش نداره

اگهخ سریال نامبر داشته باشی و بخوای آنلاین بازی کنی بعد باید Origin هم داشته باشی

لینک به ارسال
Origin ربطی بهش نداره

اگهخ سریال نامبر داشته باشی و بخوای آنلاین بازی کنی بعد باید Origin هم داشته باشی

سلام دوست عزیز من چی میخوام شما چی میگین؟؟؟!!!??ایلinstallerکه موقع نصب روش کلیک میکنی رو میخوام؟واسه نصب رو کامپیوتر؟؟!!!!!??کر کنم داخل دیسک یک باشه.یا ??ایلiso:angry:

لینک به ارسال
مهمان مهمان

خب Origin یه چیز دیگست ...

لینک به ارسال
خب Origin یه چیز دیگست ...

??ایلinstallerنسخه reloadرو میخوام عزیز جان داری؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!:-_-:

لینک به ارسال

من بعد از اینکه یه مرحله رو رد میکنم ص??حه سیاه میشه؟؟!!همه چی هم نصبه واپدیت شده.ولی به نظرم بازی پرتابل نصب شده؟؟installerنسخه reload رو میخوام.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...