رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
MOJTABA900

تاپیک مخصوص بازی Battlefield 3 (بحث و بررسی و رفع مشکلات)

پست های پیشنهاد شده

این حر?? ها چی ؟ اونا همه زیر دسته شما .... وسوسه.... و هر کی میگه نصب کرده دروغ میکه و.... ، نصب این بازی انقدر سخت نیست شما اگر نسخه ی Reloaded رو دانلود کردی بعد از دانلود و ***ترکت ، دو تا ??ایل iso بهت میده که هر کدوم 8گیگ ، شما با است??اده از نرم ا??زار Winrar یا Ultra iso یا..... ??ایل های iso رو هم ***ترکت کنید حالا به شما دو تا ??ولدر میده که 8 گیگ داره که شما میرید توی اون ??ولدری که ??ایل نصبی توشه و بازی رو نصب می کنید حالا اگر می خواهی باز هم راحت تر بازی رو نصب کنید این دو تا دی وی دی رو با آموزشی که توی تاپیک زیر هست به چهار تا دی وی دی تبدیل کنید که بعد بازی رو با یک Setup جدید نصب کنه (که البته باید برای این کار یه بار بازی رو نصب کنی) همه ی نرم ا??زار های مورد نیاز رو هم خودش نصب میکنه بعد از تمام شدن نصب و آپدیت کارت گرا??یک و DirectX این کرک معتبر وسالم از لینک زیر دانلود کنید و تو مسیر نصب بازی کپی کنید و اگر اسم ??ولدر بازی ™3 Battlefield اسم ??ولدر بازی رو به Battlefield 3 تغییر بدید یعنی TM اش رو حذ?? کنید، حالا برید بازی کنید.

آموزش تبدیل Battlefield 3 2xDVD9 -> 4xDVD5

http://forums.p30day.com/f14/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%D8%A8%D8%AF%DB%8C%D9%84-battlefield-3-2xdvd9-3xdvd5-3065/

دانلود کرک معتبر:پرشین گیگ - دانلود - C_Battlefield 3 [www.p30source.com].rar

پسورد: WWW.p30source.com

ر??ع مشکلات بصورت 100% : ر??ع مشکلات بازی Battlefield 3 بطور صدرصد عملی | سایت آموزش پارسیان

ویرایش شده توسط mason

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام . من تو قسمت fear no evil گیر کردم تا هلی کپتر میشینه یه د??عه من??جر میشه نمیدونم مشکل از کجای بازی . لازم به ذکره هم سیستمم بالاست و هم تمام اقدامات خواسته شده رو انجام دادم ... ممنون ...

لینک به ارسال
سلام به همگی

داداش من بازی رو نصب کردم مرحله 1 رو هم رد کردم

ولی تو مرحله 2 دشمنان نامرئی میشن

چی کار کنم

من هم این مشک رو دارم ودر بازی همه ی دوستان و بعضی دشمنان نامرئی میشن و ??قط یه نور آبی بالی سرشون می مونه اگه بشه به ما کمک کنین و یه مشک دیگه هم که دارم یه جا های بازی از جایی که باید رد بشه و بره رد نمیشه و مثل دیوار جلوش میمونه و هیچ مدلی هم رد نمیشه

کسی نبود جواب ما رو بده

لینک به ارسال

من تو مرحله comrades که میرن ??رانسه مشکل دارم . وقتی که اون یارو که نمی دونم اسمش چی بود رو تعقیب می کنم میره بالای ایستگاه ترن من هم میرم بعد با هم درگیر میشند اول علامت E میاد اون رو با سرعت میزنم بعدش یه علامت موس میاد که چون خیلی سریع میاد ن??همیدم منظورش چپ کلیک یا راست کلیک منم همیجوری میزنم بعد که یارو میا??ته روی زمین علامت space میاد اون رو هم میزنم ولی مینویسه mission failed: you died دوستان هر کی میدونه تو این قسمت کدوم کلید ها رو باید چه جوری بزنم لط??ا راهنمایی کنه :sweat::sweat::sweat:

لینک به ارسال

باید اول کلید E رو بزنی بعد کلیک چپ و بعد کلید Space رو بزنی که وقتی کلیک چپ و زدی اون یارو رو میندازی پایین رو ریل باید Space رو بزنی که خودت نری زیر قطار بعد ام در سطل رو باز میکنه بمب رو میبینه و مرحله تموم میشه

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید شرمنده مشکل از خودم بود بالاخره بازی رو نصب کردم و الان بازی میکنم شاید تا چند روز دیگه خودم راهنماشو توی سایت میذارم میخواستم بدونم آیا کاربر معمولی میتونه توی این سایت ??یلم آپلود کنه یا نه در ضمن باز هم چند تا سوال دارم اول اینکه قضیه ???orgin??? چیه به چه درد میخوره؟ دوم: با اینکه بازی اجرا میشه تعداد ??ایلهای داخل پوشه کامپیوترم با تعداد ??ایلهای داخل راهنمای ریجستری ??رق میکنه سومی یه درخواسته اونم اینه که داستان بازی رو توی سایت بذارین با تشکر

لینک به ارسال

یعنی نصب این بازی انقدر مشکل که باید براش راهنما درست کرد.

لینک به ارسال

من نسخه ی بلک ب*** رو دانلود کردم ،حالا میخوام نسب کنم گزینه install که میزنم error میده:

An error occurred while decompressing: Title archive is corrupt!% NUnarc.dll returned an error code: -14% n% s

لینک به ارسال

سلام من نسخه معتبر Relodرا دانلود کرم بعد از دو ه??ته بد بختی حالا ??قط یک ص??حه سیاه نشان میده تی ام را هم برداشتم چه کنم خواه میکنم کمکم کنید رم4 گرا??یک 1 جی تی ام سی پی یو ای5 انتل 2 هسته کرک هم کردم

لینک به ارسال
مهمان مهمان
سلام من نسخه معتبر Relodرا دانلود کرم بعد از دو ه??ته بد بختی حالا ??قط یک ص??حه سیاه نشان میده تی ام را هم برداشتم چه کنم خواه میکنم کمکم کنید رم4 گرا??یک 1 جی تی ام سی پی یو ای5 انتل 2 هسته کرک هم کردم

نسخه ی Reloaded رو دانلود کن :rolleyes:

لینک به ارسال
مهمان مهمان

CPU i5 دو هسته ایه ؟

درضمن 1 گیگ GTM برای این بازی ضعی??ه. (اگه حدود 9500 باشه ضعی??ه)

درایور کارت رو آپدیت کن.

لینک به ارسال

با سلام

من نسخه black.box-bf3 را گر??تم و نصب کردم، کرک را همینطور اما ارور میده:

[attach=config]2450[/attach]

لط??ا راهنمایی کنید

متشکرم

لینک به ارسال
مهمان مهمان

تاپیک رو یه دور بکن

لینک به ارسال
با سلام

من نسخه black.box-bf3 را گر??تم و نصب کردم، کرک را همینطور اما ارور میده:

2450-تاپیک-مخصوص-بازی-battlefield-3-بحث-و-بررسی-و-ر??ع-مشکلات-5-5-2012-9-25-15-am-png

لط??ا راهنمایی کنید

متشکرم

شما این بازی رو ??قط روی ویندوز Seven می تونی اجرا کنید و برای همین در موقع اجرای بازی در ویندوز XP با ارور KERNEL32.dll مواجه میشد

در مورد این ارور در اول تاپیک بحث شده است

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشید سیستم من این مشکل داره

c:\windows\system32\igd10umd32.dll is either not designed to run on windows or it contains an error .try installing the program again using the original installation media or contact your system administrator or the softwar vendor for support.:17::17:

لینک به ارسال

CPU i5 دو هسته ایه ؟

درضمن 1 گیگ GTM برای این بازی ضعی??ه. (اگه حدود 9500 باشه ضعی??ه)

درایور کارت رو آپدیت کن.

با تشکر از تو دوست عزیز من گرا??یکم را اپدیت کردم بعد در تنظیمات گرا??یگم بازی را از گرا??یک سی پی یو در اوردم سپس با اپدیت گرا??یک بازی را شناخت ضمنا سایت جی??ورس ?? یلتر است:inlove2:

لینک به ارسال

این ابدیت شماره 4 که 3.5 گیگه چه تاثیری تو بازی داره ارزشش را داره بگیرم:confused:

لینک به ارسال
مهمان مهمان
این ابدیت شماره 4 که 3.5 گیگه چه تاثیری تو بازی داره ارزشش را داره بگیرم:confused:

اون ??قط برای Multiplayer لازمه.

لینک به ارسال

وای گر??تم 3.2 گیگ

کسی بلده چتو ر Multiplayer بازی کنه

راهنمایی کنید لط??ا:confused:

لینک به ارسال
وای گر??تم 3.2 گیگ

کسی بلده چتو ر Multiplayer بازی کنه

راهنمایی کنید لط??ا:confused:

دوست عزیز شما نمیتوانید بازی های کرکی رو به صورت Multiplayerبازی کنین و حالا ??رض بر اینکه بازی کرکی نیست و اصله باید سرعت اینترنت بالا داشته باشید.

لینک به ارسال
مهمان مهمان
دوست عزیز شما نمیتوانید بازی های کرکی رو به صورت Multiplayerبازی کنین و حالا ??رض بر اینکه بازی کرکی نیست و اصله باید سرعت اینترنت بالا داشته باشید.

به سرعت ربطی نداره من دارم با 256 مخابرات بازی میکنم راحت:flapper:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...