رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
MOJTABA900

تاپیک مخصوص بازی Battlefield 3 (بحث و بررسی و رفع مشکلات)

پست های پیشنهاد شده

پارت 8 از نسخه black box چرا دانلود نمیشه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلا من Black box رو دانلود کردم بعد از ***ترکت ??ایل iso رو با ultraiso و هم با poweriso باز میکنم ولی موقع نصب بازی این ارور رو میده چیکار کنم؟؟؟؟

No Results File Specified For % s

لینک به ارسال

سلام به همه ی دوستان.

تورو خدا کمک کنید من تومرحله ی ??رودگاه گیر کردم اون شی نارنجی رنگ داره حرکت میکنه هرچی هم بهش تر ندازی میکنم چیزیش نمیشه بگید چیکارکنم:sweat:

اینم ایمیلم majidt25@yahoo.com

ویرایش شده توسط NAKHODAFITI

لینک به ارسال

دقیق تر توضیح بدید و اسم مرحله رو هم بگید

لینک به ارسال

بعد ازاین که هلیکوپتر رو زدم یه شی نارنجی رنگ تو ??رود گاه شروع به چرخیدن میکنه هیچی شم نمیشه

اسم مرحله همGoing hunting

ویرایش شده توسط NAKHODAFITI

لینک به ارسال

slm dostan.man bazio download kardam tamamie narmafzaraye mortabet baraye baziro ham az site download kardam ama vaghti roo bazi click mikonam ke ejra beshe bade 2min siyah mondane safe computer ye panjere baz mishe minevise battlefield3 had stoped working va bazi ejra nemishe.vaghean mamnoon misham komakam konid:=D:

لینک به ارسال

slm dostan vaghean az inhame peygiri va tavajoho site khobi ke dar ekhtiyare mardome azizemon gharar dadid kamale tashakor sepas daram.badazinke moshkele errore battlefield3 had stoped workingam ba rahnamayiaton hal shod be ye moshkele dg bar khordam onam inke bazi baz misheo safash miad ama ba mousam nemitonam ro gozinea click konam hamchenin vaghti ro ghesmate easy bazi click kardam ta bazi ejra beshe gir kard

gerafphikamam update kardam tamamie nar afzar hayiro ke farmodid rikhtam ama hamonjoirie

systeme computeramam ine:

processor:intel® core i5-2430M CPU @ 2.40GHz

Installed memory (RAM):6.00 GB (5.85 GB usable)A

system type: 64-bit operating system

graphic:NVIDIA Geforce GT 540M

لینک به ارسال

سلام، من تو مرحله ای که تازه وارد تهران میشن مشکل دارم. اونجایی که از ماشین پیاده میشن و یهو یه rpg واسشون میاد، بعدش میخاد دنبال یکی بری. من دنبالش میرم ولی بعد هیچی نمیشه، همینجوری نشستن. باید چیکار کنم؟

لینک به ارسال
سلام، من تو مرحله ای که تازه وارد تهران میشن مشکل دارم. اونجایی که از ماشین پیاده میشن و یهو یه rpg واسشون میاد، بعدش میخاد دنبال یکی بری. من دنبالش میرم ولی بعد هیچی نمیشه، همینجوری نشستن. باید چیکار کنم؟

اون باگ هست.

مرحله رو باید دوباره برید.

لینک به ارسال
اون باگ هست.

مرحله رو باید دوباره برید.

میدونم که اون باگه، ولی هرکاری که میکنم رد نمیشه... چند بار ر??تمش، بازیو دوباره نصب کردم، ویندوز عوض کردم، ولی بازم نشد.

یه چیزی، اگه بازیو تموم کردی میتونی سیواتو واسم آپلود کنی که حد اقل از جلوترش برم!

لینک به ارسال
میدونم که اون باگه، ولی هرکاری که میکنم رد نمیشه... چند بار ر??تمش، بازیو دوباره نصب کردم، ویندوز عوض کردم، ولی بازم نشد.

یه چیزی، اگه بازیو تموم کردی میتونی سیواتو واسم آپلود کنی که حد اقل از جلوترش برم!

Battlefield 3.rar

لینک به ارسال

slm.khaste nabashid.man bazio nasb kardam mizad battlefield 3 had stoped working tamamie barnameaye marbotaro nasb kardam bazi ejra shod ta marhale tehranam omadam ama alan ke computero roshan kardam ro bazi click kardam dobare minevise battlefield 3 has stoped working.hame barnamea direcx va ... va update cart graficamo anjam dadam

chikaresh konam?:sad::sad:

لینک به ارسال

دوستان من یک مشکل دارم......

هنگام extract وقتی به پارت 9 رسید ارور پسورد و crc داد منم قاعدتا repaire کردم اما درست نشد ... دوباره دانلود کردم ولی بازم ارور داد و منم باز repaire کردم و اخرشم درست نشد.(البته تشخیص خرابی می ده اما ??ایل fixed که خروجیشه بازم ارور پسورد و crc می ده)

از برنامه Segment Downloader هم است??اده کردم که تیکه هایی را که دانلود نشده دانلود می کنه اما تیکه دانلود نشده ای نداشت.

برای extract هم از وین رار و هم از پاور ارشیور است??اده کردم.

+++

خب حل شد ،برای بار سوم که دانلود کردم ولی ایند??عه حتی یک بار هم مکث و ریزیوم نکردم.

ویرایش شده توسط Saoshyant

لینک به ارسال

سلام

من نسخه black box رو دانلود کردم ***ترکت نمیشه چه کار کنم error میده .

لینک به ارسال

پارت هایی که ارور میدهند رو با نرم ا??زار Winrar ریپیر کنید بعد ***ترکت کنید دیگه ارور نمیده

لینک به ارسال

حتماٌ وقتی داشتید دانلود می کردید زیاد Stop و Resume کردید دانلود منیجرتون ??ایل ها رو درست به هم نچسبونده، دوباره اون پارت رو دانلود کنید

لینک به ارسال

سلام به دوستان

من بازی بتل??ید رو نصب کردم وقتی میخواهم بازی رو بیارم ارور میده مینویسه battlefield 3 has stopped working

اگه میشه راهنمایی کنید

لینک به ارسال

من تمامی موارد مورد نیاز برای بازی را به همراه آخرین آپدیت آنها + پچ 4 بازی که حجم 1.3 گیگابایت داشت دانلود و نصب کردم.

اما با تمامی این کارها باز هم هنگام بازی هنگ میکنه و میگه برنامه را ببند.

نسخه من 14 گیگابایتی است.

لط??ا راهنمایی ب??رمایید.

باتشکر ??راوان.

لینک به ارسال

من توی مرحله Night shift گیر کردم، اونجایی که البشیر دهنش سرویس میشه، بعد میگیریش با ر??یقت میری تو یه پاساژ... بعد میگه Defend کن. منم میشینم اون گوشه ولی دشمنا تمومی ندارن. انگلیسیم هم خوب نبس میگم شاید یه چیزی گ??تن از دستم در ر??ته. شما چجوری ردش کردین؟ چیکار باید بکنم؟

لینک به ارسال

سلام - میدونم اینی که میگم ربطی به سوالی که کردی نداره.

میخواستم بپرسم که شما بازی را که نصب کردید با مشکلی مواجه نشدید؟

برای اجرای بازی از چه برنامه ها یا کرک هایی است??اده کردید.

آیا بوده بازی اجرا نشود یا حین بازی از بازی خارج شده باشد و شما برنامه خاصی نصب کرده باشید و مشکل شما حل شده باشد؟

برای اجرای بازی آپدیت با پچ نصب کردید؟

لط??ا در صورت امکان راهنمایی کنید.

من تمامی راهکار ها برای اجرای بازی را انجام داده ام - از کرک ها و پچ های مختل??ی است??اده کردم اما باز هم نشده و حین بازی هنگ میکنه. :10:

اگر راهنمایی ب??رمایید بسیار متشکر میشوم.

باتشکر ??راوان.

لینک به ارسال

من راستش کار خاصی نکردم ر??یق. نسخه Reloaded با کرکی که داخل خودش هست.

احتمالا مشکل از ویندوزتونه. از این که بازی اجرا میشه و وسط بازی هنگ میکنه اینطور بنظر میاد.

مشخصات سخت ا??زار و سیستم عاملتون چیه؟

آیا با بازیهای دیگه مثل Call of duty هم مشکل دارید؟

بدون پچ و کرک با همون ??ایل اصلی هم مشکل داشتید؟

شاید هم سخت ا??زارتون نمیکشه خیلی بالا باشه پردازش به سیستم ??شار بیاره Not responding بشه. داخل تنظیمات، رزولیشن و Quality رو کم کنید، همچنین V-Sync رو disable کنید. البته بعیده مشکل از این باشه.

---

دیروز دیگه انقدر تلاش کردم نتونستم اون مرحله رو برم، گذاشتمش کنار ر??تم مبارزه در خلیج عدن رو نصب کردم، ظر?? 2 ساعت تموم شد!!! دوباره برگشتم سر خونه اول!

لینک به ارسال

8GB RAM

CPU Core i7 10m Cach

VGA MSI 580 3GB

Windows 7

اگر امکان دارد یک Windows 7 خوب معر??ی کنید.

باتشکر.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...