رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
MOJTABA900

تاپیک مخصوص بازی Battlefield 3 (بحث و بررسی و رفع مشکلات)

پست های پیشنهاد شده

مهمان مهمان
سلام شب بخیر خسته هم نباشید.من مشکلمو میگم دقیق اگه کسی راهنمایی کنه دعا گوشیماین سیستم منه:Vga geforce 9400gt 1gbcpu 2.5 gh 5200 intel cor 2 dueram 2gb ddr2win 7 x86 updateمیدونم سیستم خ??نی نیس الان ولی ر??یقام با همین سیستم خونه نشستن گزارش لحظه ای بازیو میدن و من...تو نصب و کرک بازی هیچ مشکلی نداشتم اما به محض ورود به بازی بشدت تصویر کند و تیکه تیکست و صداشم چندین بار تکرار میشه. ازین راهی هم که گ??تید امتحان کردم اما بازم دو صدایی هست.Update 285 کارت گرا??یکم + directx 11 رو هم زدم. بازی هم از نسخه rloaded 14gb با کرک skidrow میباشد.توی بازی هم تنظیمات صدا رو دستکاری کردم گرا??یکم تا ته ته آوردم پایین حتی رزولوشن مانیتورم کردم هیچ ولی اصلا ??رق نمیکنه!اینو بازی نکنم دیوانه میشم دوستان خواهشا کمک ب??رمایید :((
ونو گر??تم عین ??یلم هم اجرا کردم نسبت به اون گندی که بود عالی شد ذوق زده شدم اما بعد از چند ثانیه دو صدایی شد . اول قاتی بود الان با اونکار دوبار تکرار میشه اعصاب خورد کنه. تصویرشم درست بشو نیس!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان مهمان
دانلود از سرور اول :

داداش مجتبی لینک های سرور اول نابود شده-یه سر میشه بری چک کنی؟

لینک به ارسال

اقا هر کی کمک خواست می تونه رو ما حساب باز کنه خوشحال می شم کمکش کنم چون خودمم اول گیر بودم تا اینکه کمکم کردند:wink:

:=D:

لینک به ارسال
مهمان مهمان
اقا هر کی کمک خواست می تونه رو ما حساب باز کنه خوشحال می شم کمکش کنم چون خودمم اول گیر بودم تا اینکه کمکم کردند:wink: :=D:
??دای تو!داداش بیا منو یه راهنمایی اساسی بده. تا حالا کسی نتونسته مشکلمو حل کنه! 3-4 تا ارسال بالاتر از همین مشکلمو گ??تم. دستتو میماچم کمک کنی درست بشه

لینک به ارسال
مهمان مهمان
??دای تو!داداش بیا منو یه راهنمایی اساسی بده. تا حالا کسی نتونسته مشکلمو حل کنه! 3-4 تا ارسال بالاتر از همین مشکلمو گ??تم. دستتو میماچم کمک کنی درست بشه

داداش برای صدا این رو دانلود کن آموزشش هست

Battlefield 3_Sound Fix.rar

اینم رمزشه www,p30day.com

لینک به ارسال
مهمان مهمان
داداش برای صدا این رو دانلود کن آموزشش هست Battlefield 3_Sound Fix.rarاینم رمزشه www,p30day.com
اینو دیدم انجامش هم دادم تاثیر چندانی نداشت

لینک به ارسال
مهمان مهمان
اینو دیدم انجامش هم دادم تاثیر چندانی نداشت

دیگه ایدای ندارم

ولی من خودم انجامش دادم خوب شد

هر بار که وارد بازی میشی باید اون تنظیمات رو خوب کنی

لینک به ارسال
مهمان مهمان
دیگه ایدای ندارمولی من خودم انجامش دادم خوب شدهر بار که وارد بازی میشی باید اون تنظیمات رو خوب کنی
صداش خییییییییلی خراب بود اونو که زدم بهتر شد اما الان هم دو سه بار تکرار میشه با اون حرکت. ینی اول قر قاتی بود الان دوبار شده درست نشده! تصویرشم ا??تضاحه

لینک به ارسال
مهمان مهمان
صداش خییییییییلی خراب بود اونو که زدم بهتر شد اما الان هم دو سه بار تکرار میشه با اون حرکت. ینی اول قر قاتی بود الان دوبار شده درست نشده! تصویرشم ا??تضاحه

عزیز شما اگه کارت صدا تو آپدیت کنی

مشکلت حل میشه

لینک به ارسال
مهمان مهمان
عزیز شما اگه کارت صدا تو آپدیت کنی

مشکلت حل میشه

آخه کارت صدای من onboard میباشد:wink: که اونم هرچه رو درایورش میزنم update میگه آخرین ورژن شما همینه که هست!

مال 2 سال پیشه ای خدااااا... راهی داره بزور آپدیتش کرد؟ مادر برد من amd هست وقتی درایور اونو مینصبم کارت صدا هم نصب میکنه ( high definition audio driver )

اگه ممکنه یه لینک مطمئن هم بدین directx 11 دانلود و نصب کنم. یکی دیشب گر??تم بعد از 95 مگابایت حالا میزنه 10 بیشر??!

همه سایتا هم همون نسخست

لینک به ارسال
مهمان مهمان
آخه کارت صدای من onboard میباشد:wink: که اونم هرچه رو درایورش میزنم update میگه آخرین ورژن شما همینه که هست!

مال 2 سال پیشه ای خدااااا... راهی داره بزور آپدیتش کرد؟ مادر برد من amd هست وقتی درایور اونو مینصبم کارت صدا هم نصب میکنه ( high definition audio driver )

اگه ممکنه یه لینک مطمئن هم بدین directx 11 دانلود و نصب کنم. یکی دیشب گر??تم بعد از 95 مگابایت حالا میزنه 10 بیشر??!

همه سایتا هم همون نسخست

داداش توسط این برنامه میتونی آپدیت کنی

خودش جستجو میکنه

??قط شما باید دانلود رو بزنی

کارت گرا??یک - کارت صدا --- همه رو جستجو میکنه

شما صدا رو بزن

اینم لینک دانلود 3.5 MB

http://dl.asandownload.com/SoftWare/Utility/Drivers/SlimDrivers.v2.2_www.AsanDownload.com.zip

سورد ??ايل زيپ : www,asandownload,com

لینک به ارسال
مهمان مهمان
داداش توسط این برنامه میتونی آپدیت کنی

خودش جستجو میکنه

??قط شما باید دانلود رو بزنی

کارت گرا??یک - کارت صدا --- همه رو جستجو میکنه

شما صدا رو بزن

اینم لینک دانلود 3.5 MB

http://dl.asandownload.com/SoftWare/Utility/Drivers/SlimDrivers.v2.2_www.AsanDownload.com.zip

سورد ??ايل زيپ : www,asandownload,com

دستت درد نکنه زدم دانلود تا 10 دیقه دیگه خبر میدم ولی شک دارم بشه!

واسه این بازی آشغال تا حالا 1 گیگابایت نرم ا??زار و درایور و آپدیت گر??تم و ساعتها وبگردی کردم هنوز هیچی. خدا لعنتشون کنه

لینک به ارسال
مهمان مهمان
دستت درد نکنه زدم دانلود تا 10 دیقه دیگه خبر میدم ولی شک دارم بشه!

واسه این بازی آشغال تا حالا 1 گیگابایت نرم ا??زار و درایور و آپدیت گر??تم و ساعتها وبگردی کردم هنوز هیچی. خدا لعنتشون کنه

داداش همه میدونن 2 روز من تو همین انجمن دنبالش بودم

دری نبود که بهش نزده باشم

3 گیگ ??قط برنامه دانلود کردم

ولی دیروز بلااخره تونستم بازی کنم

خدا وکیلی ارزشش رو داره

هر چقد دانلود کنی ارزشش رو داره

??قط یه یه خورده که مه

لینک به ارسال
مهمان مهمان
سلام.

شما باید روی اون علامت یه 5 دقیقیه وایسا و از سر جات تکون نخور. بعدش 2ن??ر از یارانت از پله ها میان بالا در رو باز میکنن.مو??ق باشی :93:

اینکه من نزدیک به یه ربع هم ایستادم ولی خبری نشد..!

لینک به ارسال
مهمان مهمان
اینکه من نزدیک به یه ربع هم ایستادم ولی خبری نشد..!

عزیز منم امتحان کردم حدود 5 دقیقه ای میشه که 2 ن??ر از دوستات میام درو برات باز میکنن

لینک به ارسال
مهمان مهمان
داداش همه میدونن 2 روز من تو همین انجمن دنبالش بودمدری نبود که بهش نزده باشم3 گیگ ??قط برنامه دانلود کردمولی دیروز بلااخره تونستم بازی کنمخدا وکیلی ارزشش رو دارههر چقد دانلود کنی ارزشش رو داره??قط یه یه خورده که مه
پس منم انقدر میمونم تا درست بشه البته با کمک شما عزیزا

لینک به ارسال
مهمان مهمان
پس منم انقدر میمونم تا درست بشه البته با کمک شما عزیزا

انشاءالله

از قدیم گ??تن

مشکلی نیست که آسان نشود **** مرد آن است که هراسان نشود

لینک به ارسال
مهمان مهمان
انشاءالله

از قدیم گ??تن

مشکلی نیست که آسان نشود **** مرد آن است که هراسان نشود

داره درایور صدا رو جدی جدی آپدیت میکنه چه جالب:wink::93: اگه صدا و تصویرش درست بشه تازه میریم سراغ بازی:17: درست بشه تو 2 روز تا تهش میرم تخصصم اینجور بازیاس:wink:

لینک به ارسال
مهمان مهمان
داره درایور صدا رو جدی جدی آپدیت میکنه چه جالب:wink::93: اگه صدا و تصویرش درست بشه تازه میریم سراغ بازی:17: درست بشه تو 2 روز تا تهش میرم تخصصم اینجور بازیاس:wink:

2 روز ؟

چقد زیاد

من تو نص?? روز تومش میکنم

لینک به ارسال
مهمان مهمان
2 روز ؟چقد زیاد من تو نص?? روز تومش میکنم
میدونم دادا . منم همون نص?? روزیم اما منظور از دو روز اینه یه مرحله بزنی بری کلاس بیای یه مرحله بزنی بخوابی ... یه مرحله بزنی بری بیرون بیای ... اینجوری...بعدشم اینکه خب من نمیدونم چند مرحلست که

لینک به ارسال

دوستان لط??ا کمک کنید من بازی رو نصب کردم این اررو میده [ATTACH=CONFIG]2057[/ATTACH]

لینک به ارسال
مهمان مهمان
دوستان لط??ا کمک کنید من بازی رو نصب کردم این اررو میده 2057-تاپیک-مخصوص-بازی-battlefield-3-بحث-و-بررسی-و-ر??ع-مشکلات-untitled-jpg

داداش گرا??یکت از مال منه. باید directx 10 یا 11 نصب باشه. من 11 دانلود و نصب کردم میگه این 10 است ! اگه شما 10 داری بهش اعتنا نکن. بگرد 11 پیدا کن. اینکه لینک 11 سالم چیه منم دنبالشم. اینجا بگو شاید کسی داشت گذاشت:93:

لینک به ارسال
مهمان مهمان

رم سیستم من 4gig و کارت گرا??یکم 9500gt و cpu dual core 2.7 . ویندوز سون 32 بیتی دارم ولی بازی یه کم کند اجرا میشه! سون 64 بیتی نصصب کنم تاثیر داره؟ کارت گرا??یکمو آپدیت کردمو directx11 نصب کردم. ممنون میشم کمک کنین.

لینک به ارسال
مهمان مهمان
رم سیستم من 4gig و کارت گرا??یکم 9500gt و cpu dual core 2.7 . ویندوز سون 32 بیتی دارم ولی بازی یه کم کند اجرا میشه! سون 64 بیتی نصصب کنم تاثیر داره؟ کارت گرا??یکمو آپدیت کردمو directx11 نصب کردم. ممنون میشم کمک کنین.
داداش سیستمت واسه اجرای عالی این بازی خیلی کمه. طر?? تو یه سایتی میگ??ت خدا تومن پول سیستمشه نمیتونه رو ultra بازی کنه گرا??یک رو میذاره رو high خدا رو شکر کن که اجرا میشه. سیستم من دو سوم مال شماست اصلا 30 ثانیه هم بزور اجرا میشه!قطعا 64 بیت ممکنه بهتر جواب بده ولی میگه کامپیوتر 32 بیت باشه میششه ویندوز 64 زد روش؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...